Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Quaresma cezası bitince şu takıma girmez umarım.

Abd,Çin vb gitse tamamen kurtulsak kendine oynayan adam yok takımda şuan herkes mücadele ediyor en azından,oynanan oyun çokta iyi olmasa da skora rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 3 Şubat 2019; 19:53:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komenyus123

Gözlerim yaşardı lan bu futbolu görmeyeli çok uzun zaman oldu
    Sebebi bir erzurum birde ligde ilk maçı bu antalyaya kaybettik vodafoneda tabi ödeşme bu 5 e kadar gider umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

beyler şu oyun tamamen oyuncu insiyatifinden. hocanın bu atakları ÇALIŞTIRDIĞINA İNANMIYORUM. gelecek maç yine orta ile kayıpları oynayacağız kapanan takımlara buraya yazıyorum.
    Goller tamamen spontane zaten kimsenin gözü boyanmasın.
  • Adem Layiç kötü oynuyor diyen Quaresmacılara inat adam her maç şov yapmaktan sıkıldı çok merak ediyorum şu Quaresmacıalrın hiç utanması, gururur, arlanması yok mu da şu Layiç'e hala laf söylemekte beis görmüyorsunuz futbol cahilleri?
  • MrWrong kullanıcısına yanıt
    Ben ona ihtimal vermıyorum aslında.Hoca farklı oyuncu farklı cok az olur .Bakalım 1-2 maç sonra anlarız.Hoca istese bile uzun süre oynamaktan kaynaklanan bir alışkanlık var bunu terk etmek zor olabılır.Hele hele maçlar kaybedılyor ise.Hem madem oyuncular istiyor neden su maça kadar bekledıler ? Hoca gecen hafta oyunumuz değişecek dedı bakalım bellı olur yakında
    Ama yine de takım savunmasında sıkıntılar var.Bu oyun halen yeterlı değil.Antalyaspor cok dustu kandırmasın bu maç.
    Haftaya anlarız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Şubat 2019; 19:52:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takim kovaresma olmayinca rahat etti be surekli sağa cekip duruyordu takim..tekeri patlak kamyon gibi..

• Akşama inşallah şaklabanın fes edildi haberi gelir.
  • Kovarezma olmasa karşı kaleye gidemeyiz len, efsane len, trivelası yeter len

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3-0 önde bile olsak Beşiktaşlıların içi rahat değildir eminim, 5-0 olmadan rahatlayamam.
  • Dorukhan Toköz Tolgay Arslan'ın Beşiktaş kariyerinde attığı tüm golü 3 hafta da attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 3 Şubat 2019; 19:51:55 >
  • herif dorukhan'in bilegini kırdı neredeyse yine sari vermedi hakem. hakemlere cok kıllandım bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Goller tamamen spontane zaten kimsenin gözü boyanmasın.

Alıntıları Göster
    aynen aslında hoca iyi oyuncuları sahaya sürüp özgür bıraksa çok daha iyi yerlerde olacağız. adamların doğal yeteneği var zaten pas oyununa. biraz birbirlerine alıştıklarında yeteneklerini rahat sergiliyorlar. ama bizim taktisyen kapanan takımlara tek tip kafa gol taktiğinden ısrarlar vazgeçmiyor.
  • Tolgayin Besiktas kariyeri boyunca attigi golu yarim sezonda atan Dorukhan bir gun Tolgay gibi olabilirmis demek Vah benim fenerlim vah kötü kötü olmus bunlar iyice.

• Besiktas 10 tanede atsa 1 gol kesinlikle yiyor.

Gol yeriz

• boffin sağ olsun beşiktaşa çalıştı çok rahat bir devre oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

beyler şu oyun tamamen oyuncu insiyatifinden. hocanın bu atakları ÇALIŞTIRDIĞINA İNANMIYORUM. gelecek maç yine orta ile kayıpları oynayacağız kapanan takımlara buraya yazıyorum.
    Bursa maçı gene dengesizlik olur tabi ama şu antalyadan özellikle ligin o ilk maçının acısını çıkarmamız lazım.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç böyle bitse keşke hahahaha küçük kupon ama olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Besiktas 10 tanede atsa 1 gol kesinlikle yiyor.

Gol yeriz
    Reserve 1-5 skor ama antalya 2.yarıdan beridir gol atamıyor
  • 
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.