Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20312032203320342035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Q7 su anda giderse yazık derımBaştan aşağı plansızlık başka sey değil.Bu adamın gitmesi tüm sorunları düzeltmeyecek . Gider ve yerine adam gelırse ayrıca diğer maliyetlerden de kurtulursak düz yola cıkabılecegız
    Ohh Q7 gitti dertler bitt sananların bır seyden haberlerı yok
    Q7 ye kafayı takan tayfa onun yerine süper adam bulmuş parayı da ceplerinden verecekmiş sanki Q7 ve şenol güneş batırdı takımı hala şenol güneş diyorlar pes yönetim para derdine düşüp takımı satsın suçlu Q7 artı şenol nede çok biliyor bu tayfa hadi biraz daha uğraşın şenolda gitsin takım şampiyon

• q7 inşallah gider ne yararı olduda bundan sonra olacak. Her topun başına Pektemek geçse oda okadar katkı verirdi belki daha fazla :)

Defolsun gitsin pepesinin yanına takımı oyuncak yapmışlardı pepesi topu sadece q7 e atacam diye dikip dikip duruyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 21 Ocak 2019; 2:50:20 >
  • Quaresma'nın sözleşmesi uzatılırken yapılan yorumları okuyorum;

https://forum.donanimhaber.com/besiktas-2016-2017-sezonu-genel-tartisma-ve-transfer-konusu--116900692-4684

Taraftar gayet memnun gözüküyor. Peki bugün neden durum tam tersi? Buraya mesaj yazanlar neden bugün de aynı şeyleri savunmuyor veyahut memnun olanlar hiç istememiş gibi davranıyor
  • Quaresma'nın gitmesi dertleri bitirmez ama şu faydaları olur;

1-Duran toplarda daha etkili oluruz.
    2-Geleceği olmayan yaşlı bir futbolcudan kurtulmuş oluruz.
    3-Q7 sadece çizgide beklediği için bindirmelerini yapamayan Gökhan Gönül'ü daha aktif görürüz.
    4-Hoca Q7'yi kesemediği için verimi sol tarafta 0 olacak Lens'i tekrar sağa çekerek verimini arttırırız.Lens o bölgede tek kaldığında eminim daha rahatlamış şekilde sahaya çıkar ve daha faydalı olur.

Quaresma kalırsa kanat oyuncusu alınmayacak.Solda Lens-Sağda Quaresma şeklinde devam edecek,bu yaşanacak en kötü senaryo.

Quaresma giderse mecbur kanat oyuncusu alacaklar.Q7 kalsa bile kanat oyuncusu almak şart ama malesef anca Q7 giderse alacak gibiler.Haberlere bakarsak konuşulan kanat oyuncuları hep sol tarafta oynayanlar.Lens kendi bölgesine gidecek sola adam alınacak.Olması gereken budur.Konuşulan isimler aynı zamanda kolay adam eksilten,hızlı adamlar bu da bir nebze güzel haber.

Quaresma'nın gitmesi bizim dertlerimizi bitirmez çok derdimiz var ama en azından birinden kurtulmuş oluruz.

• şampiyon olma ihtimalinin düşük olduğu, acilen yeni yapılanmaya girmen gereken bir yıl. bu durumda, 35 yaşında ve sözleşmesi devam eden bir oyuncunu, eğer teklif varsa her kim olursa olsun elden çıkarman gerek. hiçbir olumsuz yanı olmasa dahi elden çıkarırsın teklif varsa. tutmanın bir manası yok. bu adriano, atiba için de geçerli.

bakın quaresma'yı kişisel olarak hiç beğenmiyor oluşumu ve yıllardır talisca-quaresma'nın gitmesini beklememi bir kenara bırakıyorum. kim olduğu hiç farketmez.

takımda artık böyle bir işi iyi yapıp geri kalanına hiç elleşmeyen sivri, uçlarda oyuncular görmek istemiyorum. böyle bir şey de kalmadı dünyada, bir tek bizim ülkemizde ve para zoruyla futbol oynatılan çin'de, arap ülkelerinde prim yapan bir durum bu. bakın quaresma gitsin, lens sağa geçsin; biraz daha takımla bütünleşik, pas yapabilen, ceza sahası içine koşu atan, içeri geçip arkadan gelen beke yer açan, gerekirse ceza sahasında karambol dahi kovalayan bir adam gelsin, kimse quaresma'nın yaptığı ortayı aramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 21 Ocak 2019; 3:16:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

