Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.001
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    784 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Benim tek merakım Mitin ne zaman ilk 11 olacak?
    Hemen oynar. Şenol Güneş kendi istediği adamları hemen 11 başlatır, eğer transferi yönetim yaptıysa o adam 3 aydan önce oynamaz. Çözün hocayı artık.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    6751 Mesaj
    [08 Aralık 2019 00:06:14 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    kondisyounun yerinde gorurse direkt oynatir. cunku baska ikililer kemiklesmis de yerine biri gecmeye calismiyor. Zaten bambam necip oynuyordu defasta. o defansin da son macta nasil dagildigini gorduk.
    belki cilginca gelecek ama Vida nin gitmesi lazim. Para ediyorken satalim 15 falan neyse gitsin... Yine atletik ve kademe anlayisi iyi bi baska defans bulalim yerli olur bise olur onemli degil. Vida geldiginden beri defansimiz adam olmadi bi turlu... Veya Vidanin yanina koy lovern i veya hirvat birini oyle oynasinlar beraber,
    |
    |
    1786 Mesaj
    Burak'ın oynaması en az 1 ayı bulur gibi. Tek başına koşu yapıp duruyor.

En az bir forvet daha şart buraya. Larin'i büyük ihtimal gönderecekler. Şenol Güneş de en az 4 futbolcu ister buraya. Güven, Pektemek, transfer, Burak

Tabii önce Love, Larin gitmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Herkes Marcello-Mirin karşılaştırması yapmış. Yeni Marcello olacağını bekleyenlerde var. Hemen değerlendirmek doğru olmaz.
    Marcello ilk geldiğinde yerini çok kaybediyordu. Yerden yatarak hamlesini hatırlamıyorum. Hatta çoğu maçta forması ter temizdi
    Fakat defansta iyi yer tutuyordu. Geniş alanda oynamasını biliyordu.
    Anlamadığım bir nokta var. Bazıları mesela oyuncunun özelliklerini söylüyor başkaları ise tam tersini söylüyor

Dün Serkan Recber Beşiktaş'ın aradığı kalitede bir defans olmadığını söyledi. G. Onay ise tam tersini. Aynı şekilde sosyal platform da genel görüşler bu şekilde farklı. Ali Nabi başta olmak üzere bu oyuncuyu takip ettiklerini düşünüyorum. Sezon başında da ismi bizle geçmişti.
    İzlediğim kadarıyla, orta sahaya yakın oynayan, Tosic-Ersan gibi rakibe basıp döndürmeyen ve defanstan topu gelişine vurmayan gibi geldi. Bence Vida-Necip'e göre ayağı çok daha iyi. Ayrıca PSV önde oynayan bir takım ve geride çok alan bırakıp oynuyorlar. Bu yüzden böyle bir takımda oynama alışkanlığı olan oyuncu almak mantıklı gibi. Mitrovic-Rocco kadar ağır olduğunu düşünmüyorum. Rocco da gidici sanırım.

Vida savunmayı geride kuran bir takımdan geldi. Geçen sezon uyum sağlayamadı. Hatırlayın maçları. Geriye kaçarak oynuyordu. Hoca bu yüzden Tosic'i oynatıyordu. Hatta Mitrovic'in bile daha iyi bir seviyede olduğunu geçen sene hoca belirtmişti.

Şuan takımda 2 stoper oldu. Vida ve Mirin. Buraya bir oyuncu daha lazım. Başkan İtalya'ya gittiğini söyleyenler var. Belki sağbek transferi için belki de başka bir defans oyuncusu için. Keşke Lazio'dan Bastos'u da alsalar. Bastos'ta Lazio da çok forma şansı bu sene bulamıyor. Bizim için fırsat transferi olabilir. Ayrıca sağbek ve orta saha oyuncusu da lazım. Gerçi yönetim ne yapar ne eder tam bilmiyoruz.
    Mirin i canli olarak 2 kere izledim.
    Hollanda da yasiyorum.

Hollanda futbolu bi defansi tam anlami ile anlatmak icin pek iyi bir lig degil ama , hizli ve ayagina cikislarda hakim bi defans. Ben begeniyordum takim icerisinde ama Bu sene Ajax tan alinan defansin arkasinda kaldi, toplamda 4. stoper durumuna dusunce sattilar.

