Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: broodofqueen

"Çamura yattı" nedir? Öyle başlık mı olur? Haber1903 bokunu çıkarmış.
    Yoo gayet de çamura yatmış. Önce 3 milyon euroyu kabul edip, sonra 4 milyon euro istemek zaten çamura yatmaktır.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Yalan haber yaptılar kendilerini kurtarma derdindeler...
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Yalan değil de, haberi en erken verip öne geçelim derken tosladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Hazirlik macini kim niye fixlesin hocam bizimkiler girmedi Shaktarin zaten ciddi bi pozisyonu pek yoktu zaten skoru onemsemiyorum ma bekledigimden daha gelismis oynadik sartlara gore Shaktar hazirlik donemini bitirmis zimba gibi cunku.

Torshavn macinin linkini aradim bulamadim acikcasi maci goremedim ama Bende OFK gecer diye dusunuyorum hatta o macida alir diye bekledim. Ama sana katilmiyorum besiktasi o seviyede rakibini 2 mactada farkli yenerek gecer 2. maca gencler fln cikar hatta rotasyonlu sekilde.

Alıntıları Göster
    Shaktar hiç yenilmemiş Beşiktaş'ta belli formda gidiyor hazırlıkta olsa takımlar yenilmek istemez ondan olabilir.Kazara gol olsa zaten birşekilde dengeye getirirler.Öyle çıkmışlar.Pozisyon zenginliği vardı ama maçta yer yer düştü.Fakat şu bir gerçek ki 10 numara ve forvet ciddi sorun yaratıyor ve ben o dorukhanı beğenmedim dün orta saha mı ne oynadı hatta bir tanede tehlikeli faul yaptı.

• Babel Gitmeli mi Gitmemeli mi.
    https://www.strawpoll.me/16071084

Şu kesinleşmiş Vida dünya kupası sonucu premier lige satılacak galiba kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Temmuz 2018; 14:0:6 >
  • Töre bu sene bizim Mbappe'miz olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ratumix

Töre bu sene bizim Mbappe'miz olacak.
    Töre Mbappe mi biri 19 biri 26-27 yaşında.Mbappe yeni yükselen bir oyuncu Töre sönmüş bir oyuncu.
  • Bu Babel sene sonu flamengoya bedelsiz imza atar bize inat , manageri flamengoyla beşiktas ile aynı parayı önerdiler biz 1 sene daha kalmayı tercih ettik demiş,Hollandalılar da karakter sorunu var.2.5 dan bir kuruş fazla verilmemeli uzayacaksa, sonra takım içi karışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 13 Temmuz 2018; 14:18:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin ve net diyorum Babel gitmeli hem kendi hemde takım için 7 Milyon Beşiktaş için iyi bir rakam yaşı zaten olmuş 32 kontratı kalmış 1 sene Beşiktaş uzatmaz bundan sonra ekstrem bir katkısı da yok şuan belli bir form yakalamışken uzun kontrat alabileceği bir takıma gitsin bize de para kazandırsın.Vida'da gidecek 25 Milyon €'luk bir bütçe oluşacak ama bu paranın 12-13 Milyon €'sunu bonservis olarak kullanabiliriz.Maaş imza ve bonservis dengesi ile 2-3 oyuncu alınır başka çıkar yolu yok.Babel gitmesse şuan bize gereken noktalarda katkı vermez zaten gideceğim diye salar kendini korur sakatlanmamak için bunun bilinmesi lazım.

Bu arada şu siyah formayı aldım beni rahatsız eden Vodafone'un su damlası figürü olmasaydı olmazdı sanki.2015-16'da niye gözüme batmadı diye bir bakayım dedim.Sonra anladım ki yazı fontu bunda küçülmüş logo büyümüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Temmuz 2018; 14:21:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Yalan haber yaptılar kendilerini kurtarma derdindeler...
    yalan haber değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

Yönetim ferdi kadıoğlu ile neden ilgilenmiyor.

Al işte böyle oyuncuları
    baki mercimek o işi batırdı.
  • Bizim varolan durumda hep belli bir skalada olmamız lazım.

