Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babelden son zamanlar nefret ettim 31 yaşında ki adam gitmeli zaten o parayı istiyorsa.

Ancak veli Mustafa Aras kalacaksa o sıkıntı işte.

Ayrıca Babel ve talisca tabela yapan adamlar seneye gol yollarında sıkıntı çekeriz gibi.

Bu transferle Quaresma kaldı denebilir.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 12 Temmuz 2018; 22:59:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş yönetimi işini çok iyi yapıyor. Babel bonservissiz alındı, 70 maç oynamış. 23 gol 11 asistlik katkısı olmuş. Şampiyonluk yaşamış. Geçen sezon Avrupa'da başarı yakaladı. Çok önemli katkı yaptı. Şimdi de kulübüne 7.000.000 € para kazandırıyor.

Üstelik Beşiktaş'ta oynarken maaşı da yüksek değildi. Yanılmıyorsam 2.000.000 € civarı kazanıyordu. Beşiktaş yönetimi Babel için toplamda 3.000.000 € civarı ödeme yapmıştır. Aldıkları katkı ve kazandıkları para ortada.

Bizde Feghouli ve Belhanda'nın her biri için yaklaşık 25.000.000 € civarı ödeme taahhüt edildi. Astronomik maaşlar ödeniyor. Alınan katkıya baktığımızda hayal kırıklığı şuana kadar. Maalesef yüksek maaşları yüzünden teklifte gelmiyor.
  • arkadaşlar takımdan şuanki haliyle bir yol olmaz hiç eveleyip gevelemeye gerek yok, kadro neresinden tutsan elinde kalacak hale geldi, güvenilir tek adam kalmadı denebilir

iyi bir operasyon lazım hem gönderilecekler hem gelecekler anlamında. bu öyle "ya 2 transfer yeter" mantığıyla rayına oturacak cinsten değil.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Sen Negredoyu 4,5m verirsen 20gole katkıda bulunmuş ŞLde gruptan çıkma konusunda en çok katkıyı vermiş ligde seni son haftalara kadar taşımış adama 2.5 verirsen öyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6+ her rakam Babel için iyidir. Kalsa hakkettiğinden fazla ücret alacaktı belki de yatışa geçecekti. Gönderilmesi doğru. Ama aynı muameleyi Q7'ye yapmıyorsan vasatsın, karaktersizsin, ikiyüzlüsün.
  • Kardeş sıkıntı o değil.

35lik Quaresma,Atiba ile devam edecek olmaları.

Bunlarıda yollasınlar tamamdır deriz değişim yapıyorlar,kadroyu revize ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Beşiktaş yönetimi işini çok iyi yapıyor. Babel bonservissiz alındı, 70 maç oynamış. 23 gol 11 asistlik katkısı olmuş. Şampiyonluk yaşamış. Geçen sezon Avrupa'da başarı yakaladı. Çok önemli katkı yaptı. Şimdi de kulübüne 7.000.000 € para kazandırıyor.

Üstelik Beşiktaş'ta oynarken maaşı da yüksek değildi. Yanılmıyorsam 2.000.000 € civarı kazanıyordu. Beşiktaş yönetimi Babel için toplamda 3.000.000 € civarı ödeme yapmıştır. Aldıkları katkı ve kazandıkları para ortada.

Bizde Feghouli ve Belhanda'nın her biri için yaklaşık 25.000.000 € civarı ödeme taahhüt edildi. Astronomik maaşlar ödeniyor. Alınan katkıya baktığımızda hayal kırıklığı şuana kadar. Maalesef yüksek maaşları yüzünden teklifte gelmiyor.
    Bu açıdan baktığımda da inanılmaz mantıklı iş yapmışız diyorum ben de. Quaresma'yı da gönderip 27-28 yaşlarında Babel tipi bir adam daha bulmamız lazım ama. Bu iş ancak o zaman içimi rahat ettirir.

• Yolun açık olsun Babel. Emeklerin ve katkıların için teşekkürler. Benim gitmesinden yana sıkıntım yok. Biz giden adamın yerine daha iyisini 3 sezondur koyamadık ve bence yine koyamayacağız. Orkan oynasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

6+ her rakam Babel için iyidir. Kalsa hakkettiğinden fazla ücret alacaktı belki de yatışa geçecekti. Gönderilmesi doğru. Ama aynı muameleyi Q7'ye yapmıyorsan vasatsın, karaktersizsin, ikiyüzlüsün.
    sadece q7 değil ki yani love, lens, negredo, mustafa, veli, aras. q7'den daha çok hak ediyorlar bunlar o muameleyi. bugün hala hazırlık maçında mustafa pektemek giriyordu oyuna yani tamam babel 7 milyon euro güzel fakat bu saydığımız adamlara kalacaksak başarıyı bırakmış sadece mali anlamda iyi işler yapmak istiyoruz demektir.
  • 7 milyona dağ gibi Marcelomuzu verdik biz.
    Babeli mi vermeyecez.
    Aldığı maaşın karşılığını verdiği için teşekkür eder, başarılar dileriz.
    Bize aynı maaşa daha genç birini bulmak düşer şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernard gelirse yeterli olur. 10 Numara eksiğini kapatırız. Ligi de Quaresma ve Töre götürür. Arkalarında Lens ve Orkan var. Çokta abartmamak gerek. Seneye 44-45 maç oynayacağız.Gelen bilgilere göre Bernard transferini bitirebilmek için satışına onay verilmiş.
  • buradaki yapılan yorumlara göre yönetim babelin yerine birini almayacak

• k62545 kullanıcısına yanıt
    Nerden bulacaksın?