Bizdeki vida haric diger butun stoperlerden iyidir kesinlikle. (Roco guclu ama cok yavas, onde oynayan takimda el bombasi. Fizigi cok guclu ama baska bi sistemde belki parlayabilir. Bambam zaten bildiginiz gibi. Fatih daha cok genc. Medel hamleli hizli ama pozisyon bilgisi zayif. heryere basiyor pitbull gibi. arkasini bos birakiyor o nedenle.

Eger kan uyarsa bize bu sene faydali olur kesinlikle..

avrupa icin yeterli olur mu? bilemiyorum.

• Yüzbaşı
    402 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MbayeDiagne

Atiyorlar kaybediyor

Alıntıları Göster
    Quaresma 1588 dakika 3 gol-11 asist.

Lens 1285 dakika 5 gol-7 asist.

Quaresmanin duran toplarini cikartirsak fark daha da acilir Sarpsborg macinda takimi avrupa'da tutan Lens iken Malmo macinda takimi satan Quaresma'dir.

Demem o ki cikarin at gozluklerini Lens ya da baskasi farketmez Quaresma'nin biran once bu kulupten uzaklastirilmasi gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Besiktasin temel sorunu aslinda o kadar bariz gorunuyor ki..
    bundan cok degil iki sene once butun oyuncularimizin degerlerindeki oklar yesildi ve yukariyi gosteriyordu. MAX ini gormus ve artik bitmeye baslamis oyuncularla doldu takim. Bunlari gonderip, degerlenmeye acik oyuncularla tekrar kadroyu zenginlestirmek lazim. o zaman yonetimde kimler vardi, neden degisti? neden transferlerin iska gecme orani cok artti? baskanin da bunda sucu var mi... bence var. biraz depost, aziz yildirim tarzi bi tutum sergilemeye basladi.

|
    |
    1786 Mesaj

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Sağ bek Bartosz Bereszynski, Beşiktaş'ın resmî hesabını takibe almış.

Umarım gelmez.Defans yapan takımlar için ideal.Orta sahayı geçtiği anda tam yetenek fakiri haline geliyor.Ne bindirme yapar ne asist aradığımız adam değil.Bize hızlı ve hücumcu bek lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Umarım gelmez.Defans yapan takımlar için ideal.Orta sahayı geçtiği anda tam yetenek fakiri haline geliyor.Ne bindirme yapar ne asist aradığımız adam değil.Bize hızlı ve hücumcu bek lazım.

Alıntıları Göster
    hayir dogru mu okuyorum,

Bereszynski ye gelmesin mi diyoruz :))) Bizim bitmis GG veya Adriano yerine yani.
    Atakci Bek istiyor olabilirsiniz ama iki taraf beki de atakci olunca defns gobeginin tas gibi olmasi gerekiyor ki bizim defansin nasil oldugunu herkes cok iyi biliyor.

edit: Bereszynski gayet hizli bi adam. GG den hizlidir net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 6 Ocak 2019; 18:58:51 >

• Er
    8 Mesaj
    Sevilla - A.Madrid macina bakıyorum sevilla dağıtacak gibi şimdilik 1-0 adamlar canavar gibi tribünler daha da canavar. Bizim bu seviyede futbol oynamamız imkansız

• Klüplerin hepsinin borçlarını Ziraat Bankası ödeyecekmiş bunun hakkında ne düşünüyorsunuz devlete kitleyecekler gibi(aslen vatandaşa) tüm borçları ha işin diğer ayağında döviz bazlı borçları silmek ve bunu tl'ye çevirmek mantıklı gelebilir ama ülkenin pek çok ihtiyacı ve ekonomik bunalım varken buna girişmek saçmalıktan öte birşey değil midir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 6 Ocak 2019; 19:11:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mecansav

Sevilla - A.Madrid macina bakıyorum sevilla dağıtacak gibi şimdilik 1-0 adamlar canavar gibi tribünler daha da canavar. Bizim bu seviyede futbol oynamamız imkansız
    Atm'yi kolay kolay dağıtamazsın 1-1 oldu.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

hayir dogru mu okuyorum,

Bereszynski ye gelmesin mi diyoruz :))) Bizim bitmis GG veya Adriano yerine yani.
    Atakci Bek istiyor olabilirsiniz ama iki taraf beki de atakci olunca defns gobeginin tas gibi olmasi gerekiyor ki bizim defansin nasil oldugunu herkes cok iyi biliyor.

edit: Bereszynski gayet hizli bi adam. GG den hizlidir net.

