Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.385
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2433 Mesaj

32 yaşındaki Zapata'nın yaşı soru işaretiymiş Bunu diyen adam 1 hafta önce 34 lük santrafora 2,5 yıl sözleşme yaptı
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    9807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Orta sahada sayısal fazlalık var diyor da önemli olan nicelik değil niteliktir. Bunu hiç demiyor.

Umarım orta sahadan 1-2 satış olur da yerine bir oyuncu alırlar.

Tolgay, Oğuzhan, Medel, Atiba... dördünü topla bir orta saha etmez. Tolgay ve Medel'in satışı çok önemli. Oğuzhan'a talip çıkması zor. Her ülkede şu anki formuyla Oğuzhan gibi bin tane futbolcu vardır.

Demesin zaten.Satmayı düşündüğü adamlar hakkında neden verim alamıyoruz desin ki ?

Medel-Oğuzhan bile bir anda gidebilir yani hiç belli olmaz.Ben Vida'nın kalma ihtimalinin daha fazla olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sol Bek kesin , bi de Orta saha lazım!!!
    |
    |
    1787 Mesaj

|
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Kurmay Yarbay
    1787 Mesaj
    Şenol Güneş: "Ben Tolga Zengin'in hiçbir ters hareketini görmedim. Kulüp içinden kadro dışı kalması istendi. Üzülerek kabul ettim bunu. Umarım sezon sonuna kadar takımda kalır."

Ayrıca Utku kiralık gönderilsin, Tolga kalsın, dedi. Doğrusu da bu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Ocak 2019; 15:19:07 >
    |
    |
    Şenol Güneş: "Hakkılar, Şükrüler, Sebalar gibi olamasa da Beşiktaş camiasına yakışır bir Burak olacağını düşünüyorum. Burak, taraftarla kucaklaşacaktır. Taraftarlığı bilen bir adamın taraftarla buluşması kolay olacaktır."
    |
    |

Ön libero eksikliği yüzünden Oğuzhan ve Ljajicden tam randıman alamıyoruz.

Forvet gol atamadığı için takımdaki diğer oyuncuların emekleri boşa gidiyor.

Forvet ve stoper alındı ama ön libero hala lazım, sağ bek lazım Adriano sol bekden sağ beke geçiyo ve her zaman oradan hatalı gol yediriyo hiç şaşmaz bu durum.
    |
    |

|
    |

Ne büyük aşkmış be Leyla ile Mecnun falan hikaye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şenol Güneş: ''Ryan Babel'le iki kez konuştuk. Buraya aitsen buradasın. Ama gideceksen saygı duyarım. Adriano ve Babel'den istediğimiz katkıyı alamadım. Elimde Babel varken sol açığa adam almam. Ama katkı vermeli.'

Şenol Güneş: "Sağ bek sağ stoper bir oyuncu var onu alabilirsek iyi olacak henüz daha belli değil."

Şenol Güneş: Altyapıda stoperde sol ayaklı Ege var. Fiziği ve tekniği iyi ama biraz ağır. Onu çözersek kullanabiliriz diye düşünüyorum. Altyapıdan orta saha çıkarsam nerede oynatacağım. O yüzden stoper diyorum.

Şenol Güneş: Serdar Aziz bildiğim bir futbolcu. Sabırlı olmak lazım. Sakatlığı da var diyorlar. Transferi yönetim yapıyor. Biz fikir veriyoruz ama kararı yönetim veriyor. Ben yönetimle görüşemiyorum, randevu alıyorum bu aralar.

Şenol Güneş: "Fabri iyi kaleci, iyi karakter. Gitmesine üzüldüm, gelmesine sevinirim. Başkan bilir. Başkanımız büyük başkan, her şey ona bağlı."

Hâlâ Babel. Bıktırdı bu adam yeminle. Kaldığı sürece de o bölgeyi boş yere işgal edecek. Gitse de en azından oynayacak bir adam alsak keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Ocak 2019; 15:51:46 >

Dediği oyuncu Milandan gündeme gelen Stefan Simic galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Taarin

Şenol Güneş: "Şu an duran toplar için sol ayaklı Caner ve sağ ayaklı Quaresma ile Ljajic var. En iyi kullanan Ljajic ama onun da fazla golü yok."