Scout ekiplerin adam gibi çalışıyormu..

Alt yapın sağlammı?

Avrupadan sana kaliteli oyuncuyu verirler mi? Verseler gelirlermi?

• Töre sol Q7 sağ yedekleri Lens ve Orkan olacak herhalde. Kanata as transfer yapılacağını sanmıyorum; Q7 ve Lens in maaşlarını düşünürsek oraya yapılacak as transfer ile kadro yine şişmiş olacak.

Aras, Veli, Çöpdemek gibi boşa maaş yüklerinden de kurtulsak bi nebze rahat edebiliriz.

Ayrıca hazırlık maçını izlemiş biri olarak Love’u geçen seneden çok da farklı görmedim. Umarım Negredo ile birlikte satılır.

Ortasaha olarak (sanırım) 2m € üstü bi maaş alan Tolgay’ın nu kadar verimsiz oynaması akla mantığa sığmıyor. Geldiği zamanki şutlarını bırakın, kaleyi tutturmaktan aciz. Satılıp yedek olarak Musa’nın alınması en hayırlısı olacak. Zaten ne yaparsak yapalım Oğuzhan 10 numara oynayamıyor; böylece Oğuzhan ortasahaya çekilmiş olur ve onu oynatacak Sosa tarzı bi 10 numara ile takım daha dengeli olur.

Stoper olarak Mitrovic solda gayet güvenilir bi çizgi çizdi, Vida’nın satıldığını düşünürsek; Pepe Mitrovic ikilisi lig ve UEFA için yeterli olacağını düşünüyorum.

Sağ bek, Mitrovic de giderse as stoper, yerli yedek stoper, Tolgaya bağlı yerli yedek ortasaha, 10 numara ve forvet transferi şart gibi takıma. Güya 2-3 oyuncu ile takviye edilecekti kadro ama malasef şu anda öyle görünmüyor.

• Babel transferinide görünce bazen diyorum . Gs den önce davranip , Vida yi Klaasen ve Onyekuru takasi ile almak mümkün olmazmıydı acaba ? Neyse darısı Negredo , Love , Lens ,Pektemek , Aras , Veli , Tolgay , Querasma , Pepe ve sırf fiyatlar uçuk diye Vidanın başına .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 564yasin -- 12 Temmuz 2018; 23:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Severuslion

Töre sol Q7 sağ yedekleri Lens ve Orkan olacak herhalde. Kanata as transfer yapılacağını sanmıyorum; Q7 ve Lens in maaşlarını düşünürsek oraya yapılacak as transfer ile kadro yine şişmiş olacak.

Aras, Veli, Çöpdemek gibi boşa maaş yüklerinden de kurtulsak bi nebze rahat edebiliriz.

Ayrıca hazırlık maçını izlemiş biri olarak Love’u geçen seneden çok da farklı görmedim. Umarım Negredo ile birlikte satılır.

Ortasaha olarak (sanırım) 2m € üstü bi maaş alan Tolgay’ın nu kadar verimsiz oynaması akla mantığa sığmıyor. Geldiği zamanki şutlarını bırakın, kaleyi tutturmaktan aciz. Satılıp yedek olarak Musa’nın alınması en hayırlısı olacak. Zaten ne yaparsak yapalım Oğuzhan 10 numara oynayamıyor; böylece Oğuzhan ortasahaya çekilmiş olur ve onu oynatacak Sosa tarzı bi 10 numara ile takım daha dengeli olur.

Stoper olarak Mitrovic solda gayet güvenilir bi çizgi çizdi, Vida’nın satıldığını düşünürsek; Pepe Mitrovic ikilisi lig ve UEFA için yeterli olacağını düşünüyorum.

Sağ bek, Mitrovic de giderse as stoper, yerli yedek stoper, Tolgaya bağlı yerli yedek ortasaha, 10 numara ve forvet transferi şart gibi takıma. Güya 2-3 oyuncu ile takviye edilecekti kadro ama malasef şu anda öyle görünmüyor.
    ''Çöpdemek'' Dostum gece gece kahkaha ata ata güldüm. Hakkını helal et.

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bize garry rodrigues gibi topu alınca alıp giden hızlı adam lazım ama quaresma ya da lensden biri gitmeden kanat falan alınmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bize Onyekuru lazımdı hocam o yüzden ama ihtiyacı daha az olana yar oldu malesef

• Onyekuru kim hocam ? Napmış bu zamana kadar ?
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.