Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21402141214221432144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yönetim q7 yi kadro dışı bırakmazsa kendi topuğuna 3756425346. kez sıkışı olur yeter be Kagawaya sevinemiyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciganito kullanıcısına yanıt
    Daha kötü hallerini gördük (m) bu takımın ? 2 sene şampiyonluk geldi diye bir anda Juve Barca gibi görünmenin anlamı yok ki.Sanki her sene ambargo koyuyorduk da 2 sene şampiyonluk gelmeyince çıldırdık.

Elbet ki 3-4 yıllık planlama sonrası bu duruma 6-7 ay süre içinde düşmek can sıkıcı.Rakipler böyle iken alıp götürememek can sıkıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk'in bağını koparmaması çok güzel.

https://twitter.com/CenkTosun_/status/1091070139683008514

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ninjada olsa iyi olurdu ama en azından kagawa geldi. hocaya takilmazsa iş yapar ligde tabi tren kaçtı malesef şampiyon olamazsak da ikinci olablirdik. içerdeki saçma puan kayıpları olmasaydı😭😭😭😭

• Aslında 10 numara Shinji'ye verilmeli tabi kalırsa uyarsa.

• Kimse bir halt bilmiyor Murat ozen dahil eger bilgisi olsa yazardi yani 30 dk kalmis surda opsiyon varmi yokmu yazmak bu kadar zormu ek olarak quaresma allah senin belacugunu versin senin yuzunden butun keyfimiz kacti saklaban herif
  • Kagawa Türkiye'yi geçtim Avrupa'da çok ses getiren transfer oldu. Şampiyonluk şansımız olsaydı keşke, inşallah gelecek sezon Beşiktaş'ta kalır.

2 maç ceza alan Q7 de gidecek mi kalacak mı hala belli değil. Kalırsa transfer planlarını bozmuş olacak.
  • Benim anlamadığım bu Q7 kendisi gitmek istemedi mi ? Şimdi neden saklanıyor ? Porto acaba vazgeçince bu da ortada kalmayayım diye kıvırıyor mu son anda ?

• Kanat transferi yok galiba allah belanı versin quaresma

• Beşiktaş'da mali sıkıntı büyük, futbolcuların maaşlarının ödenemediği söylenirken Kagawa'nın gelmesi tam ters köşe yaptı Türkiye ve Avrupa'yı.
  • Q7 nin Allah 1000 belasını versin.

Bu arada lazio İnter maçına bakıyorum lazio ne top oynuyor ya, 3.04 gün önce de juventusu futballarıyla dövmüşlerdi. Bizim tiki taka zamanı gibi oynuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Benim anlamadığım bu Q7 kendisi gitmek istemedi mi ? Şimdi neden saklanıyor ? Porto acaba vazgeçince bu da ortada kalmayayım diye kıvırıyor mu son anda ?
    Porto'nun bu adama ihtiyacı yok ligde şakır şakır gidiyorlar clde ligde bu adamı alıp takımın huzurunu bozdurmazlar sanmam pepe neysede bu adam bulunduğu yerde huzuru bozuyor.Porto bence istemedi bu şoparı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 31 Ocak 2019; 23:37:4 >
  • TV de haber vardı; Q7'nin eşi Portekiz'den güle oynaya Türkiye'ye dönünce aha dedim bu işte iş var Q7'nin gitmesi bilmeceye dönecek, öyle oldu.
  • Dortmund'un o tweetine göre Kagawa'da opsiyon yok gibi görünüyor.

Üstelik sitelerindeki transfer duyusunda da opsiyon ifadesi geçmiyor.

https://www.bvb.de/News/Uebersicht/Shinji-Kagawa-auf-Leihbasis-zu-Besiktas-Istanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 31 Ocak 2019; 23:42:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Porto'nun bu adama ihtiyacı yok ligde şakır şakır gidiyorlar clde ligde bu adamı alıp takımın huzurunu bozdurmazlar sanmam pepe neysede bu adam bulunduğu yerde huzuru bozuyor.Porto bence istemedi bu şoparı.

Alıntıları Göster
    Şoparesma

• Uzun zaman sonra net on numaramız oldu, adem'de umarım kanat'da iyi iş yapar. 6 numara hala yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 31 Ocak 2019; 23:45:34 >
  • 
Sayfa: önceki 21402141214221432144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.