Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22282229223022312232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lens'teki mental ferahlık gözle görülür şekilde, 2 maç cezayı onayan tahkimin de alnından öpüyorum. Lens ne yapsa 11'i alamayacağını bile bile çırpınan balık gibiydi, şimdi Şenol istese de kesemiyor ve evladı 2 maç daha garanti yok.

Lens katkı vermeye devam edecektir. Ceza sahasına tehlike kast eden ve sürekli koşularıyla sol stoper ve sağ bek için tehlike olarak görüldüğü sürece sahanın diğer alanında boşluklar yaratacaktır. Sırf bu hareketi bile gol vuruşu yapan adama elini kaldırıp çizgide pas isteyen Q7'ye göre tercih edilme sebebidir.

Lens oynadıkça güvendikçe kendini bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Anlatamazsin hocam bosuna ugrasma.Gecen seneden beri soyluyorum saklabana verilen sans kadar gecen yil lense sans verilse her hatasi surekli yuzune vurulmasa (kovaresma nin kirmizilar ile takimi satislari top kayiplari duran toplarin hepsini heba etmesi hic goze batmiyorken)
    Hem takim oyunu oynayacaktik hemde lens q7 den daha faydali olacakti.Adam yipratti demoralize etti en ufak hatasinda oyundan aldi Senol bey oyuncuyu kazanma yerine kaybetmeyi tercih ediyor..
    Basta Şenol Hoca olmak uzere Lens, Q7, Caner, Larin bunlardan kurtulursak guzel olur. Caner kalabailir ama sol bek degil sol kanat yedek seklinde kullanilabilir dan dun orta acmama sartiyla.

Şenol Hoca gitmedigi surece zaten bir sey beklemiyorum ben dan dun oynayan takima bile sakinlesin demiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yani 1 macta iyi oynayinca cok iyi oluyor. E o zaman Oguzhan in da kilit paslari oldugu maclari sayip dorukhan yerine oynatalim ?

Ben de onu diyorum iste ne Lens ne Q7 bu takima uygun. İkisi de cop ama Lens topu ezmese bile cop cunku oyun zekasi yok. Bitmis bitmis bakiyor kameraya tam bir cop. U21 den birini koysak pas yapabilen cok daha iyi olur.

Son 2 senede amma cop oyuncu aldik resmen Bombos adamlara milyon Eurolar gitti.

Alıntıları Göster
    En yakın tarihli örnek olduğu için örnek verdim. Aynı eleştiriler daha iki yıl önce Olcay içinde yapılırken ben savunuyordum. Birinin verdiği katkıyı salt sayılardan ibaret görmemek lazım. Mesela bazen kale önüne kadar gelip savunma yaparak savaşır ve direnç katar, bazen adam geçer bazen alan yaratır vs. Oğuzhan o kilit pasları atacak diye haftalarca bekleyemez kimse. Ya neredeyse her maç böyle oynayacak yada çıkıp çok mücadele edecek. O ikisini de yapamıyor. Şaklabanın en son bir deplasman maçında mesela kaç yıl önce iyi oynadığına dair bir örnek verebilir misin? Bak yıl diyorum hafta değil. Lens bazen saç baş yoldurabilir ama bir anda sonuca etki eden bir hareket de yapabilir. Hele ki biraz daha özgüven verilirse çok daha iyi olur. Tekrar ediyorum adamın düzenli oynatılmaya ihtiyacı var.
    Bu arada şaklaban efendi 12 kez kırmızı yemiş ve bunun 9'u bizdeyken. Ömrü boyunca savunmada oynayıp bunun yarısının yarısı kadar kırmızı görmeyen savunmacı dolu ligler arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 7 Şubat 2019; 22:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Lens'teki mental ferahlık gözle görülür şekilde, 2 maç cezayı onayan tahkimin de alnından öpüyorum. Lens ne yapsa 11'i alamayacağını bile bile çırpınan balık gibiydi, şimdi Şenol istese de kesemiyor ve evladı 2 maç daha garanti yok.

Lens katkı vermeye devam edecektir. Ceza sahasına tehlike kast eden ve sürekli koşularıyla sol stoper ve sağ bek için tehlike olarak görüldüğü sürece sahanın diğer alanında boşluklar yaratacaktır. Sırf bu hareketi bile gol vuruşu yapan adama elini kaldırıp çizgide pas isteyen Q7'ye göre tercih edilme sebebidir.

Lens oynadıkça güvendikçe kendini bulur.
    Valla insanlar görmek istediğini görüyor sanırım. Olay salt orta kesmek değil. Hele günümüz futbolunda demode hatta. Rakibi rahatsız eden, terse kateden, adam eksilten, gol atan yada teşebbüs eden, oyuncuların dikkatini kendine çekerek diğer tarafta boşluk yaratan oyuncu ile fark yaratılıyor. Adam bunları az çok yapıyor. En iyisi değil ama kadrodaki en iyisi ve şu an için farklı bir alternatif olmadığına göre ne diye eleştirilir anlamakta zorluk çekiyorum. Adam iyi niyetle mücadele ediyor en azından, çabalıyor. Bu adama gereksizce çok yükleniliyor.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Buna + olarak fizik olarak güçlü ve lige göre hızlı, bizim hep böyle bir adama ihtiyacımız vardı derken şimdi malumun yokluğunda da hepten bu adama sarılmak lazım. Ama anlamayan anlamıyor işte, kimilerininki kalın iletilmiyor beyne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Buna + olarak fizik olarak güçlü ve lige göre hızlı, bizim hep böyle bir adama ihtiyacımız vardı derken şimdi malumun yokluğunda da hepten bu adama sarılmak lazım. Ama anlamayan anlamıyor işte, kimilerininki kalın iletilmiyor beyne.
    Haklısın. Hele hele bizim takımın yıllardır kontraatak oyunu oynayamadigini da düşününce çok daha önem arz ediyor. Çünkü şaklaban bildiğin el freni.

