Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.504
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    126 Mesaj

KEN nickli üye, sürekli haber paylaşıyorsun saolasın ama bunları zaten nette görüyoruz. Bir de bu barbi bebek modu nedir? Benim gibi yaşlı olunca oyuncak dükkanı gibi görünüyor.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Görmeyenler için atıyorum ben zaten, haber dışında yorum yapanlar oluyor onları okumaktan alıkoymuyorum ki sizleri. Benim profilim hep böyleydi Barbie olmadan düşünülemez.
    |
    |
    AA3437 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bence tam tersi. net elestiri yapan, hatayi yuze vuran adamlari cagirmamislar. serkan rençber yok, serdar ali celikler yok, ali ece yok. bunlarin hepsi yonetimi 2 yildir elestiren adamlar.

Alıntıları Göster
    Bu dediklerinin hepsi yönetim tarafından sevilmeyen yorumcular. Çünkü bu yorumcuların hepsi şuan ki yönetimden futbol bilgisi ve görüş olarak fersah fersah öndeler. İşlerine gelmez. Serkan Reçber'i mesela kovmaktan beter etmişlerdi.

Teşekkür ederim.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SON DAKİKA

Beşiktaş’da 2. Rıcardo Quaresma dönemi RESMEN bitiyor...

Beşiktaş, Cuma Günü Erzurumspor maçı ile Quaresma’ya “VEDA” etmeye hazırlanıyor.

Quaresma, geriye dönük 2 aylık alacağını da kuruşu kuruşuna istiyor.

Rıcardo Quaresma Porto ile anlaşmaya vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 22 Ocak 2019; 21:39:05 >

Bu herif gidiyor dediyse gitmez o, erkenden ümide kapılmak istemiyorum. Uçağa binip ülkeyi terkedene kadar sessiz beklemek lazım sonra vur patlasın çal oynasın eğlence

Arkadaşlara sözüm var yemek ısmarlıycam bu heriften kurtulduğumuz gün. Diğer 2 kişi de mayısta inşallah.
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Bu dediklerinin hepsi yönetim tarafından sevilmeyen yorumcular. Çünkü bu yorumcuların hepsi şuan ki yönetimden futbol bilgisi ve görüş olarak fersah fersah öndeler. İşlerine gelmez. Serkan Reçber'i mesela kovmaktan beter etmişlerdi.

Alıntıları Göster
    Yönetim leş olabilir de Allah aşkına aylarca Aboubakar'ı Almeida ile kıyaslayıp Roco yerine taksitle Talisca alın diye yonetim eleştiren Assale,Boakye gibi adamları kurtuluş reçetesi gibi yansıtıp Ljajic Besiktasin aradığı pasör 10 numara değil diyen adamları ilahlastirmayin. Onlarca hatalı tercih yapan Beşiktaş yönetiminin aynı derecede büyük hatalarından biriydi Serkan Reçber de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kolay kolay dememde, adam zaten futboldan anlamıyor. Öyle bir iş bilmezlik hakimki bu sayfada bile orta'ya adam alın demeye çekinip mesajımı sildim zira kanat ve bek daha önemli. Neyse yazıp çizmiyorum keyfim yerinde.
    |
    |

Defolsun artık ya
    |
    |

Orijinalden alıntı: Taarin

Yönetim leş olabilir de Allah aşkına aylarca Aboubakar'ı Almeida ile kıyaslayıp Roco yerine taksitle Talisca alın diye yonetim eleştiren Assale,Boakye gibi adamları kurtuluş reçetesi gibi yansıtıp Ljajic Besiktasin aradığı pasör 10 numara değil diyen adamları ilahlastirmayin. Onlarca hatalı tercih yapan Beşiktaş yönetiminin aynı derecede büyük hatalarından biriydi Serkan Reçber de.

Alıntıları Göster
    Orada vurgulamak istedigim nokta baska bir seydi. Kimseyi ilahlastirmiyorum. Yonetim elestriye gram tahamulu yok. Serkan Recbere gorev verip sonra sen karisma vs gibi amatorce yapilan isleri soylemek istedim.

Mesela bir kac menajerle is yapip ve futboldan anladigini sanan bunun akabinde sonra ucakta foto patlasmayi marifet sanan zihniyete sozum.

|
    |
    [20 Aralık 2019 12:52:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: l053r

bence katarlılara satılacak küçük psq
    Olabilir Basak satilirsa 3 buyukleride almaya kalkarlar ileride.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    3659 Mesaj
    [20 Aralık 2019 12:52:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

İktidar gidince kasımpaşa ve başakta ait olduğu yerlere gidecek yani alt liglere

Alıntıları Göster
    Bence de dagilacaklar tasima suyla degirmen donmez.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Er
    6 Mesaj
    |
    |

|
    |

|
    |

Quaresmaya tapanlar,BJK'nin üstünde görenler,efsane yapanlar,gereksiz romantikliklere girip elin Portekizlisini Beşiktaşlı sananlar gördünüz mü efsanenizi.

Alacaklarını istemesi en doğal hakkıdır sevmesem bile ona birşey diyemem ama bonservisini eline istiyorsa alacaklarından vazgeçmesi gerek.Kulübün ne halde olduğunu kendisi biliyor zaten gitmek istiyorsa fedakarlığı onun yapması gerek.

Hak etmediği halde gördüğü sevgi seli hatırına fedakarlık yapıp, alacaklarını bırakır gider umarım.

Benim hiç umudum yok gerçi bu konuda neyse bir an önce defolup gitsin.
    |
    |
    |
    |
    [14 Aralık 2019 14:01:40 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Yaşa sen efsane. odom gobo odom.
    Tam bir karakter yoksunu. Kuruşu kuruşuna istiyormuş demek. Futbol düşmanı.
    Birde alay eder gibi resmi siteden video yayınlamışlar. Neymiş topa farklı vurunca kaleci şaşırıyormuş.
    Ulan sen kimsin kaç golün var bu yaşına kadar. Ronaldo bile topa öyle vuruyorum böyle vuruyorum demiyor.
    Skor olarak senin 94859845984948545 katın falan.
    Her maç 93493483 tane orta aç sonra asist kralı. Her maç bende 50 orta yapsam biri çıkar vurur kafayı.
    Kendini bir halt sanan ayak dışı. Defolup gitmedi bi

Konoplyanka'nın istediği rakam şok etti!
    Quaresma'da bonservis krizi!
    Adriano, Beşiktaş'ın teklifini beğenmedi!
    Şener Özbayraklı ismi rafa kalktı!
    Güneş, Töre teklifini reddetti!

Hayrola inşallah
SEO
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.