Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayserinin olmayan golünü veren hakem olmayan penaltıyıda verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Bu hafta genel anlamda gördüğüm en adaletsiz haftalardan birisi. İlginç sonuçlardı. :)

Alıntıları Göster
    geçen hafta bizim konya maçı. 6 7 olurdu zor kazandık.
    geçen hafta antalya 4 5 rahat olurdu. özette spiker 9 kere muslera diye bağırıyor sadece.
    bu hafta bu maç. Yok böyle bir şey.
    Adebayorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Futbolun adaletine tüküreyim ya. 20 tane şut attılar lan. Girmiyor arkadaş.
    gs geçen hafta 5 attı skora göre. ilk yarı muslera olmasa 3 olurdu
    bu arada faul olarak göz göre verdi golü ya helal olsun
    pozisyon penaltı bu arada
    Girdi merak etme girdi 1-1 bitti.
  • Kayseri o kaçırdıklarının cezasını elbet görecekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Girdi merak etme girdi 1-1 bitti.

Alıntıları Göster
    Girmesi lazımdı zaten.
    Adamlar 90 dakika dayak attı dayak.
    Lan böyle bu kadar gol kaçar mı. Sağından solundan direkten.
    Bursa akşam gsye ayarı çeksin 9 puan tadından yenmez
  • Çok dramatik oldu Şaka maka adamların hakkı bir kaleci muslera'dan çok pozisyon çıkarıyorsa maçı kaybetmemeli, nasıl ironi oldu bende anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 17 Mart 2019; 18:8:43 >
  • Visca gününde olsa 10 tane atarlardı inanılmaz goller kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız orda elini açarak gelmeyeceksin. Umut Bulut'muş o pozisyondaki bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS balı kendi maçını geçti kendini ilgilendiren başka maçları da etkiliyor. Visca 10 tane gol atacağı maçı golsüz bitirdi son saniye penaltısıyla beraberlik aldılar son anda.
  • Emir büyük yerden arkadaşlar. Sıkıyorsa uymasınlar.

• Abdullah Avcı iyi hoca. 1 tane top şişirmeden kendi ceza dahası içerisinde bile dan dun vurmadan pasla cikmak net hoca işi. Taraftarı önünde oynayıp iştahlanan bir takımda daha iyisini yapabilir.
    Şampiyonluğu veririrse buradan özgüven kaybı yasayacagindan dolayı istemem ama umarım hocamız olur yakın zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Kayseri o kaçırdıklarının cezasını elbet görecekti.
    Akbili sevmem ama maçı haketti kayseri faulle gol attı vara rağmen sayıldı onun dışında full yat böyle takımı destekleyen bana gelip gol atıp yatıyorlar demesin ha akbilde böyle yapıyor ama durum bu ben pozitif futbol taraftarıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Yalnız orda elini açarak gelmeyeceksin. Umut Bulut'muş o pozisyondaki bu arada.
    Umutu ben o kaçırdıklarından sonra kadroda tutmam gerçi nasıl oynuyor anlamadım hala bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mart 2019; 18:19:49 >
  • ş güneş denen teknik direktör müsveddesi açıp izlesin biraz başakşehiri avcıyı.
    neler denedi maç içerisinde neler. hayranım şu adama ya.
    ama sorsan sovonmo fotbolo. kayserili oyuncular iyi uyur bu akşam. dayak yemekten beter oldular.
    son dakika golü çookkk güzel oldu. birileri sağa sola saldırıyordur şimdi.
    haydi bursa senleyiz
  • quote:

geçen hafta bizim konya maçı. 6 7 olurdu zor kazandık.
    geçen hafta antalya 4 5 rahat olurdu. özette spiker 9 kere muslera diye bağırıyor sadece.
    bu hafta bu maç. Yok böyle bir şey.
    Adebayorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Alıntıları Göster
    Başakşehirin yenememesine üzüleceğimi düşünmezdim. Gerçekten beraberlik bile hakkı değil bu maçın.
  • Aslında bizim Quaresmayı kullanmamız gibi Abdullah Avcıda aynı sistemde Viscayı kullanıyor ama Visca çok daha iyi oyuncu aralara kaçıyor, yerden pas veriyor, şut çekiyor ve sonuç olarak 10 gol 12 asist yapıyor adam. Bizim Quaresma beyfendi 223500234 tane ortadan 1 tane asist yapınca kral oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Başakşehirin yenememesine üzüleceğimi düşünmezdim. Gerçekten beraberlik bile hakkı değil bu maçın.

Alıntıları Göster
    Şu skor bile yazık gerçekten ya. Tabiri caizse parçaladılar.
    1 çıkar 2 çıkar anlarım. 15 tane şut çıkmaz ki.
    En son umut kaçırdı heh dedim bu sefer geliyor. Geldi de.
    5 dakika olsa başak 2 yi sallardı. Makina gibiler. Tüm oyuncular hareketli. gs deplasmanına gideceğiz zerre çekinmiyorum. yenemezler. galip gelme şansımız yüksek. ama başak içeride par ça lar bizi o kaleci ile nasıl dayanırız bilmiyorum
  • 2 büyük hata yaptık.
    geçen sene taraftar müsveddelerini dinleyip burakı almadı.
    şu şg i milli takıma sepetleyip abdullah avcı peşine düşmedi.

bu laz gittiği zaman düşer inşallah peşine başkan diyeceğim de. şampiyon olacak. cl ye direk gidecek. bırakmaz büyük ihtimal.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    İkisinin verimi karşılaştırılamaz bile

• quote:

Şu skor bile yazık gerçekten ya. Tabiri caizse parçaladılar.
    1 çıkar 2 çıkar anlarım. 15 tane şut çıkmaz ki.
    En son umut kaçırdı heh dedim bu sefer geliyor. Geldi de.
    5 dakika olsa başak 2 yi sallardı. Makina gibiler. Tüm oyuncular hareketli. gs deplasmanına gideceğiz zerre çekinmiyorum. yenemezler. galip gelme şansımız yüksek. ama başak içeride par ça lar bizi o kaleci ile nasıl dayanırız bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Futbolun adaletini bugün gördük, bakarsın biz bir tane sallar, bir tane de kontradan çakarız, Başak da forması turkuvaz diye Man. City değil ya.
  • 
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.