• İlhan için Gerçekten faydalalı olsa saha içinde değil oyuncu antrenörü olarak değil diğer yerlerden katkı sağlardı.Ama belli ki oyuncu gelişimi ile ilgileniyormuş hep. yazmıştım.Ama olay sadece "bel ağrısı" değildir bence de.
    Ne İlhan ne Guti'nin sezon başından beri takıma katkılarını bilmiyoruz.Ne yapıyorlar bilmiyoruz.Amaç ne bilmiyoruz.Teknik kadro kopuk teknik kadro yönetim ilişkisi kopuk.İlhan 'ın bel ağırısı vardır elbet ama 6-7 ay tedavi olurdu yine iş düzelirdi.Saha için oyuncu gelişimine yardımcı olmaz daha çok saha dışına yönelirdi pekala.Madem olay bel sırt meselesi çözüm bunlar olabilirdi.Ayrıca adam maç yapmayacak ki yani futbolcu değil neden fesh ediliyor ?
    Var bir şeyler....Sezon başındaki Serkan Reçber olayı olmuştu.Ama yönetim ama Şenol hoca ama İlhan'ın kendi yaptıkları/ yapmadıkları..Bir şeyler sorun olmuş ki böyle bir kılıf uyduruldu.İşin içinde olmadığım için ne yazsam boş.Doğruyu bilmeden yazmak olmaz.Belki de İlhan yapamıyorum bana göre değilmiş dedi ? Bilemeyiz.Belki yönetim sezon sonunda Guti'ye emanet edeceğiz sen ne yapacaksın tarzında bir teklif sundu ? İlhan kabul etmedi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 7 Şubat 2019; 22:47:49 >
  • Quaresmasporlular gelmiş kaçın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens bu sezon 5 gol 8 asist yapmış oynadığı maçlarda duran topsuz. Quaresma duran topla bu kadar asist yaptı normal akan oyunda toplasan 3 4 tane asisti anca vardır 3 tanesi de 9 kişi Rizespora karşı. Ben bu Quaresmayı 4 senedir anlamıyorum ne işe yarıyo da bu kadar öve öve bitirilemiyor bana sorarsanız zararı kesinlikle faydasından fazladır.
  • Renktaşlar şenol milli takıma gitse lucescu bize gelse nasıl olurdu fikirlerinizi merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marguerite21 -- 8 Şubat 2019; 0:10:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    taç çizqisinde herhanqi bir amacı olmadan 3 4 kişiye çalım atmaya çalışmasını seviyorlardır tabi bunun sonucunda rakibin iyice savunmasını oturttuğunu, kaptırdığı toplardan qoller yediğimizi, çalım atamayınca qidip adama arkadan tekme attığını qörmek işlerine qelmiyor. bonus olarak maç başına 40 orta açıyor 39 unu savunma karşılıyor veya top taca auta çıkıyor... q7 sporlulara özel salı çarşamba qünü tek başına q7 çıkıp kendi kendine hareket yapsın statta onu izlesinler normal maça qelmesinler

++ q7sporlulara q7 mi yoksa monaconun liq şampiyonu olduğu yıldaki futbolu mu daha iyi deseler q7 derler adamlar at qözlüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 8 Şubat 2019; 0:14:23 >
  • köyüne dönsün moron
  • Şu SHIAD varya adamın yaptığı bütün yorumlar fecaat. Yani benim voleybolda Eczacıbaşı Vitra'yı eleştirmem gibi bir olay bu kişinin yaptığı. Anlamıyor ama eleştiriyor. Lens yalayıcısı demiş bir de. Te allahım ya.
  • Sa

• Moronu şenola mı diyosun peki lucescunun gelmesini ister misin?

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    Geceler uyumak için değil,özlemek için var gibi...

Senciydik,senciyiz,senci olacağız Beşiktaş’ın efsanesi

• luceye diyorum. ilk qeldiğinde adam tayfayı kışkışladığı için seviyordum fakat ondan sonra qerek maçlardaki performans qerek oyuncu seçimleri qerek saçma salak demeçleri iyice nefret ettim
  • şenol gitsin de kimsenin gelmesine gerek yok, mevcut kadroyu beden eğitimi yüksek okulu öğrencisi bile çalıştırsa ligi 2. bitirir ama şenoldan şüpheliyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Q7 fanatikleri en cahil futbol taraftarıdır. Boşuna tartışmaya gitmeyin

• Hala defolup gitmediği gibi milleti ikiye bölüyor. Sirk topçusu git senin yerin lunapark. Çocukları eğlendir.
  • 
Sayfa: önceki 22282229223022312232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.