Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
77
Favori
1.293.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 80
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    487 Mesaj

İlk başlarda takımı itecektir doğru. Şöylede bir durum var rüzgar arkanızdsyken dümeni tutmak kolaydır, Sergen gittiği tüm takımlarda bırakın uzunu orta vadede bile başarısız oldu ayrıldı. Sergen yerine kriz yönetimini bilen sistem adamı biri daha doğru olabilir. Yoksa Şenol hoca, inadını ve duygusallığını bir kenara bırakırsak Türkiye’nin en donanımlı hocalarından biri, Türkiye’nin en çok maç kazanan hocası. Gelin görün ki kriz yönetimi konusunda ve aksiyon almada çok yavaş ve zayıf.
    Sezon daha uzun neler göreceğiz belli olmaz. Uçuyor kaçıyor denen, 2 senedir kamyon kamyon para harcayan gs bizden 3 puan önde. Forvetsiz Beşiktaş ligin en çok gol atan 2. Takımı, deplasmanda ise birinci. Taraftar olarak bizlerde zor olan durumları çok daha kötü hale getiriyoruz. Bazen biraz sakin kalmak gerekiyor sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MrWrong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q -Anakart: ASUS Maximus Hero VIII - İşlemci: Intel i7 6700K - İşlemci Soğutucu: Noctua NH D-15 - RAM: 16 GB Corsair DDR4 3000 MHz (2x8 GB) - PSU: Corsair RM850i 850W - GPU: ZOTAC AMP Extreme 980 Ti - Kasa: Corsair Graphite 760T - SSD: Samsung 850 EVO 500GB - HDD: WD Green 2TB SATA 6 64MB Cache - Klavye: Corsair Gaming K70 Mechanical - Mouse: Logitech G502 Proteus Core Tunable - PAD: HyperX Fury Pro Extended Gaming - HUB Anker USB 3.0 4x Hub - Ses Kartı - M Audio Pro8 - Harici Diskler: WD 1 TB Tower Disk / WD 2 TB Storage Disk - Gaming Headset: Logitech G930 Wireless Headset - Koltuk:DxRacer1 - Ps4 - iPhone 7 - 256 GB
  • Yarbay
    3242 Mesaj
    Herkesi anladım da Larin neden gülüyor? Kendine sormuyor mu acaba, bunlar futbolcuysa ben neyim diye?

kagawa ilk golü atınca farkettiniz dimi. şaşırark, noluyo la nere burası her vurduğum gol mü olcak diye düşündü bi 3-5 saniye.kamera şakası sanar gibi durdu orda. sonra baktı millet ağzının suyu aka aka geliyo kaptırdı kendini onlara
    |
    |

Orijinalden alıntı: MrWrong

2-2.5 milyon maaşa devre arası superstar forvet vardı haklısın. Adam elimizdeki en net golcü. Geçen yıl TSde tek başına kaç maç aldı adam. TSnin bu adamı kadro dışı bırakmasının tek sebebi maaşında indirime gitmemesi.

Alıntıları Göster
    sene sonunda şampiyonluğu nerede kutluyorsunuz ben de geleyim.
    bu takım havluyu aslında eylülde attı negredo'yu göndererek. hatalar zinciri devam etti.

negredo'yu göndereceksen haziranda temmuzda gönderecektin eylulde form tuttuğunda değil. forveti de o zaman alacaktın ocakta değil. taa o zaman dedim negredo'yu transfer dönemi dışında satan Beşiktaş 'a en büyük ihaneti yapmıştır diye. demirin tuncuna forvetin Burak'ına kalınca suç benim mi oluyor? hatalar üstüne hatalar yapıldı. ama kendisine tapilmasini isteyen yarı tanrı fikret orman bunları kabul etmez. kendi cebinden stat yapmıştır o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    10362 Mesaj

Sergen su an cok erken büyük takım çalıştırmak başkadır sadece oyunu bilmek yetmez , malum her yıldız oyuncu iyi teknık dırektor demek olmuyor.Sergen gelse takım ucacak kacacak bılemıyoruz ? Sergen Necip ile altyapıdan calışan bırı ve yanlıs hatırlamıyorsam Denızlı’ye çok oyuncu önerdiği oldu Necip bunlardan biriydi ( ama Denızlı pek oralı bıle olmadıydı) halen de över Sergen Necıp Uysal’ı . Yanı demek ıstediğim Necip nasıl oynae dıyorsunuz ya işte Samet hoca oynattı Bılıc oynattı Senol Gunes evet , yarın Sergen gelse kesecek mu adamı ? Hıc sanmıyorum.

Diğer konu Şenol Gunes kesınlıkle sıkıntılı anlarda verimsiz oluyor .Trabzonspor’da bile 2 kere yaşadı.Burada da yaşıyor.Bir anda takımın yönetımın değişmesi aşağı yuvarlanması heyecanın bitmesi bunlar hep etkıleri.4 yıl önce anlaşılmadan önce uzun yazı yazmıştım keşke bulsam uzun süre kalırsa sıkıntı cıkabılecegını yazmıstım.

|
    |
    belverus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu arada dorukhan harika, güven adı gibi her geçen gün daha da güven veriyor, kagawa da harika. inşallah her hafta böyle gideriz diyeceğim ama hocamızdan korkuyorum.
    |
    |
    Gomez yerine Burak olsaydı şampiyon olabilir mıydık? olamazdık.

konu kapanmıştır daha fazla tartışmayacağım çünkü bazı insanlar anla yaşar, geleceği okuyabilme ve planlayabilme yetenekleri yoktur.

