Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22272228222922302231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Futbola uzak değildi. Yıllardır eğitim alıyor.
    Şenol varken kendi tahtına kimseyi karıştırmaz o herif varken en büyük kanserdir.

İlhan taraftar için geldi ve eminim ki bel rahatsızlığı işin kılıfı. Adam gibi adam, Şenol gibi huysuz, sevimsiz içten pazarlıklı bir insanla kimse mutlu çalışamaz. Guti de gider sene sonu.
    Aynen öyle, yıllardır işin içinde eğitimini alıyor. Köylü, sonradan görme onun bunun yancısı antrenörlere benzemediği için anlaşamamıştır zaten Şenol Güneş ile.

Ligde pişiyor adı altında yancılık görevini sürdüren antrenörleri görüyoruz, bir tanesi çıkmış tivibu'da diyor ki Kagawa geldi ama Adem solda oynar mı bakalım diyor. Adem'in kökeni orjini zaten sol kanat be adam, hadi oyuncuyu bilmiyorsun aç bak geçmişine istatistiğine. Böyle adamlar gs alt yapısında çalışırken Ozan Kabak için bundan bir şey olmaz gönderin de der, Beşiktaş alt yapısında çalışırken koskoca 5 senede alt yapıdan tek bir oyuncu çıkmamasını da sağlar. Bu kadar bilgiye kimi kastettiğim belli olmuştur zaten.

Neyse dağılmasın konu, İlhan Mansız işte böyle yancı, bilgisiz adamlara benzemediği için anlaşamadı Şenol hoca ile, anlaşması da pek mümkün değildi zaten. Sövülen Fatih Terim geldiği gibi kovdu bi üstte bahsettiğim antrenörü.

• Ya bu twitterdaki kitle çok garip hakem atamalarına laf etmişler güzel kardeşim haklısınız da şu takım bir futbol oynasın sonra hakemlere çatalım şuan yeri ve zamanı hiç hiç değil. Madem hakemi etki altına almak istiyorsunuz statta sağlam bağırın ıslıklayın hakemi etki altına öyle alın. Anca boş laf duyar kasma milletteki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Robot34 -- 7 Şubat 2019; 20:29:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnrbK kullanıcısına yanıt
    Bilmem doğru mudur ama tartışma çıkmış ondan sonra ayrılmış İlhan. Tabi kimle tartıştı onu da bilmiyorum ama olayın bel rahatsızlığı vs olmadığı çok açık.
  • Quaresma gitmedi, kaldı ve Şenol Güneş onu Malatya maçında sonradan oyuna sokacak, Fener maçında ise 11'de sahaya çıkaracak. At fava bekle. Beşiktaş tarihinde hiç bu kadar küçük düşmemişti bir futbolcu bütün camiayı elinde sallıyor. Hocasından, yöneticisine kadar bütün ipleri oyuncu tutuyor. Normalde Erzurum maçından sonra direk paf takıma yollanması gereken adam, transfer olacak dedikodularına rağmen hala daha A takımla antrenmana çıkıyor. Şaka gibi ama gerçek. Ciddi bir akıl tutulması. Kim ne derse desin, bu hoca ve bu yönetimle Beşiktaş başarılı olmayı haketmiyor. Umarım sezon sonu 4-5.likten yukarda olmayız da bu başarısız ve vasat ötesi, yetersiz insanlar teker teker defolup giderler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Bilmem doğru mudur ama tartışma çıkmış ondan sonra ayrılmış İlhan. Tabi kimle tartıştı onu da bilmiyorum ama olayın bel rahatsızlığı vs olmadığı çok açık.
    Dün de yazdım. Bel ağrısı yüzünden ayrıldığına inanan adam net enayidir. Sevgilisinin Mervelerde kalıyorum yalanına da inanır buna inanan adam. Çok bir şey beklememek lazım. Enayilik bedava. Yakında Guti de bırakıp gidecek. Ona da kolu ağrıyordu o yüzden gitti derler.
  • Ben dün Fatih Doğan isimli şahsın "Quaresma kalmalı, çok faydalı olacaktır sağdan soldan ortalarıyla." şeklindeki demeçlerine inanılmaz ayar oldum. Bu adamlar Beşiktaşlı falan değil. Baktılar takım Antalya maçında şak şak top oynadı, hemen Quaresma oynamalı algısı yapıyorlar. A spor'da Serkan Korkmaz isimli dünyanın en büyük futbol bilgisizi olan şahıs da aynı yorumu yaptı. Bu adamlar net olarak Beşiktaş düşmanı. Serkan kendini gizlemiyor zaten alenen Galatasaraylı olduğunu belli ediyor ona lafım yok da şu Fatih Doğan gibi tipleri gördükçe inanılmaz ifrit oluyorum. Bu adamların bu camiada işi yok. Galatasaraylılar ve Fenerlilerden daha zararlı bu tip adamlar.
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Bunlar Beşiktaşlı olmasınlar zaten. Beşiktaşlı olanlar Metin Tekin, Güntekin onay, ali ece, ali gültiken bazen eleştiririz bazen överiz ama bunlar net bir şekilde Beşiktaşlı en azından kasıtli olarak bu camiaya zarar vermezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Robot34 -- 7 Şubat 2019; 20:47:15 >
  • Bu Q7 en kisa zamanda gider umarim ama bu adamin yedegi de Lens ya. Lens in daha 1. Dakiakdan bitmis sekilde bakisina, igrenc oynayisina da katlanamiyorum.

