Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27692770277127722773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu takım bu sezon şampiyon olamazsa tek sebebi Şenol Güneş'tir, suçu da haftalarca Quaresma denen adi soytarıyı oynatmasıdır.
    Edit: Quaresma ikinci yarıda 5 maçta 11 çıktı, 5 maçın 2'si beraberlik (ikinci yarı boyunca toplam 3 beraberlik var), 1 kırmızı kart, 1 son dk golüyle kazanılan maç var. Biri de hükmen bitti. Bu adi herifin nasıl bir kımıl zararlısı olduğunu anlayabilirsiniz. Ligin ilk yarısında bacağı kopsaydı da oynamasaydı eğer Beşiktaş şu an formalite maçlarına çıkıyordu. Bu adam Beşiktaş'tan şampiyonluk çaldı, Şenol Güneş'le birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 29 Nisan 2019; 22:40:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

bunu tüm samimiyetimle söylüyorum gerçekten büyük saygı duyulası bir şey 11 puan geriden gelip her türlü olumsuzluğa rağmen şampiyon olmak gerçekten büyüleyici
    Bende mahsus dedim hocam. Şu an avantaj hala başakşehir de. Sizin 2 deplasman şu kadro şu futbol ile mucize. Geçen hafta yazdım ti ye aldılar. 3 deplasman 9 puan mucize dedim. 2 deplasman 6 puan mu ci ze. Bizim işimiz çok zor. Ama olası bir şampiyonluk ta karakterini sevmesem de gidip burak formasını alıp gezeceğim adliyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 29 Nisan 2019; 22:38:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Bu takım bu sezon şampiyon olamazsa tek sebebi Şenol Güneş'tir, suçu da haftalarca Quaresma denen adi soytarıyı oynatmasıdır.
    Edit: Quaresma ikinci yarıda 5 maçta 11 çıktı, 5 maçın 2'si beraberlik (ikinci yarı boyunca toplam 3 beraberlik var), 1 kırmızı kart, 1 son dk golüyle kazanılan maç var. Biri de hükmen bitti. Bu adi herifin nasıl bir kımıl zararlısı olduğunu anlayabilirsiniz. Ligin ilk yarısında bacağı kopsaydı da oynamasaydı eğer Beşiktaş şu an formalite maçlarına çıkıyordu. Bu adam Beşiktaş'tan şampiyonluk çaldı, Şenol Güneş'le birlikte.
    Sene başı taraftarı dinleyip Burak ı almayan yönetim yüzde 70.

• quote:

Bu takım bu sezon şampiyon olamazsa tek sebebi Şenol Güneş'tir, suçu da haftalarca Quaresma denen adi soytarıyı oynatmasıdır.
    Dünde demistim bu islerden anlayan bi arkadas q7 ile takim kac puan toplamis q7'siz kac puan toplamis keske birisi bi cikarsa merak ettim..

• Medel inşallah yetişir derbiye. Medel atiba dorukhan ile dehşet kitleriz. Gökhan reyiz de onyekuru yu savunur ise tadından yenmez. Skubic adım attırmadı bugün.

• quote:

lens inde o soytaridan farki var sanki

• Fatih Terim maça etki edecek hata olmamasına rağmen maç sonu hakemleri hizaya çekerken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abivos -- 29 Nisan 2019; 22:44:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Terim maç sonu hakemin yanına gidip tepki göstermiş.

Takımının kaleye isabetli şutu yok. :-/
    Garip bir penaltı ile galip gelse dünyanın en tatlı insanı olur. Sırıta sırıta konuşurdu

• abivos kullanıcısına yanıt
    PFDK herkesi şaşırtıp gerekeni yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

lens inde o soytaridan farki var sanki

Alıntıları Göster
    Evet Lens te kötü ama şunu da bi idrak edin artik.Lens takim.oyununu bozmuyor,bütün duran toplarin başina gecip yarisini taca yarisini kaleciye de atmiyor Lens varken ljajic kullaniyor ve son maclari otur izle diran toplarda neler yapmisiz kornerler nasil cok etkili olmus birde q7 nin kornerlerine duran toplarina bak..Lens evet kotu oynuyor ama takımi bozmuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Bu sene şampiyon olursak, Kartal Yuvası'ndan 500 liralık alışveriş yaparım
    Benden bi böbrek çalısır

• hızlı bi paint ps ile daha güzelini yapın şunun.
  • Vagner Love dan sonra, iyi ki gidip cagne filan almadik..

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

PFDK herkesi şaşırtıp gerekeni yapacaktır.
    Bizim maçın çalışmaları başlamıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Evet Lens te kötü ama şunu da bi idrak edin artik.Lens takim.oyununu bozmuyor,bütün duran toplarin başina gecip yarisini taca yarisini kaleciye de atmiyor Lens varken ljajic kullaniyor ve son maclari otur izle diran toplarda neler yapmisiz kornerler nasil cok etkili olmus birde q7 nin kornerlerine duran toplarina bak..Lens evet kotu oynuyor ama takımi bozmuyor...

Alıntıları Göster
    Vida nın golünde lens i iyi izlesinler. Nasıl içeri koşup karıştırıyor. Malum şahıs olsa onun olacağı yerde belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Medel inşallah yetişir derbiye. Medel atiba dorukhan ile dehşet kitleriz. Gökhan reyiz de onyekuru yu savunur ise tadından yenmez. Skubic adım attırmadı bugün.
    bence de böyle olmalı kesinlikle. hatta bana kalsa solda ljajic'in yanı sıra sağ tarafa da her ne kadar oraya hiç alışkın olmasa da kagawa'yı koyarım. burak'ın arkasında ljajic-kagawa şeklinde. hiç değilse burak'ı doğru koşturur kagawa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Fatih Terim maça etki edecek hata olmamasına rağmen maç sonu hakemleri hizaya çekerken

Modern futboldan bi hayli uzak kalmış hatta bi haber desem abartmış olmam diye düşünüyorum. Eskisi gibi ligi fark yaparak kazanacağını sanıyor ama futbol değişti, gelişti. Takımının ne kadar rezalet oynadığının kendisi bile farkında ama hakemleri tribünlerin önüne atıyor. Bunu bu sezon ilk yapışı değil, eminim son yapışıda olmayacak.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    ben görmedim ama futbolculuğunda da baya çirkef biriymişti babam anlatırdı oradan biliyorum :)
  • Gördük işte düğme falan işe yaramıyor her zaman
    GS ahım şahım oynamıyor kadro kalıtesı bızden cok dusuk.

Halen yok düğmeye basıldı falan yazmayın rica edeyım.

• 
Sayfa: önceki 27692770277127722773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.