Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1969. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben verim olarak eksikliğimizden zaten bahsettim.Şimdi sayısal olarak da eksik olacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

O kadar da değil..

Ben verim olarak eksikliğimizden zaten bahsettim.Şimdi sayısal olarak da eksik olacağız
    Sayısal olarak eksiğiz zaten, 4 yıldır takımda olup lig maçlarında golü olmayan adam gidince zorluk çekeceğimizi zannetmiyorum. Gerçi senin kafadaki insanlar ''Quaresma takımın sembolüdür.'' gibi düşüncelere sahip o yüzden laf anlatamayacağımı biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklamento

Sayısal olarak eksiğiz zaten, 4 yıldır takımda olup lig maçlarında golü olmayan adam gidince zorluk çekeceğimizi zannetmiyorum. Gerçi senin kafadaki insanlar ''Quaresma takımın sembolüdür.'' gibi düşüncelere sahip o yüzden laf anlatamayacağımı biliyorum.

Alıntıları Göster
    Hayırdır arkadaş ya ? Ne bu sinir ? Adam gibi konuş.

Ne saçmalıyorsun ya.Doğru düzgün yorum yazıyoruz şurada.Ne alaka şimdi laf sokacağım diye çırpınma.

Ben transfer şart olacak yazın 2+1 transfer şart olacak bunlar çok zor diyorum sen bana laf sokmaya çalışıyorsun
  • Hadi porto'ya gittin q7'yi yanında götürseydin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 8 Ocak 2019; 15:44:36 >
  • quote:

Hayırdır arkadaş ya ? Ne bu sinir ? Adam gibi konuş.

Ne saçmalıyorsun ya.Doğru düzgün yorum yazıyoruz şurada.Ne alaka şimdi laf sokacağım diye çırpınma.

Ben transfer şart olacak yazın 2+1 transfer şart olacak bunlar çok zor diyorum sen bana laf sokmaya çalışıyorsun

Alıntıları Göster
    Birader sen iyi misin? Ne sinirlenmesi ne adam gibi konuşlar falan, laf falan sokmaya çırpınmam gerekliyse tüm gerekli şeyleri söyler geçerim. Şuan zaten orta sahaya transfer lazım. Tolgay, Oğuzhan ne zaman verimli olacak diye mi bekleyeceğiz? İkisini topla bir orta saha etmez. Verilen şansları kullanmadılar, nasıl Töre'nin bileti kesildiyse bunların da kesilecek. Hele gönderme şansımız varken neden tutalım? Kadroda kalsalar şampiyon mu olacağız pardon? Bir tane Başakşehir maçı alamamışsın bu ikiliyle hatta ezile ezile yenilmişsin. Gerçekleri anlatıyorum herif laf sokma diyor nasıl bir psikolojideyse.
  • Bugün hazırlık maçımız varmış ve Quaresma gene ilk 11de. Quaresma ile sonsuza
  • Arda geliyormuş, şenol onayı vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklamento

Birader sen iyi misin? Ne sinirlenmesi ne adam gibi konuşlar falan, laf falan sokmaya çırpınmam gerekliyse tüm gerekli şeyleri söyler geçerim. Şuan zaten orta sahaya transfer lazım. Tolgay, Oğuzhan ne zaman verimli olacak diye mi bekleyeceğiz? İkisini topla bir orta saha etmez. Verilen şansları kullanmadılar, nasıl Töre'nin bileti kesildiyse bunların da kesilecek. Hele gönderme şansımız varken neden tutalım? Kadroda kalsalar şampiyon mu olacağız pardon? Bir tane Başakşehir maçı alamamışsın bu ikiliyle hatta ezile ezile yenilmişsin. Gerçekleri anlatıyorum herif laf sokma diyor nasıl bir psikolojideyse.

Alıntıları Göster
    Ne gerçeği ya ? Ne dediğimi ne yazdığımı anlamamışsın bile.
    Durduk yere anlamazsın ,sizin gibilere anlatılmaz diyorsun ..Ne demekse benim gibiler ? Quaresma ile ilgili mesajımda tek kelime etmemişim sen hangi düşünce yapısında olduğumu nereden biliyorsun ? Ben adamlar gitmesin kalsın demedim de.Çok iyiler falan gibi yorumum da olmadı.
    Gönderileceklerse transfer şart ve para kazanarak gönderilsinler dedim.Verim alamıyoruz o bölgeden bir de sayıca eksik olacağız dedim buradan sen ne anlıyorsun ? Şucu bucu olduğumu anlıyorsan artık benim sana yazacak tek cümlem yok.6 oyuncu var.Ve sağlam bir ikili bir türlü olmadı 50 maç geçti aradan.Şimdi 4 oyuncu kalacak dedim.Zaten transfer kimse gitmese bile şart dedim Sen bana senin gibi Quaresma bilmem ne diyenlere laf anlatılmaz diyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 8 Ocak 2019; 16:21:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

Arda geliyormuş, şenol onayı vermiş.
    Yalan haberler üzerinden saldırmak çok saçma .Yine başlayacaklar.

