Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Love bu sistemde çöp

Sergen ve Tümer aynı anda oynayamaz. ikiside geride duruyor 3 ortasaha var 3üde geride oynuyor Medel-Tolgay-Oğuzhan 1i fazlalık

diğerleri standart oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 12 Temmuz 2018; 18:54:48 >
  • Tolgay çok kötü oynuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk yarının en kötüsü caner erkindi bence.
  • Şu Tolgaya da bi talip çıksada satıp kurtulsak keşke..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan maçı 19:00 da sanıyorum hay böyle işin. Neyse Tolgayın ilk 11 oynadığı maçı izlemediğim için üzülmedim.
  • Hazirlik macini izliyorum da ne Tolgay ne da Oguzhandan 10 numara olur. Insallah Oguzhan'a guvenerek 10 numara transferinden vazgecmeyiz.
    10 numara, sag bek, forvet sart oglu sart.
  • dorukhanı oynatması lazım.
  • sağ bek - 10 numara - santrafor yoksa bu takım ilerde iş yapamaz açık net.
  • İleri 3'lünün vasatlığını görmüş hoca hepsini birden çıkardı. Bu kadar leş isteksiz hareketsiz oynanmaz. Babel'e teklif varsa salsınlar 32 yaşında tek özelliği şut çekmek adam gitsin köyde oynasın. Lens ve Love'u söylemeye gerek bile yok.
  • 1.80 üzeri hızlı güçlü forvet
    Sırtı dönük oynayabilen 10 numara (Oğuzhan ve Tolgay oynayamıyor kesinlikle)
    Sağ bek şart.
  • Töre - Larin oyunda.

• Arkadaşlar maça şu açıdan bakıp öyle izleyin. Adamlar bizden çok önce sezonu açtılar ve şu an güçlü takımlarla oynadıkları 5. hazırlık maçı.. ve 6-7 oyuncusu 11 oyuncusu adamların.
    Bu duruma göre maç istatistiklerine ve bizim ilk 11e bakarsak maç güzel ilerliyor
  • demek ki aynıymış hani yalanmış bu yok love kampta iyi, yok larin adam yiyor, medel möthiş falan. hala çok iyi bir 6 numara, santrafor (en az 1 tane), 10 numara ve sağ beke ihtiyaç var.
  • Töre sol kanatta olmaz, oynayamaz nereden çıktı bu iş? Yerine geçmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jefferson Starship -- 12 Temmuz 2018; 19:23:24 >
  • maçı tv veriyo mu beyler izleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

maçı tv veriyo mu beyler izleyeyim
    dsmart veriyor
  • Tolga Zengin'e Geri Pas

Korku, gerilim

IMDB 9,2

• Sağ bek forvet falan diyoruz da bu takıma kesinlikle oyun kurucu ön libero şart. Orta sahayı tutamıyoruz Atibanın olmadığı hiç bir maçta tutamadık orta sahayı.
  • Shakhtar'ın son hazırlık maçı,bizim ilk ciddi hazırlık maçımız. Arada her anlamda fark var çokta yüklenmemek lazım fakat hiç iyi değiliz.

Dorukhan Toköz ve Mitrovic'i beğendim.

Takımın hızlı bir oyuncuya ihtiyacı var.Takımda atletizm yok.Geçen sezonda yoktu.Hareketli oyuncular lazım.Açıkçası artık transfer konusunda da istenilen tarzda transferler yapılacağını sanmıyorum,yönetime bu konuda güvenimi kaybetmeye başladım.
  • valla atiba tipi bir adam gelmezse geçtim fernando, donk, mehmet topal, souza'yı; sivas'lı ndinga veya lawal'dan, badji'den bile dayak yeriz orta sahada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 12 Temmuz 2018; 20:2:55 >
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.