Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kartelli Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
52.271
Cevap
135
Favori
1.043.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 09:04:11

|
      |

• Yarbay
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 10:12:19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 14 Şubat 2019; 10:40:9 >
      |
      |

• Yarbay
      2982 Mesaj
      14 Şubat 2019 11:46:37
      Geçen sene FB maçı öncesi Konya deplasmanına gittik. Sarı kart sınırında 2 futbolcumuz vardı - Pepe ve Talisca. Alper Ulusoy denilen tetikçiyi maça atadıklarında "FB maçında Pepe ve Talisca yok" diye mesaj atmıştım. Çok belliydi zira olacaklar.

Maçın daha başlarında rakip sahanın ortalarında kornerden dönmeye çalışan Pepe'ye faul olduğu bile tartışmalı basit bir faul ile sarı kart çıktı. İkinci yarıda ise sarı kartı bulunan Ali Turan orta sahada Talisca'nın ayağına basıp düşürdü, ikinci sarıdan kırmızı beklerken Talisca sarı kart gördü ve görev tamamlandı.

Aziz başkan kalsaydı %1000 bir bahane ile Dorukhan ve Ljajic'i cezalı duruma düşürürlerdi. FB'nin başkanı Ali Koç olduğu için bir umudum var Ljajic ve Dorukhan konusunda - hak etmedikleri bir sarı kart görmezler umuyorum.

• Yarbay
      3530 Mesaj
      14 Şubat 2019 12:31:58
      Su Malatya macini alsak muthis olacak ama cok zor mac Malatya bizi yenerse ustumuze cikiyor.
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Yarbay
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 12:46:57

|
      |

• Yarbay
      3279 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:01:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Geçen sene FB maçı öncesi Konya deplasmanına gittik. Sarı kart sınırında 2 futbolcumuz vardı - Pepe ve Talisca. Alper Ulusoy denilen tetikçiyi maça atadıklarında "FB maçında Pepe ve Talisca yok" diye mesaj atmıştım. Çok belliydi zira olacaklar.

Maçın daha başlarında rakip sahanın ortalarında kornerden dönmeye çalışan Pepe'ye faul olduğu bile tartışmalı basit bir faul ile sarı kart çıktı. İkinci yarıda ise sarı kartı bulunan Ali Turan orta sahada Talisca'nın ayağına basıp düşürdü, ikinci sarıdan kırmızı beklerken Talisca sarı kart gördü ve görev tamamlandı.

Aziz başkan kalsaydı %1000 bir bahane ile Dorukhan ve Ljajic'i cezalı duruma düşürürlerdi. FB'nin başkanı Ali Koç olduğu için bir umudum var Ljajic ve Dorukhan konusunda - hak etmedikleri bir sarı kart görmezler umuyorum.
      her Fenerbahçe derbisi öncesi mutlaka en iyi oyuncumuz ya da o an formdaki oyuncumuz kart görüyordu. Bu gelenek bence yine değişmeyecek. Ljajic sanmam ama Dorukhan kesinlikle kart görecektir. Şenol Hocam ilk yarıyı 1-0 önde kapatırsak kanser oyununa çevirip Necip-Medel 2 lisini oyuna sürer diye düşünüyorum Fenerbahçe maçı öncesi Adem ve Dorukhanı korumak için ama bu seferde gol yemeyiz umarım
      |
      |

• Yarbay
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:15:01
      Beşiktaş’ta, Ricardo Quaresma Malatyaspor maçı kadrosuna dahil edildi.

