Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    970 Mesaj
    Pjaca alınabilir adam 2.5 senedir top oynamıyor. Sakatlık maç eksiği vs. Düzenli oynamaya ihtiyacı var mecbur kiralamaları şart. Bu kadar bonservis verdikten sonra öyle 5-10 milyona satmazlar.

İş yapar mı dersen belli değil. 1.5 sene için gelirse önümüzdeki sene iyi katkı sağlar tabi sakatlık yaşamazsa. Bu sezon güven veren kimse yok zaten. İyi oyuncu olmak yetmiyor bu sene maalesef.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: l053r

pjaca felan qelmez türkiyeye. hadi fiorentina oynatmadı diye oyuncu mutsuz, italyada spanyada almanyada fransada inqilterede takım mı kalmadı da, itin bir yeine sokulan türk liqine önemsediği oyuncuyu kiralasın? -fiorentina satın alma opsiyonlu kiraladı fakat opsiyonu kullanırsa juventusunda qeri alma opsiyonu var- konoplyanka daha olası, şalke fişini çekmiş qönderecekmiş ancak onun opsiyon maddesindeki parayı azaltmak için yemdir pjaca, başka bir şey değil..
    Yaptığın kıyaslama yanlış burası da koskoca Beşiktaş sıradan bir takıma gelmiyor adam her futbolcu büyük takımlarda oynamak ister İngiltere ligi dışında belli başlı takımlar yerine elbette Beşiktaş'ı tercih eder.
    Duruma göre bir 8 numarada gelmeli ama acil noktalar kanat ve sağ bek.
    |
    |

maalesef dev aynasında qörüyorsun. türkiyedeki takımlar olsa olsa kendi sınırları içerisinde "dev". 20 yaşındaki bir futbolcu orta sıra bir alman italyan ispanyol takımı teklif yaparsa bizim "çöplüğe" qelmez. bu durum keza 30 yaş altı futbolcuların %70 inde qeçerli. türkiye parayı seven futbolcuların ilk basamağı bizden sonraki basamaklar çin araplar. bizim için en realist hedef konoplyanka, ispanyada tutunamamış almanyada tutunamamış yaşı 30 a qelmiş bundan sonar herhnaqi bir avrupa takımı onun üzerine yatırım yapmaz, bize qelir fakat 3 4 milyon maaş ister orasını nasıl çözerler bilemem. 2020 de sözleşmesi bitiyormuş 30 yaşında 12 e almış şalke bize 6 9 milyon aralığında bırakabilir.bizden de araplara çine felan qider.

ediit: schalke bunu kesin satıyor mu bilmiyorum fakat bildde bunun ipini çektiler diye bir haber okumuştum, sebebi ise yenilqiden sonra sabaha karşı qece kulübünden çıkmış sanırım. bunu anınca aklıma kaju erdal qeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virgil van Dijk -- 15 Ocak 2019; 4:2:46 >
    |
    |
    BlackEagle03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: l053r

maalesef dev aynasında qörüyorsun. türkiyedeki takımlar olsa olsa kendi sınırları içerisinde "dev". 20 yaşındaki bir futbolcu orta sıra bir alman italyan ispanyol takımı teklif yaparsa bizim "çöplüğe" qelmez. bu durum keza 30 yaş altı futbolcuların %70 inde qeçerli. türkiye parayı seven futbolcuların ilk basamağı bizden sonraki basamaklar çin araplar. bizim için en realist hedef konoplyanka, ispanyada tutunamamış almanyada tutunamamış yaşı 30 a qelmiş bundan sonar herhnaqi bir avrupa takımı onun üzerine yatırım yapmaz, bize qelir fakat 3 4 milyon maaş ister orasını nasıl çözerler bilemem. 2020 de sözleşmesi bitiyormuş 30 yaşında 12 e almış şalke bize 6 9 milyon aralığında bırakabilir.bizden de araplara çine felan qider.

ediit: schalke bunu kesin satıyor mu bilmiyorum fakat bildde bunun ipini çektiler diye bir haber okumuştum, sebebi ise yenilqiden sonra sabaha karşı qece kulübünden çıkmış sanırım. bunu anınca aklıma kaju erdal qeldi
    Hocam bunu demememin sebebi Almanya-İtalya-İspanya orta sıraya oynayan takımları belli maaşları verebilir.O tarz bir takım yerine hem büyük bir kulüp hem de iyi para alacağı takımı tercih eder.Artık futbol sınırları genişledi buradan da parlayıp iyi bir Avrupa takımına gidebilir bence siz çok küçümsüyorsunuz.Hannover-Espanyol-Cagliari gibi takımlar yerine elbette her sene şampiyonluğa oynayan Avrupa da mücadele eden bir takımı tercih edeceklerdir.

Edit:Fındık fıstık kaju Erdal reis adam gibi adamdı Gomez transferi bile başlı başına bir destandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 15 Ocak 2019; 4:33:54 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    7 numaralı şahıs hala takımda mı. O gitmeden Messi gelse bir halt olmaz bizden.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 15 Ocak 2019; 10:32:21 >

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Q7 takımdan ilk gidecek adam gibi lanse edildi yine haftaya ilk 11’de şaka gibi.Demekki artık Çin,Katar bile istemiyor o hale düşmüş.
    Teklif gelmeyen tek adam. Gelmez de.

