Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kagawa kaliteli bir oyuncu ama attığı goller öyle ahım şahım şeyler de değil bana göre. İkisi de kaleci hatasıydı. Frikikte mesela istediği gibi vuramadı bence ama yine de gol oldu. Hani Atiba'nın golünde Ljajic'in vuruşu gibi yere çarptırsa neyse de sıradan bir vuruş yaptı Kagawa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam frikikten ölü yaprak vuruşu gol attı, kaleci topu sağına beklerken soluna gelince apışıp kaldı, millet hala Kagawa golü şansa attı diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japon gazeteci kagawa kendini bulmak için buraya geldi. Eğer Beşiktaşta mutlu olursa İstanbulu severse parayı düşünecek biri değil demiş

• webmasterrizmir kullanıcısına yanıt
    Ahahah

• hayat ne acayip lan,
    Larin de futbolcu, Kagawa da
    Larin de aynı adamlar tarafından transfer edildi , kagawa da..
  • Abi şu Larin i hatırlatıp durmayın ya

• Bursa macında taraftar Burağı çagırıp alkışlasın bi inat ugruna takima zarar veriyorlar farkinda degiller.Quaresma en kritik zamanlarda bilerek kirmizi goruyor ses yok kac sene once ki mevzu hala hirsiz burak diyorlar.Abicim adam öyle yada böyle bizim oyuncumuz üzerinde Besiktas formasi var bu adama sahip cikmazsak larine,guvene kaliriz şampiyonlar ligini de unuturuz...

Burak

Ljajic Kagawa Lens

Atiba Dorukhan

Adriano Mirin Vida Gokhan Gonul

Karius

Hucum hatti bu sekilde olursa 15 16 sezonuna donus yapariz gibime geliyor gerci lensin formu kötü ama bi kac mac ust uste oynasa duzelir tabi böyle bisey mumkun mu ? Degil senol babamiz quaresmayi koyar 2728828 orta acar

• Bu sezon en kötü 2. olmalıyız. Ben cl eleme turunu geçeceğimize inanıyorum.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Çağırmaya gerek yok isteyen tavrını koysun ama ergen gibi ıslıklamanın bir manası yok. Islıklancak adam kuaresma

• quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Dünyadaki en iyi japon mu ?

Alıntıları Göster
    Evet aktif oyuncular icinde Kagawa dan iyi var mi ? Varsa soyle bilelim.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Biliyorsa söylesin bende merak ettim.

• Kagawa'yı herkes methetmiş merak edip özeti izleyeyim dedim attığı 2 golde de kaleci hatası var hele frikik golü evlere şenlik bence şimdiden göklere çıkarmaya başlamayın.
  • Zaten hatalar olmasa gollerde olmaz ilk golde belirgin bir hatası yoktu. Kagawayı göklere çıkarmaya gerek yok ortada kariyeri. Kendini bulursa çok farklı olur tabi seneye gider başka takıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Robot34 -- 4 Şubat 2019; 12:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Kagawa'yı herkes methetmiş merak edip özeti izleyeyim dedim attığı 2 golde de kaleci hatası var hele frikik golü evlere şenlik bence şimdiden göklere çıkarmaya başlamayın.
    Tamam hocam.
  • Bir pasın güzelliğine bak bir de topu alan adamın dandiküstü vuruşuna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde kagawa - abubakar olsaydı ne olurdu acaba.
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Larin yazmışsın

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Kagawa kaliteli bir oyuncu ama attığı goller öyle ahım şahım şeyler de değil bana göre. İkisi de kaleci hatasıydı. Frikikte mesela istediği gibi vuramadı bence ama yine de gol oldu. Hani Atiba'nın golünde Ljajic'in vuruşu gibi yere çarptırsa neyse de sıradan bir vuruş yaptı Kagawa.
    o istediği gibi vuramadığı dediğin pozisyon ölü yaprak vuruşudur. dünyada canlı izlemek herkese nasip olmaz. GS li nagatomo bile twit attı adam bu vuruşu öğret bize diye. Farklı açılardan tekrar izlemeni tavsiye ederim. top sola kavis alıyor kaleci de oraya koşacakken yön değiştirip terso yapıyor. Kaleci hatası değil.

ilk golde de kör noktadan vuruyor. kaleci görmüyor yani, rakibin bacak arasından yolluyor topu. göstererek atsa kaleci ona göre pozisyon alır ama kalakaldı.

Ama alışmadık bizde tabi :D herkes kaleye dan dun vurduğu için futbolun bu olduğğunu sanıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 22142215221622172218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.