Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
56 Misafir (26 Mobil) - 30 Masaüstü26 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
76
Favori
1.295.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1748 Mesaj
    Birden geldi 2 gol attı diye bütün takımı süper etkileyecek uçacağız kaçacağız durumu yok.Ancak çok katkı vereceği kesin Kagawa nın.Yalnız nasıl olurda bu adamın opsiyonunu almazlar ilginç gerçekten.Dortmund'a geri dönmez ama Avrupa'nın orta düzey takımlarında çok rahat oynar bu adam.
    |
    |

If it runs,it's crackable...
  • Yarbay
    7791 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

şaklaban okey ama o "hırsız" olsa maç 10-2 falan bitecekti. larinin harcadığı pozisyonları dorukhanın eline geçse yine 10-2 idi.

Alıntıları Göster
    Sevinmek için sevmedik
    Ların kötü goller kaçırdı ama herkeste Burak gelince kesin şampiyon olduk gibi bir hava yaratıyor. Büyük bir risk transferi. Hem o ikisi Kagawa gibi Dorukhan gibi takıma pozitif enerji veremiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi

• Yarbay
    8788 Mesaj
    Kagawa durduk yere hepimizi umutlandırdı
    Eğer yönetim bu adamı sene sonu o 500 binlik kiralama bedeli yüzünden elden kaçırırsa kulüpteki herkes istifa

|
    |

Slimani (1165 dakika & 1 gol)
    Soldado (530 dakika & 1 gol)
    Larin (219 dakika & 1 gol)
    Belhanda (862 dakika & 0 gol
    Benzia (740 dakika % 0 gol)

Başlangıç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

..ligi de ben kurdum aslında.16 yıl önce Süper Lig yoktu
    Bir benzeri var uzak değil kısmende olsa

Romanya'da sscb zamanı Çavuşesku zamanı yoğun şekilde hükümet yanlısı ve afedersiniz ligde tam kollanan ve yenilmeyen hatta en uzun süre yenilmezlik serisine sahip olan Steaua Bükreş'e benziyor.Onun döneminde de aynen böyle idi ve çavuşesku devrildikten sonra bu takım 3 sezon şampiyon olamadı.Sarayım var e birde niye takımım olmasın hesabı.Bu her takım taraftarının bir sorunu dikkatli olun bu takım şişirilecek şampiyon yapılacak ve başakşehir namı değer başakşehir ilçe semt artık ne ise zengin araplara satılacak.Taraftarı yok diyorsunuz ya işte taraftarı araplar olacak zengin araplar kademe kademe olacak.
    |
    |

• Yarbay
    10363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Sevinmek için sevmedik
    Ların kötü goller kaçırdı ama herkeste Burak gelince kesin şampiyon olduk gibi bir hava yaratıyor. Büyük bir risk transferi. Hem o ikisi Kagawa gibi Dorukhan gibi takıma pozitif enerji veremiyor

Alıntıları Göster
    Veremezler zaten.Şurada 2 mağlubiyet alsak Burak Kagawa boşa gelmiş olacak sezon bitmeden.Dorukhan başka. Burak olmasa takımda 13 maçta hep farklı forvet izleriz.Sezon boyu olduğu gibi.Katkı falan alamayız ayrıca. Gelsin istemedim ama Burak hep 11 oynamalı.Şu anda sorun yaratabilecek bir durumu da yok kendisinin.

• Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    https://www.fanatik.com.tr/besiktasli-shinji-kagawanin-opsiyonu-var-mi-yok-mu-safak-mahmutyazicioglu-acikladi-2041378

şafak mahmutprinteroğlu'nun buradaki açıklamasına göre opsiyon konulmasını kagawa da istememiş, süre istemiş.
    Ya bu maç kesinlikle ölçüt değil ama maç sonu röportajını da izledikten sonra yemin ediyorum pamuk gibi etti bu adam beni. Maçta zaten kahkahalar atarak izledim iki golü de. Uzun zamandır Beşiktaş'ın hiçbir maçına heyecanlanamıyordum. O heyecanı geri getirdi belki de herkes için. Diğer haftayı iple çeker haldeyim. Aşırı sempatik adam Kagawa
    |
    |

Orijinalden alıntı: VioLee

Hocam bisey sormak istiyorum rakip takimin taraftarisin sene sonunda Kagawayi alirsak sence Fenerbahcenin Alexi Galatasarayin Hagisi gibi Besiktasin efsanesi Kagawa olur mu ?

