Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
76
Favori
1.295.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2144 Mesaj
    bu mirin'i önümüzdeki sezon marcelo'yu sattığımız gibi satarız.

Orijinalden alıntı: Fuat.Kamis

O zaman koskoca takımın "TRANSFER KOMİTESİ" almayacaktı bu adamı. İşe giren mi suçlu işe alan mı? Adam alınmış artık ve şu an bir oyuncumuz tepki çok mantıksız. Fena da oynamadı aldığı süre içinde. Ben Burak yıldız on numara demedim zaten. Ama şu an için elimizdeki en deneyimli ve golü koklayan forvet bu.
    ben burak'a suç atmıyorum ki. bana da 2.5m verseler ben de transfer olurum.
    ben burak varken gelecek sezon beşiktaş kalitesinde as forvet alınmayacağını iddia ediyorum. bu olgu da zaten başlı başına şampiyon olamaman demek. seneye mesela 4 milyon euro maaşlı as forvet alacaksan bunu 34 yaşındaki 2.5 m maaşlı burak'la neden yedekliyorsun? bu da ayrı bir sıkıntı. bu da benim burak kaynaklı fikret orman, şenol güneş tepkilerimi haklı kılıyor. bu sezon benim bir gram umrumda değil hiçbir maçı izlemiyorum ve izlemeyeceğim. ama forvet hattı şuanki gibi olan takım seneye de şampiyon falan olamaz.
    |
    |

• Yarbay
    15742 Mesaj
    hani maaşları ödenmediği için oynamıyordu bu takım hani batmıştı? ne gömdünüz be takımı bakıyorum yine iyi gün taraftarı kimliğine bürünmüşsünüz gerçekten bazen boş konuşuluyor bu konuda
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    adem ljajic hem karakterli insan hem de harika bi topçu. inşallah q7 ve şenoldan kurtulunca çok daha fazla katkı vericektir. umarım uzun yıllar kalır adem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MrWrong

yoo herkes öyle düşünüyor sadece ljajci + kagawa + dorukhan resitalinden sıra gelemedi onu övmeye

Alıntıları Göster
    Karius'u da unuttuk şu sıralar. Takımda aslında iyi oyuncu dolu ama oyuna yansımıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dorukhan saul niguez gibi oyuncu valla aman ha aman 6 numara vs gibi düşünmemeli. hem oyuncunun kariyerini stabil hale getirirsin, hem gelecek milyon eurolardan olursun. bu çocuğu merkezde bir role hapsetmemek gerek.
    |
    |

|
    |

Almeirayı seven ilk beşiktaşlı

|
    |
    [Eren] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar haftaya bursa maçına gitmeyi düşünüyorum ama ceza almayacak bölümde izlemem lazım malum sonra fenerle maçımız. Hangi kısımda izlememi önerirsiniz kuzey üstte ve altta ceza alma ihtimali yüksek kapalı üstte aynı şekil. Doğu altta izlenir mi sizce?

|
    |

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Öyle doğru, kaliteli bir transfer yaptınız ki; daha ilk maçından, 9 dakika içinde gösterdiği olağanüstü performans sebebiyle haklı olarak çok övgü aldı. Bundan rahatsız olan birçok kişi de pusuya yattı aynı zamanda. En ufak kötü performansında, kendilerince dalga geçmeye çalışacaklar haberiniz olsun. Hiç kulak asmayın onlara. Nazar değmez inşallah.

Kagawa net çok iyi transfer. Bunu da daha ilk maçından göstermiştir. Objektif bakınca bunun aksini söylemek mümkün değil zaten. Bu tarz isimlerin önemi, özellikle deplasman maçlarında ortaya çıkıyor. Alex mesela. O da öyleydi. Oyun tıkanır, kaleci hata yapar vs. Ama bu isimler çıkar, topunu oynar maçı alırdı resmen. Bizde bu tarz oyuncu olmadığı için; bunları yapması beklenen adamın bu işle uzaktan yakından alakası olmadığından ligden koptuk. Herif ilk isabetli şutunu, bakın gol demiyorum ilk isabetli şutunu 20. hafta atıyor. Maaşı da yaklaşık 4.000.000 €. Saçmalığa bak. Bunu alanlar ve savunanlar yüzünden bu haldeyiz.Geçen sene Gomis'in olağanüstü çabasıyla, kılpayı şampiyon olabildik. Bu sene takke düştü kel göründü resmen.