Yok mu u21 den pas oyunu oynayacak sag kanat ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu Q7 en kisa zamanda gider umarim ama bu adamin yedegi de Lens ya. Lens in daha 1. Dakiakdan bitmis sekilde bakisina, igrenc oynayisina da katlanamiyorum.

Yok mu u21 den pas oyunu oynayacak sag kanat ?
    Gayet iyi oynadı Antalya maçında. Bu sezon genel olarak da iyi oynuyor. Eleştirmek için eleştiriyorsunuz. Maçları nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum ki. Lens bu sezon her türlü Quaresma'dan daha faydalı oldu üstelik daha az süre almasına rağmen. Hep ezber eleştiri. Adamın ne hatasını gördün Antalya maçında mesela desem incik, cincik, boncuk pozisyonları ararsın. Sezon başından beri de ne kadar hata yaptıysa, ne kadar kötü oynadıysa, Quaresma en az 15-20 katını yaptı onların. Ama Lens'in adı çıktı bir kere Şenol sayesinde. Taraftar da sırf Şenol'un taraftarın önüne atması yüzünden nefret ediyor adamdan. Beşiktaş taraftarında biraz akıl olsa, bu takım yürür gider. Neyse Quaresma oley tezahüratı yapmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Gayet iyi oynadı Antalya maçında. Bu sezon genel olarak da iyi oynuyor. Eleştirmek için eleştiriyorsunuz. Maçları nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum ki. Lens bu sezon her türlü Quaresma'dan daha faydalı oldu üstelik daha az süre almasına rağmen. Hep ezber eleştiri. Adamın ne hatasını gördün Antalya maçında mesela desem incik, cincik, boncuk pozisyonları ararsın. Sezon başından beri de ne kadar hata yaptıysa, ne kadar kötü oynadıysa, Quaresma en az 15-20 katını yaptı onların. Ama Lens'in adı çıktı bir kere Şenol sayesinde. Taraftar da sırf Şenol'un taraftarın önüne atması yüzünden nefret ediyor adamdan. Beşiktaş taraftarında biraz akıl olsa, bu takım yürür gider. Neyse Quaresma oley tezahüratı yapmaya devam.

Alıntıları Göster
    Sadece 1 maca bakarak adam yorumlamak komik degil mi ?

Lens'ten bir cacik olmaz cunku futbol zekasi yok. Umarim ikisi de gider bu sene sonunda.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Lensi sevmem de q7den 9999999 kat iyidir. Sadece nefes alsa sahada yine dahi iyi. Çünkü bu q denen adam futbola ihanet modern futbola ihanet.

• quote:

Lens'ten bir cacik olmaz cunku futbol zekasi yok. Umarim ikisi de gider bu sene sonunda.

Alıntıları Göster
    Sezon sonunda ben de ikisi gitsin diyorum ama şuanlık gayet de idare eder ve Quaresma'dan iyi bir performans sergiliyor. Quaresma'da mı var Lens'te olmayan futbol zekası. Kim oynayacak? Orkan'a hoca kendisi algısı yok dedi zaten onu geç. Yıllardır top oynamayan Töre? Sırf adamı West Ham'dayken çalıştığım en iyi hoca Bilic'ti dediği için oynatmıyor. Kim oynayacak orda? Lens oynuyor işte. Tek maçla da yargılamıyorum adamı ayrıca genel olarak bu sezon gayet iyi oynuyor diyorum.
    Sezona iyi başladı. İlk yarıda Erzurum maçında sonradan girmesine rağmen iyi oynadı ve ondan sonra talihsiz sakatlandı. Avrupa maçlarında oldukça iyiydi. Sarpsborg maçını tek başına aldı. Antalya maçında iyiydi. Quaresma'nın iyi oynadığı tek maç var mı bu sezon? Lens'e havadan 4 tane sayıyorsun mesela. İnsanlar tatmin olmuyor çünkü Lens'ten kapasitesinden fazla şey bekliyorlar. Ama Quaresma söz konusu olunca taraftarın beyni gidiyor nedense. Quaresma'nın yaptıklarını Lens yapsa şu an Lens'in evini basmıştı taraftar emin olun. Çünkü Beşiktaş taraftarı futboldan anlamıyor.

