Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun hazirlik macimizi izledim. Oncelikle sunu soyliym Shaktarin son hazirlik maci ve cok hazir durumda karsimiza cikti 5 gune Ukrayna Super Kupasiyla acilis yapiyorlar ve full as kadro oynadi. Besiktas oyunda bariz ustundu defansif orta saha olarak ataga cikma baslangic olarak iyiydik o shaktardan daha hazir gorunduk ki belli oyuncularimiz daha katilmadi. Ilk yarida kazmalik yapmasak 2-0 alirdik maci.

10 numara ve santrafor bu takimi cok iyi hale getirir. Tore kafasini vermeye baslamis helal olsun. Necip takimin acik ara en iyisi atiba olmayacaksa dusunulebilir bile bu haliyle. Adriano da superdi sutu az daha gol oluyodu muthis katki sagladi. Cyle Larin henuz 1. santrafor olamaz ona emin oldum. Babel gidecekse kanat alinmasin tore, orkan lens fln bi sekilde oynasinlar oynamiyorsa onlarida gondermek lazim 6-7 kanat oyuncusunu ne yapacagiz cunku.

UEFA da rakiplerimiz ilk maci B36 Torshafn OFK ilk maci Faroe adalarinda 0-0 bitti haftaya pers. 2. mactan sonra rakibimiz belli olacak.

Ayrica Haginin takimi Viitorul Costanta nin Racing FC ilk tur macini izledim. Avrupa nin en genc takimi olabilirler 21-22 yas ortalamasiyla. Haginin oglu Ianis Hagi teknik ama o kadar is yok. O takimda 19 yasinda Dragus 13 numara oyuncu var muthis otesi bir potansiyel. Yetkililere fln yazin derim.ilk oglu atip 2.penalti golunde penaltiyi yaptiti i cok acayip bi yetenek.

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam Quaresmayı yollayıp Alphonso Daviesi alırdım.
    Sonuçta ingiliz kulüplerinin gözetimi altında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QralCess -- 13 Temmuz 2018; 11:2:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Ben parasını hesaplamıyorum adam geldiği günden beri ciddi katkı verdi, mesela olimpiyakos maçında dengesiz kırmızı kart gördü adamlar maçı tek kaleye çevirdi o dakikalarda herkes golü ne zaman yiyeceğiz diye beklerken olmadık pozisyonda babel çıktı sahneye tur atladık keza şl performasıda iyidi. Lig'de yakın zamanda kritik skor katkısını yazmıştık burda. Şu gs feghoulı yıllık aldığı miktar totalde 4 milyonun üzerindeymiş verdiği katkı 4 milyonun yakınında bile değil. Oyuncu zam isteyebilir atibada istedi, oturup konuşup ortak yol bulursun zaten adam art niyetli olsa sosa gibi tavır takınırdı. Aslında suç yönetimde,iş yapmayan adamlara ekstra para verirsen takım içinde dengeleri bozarsın.

Alıntıları Göster
    Aynen babel profosyonel oyuncu zam istemeside gayet doğal, adamı hemen hain ilan etmişler :) Yönetim istediğin paraları veremeyiz diyip, yeni sözleşme isterse 2+1 yıllık senelik 2.5 teklif edersin olur biter. Negredoyu örnek gösterirse de takımdan göndermeye çalıştığımız adamımı referans alacaksın diye uyarırlar. Taliscanın geçen yıl yaptığı gibi zam almadan kampa gelmem havalarına girse anlayacağım ama ortada fotomaç haberi dışında ciddi bir şey yok millet gaza gelmiş hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 13 Temmuz 2018; 11:3:15 >

• MrWrong kullanıcısına yanıt
    Bu işler organize bu senede gsye çalışacaklar.

Medya yoluyla yıpratmaya çalışıyorlar.

• babele paragöz diyenler;geldiği günden beri yaptığı katkıya,kazandırdığı maçlara asistlerine bi bakın isterim.negredo,qaeresma babelin tırnağı olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aynen.

Adam haklı sezon boyunca 7gol-4gol atan Negredo ve Quaresma ile neredeyse yakın veya daha düşük alıyor.

Herşeyi Negredo bozuyor.Gitmekte gitmiyor itici olmayada başladı.

• negredo love ile devam edilcek forvet transferi olmaz kendinizi hazırlayın.

• Negredo'ya verilen maaş maalesef çok büyük hata oldu. İmza parası, menajer komisyonu, (varsa) bizim yönetimin indra gandisi falan da maaşa yedirilmiş olabilir ama neticede dengeleri berbat etti.