Alıntıları Göster
    en son simao gelince bjknin alexi olur mu diyordunuz
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

https://www.fanatik.com.tr/besiktasli-shinji-kagawanin-opsiyonu-var-mi-yok-mu-safak-mahmutyazicioglu-acikladi-2041378

şafak mahmutprinteroğlu'nun buradaki açıklamasına göre opsiyon konulmasını kagawa da istememiş, süre istemiş.
    Ben bunu söyledim abi. Bu adam opsiyon olsa da zorla alabileceğin biri değil. Oyuncu istemeyince opsiyon da işe yaramıyor. Kagawa sezon sonu Beşiktaş'a gelmek isterse Dortmund bonserviste sıkıntı çıkarmaz kimse merak etmesin. Kagawa, Dortmund için önemli bir simge. Her şey Kagawa'ya bağlı gelip gelmeme konusunda.

• Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Öyle doğru, kaliteli bir transfer yaptınız ki; daha ilk maçından, 9 dakika içinde gösterdiği olağanüstü performans sebebiyle haklı olarak çok övgü aldı. Bundan rahatsız olan birçok kişi de pusuya yattı aynı zamanda. En ufak kötü performansında, kendilerince dalga geçmeye çalışacaklar haberiniz olsun. Hiç kulak asmayın onlara. Nazar değmez inşallah.

Kagawa net çok iyi transfer. Bunu da daha ilk maçından göstermiştir. Objektif bakınca bunun aksini söylemek mümkün değil zaten. Bu tarz isimlerin önemi, özellikle deplasman maçlarında ortaya çıkıyor. Alex mesela. O da öyleydi. Oyun tıkanır, kaleci hata yapar vs. Ama bu isimler çıkar, topunu oynar maçı alırdı resmen. Bizde bu tarz oyuncu olmadığı için; bunları yapması beklenen adamın bu işle uzaktan yakından alakası olmadığından ligden koptuk. Herif ilk isabetli şutunu, bakın gol demiyorum ilk isabetli şutunu 20. hafta atıyor. Maaşı da yaklaşık 4.000.000 €. Saçmalığa bak. Bunu alanlar ve savunanlar yüzünden bu haldeyiz.Geçen sene Gomis'in olağanüstü çabasıyla, kılpayı şampiyon olabildik. Bu sene takke düştü kel göründü resmen.

8 numara diye yutturulmaya çalışılıyor ama o tanıma da uymuyor kesinlikle. Neyse, sizin de kafanızı şişirmeyelim. Güzel bir futbolla, haklı bir galibiyet aldınız. Kagawa olsun Ljajic olsun çok iyilerdi. İzlemek keyifliydi yani. Bir spor sever olarak keyif aldım. Hayırlı olsun tekrar.

• Yarbay
    8419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

en iyisi panasonictir.

Alıntıları Göster
    Şaka maka ben panasonic esrf-31 modelini yıllardır aynı bıçak vs ile kullanıyorum ve hala aynı performans

|
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj
    İç sahada ki maçlarda 4-3-2-1 oynayabilir miyiz? Karius, Gökhan-Vida-Mirin-Adriano, Atiba-Dorukhan-Oğuzhan, Kagawa-Adem, Burak.

Mesela Adem-Kagawa ile Oğuzhan bambaşka bir kimliğe girebilir. Topun daha çok bizde kalmasını sağlar. Adem çok geriye gelmez. Dorukhan sağ iç oynayarak sağ beke yardım edebilir. Sürekli yer değiştiren Adem-Kagawa-Dorukhan ve onlara top verebilen Oğuzhan ve Atiba. Bence çok yerinde bir tercih olur.
    |
    |

Daha geçen seneden çok net örnek var elimizde.Bakınız Talisca. Adam oyalayıp durdu bizi.Gideceğim de gideceğim.Zaten sonradan görme olurlar Brezilya tarafı.Yine biraz Afrika Cezayir tarafları öyle olur.Bu yüzden buralardan adam alırken 10 kere düşüneceksin.Sonradan görmeleri alınca bırakıp gidiyorlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Valentino