şampiyon olma ihtimalinin düşük olduğu, acilen yeni yapılanmaya girmen gereken bir yıl. bu durumda, 35 yaşında ve sözleşmesi devam eden bir oyuncunu, eğer teklif varsa her kim olursa olsun elden çıkarman gerek. hiçbir olumsuz yanı olmasa dahi elden çıkarırsın teklif varsa. tutmanın bir manası yok. bu adriano, atiba için de geçerli.

bakın quaresma'yı kişisel olarak hiç beğenmiyor oluşumu ve yıllardır talisca-quaresma'nın gitmesini beklememi bir kenara bırakıyorum. kim olduğu hiç farketmez.

takımda artık böyle bir işi iyi yapıp geri kalanına hiç elleşmeyen sivri, uçlarda oyuncular görmek istemiyorum. böyle bir şey de kalmadı dünyada, bir tek bizim ülkemizde ve para zoruyla futbol oynatılan çin'de, arap ülkelerinde prim yapan bir durum bu. bakın quaresma gitsin, lens sağa geçsin; biraz daha takımla bütünleşik, pas yapabilen, ceza sahası içine koşu atan, içeri geçip arkadan gelen beke yer açan, gerekirse ceza sahasında karambol dahi kovalayan bir adam gelsin, kimse quaresma'nın yaptığı ortayı aramaz.
    %100 katılıyorum. Trabzonspor maçında sağda Lens solda Caner ile takımın gösterdiği reaksiyon çok ?ey anlatıyordu.

Quaresma gitsin Medel yerine Atiba geçsin (Atiba'nın haftada 1 maçı kaldıracağını dü?ünüyorum), Dorukhan'ın kattığı dinamizm ile rahatlayan Ljajic ona ayak uydurabilecek Burak Yılmaz ile kalan maçlarda iyi puan toplayacağımızı dü?ünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

hayatında tek bir epl maçı dahi izlememiş birinin başakşehir'in epl'de sırıtmayacağını söylemesi...

orada yaşlı kadro ve düşük tempo ile oyun oynamaya çalışanı karşısında fulham ile oynasa darma duman olur.

bundan 6 ay önce epl ekibi burnley'e iki maçta da tokatlanmış bir takımı epl takımı yaptınız ya, pes doğrusu...

aston villa bundan 3-4 sene önce başakşehirvari bir kadro kurmuştu, sonuç: lig tarihinin en düşük puanı ile küme düştüler...
    Evet birtek sen izliyorsun epl, ukalalık yapmanın lüzumu yok. EPL de zirveye oynar diyen yok.Kaldıki başak burnley sonrası üzerine koymasına rağmen, Burnley maçlarında ezilmediler gayet kafa kafaya oynadılar. Söylediğimin arkasındayım başak şu anki oyunuyla epl baş altı takımlarla yani son 10 takımla kafa kafaya oynar/sırıtmaz kimsede 3 puan garanti gözüyle bakamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 21 Ocak 2019; 4:13:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Quaresma'nın gitmesi dertleri bitirmez ama şu faydaları olur;

1-Duran toplarda daha etkili oluruz.
    2-Geleceği olmayan yaşlı bir futbolcudan kurtulmuş oluruz.
    3-Q7 sadece çizgide beklediği için bindirmelerini yapamayan Gökhan Gönül'ü daha aktif görürüz.
    4-Hoca Q7'yi kesemediği için verimi sol tarafta 0 olacak Lens'i tekrar sağa çekerek verimini arttırırız.Lens o bölgede tek kaldığında eminim daha rahatlamış şekilde sahaya çıkar ve daha faydalı olur.

Quaresma kalırsa kanat oyuncusu alınmayacak.Solda Lens-Sağda Quaresma şeklinde devam edecek,bu yaşanacak en kötü senaryo.

