Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22152216221722182219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japonum Kagawam 2dk top oynadı burada herkese umut aşıladı :)

İnşallah devamı gelirde en azından 2. bitiririz ligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Kagawa'yı herkes methetmiş merak edip özeti izleyeyim dedim attığı 2 golde de kaleci hatası var hele frikik golü evlere şenlik bence şimdiden göklere çıkarmaya başlamayın.
    Knuckle ball nedir bilirmisin! kalecinin yapacağı bir şey yok... E tabi siz böyle şeylere alışık olmadığınız için bu tür söylemler normal
  • helal olsun, çok iyi tespit etmişsin hocam...

sen futbolu bilen bir abimize benziyorsun, peki küme düşen takımlar kim olur sence bu sene?
  • Quaresma denen adam şu takıma girmesin lütfen.

2 hafta sonra sağ kanatta her pozisyonda el kaldırıp alamayınca topu trip atacak diğer oyuncuların oyun içinde hem oyununu hem motivasyonunu bozuyor adam, bunları sene boyu yaptı yine yapar.

Serbest vuruşlar Ljacic ve Kagawa'nın olmalı,ama 2 hafta sonra bu adam kadroya girerse yine her noktada topu eline alıp kendi vurmak isteyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 4 Şubat 2019; 13:13:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Larin yazmışsın
    Malum kişi hariç başka adam yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu andan sonra forma verilse en büyük ihaneti eder takıma Şenol Güneş.

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Adem ljajic gibi bir adamımız var birde bu q denen herif. Adem topun başına geçtiğinde topu düzlerken topa vurduğu an geldi aklıma yazık cidden yazık

• Adem ljajic demiş ki kanatlarda da oynayabilirim canım ya nasıl korkmuş sen yedek bırakılcak son adamsın be adem

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Cenk ile Larin in aynı dönemleri baz alınarak yaptığınız kıyaslama Cenk`e büyük hakaret olmuş. Cenk ilk geldiği zamanlar fizik olarak yetersiz, nerede duracağını bilmiyordu ama yakaladığında affetmiyordu. Doğuştan gelen bir bitiricilik yeteneği vardı. Saçma sapan goller kaçırmıyordu en azıdan. Larin de bitiricilik yok. Fizik olarak belki istenilen seviyeye gelecek ama bitiricilik olmadığı gibi oyun görüşü de yok elemanda. Zaten bir golcü de bu özelliklerden en azından birisi doğuştan gelmemiş ise o adamın işi çok zor zaten. Larin de böyle bir oyuncu. Asla ama asla Cenk ve yukarısı seviyelere çıkamayacak. Görünen köy kılavuz istemiyor. Yaşı da öyle 19 20 de değil bu adamın.

Alıntıları Göster
    hocam CEnk geldikten sonra 2 yıldaki paylaşımlar , LArinle aynı zaman. hatta daha fazla sabretmişiz Cenke.

yazanlar ekteki arkadaşlar

Cenkle sezon bitmez, Aboubbakar yetersiz daha bir sürü örnek var da neyse..
    ben arakdaslara saldırmak için değil de tarihi gör diye gönderdim, Cenk alındıktan 2 yıl sonra filan hala çöp diyoduk ))

Aboubakara ilk maçlardan sonra topçu mu bu yaa filan diyoduk.
    şimdi yine LArinin ilk yılında yıldız olmasını bekliyoruz.

birkaç örnek paylaşıyorum bak altta:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 4 Şubat 2019; 13:19:52 >

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Ayağı baya düzgün 2. Yarı TM dk yı hatırlamıyorum baskı yediğimiz an zor durumda iken Adem e havadan ayağa teslim top çıkarmıştı, kontra atağa çıktık onun sayesin de şişirmiyor da .

Pozisyon alması güzel boylu zencilerin aksine ağır hantal değil kara yılan gibi maşallah:))

Marcellodan tek artısı hızı olabilir benim görüşüm ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Takım oyunundan uzak, sadece kendine oynayan Quaresma, "Canımızın içi, gitme",
    Terör var diyerek kaçan, sonra aynı terör ülkesine geri dönen Sosa, "Maestro, geri dön",
    Ne Avrupa ne de Milli Takımında adı geçmeyen, bize geldikten sonra tekrar parlayan ama ilk fırsatta kaçan Gomez, "Gol Makinesi,gel be vicdansız",
    Galatasaraylıyım deyip bize gelen, devre arasında dürüm yiyen, Fenerbahçe'ye gittiği ilk gün arma öpen Tolgay, "Emeklerin için sağ ol, bol şanslar"

Ama;

Takımın kaptanı, Beşiktaşlılık duygusunu anlatmak için mikrofonlara ihtiyaç duymayan Oğuzhan, "Vitaminsiz, bir defol git abii",
    Kale dışında neredeyse her yerde oynamış, Beşiktaş'ın alt yapısından çıkan şu takımdaki tek futbolcu Necip, "Çöp, tez zamanda kurtulalım inşallah",
    Gittiği yerlerde Beşiktaş için kötü söz söylememiş, üstüne tuttuğu takımdan TAKAS ile gönderilmiş Burak, "Hırsız".

Hadi oradan, sizi gidi çakma Beşiktaşlılar sizi !