• Ulan serdal Adalı sen getirdin şu şaklabanı başımıza zamanında

• quote:

Alıntıları Göster
    Adam gol de atıyor, asist de yapıyor. Yeri geliyor adam geçiyor, içeri katediyor, şut atıyor. Daha neler yapması gerekiyor? Neticede bu adam şaklabanın gölgesinde özgüven kaybı da yaşadı. Bunlar insan, robot değil. Furbol oynamayan belki ne demek istediğimi anlamayabilir. Hocanın oyuncusuna güvenmesi ve bunu açıkca göstermesi çok önemidir performans almak için. Bizzat kendimden biliyorum. Bir hoca beni takımdan küstürmüşken ve hiç kadroya almazken, bir başka hoca aldı beni bambaşka bir level'a taşıdı ve daha önce oynadığım takım "kim bu? Bunu bize alalım" teklifinde bulundu. Bunu yapan da profesyonel bir takım bu arada.

• Aminu'yu alsınlar bence direk. At sağa deli gibi koşsun. Bazen bu tarz adamlar gereklidir takım kimyasını tutturabilmek için. Hem iyi oyuncu zaten kaç senedir ligde belli bir istatistiği var. En kötü şu Lens'in yaptığını yapar yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Adam gol de atıyor, asist de yapıyor. Yeri geliyor adam geçiyor, içeri katediyor, şut atıyor. Daha neler yapması gerekiyor? Neticede bu adam şaklabanın gölgesinde özgüven kaybı da yaşadı. Bunlar insan, robot değil. Furbol oynamayan belki ne demek istediğimi anlamayabilir. Hocanın oyuncusuna güvenmesi ve bunu açıkca göstermesi çok önemidir performans almak için. Bizzat kendimden biliyorum. Bir hoca beni takımdan küstürmüşken ve hiç kadroya almazken, bir başka hoca aldı beni bambaşka bir level'a taşıdı ve daha önce oynadığım takım "kim bu? Bunu bize alalım" teklifinde bulundu. Bunu yapan da profesyonel bir takım bu arada.

Alıntıları Göster
    Gol de atiyor asist de yapiyor kismi guzel fikra.

Bu 2 arkadas takimin en guclu frenleyicisi bir de Senol Hoca var. Bunlar Besiktas seviyesinde degil umarim giderler.

Lens futbol zekaai olmayan adam bile gecemeyen biri. Q7 top ezmese Lens'ten cok daha etkili ama iste ikisi de birbirinden kotu

• "Q7 top ezmese Lens'ten cok daha etkili ama iste ikisi de birbirinden kotu"
    Şunu baştan yazsana birader bizi uğraştırıyorsun burda. Yaz başından da bloklayalım işte. Hadi selametle. Yallah quaresmaspor.com'a. Yallah.
  • quote:

Gol de atiyor asist de yapiyor kismi guzel fikra.

Bu 2 arkadas takimin en guclu frenleyicisi bir de Senol Hoca var. Bunlar Besiktas seviyesinde degil umarim giderler.

Lens futbol zekaai olmayan adam bile gecemeyen biri. Q7 top ezmese Lens'ten cok daha etkili ama iste ikisi de birbirinden kotu

Alıntıları Göster
    Elinde bu ikisinden daha iyi biri var mı da latifeli latifeli fıkra mıkra diyorsun? Varsa kim olduğunu da söyle de öyle tartışalım
    Bu arada son maçta 1. golde penaltı pozisyonunda pası veren Lens. Yine 4. golde de topu süren, adamdan sıyrılan ama düşürülen fakat ona rağmen pası veren yine Lens! Yani skora giderek maçı koparan adam bir noktada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 7 Şubat 2019; 21:42:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Elinde bu ikisinden daha iyi biri var mı da latifeli latifeli fıkra mıkra diyorsun? Varsa kim olduğunu da söyle de öyle tartışalım
    Bu arada son maçta 1. golde penaltı pozisyonunda pası veren Lens. Yine 4. golde de topu süren, adamdan sıyrılan ama düşürülen fakat ona rağmen pası veren yine Lens! Yani skora giderek maçı koparan adam bir noktada.

Alıntıları Göster
    Yani 1 macta iyi oynayinca cok iyi oluyor. E o zaman Oguzhan in da kilit paslari oldugu maclari sayip dorukhan yerine oynatalim ?

Ben de onu diyorum iste ne Lens ne Q7 bu takima uygun. İkisi de cop ama Lens topu ezmese bile cop cunku oyun zekasi yok. Bitmis bitmis bakiyor kameraya tam bir cop. U21 den birini koysak pas yapabilen cok daha iyi olur.

Son 2 senede amma cop oyuncu aldik resmen Bombos adamlara milyon Eurolar gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Şubat 2019; 21:51:11 >

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Anlatamazsin hocam bosuna ugrasma.Gecen seneden beri soyluyorum saklabana verilen sans kadar gecen yil lense sans verilse her hatasi surekli yuzune vurulmasa (kovaresma nin kirmizilar ile takimi satislari top kayiplari duran toplarin hepsini heba etmesi hic goze batmiyorken)
    Hem takim oyunu oynayacaktik hemde lens q7 den daha faydali olacakti.Adam yipratti demoralize etti en ufak hatasinda oyundan aldi Senol bey oyuncuyu kazanma yerine kaybetmeyi tercih ediyor..

• 
Sayfa: önceki 22272228222922302231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.