Beşiktaş bu sezonun havlusunu 2018 Eylül'de, gelecek sezonun havlusunu 2019 Ocak'ta attı. Tam bir sene sonra anlayacaksınız ama çok geç olacak. o zaman kadar duygusal ergeninizi mutlu etmeye, yarı tanrınızın egolarini tatmin etmeye devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 4 Şubat 2019; 0:53:51 >
  • Çavuş
    52 Mesaj

Konuşmaya gerek yok görüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marguerite21 -- 4 Şubat 2019; 1:0:31 >
    |
    |

Sana göre Gomez varken de şampiyon olamıyorduk, Almeida daha iyiydi.

Değişik bir dikkat çekme yöntemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Şubat 2019; 1:5:22 >
    |
    |
    [Eren] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 10 Numara

|
    |

• Yüzbaşı
    341 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: belverus

İlk başlarda takımı itecektir doğru. Şöylede bir durum var rüzgar arkanızdsyken dümeni tutmak kolaydır, Sergen gittiği tüm takımlarda bırakın uzunu orta vadede bile başarısız oldu ayrıldı. Sergen yerine kriz yönetimini bilen sistem adamı biri daha doğru olabilir. Yoksa Şenol hoca, inadını ve duygusallığını bir kenara bırakırsak Türkiye’nin en donanımlı hocalarından biri, Türkiye’nin en çok maç kazanan hocası. Gelin görün ki kriz yönetimi konusunda ve aksiyon almada çok yavaş ve zayıf.
    Sezon daha uzun neler göreceğiz belli olmaz. Uçuyor kaçıyor denen, 2 senedir kamyon kamyon para harcayan gs bizden 3 puan önde. Forvetsiz Beşiktaş ligin en çok gol atan 2. Takımı, deplasmanda ise birinci. Taraftar olarak bizlerde zor olan durumları çok daha kötü hale getiriyoruz. Bazen biraz sakin kalmak gerekiyor sanırım :)
    sergen konusunda katılıyorum hocam ama şenol hoca 2 yıldır takımda en ufak bir etki göstermedi her hafta biz düzelmesini beklerken takım daha bir takım görüntüsünden uzak portre çiziyor. şenol hoca kötü bir hoca demiyorum ama kan uyuşmazlığı var 2 senedir bence.
    |
    |

• Yüzbaşı
    341 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

sene sonunda şampiyonluğu nerede kutluyorsunuz ben de geleyim.
    bu takım havluyu aslında eylülde attı negredo'yu göndererek. hatalar zinciri devam etti.

negredo'yu göndereceksen haziranda temmuzda gönderecektin eylulde form tuttuğunda değil. forveti de o zaman alacaktın ocakta değil. taa o zaman dedim negredo'yu transfer dönemi dışında satan Beşiktaş 'a en büyük ihaneti yapmıştır diye. demirin tuncuna forvetin Burak'ına kalınca suç benim mi oluyor? hatalar üstüne hatalar yapıldı. ama kendisine tapilmasini isteyen yarı tanrı fikret orman bunları kabul etmez. kendi cebinden stat yapmıştır o.

Alıntıları Göster
    2.lik bizim için lig şampiyonluğu demek o bile zor. 1. hayal bu saatten sonra.
    |
    |

• Yarbay
    8748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Vurdu gol oldu

|
    |

• Yarbay
    4248 Mesaj
    Uyuyakalmışım rüyamda Recep Tayyip Erdoğan Başakşehirin maçlarına gelin falan diyordu az önce kalktım ulan ne alaka ne saçma rüya falan diyordum meğerse televizyonda duymuşum uyku sersemi adam gerçekten bunu demiş. Bu kadar karışıklık olan durumda nasıl diyebiliyor bunu anlam veremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 4 Şubat 2019; 1:39:24 >
    |
    |

|
    |
    önümüzdeki 6 maçın dördü içeride bursa fb konya göztepe ikisi deplasman malatya kayseri en zor maç malatya deplasmanı gibi duruyor en kötü ihtimalle 16 puan toplamak lazım gs ortalama 4 gün arayla arka arkaya 3 kulvarda toplam 8 maça çıkacak bu dönemde sollamak lazım
    |
    |

Orijinalden alıntı: marguerite21

Konuşmaya gerek yok görüyorsunuz
    Bu istatistik olmaz.
    Adam yaşlı, kolay maçlarda dinlendiriliyor.
    geçen sene fener maçı öncesindeki kolay kupa maçlarında da aynı oldu.

üst seviye maçlardaki asist ve gol istatistiğini de paylaşsana..
    ŞLdeki asistlerle kaç milyon dolar kazandırdıgını FByi tekbaşına dümdüz ettiğini.

Ama artık yaş 36, oynasın diyemem.. ama adam efsane , yaptıkları unutulamaz.

• Çavuş
    49 Mesaj
    Kagawa ilk golden sonra duraksadı easy mod olduğunu anlayınca ligin. Böyle oyuncular bizim lige harbiden fazla. Sene sonu zaten gider tadını çıkartmak lazım.
    |
    |

|
    |

Bin arjantinli on bin brazil'i yok eder.
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Ekonomi
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.