Quaresma giderse mecbur kanat oyuncusu alacaklar.Q7 kalsa bile kanat oyuncusu almak şart ama malesef anca Q7 giderse alacak gibiler.Haberlere bakarsak konuşulan kanat oyuncuları hep sol tarafta oynayanlar.Lens kendi bölgesine gidecek sola adam alınacak.Olması gereken budur.Konuşulan isimler aynı zamanda kolay adam eksilten,hızlı adamlar bu da bir nebze güzel haber.

Quaresma'nın gitmesi bizim dertlerimizi bitirmez çok derdimiz var ama en azından birinden kurtulmuş oluruz.

Tabi ki. Lens konusunda bir sey beklemesem bile özellikle Gökhan ‘ı daha aktif göreceğimiz mesajına kesınlıkle katılıyorum .
    Ama takım ıcınde tek sorun kendisiymiş gibi yapılan yorumlar var daha cok bu nedenle yazdım yani.
    Bu adam 2 yıl önce de böyle ıdi şimdi de böyle yani Q7 aynı Q7 . Asııl sorunumuz oyun planı, Quaresma odaklı oynadığımız ıcın cok sırıtıyor . Cok göze batıyor . Portekız mıllı takımında oldugu gibi oynasa kımse ses cıkarmayacak.
    Hatta Quaresma ilk geldiği dönem 2011 yılında cok daha bencil cok daha disiplinsiz takımdan kopuk oynuyordu , o zaman bu kadar eleştiri almıyordu Daha seri daha hızlı olması şutlarının daha etkılı olması göz boyuyordu dıyebiliriz.(evet kaleye sert şutları vardı ! )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Ocak 2019; 7:53:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• https://store.donanimhaber.com/df/aa/5b/dfaa5b871392052f40d0618ecf4e36bc.jpg

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satılan Babel'in yerine oyuncu almak şart. Lens'e güvenerek sezon bitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Lens bu yıl gayet iyi oynuyor boş yapma
    https://www.transfermarkt.com.tr/jeremain-lens/leistungsdaten/spieler/38497
    https://www.transfermarkt.com.tr/ricardo-quaresma/leistungsdaten/spieler/4188

İkisinin istatistiği ortada. Lens kısa süre almasına rağmen, daha iyi. Quaresma bu sezon hangi maçı tek başına almış? Lens Torshavn maçını aldı tek başına, Quaresma çekemedi gitti ertesi hafta Malmö maçını sabote edip, takımı elettirdi. Quaresma'yı beğenen adam net olarak futbol cahilidir.
    Tutturmuşsunuz bi Lens kötü, Lens berbat falan gidiyor adamı boş yere hedef tahtasına koymuşsunuz. Adamın neden kötü oynadığına dair fikriniz de yok.
    Töre'ye nasıl laf söylüyorsunuz onu anlamıyorum adam oynadı da biz mi görmedik? En son sakatlıktan çıktıktan sonra bi 45 dk oynatıldı onda da 2-3 top kaybı yapınca oyundan alındı. Quaresma her maç 50 tane top kaybediyor ama bir kere alındığını görmedik oyundan.
    Beşiktaş taraftarı Türkiye'deki en futboldan anlamayan 2 taraftardan biridir. (Öteki Trabzonspor taraftarı)

Alıntıları Göster
    Maç kazandırdığı dediğin maça bak Torsavhn ne

5 yıllık sözleşme yaptığın 20m maliyeti olan adamın 2 senede iyi oynadığı 2 maç yok

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Kendi gitmek istiyor ne haksızlığı?

Alıntıları Göster
    Yönetim gitme derse kalacakmış. Elinde zaten oynayan adam yok .1 hafta sonra transfer bitiyor şimdi satmak doğru olmaz

• Defol git futbol katili. Gerçi bir takımın salak olması lazım seni alması için. Feshet tek taraflı köyüne dön.

