Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.011
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: norton772

O kadar topu Lens'e de atsalar o da bu kadar istatistik kasardı

Alıntıları Göster
    Atiyorlar kaybediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

https://www.transfermarkt.com.tr/dieumerci-ndongala/profil/spieler/103284
    eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Tolgay 5-6 milyon euro dışında Türkiye de bir takıma verilmemeli fb de gs de görmek istemem
    4 senedir gol atamayan, Son 3 sezondur bu sezon hariç TR ligin en formda hücum takımında istatistikleri yerlerde sürünen bir adam gidip GS ve FB de başarılı mı olacak sence? Gazla 2-3 maç oynar ondan sonra tekrar kendi performansına döner. Bu adam artık yaşını da aldı. Gelişecek ve kendini geliştirecek çağı geçti. Olacak olsa şimdiye kadar olurdu zaten.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    tam şenolfikretspor transferi... nerede leş oyuncu varsa bulup getiriyorlar.

italya'da oynamayan adam burada mı oynayacak? motta'yı bile arattı reziller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiEnEs -- 6 Ocak 2019; 3:37:58 >
    |
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Quaresma çok karakterli sanki geçiniz

Alıntıları Göster
    Quaresma elinden geleni yapiyor

Ne yani oyuncu biraz agresif olamazmi yilda 1 kere kirmizi yesin ne olacak ama babel gibi milleti kandirmasin

Neymiş Tolgay-Şener takasında para veren tarafın BJK olması lazımmış.Şener'i çok istiyorsak parayı biz verecekmişiz.Gerçekten inanılmaz komikler.

-Bu transferde Şener'i isteyen mi biziz yoksa Tolgay'ı isteyen mi onlar.Tolgay'ı onlar almak istiyor biz bu transferde tok satıcı durumundayız.Tolgay Arslan'ın 2022'ye kadar sözleşmesi var,Şener Özbayraklı'nın sözleşmesi sene sonu bitiyor.

-Tolgay Arslan, Şampiyonlar Ligi seviyesinde maça çıkmış bir oyuncu,bunlar ne olursa olsun futbolcunun değerini arttıran şeyler.Biz evet Tolgay Arslan'ı kampa almayarak değerini otomatikman düşürdük ama piyasa değerleri açısında Şener'den daha değerli.

-Şener Özbayraklı şimdi gelmezse sene sonu bedava gelecek.FB bunu bildiği için en azından Tolgay'ın bonservisini düşürmek için Şener'i takasta kullanıyor mantıklı.

-FB'liler bu tavırlarıyla yani Şener'i gereğinden fazla değerli göstererek(Ben BJK'li olarak Şener'i istiyorum fakat Şener sadece idare edecek bir topçu çokta fazlası değil)Şener+Para verildiğinde kazık yedik düşüncesine kapılacaklar.Kendi kendilerine sallayacak,eleştirecek mevzu yaratıyor adamlar

Bence 2M/2,5M+Şener=Tolgay takası idealdir.Kadro dışı bırakmasaydık tabi az olurdu bu ama maalesef değerini düşürdük.
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: MbayeDiagne

Ne yani oyuncu biraz agresif olamazmi yilda 1 kere kirmizi yesin ne olacak ama babel gibi milleti kandirmasin

Alıntıları Göster
    Quaresma,Malmö maçında dakika 65'te kırmızı kart görerek takımı sattı.1-0 geride olduğumuz maçı berabere bitirebilseydik gruptan çıkacaktır.Maçın bitimine 25 dakika vardı.

Quaresma,2 sene önce Bursa deplasmanında sezonun bütün emeğini çöpe atacaktı.Hakem,Quaresma'nın akılsızca yaptığı o faullere kırmızı gösterseydi ne şampiyon olabilirdik ne de Şampiyonlar liginde son 16 görebilirdik.

Quaresma, sadece çizgide bekleyen,ceza sahasına girmeye korkan,bencil,takım arkadaşlarına ve hocasına saygısızlık yapan ve onların emeklerini hiçe sayan emek hırsızından başkası değildir.

