Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19981999200020012002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Futbolcuların maç dışı her yerde yüzü gülüyor. Sahada da gülerlerse bir şeyler olur.

Bir de kampa o kadar genç oyuncu alındı, bir tanesi bile maç kadrosuna alınmamış.

Loris Karius
    Utku Yuvakuran
    Ersin Destanoğlu
    Gökhan Gönül
    Caner Erkin
    Enzo Roco
    Nicolas Isimat Mirin
    Domagoj Vida
    Gary Medel
    Atiba Hutchinson
    Necip Uysal
    Dorukhan Toköz
    Adem Ljajic
    Oğuzhan Özyakup
    Ricardo Quaresma
    Jeremain Lens
    Burak Yılmaz
    Cyle Larin
    Mustafa Pektemek
    Güven Yalçın
    Yapacak bir şey yok. 17 maç kaldı ve 1 maç bile kaybetme lüksümüz yok şu anda.
    Ha bu oyuncu kadrosu ilk yarıdaki gibi sallamazlarsa takımı, o zaman gençleri koyarsın. Ama kağıt üstünde daha iyileri varken gençleri oynatırsanız o işin sonu kötü olur. 1 maç kaybetmeye tahammülü yok kimsenin.

Bu arada Love ne zaman gidecek ya?

• MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Ben ilk 11'de oynasın demiyorum. Zaten Şenol Güneş ile imkansız bir şey bu. Kampta dikkat çeken 1-2 tane genç futbolcu maç kadrosunda olabilirdi. Geçen hafta basın toplantısında Ege'yi övdü. Ayrılan Fatih'in yerine bu genç futbolcuyu kadroya alsa kötü mü olurdu?

Alt takımlardaki oyuncuları başka türlü motive edemeyiz. Adam ben ne yaparsam yapayım a takıma girme şansım yok diyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeterli değillerse eksikleri çok ise "ki öyle gibi görünüyor" alınmazlar.Niye alınsınlar ? Zaten girenler belli çıkanlar belli.Zaten kadro daha da daralacak.
    Yıllar boyu A takım kadrolarına alınan genç isimler 5-6 'yı geçmemiştir istisna sezonlar hariç.Yeni bir şey değil bu.
  • biz yazın sizden love'u efendi efendi istedik.

verin maaşını ödeyelim dedik. çünkü bizim beceriksiz yönetim 3 ay boyunca bir forvet getirememiş üstüne gomis de gidince 4 milyon euro kadar maaş bütçesi oluşmuştu.

ama kalkıp bonservis filan istediniz. o zaman negredo da sizdeydi. yani kullanmayı hiç düşünmediğiniz love'a dalga geçer gibi bonservis vermeden olmaz dediniz.

şimdi senelik 3.5 milyon eurodan ödeyin bakalım maaşını. 10 milyon euro fix zarar.

adam kulübe ihtar filan da çekmiş sanırsam, çıkın bakalım başa nasıl çıkıyorsanız.

• tomthejeer kullanıcısına yanıt
    İyilik yapmış işte Beşiktaş neden kızdın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

biz yazın sizden love'u efendi efendi istedik.

verin maaşını ödeyelim dedik. çünkü bizim beceriksiz yönetim 3 ay boyunca bir forvet getirememiş üstüne gomis de gidince 4 milyon euro kadar maaş bütçesi oluşmuştu.

ama kalkıp bonservis filan istediniz. o zaman negredo da sizdeydi. yani kullanmayı hiç düşünmediğiniz love'a dalga geçer gibi bonservis vermeden olmaz dediniz.

şimdi senelik 3.5 milyon eurodan ödeyin bakalım maaşını. 10 milyon euro fix zarar.

adam kulübe ihtar filan da çekmiş sanırsam, çıkın bakalım başa nasıl çıkıyorsanız.
    Biz Galatasaray mıyız ki başa çıkamayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni transferin babamdan çok göbeği var bu ne ya.Her gün antrenman yapan adam nasıl o kadar yağ tutabiliyor her gün 1 kase nutella mı yiyor bu adamlar.Adamın mesleği sporculuk ama göbeği var, piyanist ama elleri yok gibi bir şey bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 18 Ocak 2019; 1:35:6 >
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Bence verilmiş sadakanız varmış. Bizim başkan böyle basiretsizlik yapmazdı. Biz de şaşırdık. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kerim'i anımsattı

Kadroya girebilirse ilk önce solda şans bulur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 17 Ocak 2019; 19:32:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak'ın lisansı yetişmeseydi, Akhisar maçında Şenol bey;
    [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Orod-Dain O kullanıcısına yanıt
    Bizim başkan blöf yapayım demiş ama yemediler herhalde...

Bu arada benim bir arkadaş var sürekli Galatasaray'ın balından bahseder, -Şans kısmet nasip ne derseniz işte- Şampiyonluklarında maçı döndürmelerinde ne kadar bal olduklarını anlatır durur bir sürü örnek verir, Buda güzel bir örnek ayakta duramayan adamı kitleyemedik bunlara, Ben de yavaş yavaş Galatasaray'ın gerçekten bir balının olduğunu düşünmeye başladım, adamlar bir şekilde dört ayağının üstüne düşüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Btd ye ne oldu sayfayi bulamiyorum

• Kapanmış yine twitter da devam ediyorlar

• 
Sayfa: önceki 19981999200020012002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.