Negredo burada bana göre en masum kişi. Adamın penceresinden bakacak olursak kim olduğu ne oynadığı yıllardır bilinen bir oyuncu. 17 yaşında adam değil neticede. Ben buyum, gelip de Beşiktaş'da oynamak için de bu kadar para isterim diyor, biz de veriyoruz. RvP gibi gelip sakatım ayağına tatil de yapmıyor, çıkıp becerebildiği kadar oynuyor. Adama da diyemezsiniz ki burada €5M kazancakken git €2M'a başka yerde oyna. Siz olsanız gider misiniz? Yanlışı yapan bizim yönetim, Negredo'ya boşuna kızmaya gerek yok.

Mevcut durumda da 4 tane forvet var. En az birisi gitmeden transfer yapabilmemiz mümkün görünmüyor.
  • Julian Draxler kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle olursa yine fatih terimin kupayı kaldırışını izleriz
  • Negredo satılamıyorsa kazanmaya bakalım

Genç takıma yollamaya yedek oturtmaya lüksümüz yok

Babel de gitmiyorsa cüzi bi miktar zam yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: QralCess

Aynen hocam aynen.

Adam haklı sezon boyunca 7gol-4gol atan Negredo ve Quaresma ile neredeyse yakın veya daha düşük alıyor.

Herşeyi Negredo bozuyor.Gitmekte gitmiyor itici olmayada başladı.
    senin caliştigin yerde patronun gelip sana karşi şirkete geciyosun 10 bin tl maaşinda 4 bin tl olacak dese sen sanirim itici olmak istemeyip hemen gecersin? empati yapacaksiniz biraz, adam sözleşme imzalamiş, senin gibi üc beş kişi icin 3 milyon euro az mi alsin? birakacaksiniz bu holigan bakişini. gel dedik gelsin, git dedik gitsin. dünya sizin etrafiniz da dönüyor zaten
  • Fabri için de Fulham'dan 3,5 milyon euro teklif varmış.

Başka oyuncu için olsa neyse de Fabri kesinlikle satılmamalı. Forvet, 10 numara derken bir de kaleci telaşına düşmeyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negredo ve Love un geçen yıl etkisiz olmasının en önemli sebeplerinden biri pas oyunu oynamamis olusumuzdur..Üstelik q7 full orta açmasina rağmen boşta bile olsa bilerek negredo ya pas atmiyordu..çoğu maçta puan kaybettiren asıl kişi q7 ve bireysel oyunudur..Bu sene mutlaka pas oyunu oynamaliyiz hızlı akışkan..q7 bu oyunu çok baltaliyor teklif varsa satılması iyi olur..lens bile takım oyununda daha iyi..bunu q7 nin cezali olduğu maçlara bakarsaniz o 5 maçı rahat gecmistik çünkü pas oyununu baltalayan kimse yoktu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 13 Temmuz 2018; 12:37:59 >
  • Birde şunu sormak lazım şu saatten sonra Babel kalırsa, istenilen katkıyı verir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Aynen öyle. Maalesef çok büyük bir zarar verdi Dursun ve destekçileri kulübümüze.

Bir Beşiktaş'ın ödediği maaşlara bakayım dedim. 2 futbolcu var çok yüksek maaş alan. O kadar.

Quaresma 2 milyon, Talisca 2 milyon, Babel 2 milyon, Tolgay 1.5 milyon, Tosic 950 alıyor. Bir de bize baktım; Feghouli 4.5 milyon, Belhanda 4 milyon, Selçuk 3 milyon, Tarık 1.6 milyon, Eren 2.5 milyon ... alıyor

Feghouli Quaresma ile kıyaslandığında 2 kat daha mı iyi ki ya da çok daha fazla katkı yapmış bir oyuncu mu ki bu denli yüksek paralar alıyor ? Ya da Belhanda ? Adam Talisca x 2 maaş alıyor. Sahada ofansif olarak yarısı kadar katkısı var ya da yok.

Bunları dile getirmek,gerektiği yerde tepki koymak gerekli. Ama maalesef bunları söyleyince sevilmiyorsunuz. Yönetiminizi bu açıdan takdir ediyorum ben. Kusursuz değiller ama en azından bizim eski idare ile kıyaslayınca arada fersah fersah fark olduğu kabak gibi ortada.
    selçuk tarık ve eren bizdeki veli pektemek tolga gibi gereksiz elemanlar etkileri yok istenmeyenler maliyetleri tam aynı değil Gs'de biraz daha fazla ama bunların hepsinin gereksiz olduğu gerçeğini değiştirmez.Selçuk Gs'de niye duruyorsa bizde de tolga pektemek o sebeple duruyor.

Feghouli maaşıda haddinden fazla önemli olan garry gibi aç yetenekler bulmak bakıldığında net görülüyor etikete değil oyuncunun amacına bakılmalı sönmüş yıldızlar bizi anca söğüşlemeye geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Fabri için de Fulham'dan 3,5 milyon euro teklif varmış.

