Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
58.749
Cevap
96
Favori
1.274.993
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    5824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

kagawa önde isek 89 da girer. Berabere durumda 82 de yenik durumda 77 de girer. Tabi hiç girmeme ihtimalide var.
    Necip varken kagawa mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: İlhan.M26

Halbuki kötüde değil adam ne bekliyorlar anlamıyorum, görende messi falan aldık sanıcak.

Alıntıları Göster
    Ljajic istese çok daha iyisini yapar misal Larin'in kaçırdığı golde sinirlendi ve sonrasında al da at der gibi içeri tertemiz kesti. Bu adam hem teknik ve zeki. Aradığımız türden bir oyuncunama sen olsan yüzde yüzünü oynar mısın takımı baltalayan gruplaşma yaratan isimler olunca ve hocan onu savununca? Valla genel anlamda ruhsuzluk var takımda ve bunu çözebilecek ne hoca ne yönetim var. Zaten maaş sıkıntılarına değinmek bile istemiyorum tamamen şaka gibi.

|
    |

• Yarbay
    10165 Mesaj

Anlatmak ıstedegım bu değil, başka sey anlamak ıcın zorlamak ıstıyorsunuz bellı kıBaşak tam bır sıstem takımı.Avcı 2006 dan berı takımda.Kaç yıl olmuş hesap edın bakalım.Avcı 2 yıl ayrıldı o dönem bıle Başak aynı oyunu oynadı Arif Erdem ile. Beşiktaş ın başında bu kadar uzun sure kım kalabilir ? Hemen 3.yılında millet mızmızlanıyor arkadaş ! bu yuzden yanıltıyor dıyorum.Taş yerınde ağırdır dıye söz var bunun için.Bugun Başak takımından 4 adam harıc dıgerlerını dağıtsan Avcı da diyelım Beşiktaşa geldi ne olacak sanıyorsunuz ? Ben Avcı şöyle böyledir demedım .Ama abartmayın diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Şubat 2019; 18:46:32 >
    |
    |
    İlhan.M26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Papa Het

Bu kadroyu bile elestiren var 3 gun once takima gelmis olan, saglik raporlari yuzunden monaconun almadigi kagawa 11'de degilmis, niye caner onde adriano arkadaymis (sanki tam tersi olsa elestirilmeyecek canerin defansi zayif hoca niye tam tersini yapmiyorsun diye) yeni gelen biri hemen 11 baslasa niye basliyor denir adam kayiriyor denir baskasi baslamasa hoca adama takti olur. Gomez kendisi aciklamisti oysa geldigimde fizik olarak iyi degildim senol gunes kilo vermem gerektigini soyledi ben de verdim diye ki bu hikayeyi anlatan baska besiktas muhabirlerinin de oldugunu hatirliyorum ben. Cenk o sezonun ilk macindan hat trick yapmisti ayrica. Gomezin ilk 11'de basladigi mac da ya sezonun 2. yada 3. maciydi sanki 10. haftaydi. Medel geldi oynatmadi diye herkes elestirdi haftalardir oynuyor adamin faydadan cok zarari var. Uzun vadede hep hoca hakli cikti oyuncu tercihlerinde kisacasi. İki mac oynamadi diye küsecek, topa vurmayi unutacak adam zaten besiktas formasini tasiyacak mental kapasiteye sahip degil demektir bkz aboubakar uefada slde gordugu sacma sapan kirmizilar bunu gosteriyor bkz lens kucuk takim topcusu oldugu her halinden belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    966 Mesaj
    Antalya 4 maçtır gol atamıyor sanırım. Kayseri maçında izlemiştim kaleye şut bile çekemediler 90 dakika boyunca. Takım olarak kötü durumdalar. Beşiktaş rahat alır bu maçı.

|
    |
    Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Dorukhan 6 numara diye geçse bile 8 numara gibi sürekli ceza sahasına giriyor çizgiye inip içeri top verebiliyor. Alan savunması için Atiba daha önemli ama düşünmüyor değilim Dorukhan-Oğuzhan-Kagawa-Ljajic güzel yerden verkaç tiki taka için uygun oyuncu hepsi.

Alıntıları Göster
    Oguzhan Dorukhandan en az 3 kat daha uygun 6 numaraya. Hele ki bizim gibi topa yuksek oranda sahip olan takimlar icin. Dorukhan ceza sahasini cok karistiriyor hic bir sey yapmasa bile sayisal fazlaliga yol aciyor. Oguzhanin oyun karakterinde yok bu. Stoper tandemi uyum saglayip adriano gg ikilisi saglikli kalabilirse Oguzhan 6 Dorukhan 8 olarak denenmeli.

