Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27762777277827792780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakem ile ilgili konuşmaya gerek yok arkadaşlar. Kim gelirse gelsin her 2 tarafta bir çamur atıyor zaten. Cüneyt, Fırat, Bülent farketmiyor kısaca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hakem genel olarak eyyamcı bir hakem değil ama senelerce çok kritik pozisyonlarda alehimize ciddi kararları var. VAR sisteminden sonra o ciddi hataları yapmaz diye düşünüyorum. Yani iç sahada ezdirmez gibi geliyor Cüneyt ve Fırat Aydınus gibi eyyamcı değil.
  • [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

KAYNAK:beinsports
  • Hakemin, kadroların ve hatta oyun planın pek önemi kalmadı artık, kim inanarak oynarsa şampiyon olur.
  • Umarım pazar günü yine sınırsız müsamaha gösterilen bir tekme tokat oyunu izletmezler bize, geçen seneki Fırat Aydınus yönetimi tam anlamıyla böyleydi. Hakem hatalarını konuşmayalım, hak eden, iyi oynayan kazansın.
  • Quaresma mı daha kötü Lens mı karar veremedim

• İnanmayan otobüse binmesin

• Derbide hem de deplasmanda Quaresma'nın oynaması b
    üyük hata olur. Lens'in hem defansa katkısı daha çok olur hem de ataklarda top bekletmez ceza sahasına girip içeriye top çıkartır en azından.

• Quaresma mı ? Şaka olmalı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Var yalan, isterlerse herşeyi yaparlar. Tüm Türkiye'nin gözüne soka soka...
    Varmış yokmuş geçin bu işleri derler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Quaresma mı daha kötü Lens mı karar veremedim
    tabiki Quaresma :) Lens fayda vermesede takım oyununun içine etmiyor. Q7 denen el freni takımı sabote ediyor. adamın yokluğunda takım top oynamaya başladı. Nerden iyileşip geldi başımıza bela olacak tekrar, Şenol hocann bjk deki en büyük belkide ki tek kritik hatası bu anlamsız Q7 aşkıdır, onun haricinde gayet iyi hoca, son haftalarda formunu buldu burakın gelişiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 2 Mayıs 2019; 15:19:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Quaresma mı daha kötü Lens mı karar veremedim
    Quaresma oynasa suanki çıkısı yapıp sampiyonluk adayı olmazdık hatta Quaresma hiç oynamasa suan liderdik.

Lens çok mu iyi hayır ancak Quaresma kadar zarar vermeyeceği kesin. Quaresma'nın olması takımda en az 3 oyuncunun performansını doğrudan asağıya çekiyor, ayrıca Galatasaray deplasmanında Lens istediği oyunu bulabilir.

Quaresma ile baslamak net intihar olur gecen seneki macta Nagatamo elini kolunu sallaya sallaya gelmis ilk gollerinin asistini yapmıstı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma oynarsa net kırmızı kart görür.

• quaresma yerine necip oynasın.razıyım:)
  • [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Ligin 2.yarısında Quaresma.

Oynamadığı ve 11 başlamadığı 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik.Atılan gol 28.

Oynamadığı ve 11 başlamadığı 4 deplasman maçı;4 Galibiyet.Atılan gol 17.
  • arkadaşlar ben de quaresma'dan nefret ediyorum, takımı defalarca sattığını düşünüyorum ama lens de futbolu kafasında bitirmiş, bu da bir gerçek... 90 dk boyunca adamın 1 tane olumlu hareketi yok.

onun için yorum yapmıyorum, pazar günü hangisinin çıkması bizim için hayırlı olacaksa o sahaya çıksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Mayıs 2019; 15:59:28 >
  • Hoca keşke bu maç Kagawayı oynatsa bütün Japonya'nın gözü bu maçta olacağından acayip motive ile sahaya çıkacağından eminim
  • lens = idare etmeye çalışıp tam beceremiyor
    quaresma = idare ediyor ama idare edicem diye dönen tekere çomak sokup herkesin ayarını bozuyor.

durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 2 Mayıs 2019; 16:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

lens = idare etmeye çalışıp tam beceremiyor
    quaresma = idare ediyor ama idare edicem diye dönen tekere çomak sokup herkesin ayarını bozuyor.

durum bu
    +1903
    Ve kendini takimin ustunde zannedip olmayacak isler yapiyor.Ayrica taç çizgisi çalinmasin diye yanindan 1 sn bile ayrilmiyor😂😂

• Yahu ne Q7'si. Geçen sene ki maçta Nagatomo'yu eli belinde izledi. Adam gitti soldan rahatça asist yaptı!

Ayrıca Gs baskılı ve sert oynarsa kesin kart görür. Herşeyi geçtim sağ çizgide eli belinde tüm topları ayağına ister, topu alınca karşısında ki 3 kişiyi geçmek ister, buda yetmezmiş gibi her duran topun arkasına geçer!
  • 
Sayfa: önceki 27762777277827792780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.