Ts maçını alır ise başak şampiyon demiştim. Kimse tutamaz artık. Bizim ihtiyarları sepetleyip önümüzdeki senenin takımını yapmamız lazım. gs de şimdi 2 deplasman arka arkaya takılacak. içeride ts ile oynayacaklar. sonra benfica. 4 haftaya gs kalmayacak. başak 4 hafta içinde işi bitirir.
  • Q7'nin gideceğine bir gram inanıyorsam ne olayım. Taraftar yıllar sonra bir şeyleri fark etmeye başladı, yönetim ve Şenol bey'de Beşiktaş taraftarı olmaktan çok Q7 sevenler kulübü olarak faaliyet gösteren topluluğu mobilize etmeye çalışıyor.

Ecnebilerin bir lafı vardır, gerçek olamayacak kadar iyi (too good to be true). Q7'nin gidişi de öyle bir durum bizim açımızdan.
  • MrWrong kullanıcısına yanıt
    Ok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q7 giderse Lens'i sağ kanatta oynatabiliriz sene sonuna kadar. Ama sol kanat transferi şart.
    Hiçbir oyuncu gitmiyorken sadece sağ bek ihtiyacın vardı.
    Yani sol açık + sağ bek transferleri şart oğlu şart artık.
    En azından ŞL'ye gidelim diyorsan bu 2 transferi yapacaksın. Bak GS paraya kıyıp Alan'ı aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Q7 giderse Lens'i sağ kanatta oynatabiliriz sene sonuna kadar. Ama sol kanat transferi şart.
    Hiçbir oyuncu gitmiyorken sadece sağ bek ihtiyacın vardı.
    Yani sol açık + sağ bek transferleri şart oğlu şart artık.
    En azından ŞL'ye gidelim diyorsan bu 2 transferi yapacaksın. Bak GS paraya kıyıp Alan'ı aldı.
    16 maç kalmış 9 tanesi içeride 6 tanesi dışarıda.

Koy Güven'i sola oynasın. An itibariyle kuruş harcamaya gerek yok.

7 numara 11 numaralı arkadaşları derhal sepetleyip Atiba ile vedalaşıp Adriano'ya da teklif var ise göndereceksin.

Karius 25
    Vida 29
    Medel 31
    Lens 31
    Caner 30
    Mirin 27
    Ozi 26
    Ljajic 27
    Dorukhan 22
    Larin 23
    Güven 19
    Burak ve Gökhan 33. Sakatlık yaşamazlar ise 1 sezon rahat oynarlar.

Bunlara ek önümüzdeki sezon için 1 sağ bek 2 orta saha 1 kanat oyuncusu. Aslında Töre sağlıklı dönse kimse kesemez de umudu kesmeye başladım. Olmuyor bir türlü. Rize maçı fırtına gibi başlıyor 10 dakika sonra sakat.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

16 maç kalmış 9 tanesi içeride 6 tanesi dışarıda.

Koy Güven'i sola oynasın. An itibariyle kuruş harcamaya gerek yok.

7 numara 11 numaralı arkadaşları derhal sepetleyip Atiba ile vedalaşıp Adriano'ya da teklif var ise göndereceksin.

Karius 25
    Vida 29
    Medel 31
    Lens 31
    Caner 30
    Mirin 27
    Ozi 26
    Ljajic 27
    Dorukhan 22
    Larin 23
    Güven 19
    Burak ve Gökhan 33. Sakatlık yaşamazlar ise 1 sezon rahat oynarlar.

Bunlara ek önümüzdeki sezon için 1 sağ bek 2 orta saha 1 kanat oyuncusu. Aslında Töre sağlıklı dönse kimse kesemez de umudu kesmeye başladım. Olmuyor bir türlü. Rize maçı fırtına gibi başlıyor 10 dakika sonra sakat.

Alıntıları Göster
    Bu kadronun yaş ortalaması Başakşehir ile kıyaslayınca ''Ergen'' gibi kalmış.

• Güven'i kanat forvette hiç mi düşünmüyor acaba Şenol bey? Vuruş tekniği fena değil çocuğun. Öyle bir yaşta ki doğru eğitimle bek'e bile evrilebilir. Rakibin üzerine giden, hızlanması da çok kötü durmayan bir oyuncu. Ayağında top da tutabiliyor.

Çok eksiği var evet ama bana uğraşılsa olur gibi geliyor.
  • Kombine Transfer Hakkı 10’a Yükseltildi.

• 
Sayfa: önceki 20312032203320342035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.