10 gündür tonla adam yazıldı Trabzonspor forması giyen.Ve çoğu da gerçek bile değildi.Bunlara inanalar var ve tuttuğu takımın hocasına başkanına hakaret ediyorlar.

İnsanların bilinçli olması lazım.
  • quote:

Yalan haberler üzerinden saldırmak çok saçma .Yine başlayacaklar.

10 gündür tonla adam yazıldı Trabzonspor forması giyen.Ve çoğu da gerçek bile değildi.Bunlara inanalar var ve tuttuğu takımın hocasına başkanına hakaret ediyorlar.

İnsanların bilinçli olması lazım.

Alıntıları Göster
    yok yok geliyormus. mustafa akbaş gelmis hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

yok yok geliyormus. mustafa akbaş gelmis hatta

Alıntıları Göster
    Tühh gelmiş mi ? Yapma ya.Vay Şenol hocam vay."Evlatların" 3 oldu demek ? En az 3 çocuk tabi..
    Birilerinin kuzeni arkadaşı yazı yazıyor sonra haber oluyor.Adamlar da inanıp takımının hocasına başkanına küfür ediyor ya ..Gerçekten inanılmaz bir şey.
    Ama sonra gelmediklerini görünce de bir şey yazmıyorlar.Eller tetikte başka fırsat kolluyorlar.Bugün hazırlık maçı var mesela şimdi.Açıp bakmadım Q7 var diye laf etmişlerdir kesin.Ama yarın Q7 gidince sus pus olurlar. Sabah haber çıkmış Onur'u hoca istedi diye.Hemen yazmış altına birisi "Trabzonspor'lu ya ister diye.Tolga Zengin nereli peki ? Alman mı adam ? Dedim ya,bilinçli olmak lazım akıllı olmak lazım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 8 Ocak 2019; 16:42:8 >
  • Beşiktaş, Milan'ın 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Alen Halilovic'i kadrosuna katmak için girişimlere başladı. (via @dimarzio)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Beşiktaş, Milan'ın 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Alen Halilovic'i kadrosuna katmak için girişimlere başladı. (via @dimarzio)
    Sanırım Zagrep de oynarken 1-2 maç görmüştüm.Kanat olarak oynuyor diye aklımda kaldı.Hatta sonradan Barcelona falan söylentileri çıkmıştı.Sonra da bakmadım görmedim hiç.
    Eğer bu adam geliyorsa Babel değil ama Quaresma gidiyor gibi geliyor.Zaten kamp öncesi gideceği belli olmuştu neredeyse.Kampa alınması biraz da transfer için yapılmış bir hamleydi bence.
    Yine bir söylentidir herhalde.Beklemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 8 Ocak 2019; 16:50:36 >
  • twitterda alen halilovic ismini görüyorum bizle ilgili milandaymış bu adam ne durumda takip eden varmı? 3 4 yıl önce ünlüydü baya
  • Di Marzio yazdığına göre haberin doğruluk payı yüksek.https://gianlucadimarzio.com/it/calciomercato-milan-halilovic-besiktas-trattativa

Orta saha sandım ama adam hücumcuymuş. :-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 8 Ocak 2019; 17:22:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

According to Sky Sport Italia, a January exit is imminent with his agent today meeting Besiktas to work out personal terms.

bedavaya qelecekse qelsin veya 300 500 bin euroya, en kötü dinamo zaqrebe qeri yollarız...
  • Halilovic ofansif orta saha / kanat forvet diye hatırlıyorum. 16 yaşında CL'de forma giyen, Hırvat liginde en genç gol atan oyuncuydu yanlış anımsamıyorsam. Wonderkid şu bu diyorlardı o yaşlarda ama bir yere gelemedi hala.

Babel yerine mi bakıyorlar acaba? Sol ayaklıydı sanki bu çocuk.
  • Murat Özen zamanında yazmıştı babasının hastalığı yüzünden Porto'ya gitmek istiyor diye. Her zaman olduğu gibi yine mavi bir takıma gitti kulüpten ayrılan bir oyuncu. Maviler...

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Di Marzio yazdığına göre haberin doğruluk payı yüksek.https://gianlucadimarzio.com/it/calciomercato-milan-halilovic-besiktas-trattativa

Orta saha sandım ama adam hücumcuymuş. :-/
    Barcelona'dan nerelere kadar düştü vay be hırvat messi benide üzdü bunun yeni varisi ante coric umarım o patlamaz oda romaya transfer oldu.
  • Larin atmış bir tane bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.