Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Mirin geleli üç gün oldu, her gol sevincinde var neredeyse. Taraftarın çok seveceği bir futbolcu olacak gibi.

Ne güzel fotoğraflar bunlar böyle içinde Quaresma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Bir ara boykot ediyorduk diye beni engellemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon Süper Lig'de en fazla isabetsiz orta yapan oyuncu Ricardo Quaresma oldu.. (75) via (@OptaCan )

7 asisti var len o ortaları başka kim açacak len.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçın özeti bile yok mu hiç bir yerde 1 tane muhabir frikik golü paylaşmış o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

maçın özeti bile yok mu hiç bir yerde 1 tane muhabir frikik golü paylaşmış o kadar.
    Yayınlanmayan maçın özeti nasıl olsun?
  • BJK TV maçın gollerini verir birazdan.

Geldi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Ocak 2019; 20:29:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vagner Love'ın menajeri Diogo Souza: "Beşiktaş maaşını ödememekte ısrar ederse, sözleşmeyi feshetmek için FIFA'ya başvuracağız. Bu olursa aynı zamanda sözleşmede kalan 18 aylık dönem için de ödeme yapmaları gerekecek." (Globo Esporte)

Murat Özen@Muratozen1903
    Brezilya Kulübü ile anlaşma sağlandı. Love şimdiye kadar oynadığı süredeki ücreti istiyor. Verip kurtulmak lazım. Yoksa geri kalan paralar da kitlenecek.

Alanya kulübünün önünde elinde poşetlerle bir hafta bekleyen adam bizden de kolay kolay gitmez. Umarım kısa sürede sorunu çözerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

maçın özeti bile yok mu hiç bir yerde 1 tane muhabir frikik golü paylaşmış o kadar.
    Sadece 3 dk görüntü almaya izin verilmiş yanlış bilmiyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goller

• Larin'in gol atması güzel. (dün-bugün hepsi boş kaleye olsa da) İsteyen takım varsa acele eder.

Düzenli forma giyeceği bir takım şart. Her maçında lige yeni gelmiş bir adam gibi oynuyor.

• Sosyal medyaya bakıyorum, sürekli Love'a küfür ediliyor. Sebep? Parasını istiyormuş! Kardeşim 35 yaşındaki adama 3,8 milyon bonsvervis verip 2,5 yıl sözleşme yapıp sana yılda şu kadar para vericem diyen adamlara desenize diyeceğinizi.

Ayrıca son lig maçlarında da olmuştu bu kü7 kanseri çıkınca takım bir rahatlıyor takım oyunu başlıyor. Ama malesef şenol bey ısrarla ilk 11 çıkarıyor ve çıkarmaya da devam edecek sanırım.

Burak denen arkadaş ayrı çalışıyormuş, herif sakat,yaşlı, formsuz, kilolu yani bir futbolcuda aranacak meziyetlerin hepsi var! İkinci yarı kaç maç kaldıracak bakalım görücez.

Son olarak;
    Oğuzhan 10 numara değil
    Oğuzhan 10 numara değil
    Oğuzhan 10 numara değil
    Oğuzhan 10 numara değil
    Oğuzhan 10 numara değil

Oğuzhan çıkıyor Ljajic giriyor. Oğuzhan'ın asıl yeri Ljajic'in arkası. Nasıl bir futbol anlayışı var acaba takımın başındaki şahsın?

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Büyük oranda evet.

Sezonun açılmasına 10 gün kalmış, bizim takım hala transfer yapacak. Transfer yapamadığımız gibi eldeki isimleri çok kötü rakamlara gönderiyoruz.

Bir Beşiktaş'a bakın. 33-34 yaşındaki Tosic'i 4.500.000 €'ya sattılar. Sonra dön bir de bize bak. Serdar Aziz kaç paraya satılacak ?!
    İyi kötü, adamlar devre arasında 2 transferi hemen yaptılar. Biz hala forvet alacağız. Takımda forvet yok. Bu bir yönetim acizliğidir.
    Sürekli kendinle çelişen açıklamalar yaparak, kendini yerden yere atarak, düğünlere davetlere katılarak iyi yönetici olunmuyor. İnsan kendini biraz geliştirecek kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 9 Ocak 2019; 22:0:59 >
  • Burak ne zaman hazır olacak acaba ? Hoca hazır olmadan oynatmıyor işte.Umarım acele olur.

Bir de su 2 maç Güven kanatlarda oynadı mı acaba ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hazır olmayan adam için 1 yıldır ağlıyor. Onun yerine gelene mobbing yapıyor.

Neyse şenol hocamız canımız hocamız.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Bana yazma artık.Her mesajında bır ıma yapıyorsun acıklıyorum cevap yazmıyorsun.Gormek ıstemıyorsan blok atar cıkarsın bu kadar basıt .

Her mesaja cevap yazıp laf sokmak nedır arkadaş ? Normal bır mesaj atmısız sen ne yazıyorsun ?

Hocamız dıyecegım tabı , Besıktası’ın hocasına küfürlü edecek değilim herhalde bazıları gibi haddini bilmezlik yapmam.yarın gidecek başkası gelecek ona da hocamız dıyecegız ? Dert edinen bız değil sizsiniz,

Ama yok size göre 4 yıldır bu takımı tutuyoruz değil mi ?

Hocan tuttuğun takımına hazır olmayan adam aldırdı hem de en önemli mevkiye. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Hocan tuttuğun takımına hazır olmayan adam aldırdı hem de en önemli mevkiye. :)

Tamam hocam canım hocam bırıcık hocam .,oldu mu ! Hadi güle güle

Beşiktaş sen ve senin gibiler yüzünden bok yoluna gidiyor ama biliyorum yarın bu gerçekleşince hiç biriniz kalmayacaksınız, yazık günah.
  • quote:

Beşiktaş sen ve senin gibiler yüzünden bok yoluna gidiyor ama biliyorum yarın bu gerçekleşince hiç biriniz kalmayacaksınız, yazık günah.

Bak sinirlendirme adamı.Ne demek arkadaş bu dediğn ölç biç de konuş .Ben mı transfer yapıyorum

Gece gece ya..Hata benim ama dikkate almamak lazım

• quote:

Ne biçim taraftarsınız siz. Size ne yahu ! İsteyen Şenol Güneşi sever, isteyen Burak Yılmazı sever, İsteyen Fikret Ormanı sever, İstemeyende bunların hiç birisini de sevmez. Sen ve senin gibilere mi kaldı bu takımda kimlerin sevilip, kimlerin sevilemeyeceği. Sadece siz biliyorsunuz, sadece sizin sevdikleriniz ve sizin bildikleriniz doğru siz ve sizin gibilerin fikirlerine değer vermeyenler aptal ve cahil öylemi ?

Ya arkadaşım kendinize gelin, başkalarının düşüncelerine ve fikirlerine saygı duymayı ve göstermeyin öğrenin azıcık. Burası babanın forumu değil, BEŞİKTAŞ hele senin babanın takımı hiç değil.
  • 
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.