Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.143
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    6919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Quaresma-Lens-Babel-Tolgay-Tolga-Oğuzhan-Mustafa-Necip-Love-Larin-Roco Şenol Güneş

Kurtulunması gereken adamlara bak büyük bataktayız. Üstelik Şenor ile uzatmaya çalışıyorlar :D

Aldıkları Mirin güzel menajer kakalaması vallahi :) Kağnı daha hızlıdır bu adamdan
    Marcelo tipinde bir oyuncu zaten, Marcelo da hızlı değildi, ama iyi oyun kuruyor ve hamleleri ile açığı kapatıyordu.

Ben o kadar kötü düşünmüyorum.
    |
    |

|
    |
    [22 Aralık 2019 00:35:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Yabancı sınırı ne alemde, yerli futbolcu lar lazım olacak ve ederinden fazla para isteyecekler tabi kaliteli olması da ayrı bi cabası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Fatih Doğan@fatihdogan_38

1-Tolga Zengin;
    6 yıldır Beşiktaş’ın Kaptanı.
    Sezon başından bu yana para almadı.
    Ödenen ve kendi payına düşen ödemeyi de Necip’le birlikte “Payımızı da arkadaşlara dağıtın. Biz nasıl olsa alırız” dedi.
    UEFA’ya alacağım yok kağıdına ilk imzayı attı, hatta attırdı.

2-Tolga Zengin;
    İyi günde değil kötü günde de takımın, armanın yanında oldu. Ne TFF, ne FİFA’ya hiç bir başvuru yapmadı.
    Karius ödeme ve motivasyon sorunu nedeniyle vites boşalttığında moral destek vererek önce takım dedi.
    Ş.Güneş’in takım içindeki yardımcılarından oldu.

3-Tolga Zengin;
    İyi kaleci-vasat kaleci-kötü kaleci diyebilirsiniz.
    Maaşı yük oluyor, yedek kaleciye bu para fazla ve ödeyemiyoruz gitmeli diyebilirsiniz!
    Karius sakatlanırsa Utku İle idare ederiz diye risk alabilirsiniz!

4-Tolga Zengin;
    Zaten sezon sonu sözleşmesi bitecek bir KAPTAN.
    Ayrılıklara karşı değilim. Her şeyin bir zamanı var. Önemli olan ARMA.
    Kamptan kesseniz de kadrodan assanız da Beşiktaş’a yakışan bir şekilde VEDAyı ve VEFAyı hak ediyor.
    Vicdan ve adalet duygum bunu söylüyor

5-Tolga Zengin...
    Ancak merak ettiğim
    1-Sorun maliyetse Kaptana fiyat indirimi teklif edildi mi?
    2-Tolga Zengin’in gönderilmesinde “Yöneticiye selam vermeme durumu” nun etkisi nedir?
    3-Şenol Güneş yönetimle aynı masada verdiği bu kararı ne şartlarda onayladı?

6-Tolga Zengin;
    Kararı verenler düşünmüş, riskini de almıştır.
    Kulüpteki MALİ KRİZ kararları anlaşılabilir kılıyor!
    Ancak şartlar ne olursa olsun hizmet edene nezaketi bırakmamak gerekiyor.
    Tolga da olsa Q7 de olsa.
    Sonuçları yaşayarak görürüz.
    Hayırlı olsun.
    Saygıyla

Futbolculuğu bırakıp teknik ekibe katılsın o zaman. Moral ekibi kursun.

Sözleşme olarakta 200 k ya imza atsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    197 Mesaj

Karius gibi yakışıklı varken tolga da kim oluyor..
    |
    |
    Bahsedilenler: Önder
    -GİDECEK OYUNCULARA BAĞLI OLARAK BİR TRANSFER DAHA...-
    "Santrafor ve stoper transferlerimizi yaptık. 31 Ocak'a kadar süremiz var. Gidecek oyunculara bağlı olarak bir mevkiye daha transfer yapabiliriz."

bunlar transferi kapatmış! daha ön libero, sağ bek almadan neyi kapatıyorsun arkadaş! bunlar doymamış yönetim bu takım senin eserin tezahüratı yemeye. giden oyuncuların yerleri doldu, asıl eksikler hala duruyor. ön libero, sağ bek alınmazsa ikinci yarı yine hüsran yaşanacak ve mart ayında yönetim istifa edecek taraftar baskısıyla! yok öyle!