Neymiş Burak oynarsa "Islıklarım, bırakırım takımı", Quaresma giderse "Defol F.O.".
    Siz tutmayın Abi bu takımı, böyle taraftarlık olmaz !!
    Ne Beşiktaş'ın ne de diğer taraftarların size ihtiyacı yok, gölge etmeyin başka ihsan istemez.
    Aklı başında tüm beşiktaşlılar

bu yazdıkkarına katılıyor:

Takımın kaptanı, Beşiktaşlılık duygusunu anlatmak için mikrofonlara ihtiyaç duymayan Oğuzhan, "Vitaminsiz, bir defol git abii",
    Kale dışında neredeyse her yerde oynamış, Beşiktaş'ın alt yapısından çıkan şu takımdaki tek futbolcu Necip, "Çöp, tez zamanda kurtulalım inşallah",
    Gittiği yerlerde Beşiktaş için kötü söz söylememiş, üstüne tuttuğu takımdan TAKAS ile gönderilmiş Burak, "Hırsız".

şuna katılmıyorum: yine aklı başında tüm beşiktaşlılar Q7 için ;
    yaş artık 36 oldu, Efsanemize yakışır veda etmemiz lazım diyor.
    Q7 fanatiği olup mantıklı olan hiçkimse,,, "giderse takımı bırakırım" demez.. yaş 36...

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam CEnk geldikten sonra 2 yıldaki paylaşımlar , LArinle aynı zaman. hatta daha fazla sabretmişiz Cenke.

yazanlar ekteki arkadaşlar

Cenkle sezon bitmez, Aboubbakar yetersiz daha bir sürü örnek var da neyse..
    ben arakdaslara saldırmak için değil de tarihi gör diye gönderdim, Cenk alındıktan 2 yıl sonra filan hala çöp diyoduk ))

Aboubakara ilk maçlardan sonra topçu mu bu yaa filan diyoduk.
    şimdi yine LArinin ilk yılında yıldız olmasını bekliyoruz.

birkaç örnek paylaşıyorum bak altta:

Alıntıları Göster
    Larin ilk geldiğinde yaptığı hatalar ve eksiklikler ne ise, hala aynı hatalar ve eksiklikler var. Tek fizik olarak gelişti. Ben oyuncuda ona bakarım. Cenk geldikten sonra 3 ay sonra ki hali ve daha sonra ki 3 aylık döneminde sürekli gelişim gösteriyordu ve bunları görebiliyorduk. Problem Larin de göremiyoruz. Adamdan hemen yıldız olmasını beklemiyoruz, en azından ben beklemiyorum ama geliştiğine dair bir değişim de göremiyoruz. En büyük fark burada oluşuyor.

Aboubakar, Cenk gibi oyunculara saydırılmış demiştiniz. Sosa, Talişça gibi adamlar da ne eleştirilere mağruz kaldı, Ljajic bile 3 maç sonra bu adam çok boş yorumları yapılıyordu. Herkesin düşüncesi ve görüşü farklıdır. Çoğu kişi maalesef 1-2 maçlık performanslara bakara yorum yapıyor.

Ben genç bir oyuncuda dediklerime bakarım. Dorukhan için sezon öncesi kampta oynanan hazırlık maçlarının hepsini izlemiştim. Çok iyi bir oyuncu olacak, o potansiyel var demiştim ve oynatılmadığında üzülüyordum. Ama adam oynadıkça gördük kü gerçekten o potansiyeli var ve her ay üstüne koyarak gelişimi devam ediyor. Larin de böyle olmalıydı. 1 sene olmuş diyorsunuz. Bu adam bir kaç ay sonra 24 yaşında olacak ve 1 senede bizlere verdiği hiç bir gelişim yok.

• Kagawanın gollerine kaleci hatası diyen net futboldan anlamıyordur.

Küçükken mahalle maçı bile yapmamıştır.
  • adem ljajic dedigimiz adam da seria a'da 200 mac oynamis, 45 gol 45 asist yapmis adam beyler kagawa kagawa deyip adami 2. plana atmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 4 Şubat 2019; 13:32:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

o değilde kagawa - abubakar olsaydı ne olurdu acaba.
    ljajic kagawa gomez diyorum ben. süper lig gol rekoru kırabilirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 4 Şubat 2019; 13:37:12 >
  • Kagawa’nın opsiyonunun olması kötü, Başkan yine ölücülük yapıp elinden kaçırır. Tabi mermi gibi bir sol kanat alınırsa Adem ortada yeterli olur,Adem Kagawa lüks bizim için.
    Kagawanın verdiği umut bile yeter, altıncı oluruz diyorduk şimdi ikinciliği hesaplıyoruz.

Bu arada Mirin de iyi transfer.

• Adem, Kagawa, Mirin, Dorukhan geliyor aklıma içimde bir umut doğuyor. Sonra birisi gelip ayağının dışıyla umutlarıma vuruyor arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

Knuckle ball nedir bilirmisin! kalecinin yapacağı bir şey yok... E tabi siz böyle şeylere alışık olmadığınız için bu tür söylemler normal

Alıntıları Göster
    Bilirim ancak top çok yavaş gitti rahatlıkla kendisini toparlayıp kontrol edebilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 4 Şubat 2019; 13:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

Kagawanın gollerine kaleci hatası diyen net futboldan anlamıyordur.

Küçükken mahalle maçı bile yapmamıştır.
    Adamın attığı ilk golde bile surat ifadesine bakarak şaşırdığını anlayabilirsin
  • Yarın 14.00'te yeni transferlerin imza töreni varmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22152216221722182219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.