1.Şampiyon olmaya çalış.

2.Şampiyon olamazdın mı şampiyonlar ligine katılmaya çalış ikinci olarak.

3.Oda mı olmadı o zaman avrupa liginde en az çeyrek final ve bunlar rutin olmalı yoksa bu sene olan sorunlar devamlı cereyan eder.Çünkü belli bir kadro planlaması oluyor ve maliyeti var bu hedefler gerçekleşmesse elin kolun bağlanır her sezon.
  • @sercan_dikme

Beşiktaş’a transfer olacağı yazılan Osmanlısporlu Aminu Umar ve Musa Çağıran Konyaspor ile sözleşme imzaladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonservisleri çok merak ediyorum. İkisi de bizde iş yapabilirdi rotasyonda. Özellikle Aminu şu kanat rotasyonunda parlardı kesinlikle.
  • Yasin Öztekin:"Galatasaray'dan artık koptum. Beşiktaş ile daha önce görüştüm haber bekliyorum. Vodafone Park'ta oynamayı istiyorum."

Yerl Ronaldo hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Yoo gayet de çamura yatmış. Önce 3 milyon euroyu kabul edip, sonra 4 milyon euro istemek zaten çamura yatmaktır.

Alıntıları Göster
    Bence sorun menajer işi menajerde payından artış istedi ve bum oldu belkide menajerlerin her işte parmağı var.Elini uzatanın kolunu alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Yasin Öztekin:"Galatasaray'dan artık koptum. Beşiktaş ile daha önce görüştüm haber bekliyorum. Vodafone Park'ta oynamayı istiyorum."

Yerl Ronaldo hayırlı olsun
    Beşiktaşın elinde bu kadar kanat varken bu çakma cr7 ile ilgilendiğine inanmıyorsunuz değil mi? Beşiktaş orkan dahil tüm kanatlarını satmış olsa bile bu yasinle yine ilgilenmez. Görüşme gerçekleştiği kısmı da koca bir yalan bana göre. Blöf yaptı elinde patladı şimdi anadoludan bir takıma 350 bine anlaşır oynar en fazla.

Şu transfer durumu bile bu adamda ki saçma futbolonun ve özgüvenin özeti. Anadolu topcusu bile zor olacak adam kendisini cr7 zannedip 3 büyüklerin kendisini havada kapacağını falan zannediyordu. Şimdi sap gibi kaldı ortada. Bu adama gerçekten 1.15m teklif ettiyseniz ucuz kurtulmuşsunuz.
    https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2018/07/13/yasin-oztekin-ortada-kaldi-gsaraya-besiktasla-rest-cekmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 13 Temmuz 2018; 16:10:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Ben olsam Quaresmayı yollayıp Alphonso Daviesi alırdım.
    Sonuçta ingiliz kulüplerinin gözetimi altında .
    Kulübe tekrar gündeme getirelim

• quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Beşiktaşın elinde bu kadar kanat varken bu çakma cr7 ile ilgilendiğine inanmıyorsunuz değil mi? Beşiktaş orkan dahil tüm kanatlarını satmış olsa bile bu yasinle yine ilgilenmez. Görüşme gerçekleştiği kısmı da koca bir yalan bana göre. Blöf yaptı elinde patladı şimdi anadoludan bir takıma 350 bine anlaşır oynar en fazla.

Şu transfer durumu bile bu adamda ki saçma futbolonun ve özgüvenin özeti. Anadolu topcusu bile zor olacak adam kendisini cr7 zannedip 3 büyüklerin kendisini havada kapacağını falan zannediyordu. Şimdi sap gibi kaldı ortada. Bu adama gerçekten 1.15m teklif ettiyseniz ucuz kurtulmuşsunuz.
    https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2018/07/13/yasin-oztekin-ortada-kaldi-gsaraya-besiktasla-rest-cekmisti

Alıntıları Göster
    Volkan Şen'in aynısı anadolu klüplerinde dolanır bundan sonra.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.