Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.034
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    301 Mesaj

Büyük oranda evet.

Sezonun açılmasına 10 gün kalmış, bizim takım hala transfer yapacak. Transfer yapamadığımız gibi eldeki isimleri çok kötü rakamlara gönderiyoruz.

Bir Beşiktaş'a bakın. 33-34 yaşındaki Tosic'i 4.500.000 €'ya sattılar. Sonra dön bir de bize bak. Serdar Aziz kaç paraya satılacak ?!
    İyi kötü, adamlar devre arasında 2 transferi hemen yaptılar. Biz hala forvet alacağız. Takımda forvet yok. Bu bir yönetim acizliğidir.
    Sürekli kendinle çelişen açıklamalar yaparak, kendini yerden yere atarak, düğünlere davetlere katılarak iyi yönetici olunmuyor. İnsan kendini biraz geliştirecek kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 9 Ocak 2019; 22:0:59 >
    |
    |
    _Raistlin_Majere_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir de su 2 maç Güven kanatlarda oynadı mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hazır olmayan adam için 1 yıldır ağlıyor. Onun yerine gelene mobbing yapıyor.

Neyse şenol hocamız canımız hocamız.
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Yarbay
    9788 Mesaj

Bana yazma artık.Her mesajında bır ıma yapıyorsun acıklıyorum cevap yazmıyorsun.Gormek ıstemıyorsan blok atar cıkarsın bu kadar basıt .

Her mesaja cevap yazıp laf sokmak nedır arkadaş ? Normal bır mesaj atmısız sen ne yazıyorsun ?

Hocamız dıyecegım tabı , Besıktası’ın hocasına küfürlü edecek değilim herhalde bazıları gibi haddini bilmezlik yapmam.yarın gidecek başkası gelecek ona da hocamız dıyecegız ? Dert edinen bız değil sizsiniz,

Ama yok size göre 4 yıldır bu takımı tutuyoruz değil mi ?

|
    |
    Arizona Dream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocan tuttuğun takımına hazır olmayan adam aldırdı hem de en önemli mevkiye. :)
    |
    |

• Yarbay
    9788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Hocan tuttuğun takımına hazır olmayan adam aldırdı hem de en önemli mevkiye. :)

Tamam hocam canım hocam bırıcık hocam .,oldu mu ! Hadi güle güle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Beşiktaş sen ve senin gibiler yüzünden bok yoluna gidiyor ama biliyorum yarın bu gerçekleşince hiç biriniz kalmayacaksınız, yazık günah.
    |
    |

• Yarbay
    9788 Mesaj
    quote:

Beşiktaş sen ve senin gibiler yüzünden bok yoluna gidiyor ama biliyorum yarın bu gerçekleşince hiç biriniz kalmayacaksınız, yazık günah.

Bak sinirlendirme adamı.Ne demek arkadaş bu dediğn ölç biç de konuş .Ben mı transfer yapıyorum

Gece gece ya..Hata benim ama dikkate almamak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eXcitinG_jr

quote:

Ne biçim taraftarsınız siz. Size ne yahu ! İsteyen Şenol Güneşi sever, isteyen Burak Yılmazı sever, İsteyen Fikret Ormanı sever, İstemeyende bunların hiç birisini de sevmez. Sen ve senin gibilere mi kaldı bu takımda kimlerin sevilip, kimlerin sevilemeyeceği. Sadece siz biliyorsunuz, sadece sizin sevdikleriniz ve sizin bildikleriniz doğru siz ve sizin gibilerin fikirlerine değer vermeyenler aptal ve cahil öylemi ?

Ya arkadaşım kendinize gelin, başkalarının düşüncelerine ve fikirlerine saygı duymayı ve göstermeyin öğrenin azıcık. Burası babanın forumu değil, BEŞİKTAŞ hele senin babanın takımı hiç değil.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Kurmay Yarbay
    1786 Mesaj
    Sivasspor antrenörü Hakan Keleş : Beşiktaş’tan Fatih Aksoy ile temasımız var, düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Ocak 2019; 0:10:14 >
    |
    |

ASIL senin gibi düşünenler yüzünden Beşiktaş yada başka bir takım istikrarı yakalayamıyor takım kötü gitsin hemen hoca defol yönetim istifa sanki yeni hoca gelince kuş konduracak aynı takıma en güzel örnek Gordon milne adamı ve futbolcuları antrenmanda kovaladı dövmeye kalktılar kendini bilmez taraftarlar ama yönetim bu dengesizleri takmayıp sabretti sonuç namağlup 1 yıl şampiyonluk 3 yılda ard arda 4.cü yü yaptırmadılar nedenini araştır bulursun yani kısaca bırakın bu her başarısızlıkta yeni hoca çığırtkanlığını takımı bu hale getiren f ormadır para sevdasına makine gibi işleyen takımı sezon ortasında en işe yarayan golcüsünü satıp takımın dengesiini bozup bu hale getirdi bunu görmüyorsan bu senin sorunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Ocak 2019; 1:51:35 >
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Yüzbaşı
    439 Mesaj
    Takımın ne kadar leş olduğu özette bile belli sezonu 10. kapatırız
    |
    |

içinde Arda'nın olmadığı lobi etkisiz kalır...

|
    |
    Sertancanluksenburg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arda Quaresma Burak üçlüsü ile tarih yazar miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

'' Isimat-Mirin'in ayağı, bir stopere göre fazla iyi gözüküyor. Sadece kısa, uzun pas anlamında değil; baskı altındayken topu boşluğa sürüp, ısrarla ayağa oynuyor. Alanını doldurma konusunda defoları var ama bu özelliği baya üst seviye''

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Sveerek takip ettigim futbol bilgisine guvendigim Mustafa Demirtas Mirin icin soylevdemis;

'' Isimat-Mirin'in ayağı, bir stopere göre fazla iyi gözüküyor. Sadece kısa, uzun pas anlamında değil; baskı altındayken topu boşluğa sürüp, ısrarla ayağa oynuyor. Alanını doldurma konusunda defoları var ama bu özelliği baya üst seviye''
    e bunu pas isabet oranı gösteriyordu zaten, konuşmuştuk burda. tamam müthiş bir stoper değil belki ama sırf kötülemek için adamı izlemeden, kötü imajına güvenip "topu gelişigüzel uzaklaştırıyor" falan dedi direkt bazı yorumcular. alakası yok, adam yerden oynama yanlısı.
    |
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Quaresma farkı.

Futbol katili çıkar çıkmaz takımın olayı değişmiş.

Bu adam bu takımın KANSERİ'dir !

|
    |
    Arkadaslar niye insanlara saldiriyorsunuz surda milli troller haric herkes Besiktasin iyiligini dusunuyor. Artik onunuze gelene laf sokmaktan vazgecin ayiptir. Fikirlere saygi duymuyor halkimizin bircogu sonra fikirleri yuzunden tutuklanan insanlarin ulkesinde yasiyoruz diye elestiriyor. Sen basa gecsen azcik yetki sahibi olsan en kral diktator olacaksin demekki. Sorsan ozgurlukcu, liberal insan haklarina saygili hak yemeyen iyi bir insanim dersiniz ama.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.