8 numara diye yutturulmaya çalışılıyor ama o tanıma da uymuyor kesinlikle. Neyse, sizin de kafanızı şişirmeyelim. Güzel bir futbolla, haklı bir galibiyet aldınız. Kagawa olsun Ljajic olsun çok iyilerdi. İzlemek keyifliydi yani. Bir spor sever olarak keyif aldım. Hayırlı olsun tekrar.
    %100 haklısın hocam. 8 numara diyenlere bizde 6-8 no arası oynayan dorukhanı örnek verebilirsin. 2. ligden gelen çocuğun her maç golü var. forvetlerimizden fazla golü var ve şutları çok daha iyi.

• Yüzbaşı
    592 Mesaj
    Bu kadroyla bizim kalan maçların hepsini kazanmamız lazım. İnanılmaz kalite farkı var anadolu takımlarıyla. Şampiyonluk hala hayal değil ama hocadan hiç umutlu değilim penaltı golüne kadar yine abuk subuk dan dun oynuyoduk.
    |
    |
    |

|
    |
    Futbol kıtları ne demek arakdaş ya ? Neden böyle nefret veren nerdeyse hakaret eden etıketler yapıştırıyorsunuz adamlara ? Burak iyi kötü dedın dıye sen cok mu biliyorsun su lanet oyunu yani ? Kımse ben bu oyunu bılırım şöyleyim diye de dolaşmıyor burada
    Ayrıca Burak güzellemesi yapan yok , adama cok iyi şöyle ucar böyle ucar dıyen de yok . Sadece eldekılere gore yazıyoruz .Bu sene sorun cıkarmaz ama seneye kalırsa cıkarma ıhtımalı yuksek bu yuzden ıstemedım bunu da belırttım her zaman.Evet Burak su anda gol atar diyebılecegımız 2-3 adamdan biri ve halen golcü özelliği var.Ve artık takımda yanı ıstedgımız kadar yorum yapalım , bız mı transfer ettık takıma su adamı ?
    Kişisel düşünceler yorumlar begenıler var diye ınsanları ayrıstırmayın etıket yapıştırmayın artık.Böyle yaparak zevk alıyorsunuz galıba ? Insanlarımız ıyıce tuhaşlaştk ayrıştı be ! Ne biçim olduk böyle.

|
    |
    [02 Aralık 2020 20:54:38 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Kagawa'nın golü tekrar izledim de o nası şut yav sağ köşeye giden top sola dönüveriyor bu adam çılgın mı

|
    |

Orijinalden alıntı: [Eren]

burak zaten kötü topçu olması nedeniyle bunları hakediyor, tıpkı tolga zengin'in maruz kaldığı mobbing gibi. ayrıca 34 yaşındaki burak'ın bir sezonu eksiksiz tamamlayabileceğine inanabiliyor musun? burak'ın olması demek gelecek sezon as forvet alınmaması ve 10-20 maç forvetsiz kalman demek. yani yine ocak'ta havlu atan takım demek.

Alıntıları Göster
    2-2.5 milyon maaşa devre arası superstar forvet vardı haklısın. Adam elimizdeki en net golcü. Geçen yıl TSde tek başına kaç maç aldı adam. TSnin bu adamı kadro dışı bırakmasının tek sebebi maaşında indirime gitmemesi.

• Yüzbaşı
    309 Mesaj

Dorukhan'da kaç maçtır çok iyi oynuyor maşallah. Yaşına göre olgun oynayanlardan.

Beşiktaş iyi bir yerli kazandı, bu performansını sürdürürse onu da iyi rakamlara satarsınız.
    |
    |
    MrWrong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Dorukhan'da kaç maçtır çok iyi oynuyor maşallah. Yaşına göre olgun oynayanlardan.

Beşiktaş iyi bir yerli kazandı, bu performansını sürdürürse onu da iyi rakamlara satarsınız.
    aynen benim tek korkum bir dönem parlayıp sönmesi. inş. artarak devam eder formu. hiç artmasın şu son maçlardaki gibi stabil kalsın oyunu 15m+ gideri var rahat.
    |
    |

Seneye takımda olmaz dıye korkuyorum.Başkan satar falan.Aman yani

|
    |
    Anthony Quinn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.