Alıntıları Göster
    Kötü adam demedim bize uygun değil.Romadaki Karsdorp kiralansa bundan daha faydalı olur.Sol bekte eğer Adriano oynayacaksa o da zaten ileri çıkan,bindirme yapan bir adam değil yaşı geçti artık.2 yerinde sayan adamla bu iş olmaz.

• Yarbay
    3186 Mesaj

|
    |

babanızın at ahırı zaten istediğiniz qibi at koşturun enayi malı

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Kötü adam demedim bize uygun değil.Romadaki Karsdorp kiralansa bundan daha faydalı olur.Sol bekte eğer Adriano oynayacaksa o da zaten ileri çıkan,bindirme yapan bir adam değil yaşı geçti artık.2 yerinde sayan adamla bu iş olmaz.

Alıntıları Göster
    15-16 sezonunda defansı iyi bilen Beck vardı. Beck'in olması sol bekte oynayan futbolcunun ileri çıkmasını sağlar. Belki böyle bir oyun düşünüyordur teknik ekip. Zaten önünde Lens oynarsa bir türlü Q7 oynarsa diğer türlü. Ayrıca hızlı oyuncular bizim ligde iş yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitx1 -- 6 Ocak 2019; 19:22:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Mirin i canli olarak 2 kere izledim.
    Hollanda da yasiyorum.

Hollanda futbolu bi defansi tam anlami ile anlatmak icin pek iyi bir lig degil ama , hizli ve ayagina cikislarda hakim bi defans. Ben begeniyordum takim icerisinde ama Bu sene Ajax tan alinan defansin arkasinda kaldi, toplamda 4. stoper durumuna dusunce sattilar.

Bizdeki vida haric diger butun stoperlerden iyidir kesinlikle. (Roco guclu ama cok yavas, onde oynayan takimda el bombasi. Fizigi cok guclu ama baska bi sistemde belki parlayabilir. Bambam zaten bildiginiz gibi. Fatih daha cok genc. Medel hamleli hizli ama pozisyon bilgisi zayif. heryere basiyor pitbull gibi. arkasini bos birakiyor o nedenle.

Eger kan uyarsa bize bu sene faydali olur kesinlikle..

avrupa icin yeterli olur mu? bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Ben cocu bize geliyor diye psv maçı izlemiştim birkaç tane. Bomba bir adam gibi gelmişti.

|
    |

• Yarbay
    6751 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: l053r

babanızın at ahırı zaten istediğiniz qibi at koşturun enayi malı
    iyi de vagner i isteyen herhangi birine zaten gereken guzellik yapilacak ki :) yeter ki belese istemesinler :P

rizeye pazarlama taktigi de olabilir. Bakin Super ligde su kadar para gelecek karsiligini alacaksiniz simdi siz bize bi 2 m verin falan diye kafaliyor olabilir :D
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Quaresma 1588 dakika 3 gol-11 asist.

Lens 1285 dakika 5 gol-7 asist.

Quaresmanin duran toplarini cikartirsak fark daha da acilir Sarpsborg macinda takimi avrupa'da tutan Lens iken Malmo macinda takimi satan Quaresma'dir.

Demem o ki cikarin at gozluklerini Lens ya da baskasi farketmez Quaresma'nin biran once bu kulupten uzaklastirilmasi gerekir.

Alıntıları Göster
    Lens Beşiktaş kariyeri boyunca sarpsborg maçı dısında maç aldımı takımı kurtardımı ?

Quaresma olmasa CL de bu başarılar olmazdı Ben sana sadece Quaresmanın kendinin aldırdığı bissürü maç sayarım

Malmö maçında ortada takım diye birşey yok zaten 12 kişide olsak yenemezdik o takımı bunu maçı izleyen biri bilir.

Dana gibi yatan lensi quaresmanın önüne koymam

HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
seo paketleri
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.