Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu maçı kazanamazsak fener macinin önemi olmaz..bu maç daha önemli bence..haftaya kimi koysan o motivasyonla zaten çok iyi oynar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bu maç değil her maç önemli, bırakın kaybetmeyi beraberlik ihtimali bile olmamalı kalan maçlarda. Koca sezon üst üste 3 hafta galibiyeti yok takımın daha bundan sonra o maç bu maç yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfadent

Hocam bu maçı kazanamazsak fener macinin önemi olmaz..bu maç daha önemli bence..haftaya kimi koysan o motivasyonla zaten çok iyi oynar
    O da doğru.Rahat şartlarda çıksaydık keşke.Ama olsun.Zaten Medel Necip de kart sınırında.Onlar da lazım olacak belki Fener maçında.Şans işte.Bekleyip göreceğiz.

Şu 2 maçı 4 puan ile kapatalım yeter diyordum ama Malatya eksik Fenerbahçe de Avrupa maçını kazandı "bence daha iyi oldu "bakalım 6 yapsak koparsak işi.GS ile maçımız var 4 puan da kötü olmaz ama.

Bakalım Güven Lens seyirci yokken etkili olacaklar mı yoksa tek maçlık mıydı göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 15 Şubat 2019; 19:1:12 >
  • Quaresma ilk 11 olursa izlemeyin bile %100 puan kaybı olur
  • Quaresma kırmızı görsün herkes mutlu olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner ne alaka şimdi 11'de? Bildiğimiz kadarıyla Adriano'nun sakatlığı da yok. Caner = sol kanadın otoban olması. Sinsi Şenol, Güven'i 45'te çıkarmak için bahane olarak Caner'i oynatmadıysa bir şey bilmiyorum. 45'te Quaresma'yı sokar oyuna sırf bu yüzden. İçini biliyoruz artık.
  • Karius
    Gökhan Vida Mirin Caner
    Atiba Dorukhan Ljajic
    Lens Burak Guven

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvah Caner sol bek.
  • Galibiyet sürpriz olur.Malatya zor deplasman. Malatya'da eksikler var ve Quaresma 11'de değil.Bu etkenlere rağmen galibiyet zor.

En kötüsü de kazanamadığımız an Quaresmasporlular yine meydana çıkacak,balık hafızalı mahlukatlar.

İnşallah kazanırız.
  • Adriano gecen hafta çıkmak zorunda kalmıstı ne durumda bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adri'de sakatlık filan yok. Lazrail gene takımı sabote ediyor. 2-2 hayırlı olsun.
  • Beşiktaş XI: Karius, Gökhan, Vida, Mirin, Caner, Atiba, Dorukhan, Lens, Ljajic, Güven, Burak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 15 Şubat 2019; 19:30:10 >
  • Adriano yerine Caner var sadece Adriano dinlendiriliyor sanırım.
  • Quaresma'nın olmadığını görünce maçı kazanırız dedim ama Caner varsa bu maçın kazanılma ihtimali yok. 1 puan iyidir.
  • Adriano dinlendiriliyor sanırım bakalım hocaya sorulacak ne diyecek anlarız 10 dk içinde.
  • Sol bek Caner eyvah eyvah. Madeni erken keşfetmezler umarım.
    Bu arada size dakika 60 daki oyuncu değişikliğini şimdiden söylüyorum not alın.
    Lens çıkacak malum şahıs girecek.
    Sonra lens kötü. Adam ne yapsa yaranamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Quaresma'nın olmadığını görünce maçı kazanırız dedim ama Caner varsa bu maçın kazanılma ihtimali yok. 1 puan iyidir.
    Yedekmiş kovarezma alır muhtemelen 223242 trivela 11223423 rabonasız olmaz şimdi.
  • Dk. 59 Skor 1-1

Dk. 60 Lens çıkıyor Qua*esma giriyor

Dk. 75 Ljajic çıkıyor Medel giriyor

Dk. 79 Malatya gol atıyor

Dk. 87 Güven çıkıyor Kagawa giriyor

Dk. 90 Kagawa Burak'a pas veriyor, Burak 2-2 yapıyor

MS 2-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Sol bek Caner eyvah eyvah. Madeni erken keşfetmezler umarım.
    Bu arada size dakika 60 daki oyuncu değişikliğini şimdiden söylüyorum not alın.
    Lens çıkacak malum şahıs girecek.
    Sonra lens kötü. Adam ne yapsa yaranamıyor.
    Sol kanattan 1 gol yedik bile.
  • 
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.