Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
58.744
Cevap
85
Favori
1.282.568
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1392 Mesaj
    birkaç qün önce futbol dehası bir yöneticimiz 6 ay sözleşmesi kalmış futbolcuyu kiralık yolladık demişti, işte bunlar yönetiyor kulübü :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Antrenmanda denediği 11:

Karius

Gökhan Gönül, Vida, Mirin, Caner

Atiba, Dorukhan

Lens, Ljajic, Güven

Burak Yılmaz

(DHA)
    Son 2 sezondur gördüğüm en isabetli kadro. Demek ki Necip - Quaresma falan bir şekilde ilk 11'e sokulacak maç günü. İmkanı yok böyle çıkmasının.
    |
    |

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Yarbay
    3191 Mesaj

|
    |
    Marcao 4 milyon euro

Enteresan gerçekten. Mirin daha iyi stoper bana göre ama Galatasaray nasıl bu kadar kriz ortamında bu adama bu kadar para verebiliyor entresan gerçekten biz Cenki 25 milyon euroya sattık çeyreğini harcamadık daha.

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Mirin 350 bin euro
    Marcao 4 milyon euro

Enteresan gerçekten. Mirin daha iyi stoper bana göre ama Galatasaray nasıl bu kadar kriz ortamında bu adama bu kadar para verebiliyor entresan gerçekten biz Cenki 25 milyon euroya sattık çeyreğini harcamadık daha.
    %10000 haklısın. Yalnız şöyle bir olay da var. Bu adamlar bu kadar saçma sapan paraları kötü dediğimiz oyunculara saçıyorlar. Hatta çoğundan memnuniyetsizler. Ama sonuç olarak bi şekilde şampiyon oluyorlar. Akıllarda tek soru. Nasıl? Geçen sene harcadıkları paranın haddi hesabı yok. 1 Gomis 2. devre Rodriguez şampiyon yaptı. Biz de öyle pahalı sattık, ucuz aldık diye arkadalarından baka kaldık. Bu sene geçen seneye göre %50 daha kötüler, yine abuk subuk harcamaları var. Sonuç, 3 puan önümüzdeler...
    |
    |
    eXcitinG_jr

quote:

Mirin 350 bin euro
    Marcao 4 milyon euro

Ben Marcao ya 4 mio vermelerinden ziyade bu adamların tüm adamlarını neden Suudi Arabistan takımları alıyor onu çözemiyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yüzbaşı
    518 Mesaj
    quote:

Mirin 350 bin euro
    Marcao 4 milyon euro

Her yıl 40M sadece faize gidiyor. Anapara hariç. Satıştan gelen paranın ne kadarını harcayabiliyoruz acaba? Bizim bilmediğimiz daha ne giderler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Onu bende çözemiyorum bişeyler dönüyor bunlarla arap kulüpleri arasında çıkar kokusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eXcitinG_jr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: arslantr55

Onu bende çözemiyorum bişeyler dönüyor bunlarla arap kulüpleri arasında çıkar kokusu.
    Başka açıklaması yok. Biz Premier Lige kaleci, oyuncu felan satıyoruz. Adamlar İttihad ta, İttihad. Başka alıcıları yok. Oldu olacak İttihadspor yapsın adını Suudi takımı.
    |
    |

• Binbaşı
    1392 Mesaj

mirin sene sonu sözleşmesi bitiyor, kendi takımında yedek, ilk 11 de düşünülmüyor üstüne 28 yaşında .

marcao bilmiyorum fakat kulübünde düzenli oynuyormuş, 23 yaşında, sözleşmesi uzun, bonservisi normal.

edit: kuckanın parmaya 4.8 milyon euroya qitmesi daha qarip kim pazarlık yaptıysa helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virgil van Dijk -- 16 Ocak 2019; 0:41:17 >
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: l053r

mirin sene sonu sözleşmesi bitiyor, kendi takımında yedek, ilk 11 de düşünülmüyor üstüne 28 yaşında .

marcao bilmiyorum fakat kulübünde düzenli oynuyormuş, 23 yaşında, sözleşmesi uzun, bonservisi normal.

edit: kuckanın parmaya 4.8 milyon euroya qitmesi daha qarip kim pazarlık yaptıysa helal olsun
    Kucka Milan da oynadı. Seri A piyasasında gideri hala olan bir oyuncu ve üstelik de milli oyuncu. Marcao kim Allah aşkına adamın takımı küme düşüyor. Geldiği kulüp transfer rekoru kırdı sayesinde.

• Binbaşı
    1392 Mesaj

takımdan bağımsız futbolcu aşırı leş değilse 4 5 milyondan açıyorlar kapıyı normal fiyatı, qenç futbolculrın bonservisleri çok arttı 4 5 milyon bizim liq için büyük, avrupaya ortalama adam parası. kucka trabzonda düzenli oynamıyordu diye biliyorm üstüne ts nin topcudan ayrılma isteği meçhul, iyi maaş alıyor, yaşı 32 parayı verende parma olunca bence büyük başarı

edit: ++ qs de para var, sattığı oyuncuları baaşka takımda qörüp ona qöre bonservis biçiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virgil van Dijk -- 16 Ocak 2019; 0:52:23 >
    |
    |
    eXcitinG_jr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sezon kötüydü ama babel benim aklımda beşiktaş tarihinin en iyi kadrosunun sol kanat oyuncusu olarak kalacak.

Aboubakar
    Babel Talisca Quaresma

4 lüsünün bir parçası olarak hatırlayacağım ve attığı son dakika golleriyle iyi bir şekilde anacağım.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Babel de 1 2 maçtan sonra yedeğe çekilir
    Cenk acilen ispanyaya yada italyaya gitmeli ingiltere biizmkilere uygun değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    şuan öyle bir transfer dönemindeyiz ki böyle bir sezon yakın tarihte yok heralde 3 büyüklerde yapılanma durumunda (kış sezonunda çok enteresan) başak ve ts bu büyüklerden önde, bu 5 takımda nokta atışı yapmak zorundalar başka çare yok iş şansa bırakılmamalı

biz kendi açımızdan bakacaksak ciddi bir maaş yükümüz var bir an önce gideceklere yol vermek lazım maaş bütçesi açmalıyız, şampiyonluk ihtimali var daha fazla uzaklaşmamalıyız bu ihtimalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 16 Ocak 2019; 10:17:33 >
    |
    |

https://amp.marca.com/futbol/2019/01/15/5c3cba66468aeb6b608b4694.html?__twitter_impression=true

4-5sn bekleyin seçenekler açılacaktır
    Aşağıya inip Türkiye kısmını bulup BEŞİKTAŞ logosunun üstüne tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QralCess -- 16 Ocak 2019; 10:22:18 >

Orijinalden alıntı: ruzgar_ressam

Böyle bir sıkıntı yaşamıştım daha önce, gittim takımsız passolig aldım şimdi akhisar maçına gideceğim. Mecburen akhisar türbininde olacağız ama yapacak bir şey yok.

Bende erzurum tribününden bilet almıştım
    Deplasmandan bilet almak imkansız gibi bir şey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam insan bir ne olduğunu yazar, böyle sanki emrivaki yapmış gibi oluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    QralCess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beşiktaş passoligim yok sorun olduğunu ben de biliyordum o yüzden almadım. malum deplasmanlarda bilet bulmak ihtimal dahilinde değil.
    |
    |
    DeacoN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
seo paketleri
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.