Başka oyuncu için olsa neyse de Fabri kesinlikle satılmamalı. Forvet, 10 numara derken bir de kaleci telaşına düşmeyelim.
    Fabri ile uzatılmalı 2 sezon daha hiç değilse ilerde bir kaleci bulunduğunda yedeğe çekilir 1 sene daha yedek olur kaleci çok ciddi problem yıllardır var birde kaleci defans uyumu her işi sarpa sararsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Dun hazirlik macimizi izledim. Oncelikle sunu soyliym Shaktarin son hazirlik maci ve cok hazir durumda karsimiza cikti 5 gune Ukrayna Super Kupasiyla acilis yapiyorlar ve full as kadro oynadi. Besiktas oyunda bariz ustundu defansif orta saha olarak ataga cikma baslangic olarak iyiydik o shaktardan daha hazir gorunduk ki belli oyuncularimiz daha katilmadi. Ilk yarida kazmalik yapmasak 2-0 alirdik maci.

10 numara ve santrafor bu takimi cok iyi hale getirir. Tore kafasini vermeye baslamis helal olsun. Necip takimin acik ara en iyisi atiba olmayacaksa dusunulebilir bile bu haliyle. Adriano da superdi sutu az daha gol oluyodu muthis katki sagladi. Cyle Larin henuz 1. santrafor olamaz ona emin oldum. Babel gidecekse kanat alinmasin tore, orkan lens fln bi sekilde oynasinlar oynamiyorsa onlarida gondermek lazim 6-7 kanat oyuncusunu ne yapacagiz cunku.

UEFA da rakiplerimiz ilk maci B36 Torshafn OFK ilk maci Faroe adalarinda 0-0 bitti haftaya pers. 2. mactan sonra rakibimiz belli olacak.

Ayrica Haginin takimi Viitorul Costanta nin Racing FC ilk tur macini izledim. Avrupa nin en genc takimi olabilirler 21-22 yas ortalamasiyla. Haginin oglu Ianis Hagi teknik ama o kadar is yok. O takimda 19 yasinda Dragus 13 numara oyuncu var muthis otesi bir potansiyel. Yetkililere fln yazin derim.ilk oglu atip 2.penalti golunde penaltiyi yaptiti i cok acayip bi yetenek.
    Ayarlı maç yav 0-0 fixlemişler işte fazla dikkate almayın.Ama Mitro'yu beğendim.Larin daha yedekte bekler Töre eh işte dorukhanı beğenmedim onun dışında başkada bir şey yok gönül iyi gibiydi o kadar ben sadece reaksiyonlara baktım.Caner leşti.

Bu arada rakibimizi dün söyledim.Mladost Podgorica olacak.Faroe takımı Tornshavn'dan bir halt olmazdı zaten.Maç istatistiklerinden kim tur atlayacağı da görülüyor garantici iseniz hem gereksiz maç için ta izlanda yakınlarına gitmeye de gerek yok.Karadağ ekibi ile 2 maçta belirlenir ha rahat yener miyiz sanmam.1-0 2-0 belki çünkü resmi maç bunlar artık.Hazırlık maçı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Temmuz 2018; 13:17:39 >

• BJK kullanıcısına yanıt
    "Çamura yattı" nedir? Öyle başlık mı olur? Haber1903 bokunu çıkarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Ayarlı maç yav 0-0 fixlemişler işte fazla dikkate almayın.Ama Mitro'yu beğendim.Larin daha yedekte bekler Töre eh işte dorukhanı beğenmedim onun dışında başkada bir şey yok gönül iyi gibiydi o kadar ben sadece reaksiyonlara baktım.Caner leşti.

Bu arada rakibimizi dün söyledim.Mladost Podgorica olacak.Faroe takımı Tornshavn'dan bir halt olmazdı zaten.Maç istatistiklerinden kim tur atlayacağı da görülüyor garantici iseniz hem gereksiz maç için ta izlanda yakınlarına gitmeye de gerek yok.Karadağ ekibi ile 2 maçta belirlenir ha rahat yener miyiz sanmam.1-0 2-0 belki çünkü resmi maç bunlar artık.Hazırlık maçı değil.

Alıntıları Göster
    Hazirlik macini kim niye fixlesin hocam bizimkiler girmedi Shaktarin zaten ciddi bi pozisyonu pek yoktu zaten skoru onemsemiyorum ma bekledigimden daha gelismis oynadik sartlara gore Shaktar hazirlik donemini bitirmis zimba gibi cunku.

Torshavn macinin linkini aradim bulamadim acikcasi maci goremedim ama Bende OFK gecer diye dusunuyorum hatta o macida alir diye bekledim. Ama sana katilmiyorum besiktasi o seviyede rakibini 2 mactada farkli yenerek gecer 2. maca gencler fln cikar hatta rotasyonlu sekilde.

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.