• Yüzbaşı
    471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Anlatmak ıstedegım bu değil, başka sey anlamak ıcın zorlamak ıstıyorsunuz bellı kıBaşak tam bır sıstem takımı.Avcı 2006 dan berı takımda.Kaç yıl olmuş hesap edın bakalım.Avcı 2 yıl ayrıldı o dönem bıle Başak aynı oyunu oynadı Arif Erdem ile. Beşiktaş ın başında bu kadar uzun sure kım kalabilir ? Hemen 3.yılında millet mızmızlanıyor arkadaş ! bu yuzden yanıltıyor dıyorum.Taş yerınde ağırdır dıye söz var bunun için.Bugun Başak takımından 4 adam harıc dıgerlerını dağıtsan Avcı da diyelım Beşiktaşa geldi ne olacak sanıyorsunuz ? Ben Avcı şöyle böyledir demedım .Ama abartmayın diyorum.
    Abdullah avcı milli takımın başındayken yanlış hatırlamıyorsam bu takım küme düştü.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Oguzhan Dorukhandan en az 3 kat daha uygun 6 numaraya. Hele ki bizim gibi topa yuksek oranda sahip olan takimlar icin. Dorukhan ceza sahasini cok karistiriyor hic bir sey yapmasa bile sayisal fazlaliga yol aciyor. Oguzhanin oyun karakterinde yok bu. Stoper tandemi uyum saglayip adriano gg ikilisi saglikli kalabilirse Oguzhan 6 Dorukhan 8 olarak denenmeli.

Alıntıları Göster
    Ben de bunu çok düşündüm defanstan alıp atak başlatmaları çok iyiydi Oğuzhan'ın bir ara. Ama hocanın 6'da denemesi zor baya. Fizik olarak yeterli göreceğini düşünmüyorum.

|
    |

• Yarbay
    2613 Mesaj
    quote:

Abdullah avcı milli takımın başındayken yanlış hatırlamıyorsam bu takım küme düştü.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun.

Aynı oyunu oynamışmış.

Arif Erdem ile 6. Bitirdi sonra ki sene Carlos Carvalhal ve Bülent Korkmaz geldi ve küme düştüler,Cihat Arslan ile çıktılar.Basakşehir'e sistemi oturtan Abdullah Avcı hocadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 3 Şubat 2019; 19:18:28 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Bu kadroyu bile elestiren var 3 gun once takima gelmis olan, saglik raporlari yuzunden monaconun almadigi kagawa 11'de degilmis, niye caner onde adriano arkadaymis (sanki tam tersi olsa elestirilmeyecek canerin defansi zayif hoca niye tam tersini yapmiyorsun diye) yeni gelen biri hemen 11 baslasa niye basliyor denir adam kayiriyor denir baskasi baslamasa hoca adama takti olur. Gomez kendisi aciklamisti oysa geldigimde fizik olarak iyi degildim senol gunes kilo vermem gerektigini soyledi ben de verdim diye ki bu hikayeyi anlatan baska besiktas muhabirlerinin de oldugunu hatirliyorum ben. Cenk o sezonun ilk macindan hat trick yapmisti ayrica. Gomezin ilk 11'de basladigi mac da ya sezonun 2. yada 3. maciydi sanki 10. haftaydi. Medel geldi oynatmadi diye herkes elestirdi haftalardir oynuyor adamin faydadan cok zarari var. Uzun vadede hep hoca hakli cikti oyuncu tercihlerinde kisacasi. İki mac oynamadi diye küsecek, topa vurmayi unutacak adam zaten besiktas formasini tasiyacak mental kapasiteye sahip degil demektir bkz aboubakar uefada slde gordugu sacma sapan kirmizilar bunu gosteriyor bkz lens kucuk takim topcusu oldugu her halinden belli.
    Burak niye tak diye 11 başladı o zaman şenol müridi bana bunun cevabını ver?
    Burak Kagawa'dan daha sakat, daha formsuz, daha kötü durumdaydı ama tak diye 11 başladı Akhisar maçında?

• Yüzbaşı
    471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Doğru diyorsun.

Aynı oyunu oynamışmış.

Arif Erdem ile 6. Bitirdi sonra ki sene Carlos Carvalhal ve Bülent Korkmaz geldi ve küme düştüler,Cihat Arslan ile çıktılar.Basakşehir'e sistemi oturtan Abdullah Avcı hocadır.

Alıntıları Göster
    Sir şenol ferguson a toz kondurmamak için artık neler neler ya vallahi billahi şaşkınlıkla izliyorum. Adam resmen dişiyle tırnağıyla kendi sistemini kurdu, doğru olduğunu düşündüğü şeyi sonuna kadar yaptı ve şuan meyvesini yiyor. Başakcity sistem takımı değil abdullah avcı sistem hocası.

• Yarbay
    2301 Mesaj
    Her yeni aldıgımız oyuncular neden yedek baslıyor abi o zaman direk monte edemiyecegin oyuncuyu neden alıyorsun yeter beeeeeeeeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 3 Şubat 2019; 19:4:11 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 3 Şubat 2019; 19:5:27 >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Sir şenol ferguson a toz kondurmamak için artık neler neler ya vallahi billahi şaşkınlıkla izliyorum. Adam resmen dişiyle tırnağıyla kendi sistemini kurdu, doğru olduğunu düşündüğü şeyi sonuna kadar yaptı ve şuan meyvesini yiyor. Başakcity sistem takımı değil abdullah avcı sistem hocası.

Alıntıları Göster
    Adamlara göre Abdullah Avcı hiç bir emek vermeden hazıra konmuş görmesek inanacagız.

Şenol Güneş'e toz kondurmamak için hep.

|
    |

• Yarbay
    5663 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Burak niye tak diye 11 başladı o zaman şenol müridi bana bunun cevabını ver?
    Burak Kagawa'dan daha sakat, daha formsuz, daha kötü durumdaydı ama tak diye 11 başladı Akhisar maçında?

Alıntıları Göster
    İsimat Mirin niye basladiysa o sebepten.

e-ticaret
Paykasa
SEO
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.