Ben bunu söyledim abi. Bu adam opsiyon olsa da zorla alabileceğin biri değil. Oyuncu istemeyince opsiyon da işe yaramıyor. Kagawa sezon sonu Beşiktaş'a gelmek isterse Dortmund bonserviste sıkıntı çıkarmaz kimse merak etmesin. Kagawa, Dortmund için önemli bir simge. Her şey Kagawa'ya bağlı gelip gelmeme konusunda.

Alıntıları Göster
    "bir bakayım göreyim ortam nasıl" demiş adam kısaca. zaten dortmund'un kendisine o özgürlüğü tanıyacağından emin herhalde. burda tek tehlike adama daha iyi bir kulüpten teklif gelmesi fakat o durumda da opsiyon olsa dahi adam "ben gideceğim" dediğinde alamazsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 3 Şubat 2019; 23:25:7 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. Yukardaki arkadaşın dediği gibi Nuri'yi de sembolik rakama gönderdiler. Kagawa ile Nuri kıyaslanmaz tabii ki ama Kagawa burda kalmak isterse kalır. Japon adam zaten güney amerikalılar gibi oynarbaşlı falan da değildir diye tahmin ediyorum yani paranın köpekliğini yapıp iş koymaz. Taraftar olarak sahiplensek, Dortmund'dan sonra burayı ikinci evi gibi hissettirsek yeter. Çoğu kişinin aksine ben bu saatten sonra büyük takımların Türk ligindeki performansını kaale alıp kendisini transfer etmek isteyeceğini düşünmüyorum. Orta sıra takımlardan teklif alır belki sezon sonu. Almanyadan Hoffenheim, Wolfsburg falan, İspanya'dan Betis metis, İngiltere'den West Ham falan ne bileyim, ki ben Almanya'da Dortmund dışında bir takımda oynayacağını da zannetmiyorum. O kadar zor olmaz bence buraya gelmesi. Yönetim alabilir mi orası muamma.
    |
    |

• Yarbay
    7791 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Veremezler zaten.Şurada 2 mağlubiyet alsak Burak Kagawa boşa gelmiş olacak sezon bitmeden.Dorukhan başka. Burak olmasa takımda 13 maçta hep farklı forvet izleriz.Sezon boyu olduğu gibi.Katkı falan alamayız ayrıca. Gelsin istemedim ama Burak hep 11 oynamalı.Şu anda sorun yaratabilecek bir durumu da yok kendisinin.

Alıntıları Göster
    Taraftarı bolecegi belli olan bir oyuncu daha önceki takımlarında yaptığı vukuatlar belli, yaşı belli, bizimle yaşadığı olay malum ben bu yüzden istemedim
    Oynadığı zamanda sorun oynamadığı zamanda sorun.

|
    |
    Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi

• Er
    6 Mesaj

Takımda kaos olmazsa kagawa gördüğü sevgiyi karşılıksız bırakmaz. Japonlar akıllı adamlar

|
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    hala burak güzellemesi yapan futbol kıtları var ya. elindeki en iyi forvet olması onu iyi forvet yapmıyor. burak kötü bir forvettir, beşiktaş'ın 1. forveti olamaz. galatasaray döneminde de kötü bir forvetti şimdi daha kötü bir forvet. sakın aman tepki vermeyin yılda 2.5 milyon eurocuk kazan emekçi kardeşimizin moralini bozmayın o da 11 puan farkı eritip şampiyon yapsın.

burak'a tepki vermeyen sevgi pıtırcıkları beşiktaş'ın gelecek sezonunu da çöpe atacak. burak'a güvenen yönetim ve teknik direktör as forvet transferi yapmaz zaten kötü bir forvet olan burak, 34 yaşındaki haliyle full sezon oynayamayacak ve takımı forvetsiz bırakacak.

fikret, şenol, burak el ele verip gidecek beşiktaş güzel günler görecek.
    |
    |

|
    |

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Radyo Dinle
Web Tasarım
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.