• Yarbay
      6758 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:16:39
      Ali Koç " VAR sistemini yüzde 100 istiyoruz ve destekliyoruz ama önemli olan niyet "

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yarbay
      3279 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:18:40
      Ali Koç bildiğin MHk sonrası TFF'nin de mezarını kazmaya başladı. Çok haklı. Sanırım ligin kaderi an itibariyle yeniden yazılacak. Önümüzdeki sene bazı takımlar arkasındaki gücü kaybettiği için Fenerbahçe konumuna düşebilir. Taşlar yer değiştiriyor beyler önümüzdeki yıl ağır sürprizler bekliyorum. Yeter ki adalet şaşmasın.
      |
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:18:48
      quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Beşiktaş’ta, Ricardo Quaresma Malatyaspor maçı kadrosuna dahil edildi.

...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:19:25

|
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:24:24
      Ricardo Quaresma, Yeni Malatyaspor kadrosuna dahil edildi.

• Yüzbaşı
      764 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:39:13 Konu Sahibi
      Helal lan 36 yaşındaki bi soytarı 120 yıllık camiayı parmağında oynattı. Utanın ulan Şenol ve Fikret utanın. Oyuncak oldunuz 36 yaşındaki bi soytarının elinde. Ortamlarda da yöneticiyim, büyük adamım diye gezersiniz kim ne bilecek. Yazıklar olsun size. Mayısta ikiniz de defolup gideceksiniz.

|
      |

ŞENOL GÜNEŞ MÜRİDLERİ BU ÜYEDEN UZAK DURSUNLAR...! ŞENOL MÜRİDLERİNE KARŞI EKSTRA ÖFKELİ VE SİNİRLİ PROFİL!!..
    • Yarbay
      3478 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:41:46

Yeni tekmelere yelken açacak anlaşılan
      |
      |
      İlhan.M26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2613 Mesaj
      14 Şubat 2019 14:11:39
      Quaresma denen adam kadrodaysa 2 maçlık galibiyet serisi sona erer.

Umarım en kısa zamanda bir kırmızı kart daha görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 14:49:46
      Simao ziyarete gelmiş,

|
      |

• Kurmay Yarbay
      1618 Mesaj
      14 Şubat 2019 14:53:04
      Dorukhan, Ljajic, Medel ve Necip ceza sınırında. Özellikle Dorukhan bize en lazım futbolcu. Hadi Adem'in yerine Kagawa oynar da Dorukhan alternatifsiz oyuncu.

Maçın hakemi de Cüneyt Çakır'mış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      4268 Mesaj
      [01 Nisan 2019 20:56:10 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      14 Şubat 2019 15:06:33
      Malatya maçında zaten puan kaybı olacak işte inşallah biri üstüne oynarda gene kırmızı yer fener maçında 10 kişi bırakmasında malatyada umarım biri ayağını eline verir oynasın o yüzden malatyada zaten puan kaybı olacak.

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Yarbay
      3130 Mesaj
      14 Şubat 2019 15:11:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Malatya maçında zaten puan kaybı olacak işte inşallah biri üstüne oynarda gene kırmızı yer fener maçında 10 kişi bırakmasında malatyada umarım biri ayağını eline verir oynasın o yüzden malatyada zaten puan kaybı olacak.
      Büyük ihtimalle ikinci yarı oyuna girecek. Ben hocanın Güven'le başlayacağını düşünüyorum.
      |
      |

• Yarbay
      9679 Mesaj
      14 Şubat 2019 15:22:49
      Umarım ilk yarı 2 gol buluruz da 50-60 sonrasında Dorukhan yerine Kagawa-Medel-Necip-Oğuzhan falan girer.Yani o kadar çok alternatif var ki halen.Ama kimi soksan farklı oyuna evriliyorsun.Heps biribrinden farklı birbirinden uyumsuz
      Dorukhan -Adem'i korumak için oyundan almayı düşünebilir hoca bu yüzden Atiba 90 dk sahada kalacak demektir.
      Quaresma kadroya alınsın ona itiraz yok artık bu durumdan sonra.Yedek olarak başladığı sürece istediği kadar maç kadrolarına alınabilir ,hamle oyuncusu olarak iyi bir alternatif olur çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Şubat 2019; 15:24:6 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.