Ne büyük aşkmış be Leyla ile Mecnun falan hikaye.
    Q7 50 tane top kullanmıştır taş çatlasa 3-4 tane gol atabilmiştir!Birde her topun arkasına geçer! Sanki attığı şutlar çok tehlikeli!
    Adem'in frikik atma konusunda çelişkilere gel
    |
    |
    He benim 2.yarıdan da umudum yok orası ayrı tabi.
    Bizdeki oyuncular gözümün önüne geliyorda hep gamsız adamlar babel,q7,oğuzhan en basit örnekleri.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 11 Ocak 2019; 16:9:16 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Dediği oyuncu Milandan gündeme gelen Stefan Simic galiba.
    simic hayatinda 2 kere sag bek oynamis.
    zapata'yi istiyor vasat sevici. zaten belliydi beresinski falan bunlarin boyunu asar. leşin tekini alip gelicekler yine 32 yasinda bunak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 11 Ocak 2019; 16:37:27 >

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Fatih Aksoy Sivasspora kiralanmış,Sivassporun Barcelonadan kiraladığı sağ bek Douglas'ın adı geçiyor bizimle,olursa iyi olur.Fatih Aksoy belki bu transferde kullanılıyordur.
    Tolgay-Şener takasını da bekliyor olabilirler. Ama hocanın dediği hem sağ bek hem sağ defans Milan'da ki Zapata veya diğer eleman olabilir. Aslında sağ bek olarak Douglas veya Polonyalı oyuncu tercih edilmeli. Dinamik, güçlü ve defans yönü iyi olan bir sağ bek lazım.

Aslında orta alana da bir oyuncu gerek. Ama şuan kadro şişmiş durumda. Roco-Wagner-Tolgay'dan en az 2 tanesi gidecek. Gönül ister Roco-Wagner gitsin. Bunlar yerine sağ bek ve orta saha alınsın ama zor şu durumda.
    |
    |

Burak alabileceğimiz en iyisi idi demiş bunu direk olarak böyle söylediyse komik geldi Ama şu aşamada alabileceğimizin en iyisi olarak dediyse tamam.
    Gençler ve kiralıklar için olumlu konuşmuş bu iyi..Umarım sakatlıkları geçer formlarını yükseltirler ve kadroya girerler.Hoca tarafı olumlu belli ki.
    Oyuncu fazlalığı için yönetimde aynı şeyi belirtiyor.
    Roco gidecekse eğer ; neden geldi ne veremedi de gidiyor ben şahsen merak ediyorum ? Nesi olmadı onu anlamadık ki ?
    Töre için beklediğim gibi konuşmuş.
    Defans sorunu zaten artık ilk defa bu kadar açık net konuştu herhalde sitem etti.Hep değişiyor diye.Defans ön libero orta sahada sıkıntılar olduğu için oyun olmuyor demiş.Bazı oyunculardan verim alamadık dedi.Yanlış. 4 isim hariç her biri performanslarının altında oldular hep.Vida-Güven-Pektemek-Dorukhan başka yok.
    Ben oyun anlamında ne diyecek onu bekledim ama bir şey olmadı.Halen oyuncuların performasını artırırsak sorun çözülür düşüncesinde hoca.Geçen senede böyleydi.Tamam %100 'ü verecek oyuncun ama sende vereceksin Şenol hoca.

Neyse..Genel olarak umut vermedi bana.Gerek hoca gerekse sorulan sorular hep yüzeysel geldi bana.geçen senede transfer lazımdı sımdı de aynı yere halen adamlar lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 11 Ocak 2019; 16:47:40 >
    |
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj

Senin gibi bir hocanın Beşiktaş’ın başında olmasından utanıyorum.

Hoca demişim pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 11 Ocak 2019; 17:30:12 >
    |
    |
    Taarin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Kurmay Yarbay
    1787 Mesaj

Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.