Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
58.744
Cevap
85
Favori
1.282.608
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2141 Mesaj
    Turgay demir neden televizyona çıkıyor, nasıl futbol yorumluyor bu futbol bilgisiyle inanılmaz lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İlhan.M26

Takımda 6 numara yok, resmen o bölge bomboş. Atiba sahaya çıkabilecek durumdaysa medeli 11 e yazmanın hiçbir mantığı yok. Rakipler oradan çok rahar geliyor, kim bu medeli sen pitbullsun diyip gaza getirdi bilmiyorum ama rakibe basıp alanını boş bırakmasından gına geldi artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

itiraz edilsin. kartlar gider hiç değilse. ama sanki gol atanların golleri silinmiyordu diye hatırlıyorum.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    maç içinde neden oyuncu ıslıklanır.alkışlama,maç öncesi sonrası herneyse üçlü falan çektirme ,maç anı dışında beşiktaşlılığını kabul ettiremeyecek her türlü protestunu yap kabul, ama neden ıslıklamak.maçı kazandıracak şuanki forvet burak değil mi.

o kadar iyi oynayanın aksine qaeresmayı sadece alkışlayalım,ona tempo tutalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Takımda 6 numara yok, resmen o bölge bomboş. Atiba sahaya çıkabilecek durumdaysa medeli 11 e yazmanın hiçbir mantığı yok. Rakipler oradan çok rahar geliyor, kim bu medeli sen pitbullsun diyip gaza getirdi bilmiyorum ama rakibe basıp alanını boş bırakmasından gına geldi artık.
    Medel'in oyun tarzı bu.İlk maçında da böyleydi şimdi de.Sadece canım cicim zamanı geçti koşması mücadelesi artık yeterli gelmiyor taraftara.1 yıl önce şu yazılanları yazdığımızda Medel uygun değil diye millet küfür ederdi .
    |
    |
    Dorukhan suanki seviyesinden daha ne kadar uste cikabilir emin degilim. Fazla genc bir oyuncu degil, fizik olarak suan maksimumuna yakin seviyede. Tecrube ile bundan daha iyi olur elbet suanki halinden ama bu oyle cok fazla olmaz bu sıçrama ve erken yaslanir gibi geliyor bana. Avrupaya giderse kolay uyum saglayip kendi maksimumuna da zorlayabilir anca. Orta sira bir premier lig takimi uygun olur onun icin. Bu yaz degil ama sonraki yaz 10 milyon gibi bir paraya satabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    [22 Aralık 2019 00:35:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Burak'a yapılan penaltıydı, ayağa basma var, karius çok iyi kurtarışlar yaptı bugün, Dorukanı maşallah

|
    |
    Mirin ben çok beğendim, yorumlarda bir kaç kişi çok düz topçu demiste.Bir kere bitane Kafa topu bırakmadı , aşırı soğukkanlı Beşiktaş'ın en büyük sorunu ilk yarıda baskı yediğinde top sisiriyordu mirin aksine çok rahat çıkardı topları.evet pas hataları oldu ama normal okadari bende çok iyi izlenim bıraktı ilk maç için.

|
    |

Orijinalden alıntı: Lawagolem

maci tivibuspor'da izledim, az kalsin programa da katilacaktim
    Ali ece mi çağırdı

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Dorukhan suanki seviyesinden daha ne kadar uste cikabilir emin degilim. Fazla genc bir oyuncu degil, fizik olarak suan maksimumuna yakin seviyede. Tecrube ile bundan daha iyi olur elbet suanki halinden ama bu oyle cok fazla olmaz bu sıçrama ve erken yaslanir gibi geliyor bana. Avrupaya giderse kolay uyum saglayip kendi maksimumuna da zorlayabilir anca. Orta sira bir premier lig takimi uygun olur onun icin. Bu yaz degil ama sonraki yaz 10 milyon gibi bir paraya satabiliriz.
    Yanındaki mevkiye ve kanatlara doğru isimler gelirse yani sadece çevresi toparlansa Dorukhan çok çok daha iyi olacak.Ve daha önemlisi ekonomik oynayacak.Çok fazla efor veren oyunculardan Dorukhan.Bu böyle gitmeyecek.Nasıl ki Oğuzhan Töre Olcay varken ve yokken farkı nasıl ise aynı şey gibi düşün.Bazı oyuncular vardır iyi oyuncular ile daha iyi oynarlar.
    |
    |

|
    |

|
    |

tam şaklaban bu adam ya

bknz:
    şaklaban

a. Basit şakalar yaparak herkesi güldüren, şakacı kimse.
    Güncel Türkçe Sözlük
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Burak'a yapılan hareket net penaltı sağ ayağına müdahale var, adamı o kadar korkuttular ki itiraz bile edemiyor. Bir de Beşitaş'ın yediği golde Mirin'in hatası var dikkatli izleyin topa doğru gidiyor adamı kaçırıyor ve golü yiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamo44 -- 19 Ocak 2019; 0:15:3 >

hocam ön libero nedir?

medel, atiba, hatta oguzhan gibi oyucnuların varken o tarafa para harcamayı akıllarının ucundan geçirmezler bu ekonomik krizde.

yani bunlardan satıcaksın, alacağın oyuncu bunlardan ucuz olacak ve bunlardan daha iyi olacak ve yaşlı da olmasın filan... olacak gibi bir senaryo değil.
    |
    |
    norton772 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Emekli Yönetici
    2097 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Ali ece mi çağırdı

Alıntıları Göster
    aynen maçı izlemeye gittim, program öncesinde maçı izlendi hep beraber. programa katıl mevzusu dalga konusuydu ciddi değildi tabi. larin'in kaçırdığı golde bardak kırdı ali ece

Marcelo bjkdeki ilk sezonda ztkdaki 2-1 yenildiginiz konya macinda penalti yaptirip kirmizi gormustu...

|
    |
    mamo44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

aynen maçı izlemeye gittim, program öncesinde maçı izlendi hep beraber. programa katıl mevzusu dalga konusuydu ciddi değildi tabi. larin'in kaçırdığı golde bardak kırdı ali ece

Alıntıları Göster
    Bardak kırma neymiş ya

|
    |

Yerine ozi atiba muhayer oynasin

Larinde cok istekli insallah kendine gelir (scoutnation) da videosu olan adam bos olmaz

|
    |

inşallah alışma evresidir.
    |
    |
    SiEnEs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.