Marcelo Cenk Talisca Aboubakar Fabri kapış kapış gitti. Tosic'in bile peşine düştüler.

Geberik tolgay ozi teklifler aldı. Dede Love'a bile teklif var.

Babel yürüdüğü sezonda premier lige gitti. Yahu pektemek'i bile kaç tane kulüp istedi.

Ama gel gör ki bu elemana teklif yok. Olmaz da. Kim ne yapsın. Kim ne kadar tahammül etmiş zati.

Barca almış kovalamış chelsea almış kovalamır, hemşerisi mourinho inter'e almış o bile tahammül edememiş forma yüzü görmemiş.

Bizim burada ilah. Babasının çiftliği.

Nefret dahi etmiyorum ya. Burak falan melek kalır bunun yanında. Neymiş cl de sükse yaptıysak bu adam yüzündenmiş.

Başarı marcelo tosic cenk talisca aboubakar sayesindeydi.

Ne yaptı bizim ki bu sene avrupa liginde. Zati lens'in şov yaptığı strasbourg deplasmanına gitse orada elenecektik. Kaza bela gitmedi de son maça kaldı iş. Son maçta da güzel sattı.

Yine şu formayı giyecek ya. Hazmedemiyorum. Bu sirkçinin oynadığı hiç bir maçı izlemem artık. Yeter.

• Yarbay
    3291 Mesaj
    akhisar deplasman tribünü için saatlerce uğraşım sonucu bileti alamadım. Yine bilet satışa açılmadan birilerine dağıtılmış. İnternetten bakıyorum bekleyipte alabilen tek 1 kişi bile yok. Beşiktaş izmir e gelecek diye bekle yine boş!

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Ligimizde Barcelona'dan Douglas, Atletico'dan Mensah var. İkisi gelse takımın seviyesi artar. Sivas-Kayseri fark etmiş, kadrosuna katmış.

Juventus gibi büyük takım boş adam almaz. Pjaca yerinde bir transfer olur gibi. Artık hayırlısı.
    Valla Mensah'ı ben geçen seneden beri diyorum alsalar diye. Ortada o tarz bir oyuncuya ihtiyaç var. Fizikli ve köprü vazifesi yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Yarbay
    3190 Mesaj

|
    |

Hocam füze atsaydın böyle ölmemiş. Haklısın o ayrı tabi.

Ulan şöyle 5 6 sene ligin ağası olmak varken yine depresyonlardayız.

100. yılda da böyle bir bokluk olmuştu.

Bir şey oluyor araba yoldan çıkıyor anlamıyorum ki niye böyle

|
    |
    vc1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Takıma kim gelirse gelsin sağ çizgide bekleyen Quaresmaya atacak topları oda içeri ortalayacak. Hoca ne güzel kadro dışı bıraktı Quaresmayı yönetim zorla oynattırıyor bu adamı sanırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Güven'in saçları

Burak Yılmaz da takımla çalışmaya başlamış.

aslında forvet forvet arkası gibi gole yakın oyuncuların apaçilik amacıyla değilde sahada hızlı fark edilebilmek adına böyle boyatması mantıksız değil. Süratli oyunda, takım arkadaşlarının hızlı seçip past atmasında kolaylık sağlayabilir.
    |
    |

• Yarbay
    2433 Mesaj
    Tolgay fenere giderse bizim tayfa: bizde oynamıyordu görüyor musun fenerde nasıl oynuyor?

Hocaları oynatamadı değil de Tolgay oynamadı olur adı. Bu zihniyete göre iyi oynayanları hocaları parlattı kötü oynayanlar doğuştan çöp.

Zamanında Abubakar'a Ljajic'e de çöp diyorlardı...

With Donanımhaber since 2005
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Tolgay mı oğuzhan mı dersen tolgay derim ama ikiside bitik

Dorukanı kazandık oynasın

Seneye mensahı kadroda görmek isterdim...

Kabore,mensah,ljajic ortasahası

Sağ ve sol kanatı bitirip sol ve sağ forvete dönmeliyiz 4-3-3 ama bu hocayla zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 15 Ocak 2019; 14:47:15 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: drkayzer

Tolgay fenere giderse bizim tayfa: bizde oynamıyordu görüyor musun fenerde nasıl oynuyor?

Hocaları oynatamadı değil de Tolgay oynamadı olur adı. Bu zihniyete göre iyi oynayanları hocaları parlattı kötü oynayanlar doğuştan çöp.

Zamanında Abubakar'a Ljajic'e de çöp diyorlardı...
    Ne alakası var? Bir oyununun kalitesi varsa öyle yada böyle gösterir. Dorukhan mesela pozisyon yaratıyor, gol de atıyor mücadele de ediyor. Bu durup durup en kritik yerde top kaybedip ya rakibe pozisyon yaratıyordu yada gol yediriyordu. Hoca mı diyor ona kritik yerde topu ayağında eveleyip gevele diye? Kaç yıldır gol yok bir şey yok. 65 dk sonra da bitiyor. Sözde genç olacak pfff. Istediği yere gitsin. Bana faydası olmayan kilisenin papazını ne yapayım?

|
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Kurmay Yarbay
    1786 Mesaj
    Antrenmanda denediği 11:

Karius

Gökhan Gönül, Vida, Mirin, Caner

Atiba, Dorukhan

Lens, Ljajic, Güven

Burak Yılmaz

(DHA)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.