• Emekli Yönetici
    2097 Mesaj
    quote:

Ben yine de aklı karışmayan bir Babel i takımda görmek isterim

Alıntıları Göster
    iste bazi insanin akli karisiyor ama, engelleyemiyorsun. babel de o tipte birisi. yoksa bu dortlu arasinda kalmasini istedigim tek kisi babel yine. dortlu derken q7-lens-babel-töre rotasyonundan bahsediyorum.

bak bu sorunlar başlayalı 3-4 ay oldu, 1 kere bile adam akıllı bir özür falan göremedik. hadi özürü geçtim herhangi bi atılım yok. adam daima tripli. şu sakatlıktan çıkıp kadroya döndüğü zamanlarda 1-2 hafta önce doğum günü kutlandı, izledim videoyu. adam resmen somurttu kutlama boyunca, bi kere bile gülümsemedi, takımda herkese kini var sank. eleştirdiğimi quaresma bile en ufak hatasında, en ufak bir durumda hemen akşamına sosyal medyadan ya özür diliyor, ya bir açıklama yapıyor. bahsettiğim video şu;

https://www.youtube.com/watch?v=kIEn8_sQiLM

tavırlara bak. "doğum günü gevur işi bir müslümanız" diyen amca gibi rahatsız olmuş resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 6 Ocak 2019; 5:20:18 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    364 Mesaj
    başak 4.5 e ,da costa yı iyi satmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Quaresma,Malmö maçında dakika 65'te kırmızı kart görerek takımı sattı.1-0 geride olduğumuz maçı berabere bitirebilseydik gruptan çıkacaktır.Maçın bitimine 25 dakika vardı.

Quaresma,2 sene önce Bursa deplasmanında sezonun bütün emeğini çöpe atacaktı.Hakem,Quaresma'nın akılsızca yaptığı o faullere kırmızı gösterseydi ne şampiyon olabilirdik ne de Şampiyonlar liginde son 16 görebilirdik.

Quaresma, sadece çizgide bekleyen,ceza sahasına girmeye korkan,bencil,takım arkadaşlarına ve hocasına saygısızlık yapan ve onların emeklerini hiçe sayan emek hırsızından başkası değildir.

Alıntıları Göster
    Biz malmo macinda 12 kisi oynasak yine kazanamazdik kendini kandirma eger mackolikten maci takip ediyorsan da bizahmet yazma bana

Quaresma topu ayagina aldiginda karsi takimin defansini dagitiyor zaten calimlarda duzenini bozuyor nerede ne yapacagi belli degil orta sut sizin gibi cahillere lens yakisir

|
    |

• Yarbay
    25120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MbayeDiagne

Alıntıları Göster
    Yılda 1 mi ? Adamın her çalım atamaması potansiyel sarı kart. Her derbide bizi yalnız bırakan bir adamdan bahsediyoruz. Zaten 1 senede 2 Fener derbisinde de kart yiyor nasıl yılda 1 kırmızı olacak ?

Ha zaten Q7 olsa da o grup maçlarını geçmemizi istemezdim. Bu takımın maşallahı var rekoru yenilerdik Liverpool falan gelirdi ilk maç 8 ikinci maç 8 atarlardı o da insafları varsa. Gökhan Gönül - Mane , Caner - Salah düşünemiyorum.

Bunu da geçtim geçen sene FB derbisinden sonra 5 maç ceza alan Q7 şampiyonluk yarışında bizi bırakmadı mı ?

Önceki senelerde de Bursa, FB ve daha nice maçlarda kart yedi çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Ocak 2019; 11:34:26 >
    |
    |

• Yabancı sınırı gelecekse tolgayın değeri yurt icinde 10m€ en az

Gelmeyecekse 3m€’ya versinler gitsin fenere

|
    |

Kurtulunması gereken adamlara bak büyük bataktayız. Üstelik Şenor ile uzatmaya çalışıyorlar :D

Aldıkları Mirin güzel menajer kakalaması vallahi :) Kağnı daha hızlıdır bu adamdan

Orijinalden alıntı: Umutstan

Bu oyuncuyu çok beğeniyorum hızlı bize karşı oynadıgında da güzel oynadı bizim ligde iş yapar gsnin yaptığı gibi gary için bizde buna yapabiliriz sonra gönder gitsin

https://www.transfermarkt.com.tr/dieumerci-ndongala/profil/spieler/103284
    Valla Genk maçında bu da dahil bir de semeta ve ön liberolarını beğenmiştim. Keşke üçünü de alabilsek.

|
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Yüzbaşı
    527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Quaresma-Lens-Babel-Tolgay-Tolga-Oğuzhan-Mustafa-Necip-Love-Larin-Roco Şenol Güneş

Kurtulunması gereken adamlara bak büyük bataktayız. Üstelik Şenor ile uzatmaya çalışıyorlar :D

Aldıkları Mirin güzel menajer kakalaması vallahi :) Kağnı daha hızlıdır bu adamdan
    Sosyal medyada millet tam tersini yazıyor neye kime inanacağımızı şaşırdık.
    Arkaya atılan toplarda çok iyi diyorlar. Sen de kağnı gibi diyorsun :)
    İyice kafayı yedirtecekler bize.
    |
    |
    [22 Aralık 2019 00:35:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Kasımpaşa sarpsborg dan tobias'ı almış, Azad da kasımpaşada

|
    |
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.