Orijinalden alıntı: Valentino

Başkan Orman, basın mensuplarının transfer sorularına şu yanıtı verdi:
    -GİDECEK OYUNCULARA BAĞLI OLARAK BİR TRANSFER DAHA...-
    "Santrafor ve stoper transferlerimizi yaptık. 31 Ocak'a kadar süremiz var. Gidecek oyunculara bağlı olarak bir mevkiye daha transfer yapabiliriz."

bunlar transferi kapatmış! daha ön libero, sağ bek almadan neyi kapatıyorsun arkadaş! bunlar doymamış yönetim bu takım senin eserin tezahüratı yemeye. giden oyuncuların yerleri doldu, asıl eksikler hala duruyor. ön libero, sağ bek alınmazsa ikinci yarı yine hüsran yaşanacak ve mart ayında yönetim istifa edecek taraftar baskısıyla! yok öyle!
    inşallah piyasayı düşürmek için böyle konuşmuştur!
    |
    |

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Yabancı sınırı ne alemde, yerli futbolcu lar lazım olacak ve ederinden fazla para isteyecekler tabi kaliteli olması da ayrı bi cabası
    kesin bir karar yok daha umarım düşmez bu sınır bayadır gündemde yok nedense
    |
    |
    bana kalırsa ön libero, sağ bek yanında bir de kanat lazım. quaresma denen şahsın acilen tekmelenip yerine 20-25 yaşında pırpır birini almak lazım gs'deki rodrigez gibi. ama bunlar daha transfer falan yapmayacak gibi.
    beşiktaş'ın başına gelen en kötü yönetim.

Orijinalden alıntı: impact_24

Mirin i biraz izledim çok ağır duruyor inşallah bu kadar da değildir.
    Hocam adamın en önemli özelliği hızı deniyor ama bilmiyorum

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Quaresma-Lens-Babel-Tolgay-Tolga-Oğuzhan-Mustafa-Necip-Love-Larin-Roco Şenol Güneş

Kurtulunması gereken adamlara bak büyük bataktayız. Üstelik Şenor ile uzatmaya çalışıyorlar :D

Aldıkları Mirin güzel menajer kakalaması vallahi :) Kağnı daha hızlıdır bu adamdan
    Nerede izledin bu adamı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

ağır bir oyuncu ama güçlü kuvvetli

|
    |
    BlackEagle03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Marcello ilk geldiğinde yerini çok kaybediyordu. Yerden yatarak hamlesini hatırlamıyorum. Hatta çoğu maçta forması ter temizdi
    Fakat defansta iyi yer tutuyordu. Geniş alanda oynamasını biliyordu.
    Anlamadığım bir nokta var. Bazıları mesela oyuncunun özelliklerini söylüyor başkaları ise tam tersini söylüyor

Dün Serkan Recber Beşiktaş'ın aradığı kalitede bir defans olmadığını söyledi. G. Onay ise tam tersini. Aynı şekilde sosyal platform da genel görüşler bu şekilde farklı. Ali Nabi başta olmak üzere bu oyuncuyu takip ettiklerini düşünüyorum. Sezon başında da ismi bizle geçmişti.
    İzlediğim kadarıyla, orta sahaya yakın oynayan, Tosic-Ersan gibi rakibe basıp döndürmeyen ve defanstan topu gelişine vurmayan gibi geldi. Bence Vida-Necip'e göre ayağı çok daha iyi. Ayrıca PSV önde oynayan bir takım ve geride çok alan bırakıp oynuyorlar. Bu yüzden böyle bir takımda oynama alışkanlığı olan oyuncu almak mantıklı gibi. Mitrovic-Rocco kadar ağır olduğunu düşünmüyorum. Rocco da gidici sanırım.

Vida savunmayı geride kuran bir takımdan geldi. Geçen sezon uyum sağlayamadı. Hatırlayın maçları. Geriye kaçarak oynuyordu. Hoca bu yüzden Tosic'i oynatıyordu. Hatta Mitrovic'in bile daha iyi bir seviyede olduğunu geçen sene hoca belirtmişti.

Şuan takımda 2 stoper oldu. Vida ve Mirin. Buraya bir oyuncu daha lazım. Başkan İtalya'ya gittiğini söyleyenler var. Belki sağbek transferi için belki de başka bir defans oyuncusu için. Keşke Lazio'dan Bastos'u da alsalar. Bastos'ta Lazio da çok forma şansı bu sene bulamıyor. Bizim için fırsat transferi olabilir. Ayrıca sağbek ve orta saha oyuncusu da lazım. Gerçi yönetim ne yapar ne eder tam bilmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitx1 -- 6 Ocak 2019; 14:39:10 >

• Mirin rocoyu aratacak bir oyuncu adamla ilgili bir tane + referans yok boş umutlar kuruyorsunuz yine.Bu adama sene sonu klüp ararız ya da kronik yedek olur başka bir ihtimal yok.

|
    |

Zeka olarak geri,çalışkan ama yeteneksiz ve oyun aklı olarak eksilerde bir oyuncu görünümü var

Bizden sonraki durağı boluspor olursa kimse şaşırmasın

|
    |

Sahaya çıkacak ne verecek göreceğiz.Daha önceki performanslarını aşabilir ,daha da kötüsünü verebilir belli olmaz bu işler.

Taraftara göre olsaydı bu işler herkesin kadrosuna göre olsaydı 10000 tane Beşiktaş takımı çıkardı sahaya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Karius gibi yakışıklı varken tolga da kim oluyor..
    Valla gsliler yakışıklı kaleci fetişisti herhalde, hep konuya gelip Karius'un ne kadar yakışıklı olduğundan bahsediyorlar

Atiba,medel,necip önlibero oynuyor.
    8 numara dorukan,oğuzhan ve tolgay
    10 numara ljajic
    10 numara yıllardır 1 tane bizde rekabet yok adam ister oynar ister oynamaz sosa,talisca hep tek en son sergen,tümer vardı

Sağ bek
    Kanat santrafor

Şimdilik yeterli gidene göre alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 6 Ocak 2019; 14:42:48 >
    |
    |
    Valentino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Pitx1

Herkes Marcello-Mirin karşılaştırması yapmış. Yeni Marcello olacağını bekleyenlerde var. Hemen değerlendirmek doğru olmaz.
    Marcello ilk geldiğinde yerini çok kaybediyordu. Yerden yatarak hamlesini hatırlamıyorum. Hatta çoğu maçta forması ter temizdi
    Fakat defansta iyi yer tutuyordu. Geniş alanda oynamasını biliyordu.
    Anlamadığım bir nokta var. Bazıları mesela oyuncunun özelliklerini söylüyor başkaları ise tam tersini söylüyor

Dün Serkan Recber Beşiktaş'ın aradığı kalitede bir defans olmadığını söyledi. G. Onay ise tam tersini. Aynı şekilde sosyal platform da genel görüşler bu şekilde farklı. Ali Nabi başta olmak üzere bu oyuncuyu takip ettiklerini düşünüyorum. Sezon başında da ismi bizle geçmişti.
    İzlediğim kadarıyla, orta sahaya yakın oynayan, Tosic-Ersan gibi rakibe basıp döndürmeyen ve defanstan topu gelişine vurmayan gibi geldi. Bence Vida-Necip'e göre ayağı çok daha iyi. Ayrıca PSV önde oynayan bir takım ve geride çok alan bırakıp oynuyorlar. Bu yüzden böyle bir takımda oynama alışkanlığı olan oyuncu almak mantıklı gibi. Mitrovic-Rocco kadar ağır olduğunu düşünmüyorum. Rocco da gidici sanırım.

Vida savunmayı geride kuran bir takımdan geldi. Geçen sezon uyum sağlayamadı. Hatırlayın maçları. Geriye kaçarak oynuyordu. Hoca bu yüzden Tosic'i oynatıyordu. Hatta Mitrovic'in bile daha iyi bir seviyede olduğunu geçen sene hoca belirtmişti.

Şuan takımda 2 stoper oldu. Vida ve Mirin. Buraya bir oyuncu daha lazım. Başkan İtalya'ya gittiğini söyleyenler var. Belki sağbek transferi için belki de başka bir defans oyuncusu için. Keşke Lazio'dan Bastos'u da alsalar. Bastos'ta Lazio da çok forma şansı bu sene bulamıyor. Bizim için fırsat transferi olabilir. Ayrıca sağbek ve orta saha oyuncusu da lazım. Gerçi yönetim ne yapar ne eder tam bilmiyoruz.
    Kesinlikle Marcelo için bile son 4-5 ayı dahil çoğu kişi olumsuz yorumlar yapıyordu.Oysa öyle temiz hamleleri vardı ki.Onemli olan tamamlaması takıma oturması.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
3,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.