Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bartos instagram üstünden beşiktaş resmi hesabını takibe başlamış. Hagi bakalım, iyi haber gelir inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Şu seviyeye bak.

Öğütürüm seni sert çocuk.

Neyse, 500 orta açarsan 10 tanesini gol yaparlar merak etme.
    Cocuk mu ?

Ah be abisi

Avrupanin en cok isabetli orta yapan oyuncusu orta sayisi arttikca basari orani cok daha azalir ama bu adam azaltmiyor.

Simdi burak geldi en kotu 6-7 kafa golu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beresinski gelio

• MbayeDiagne denen arkadas,

Konunun içine ettin yeterince quaresma askıyla yanıp tutusan mesajlarınla. sabahtan beri bi susmadın be kardesim. her sayfada 50 tane yorum yapmisin millete. yeter ya. neyi savunuyon bilader sal artik bu konuyu. senden baska seven yok quaresmayi anla artik bunu sen git forzada takil senin habitat orasi. orda bol bol kerijmaci var.

• berezinsky işi olmaz adam hem polonyada mt de 1 no hemde sampdoriada. sampdoria tok satıcı bize niye versin zaten oynatıyor? Üstüne küme düşme oynayan takımda değil yukarıları hedefleyen takım. kafalarına taş düşse bile 10 milyon en az 6 7 milyon bonservis isterler bence bu iş yemleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

berezinsky işi olmaz adam hem polonyada mt de 1 no hemde sampdoriada. sampdoria tok satıcı bize niye versin zaten oynatıyor? Üstüne küme düşme oynayan takımda değil yukarıları hedefleyen takım. kafalarına taş düşse bile 10 milyon en az 6 7 milyon bonservis isterler bence bu iş yemleme
    son 4-5 mac kadroya bile almamislar sampdoria'da. var orda biseyler ama cikar kokusu yakinda. ljajic'te oyle saydigin kriterlere sahipti ama geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Klüplerin hepsinin borçlarını Ziraat Bankası ödeyecekmiş bunun hakkında ne düşünüyorsunuz devlete kitleyecekler gibi(aslen vatandaşa) tüm borçları ha işin diğer ayağında döviz bazlı borçları silmek ve bunu tl'ye çevirmek mantıklı gelebilir ama ülkenin pek çok ihtiyacı ve ekonomik bunalım varken buna girişmek saçmalıktan öte birşey değil midir.

Düşünmek istemiyorum artık.

Çok kötü bir şey.Çok korkutucu.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    ljajici hoca oynatmıyordu, mazzari qeldi sistemi 3-5-2//3-5-1-1 yaptı falque belotti oynuyor ljajic zaten yedek konumuna düşmüştü. berezinski sakat o yüzden oynamıyor.
  • İtalya'ya başkan da gidiyormuş. Oğuzhan'ı verip gelse ne güzel olur. Beşiktaş'a vereceği bir şey kalmadı artık.

Roma, Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş'a satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapmayı planlıyor. (La Gazzetta dello Sport)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 7 Ocak 2019; 0:58:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağ bek transferi için kim olacağına göre Quraesma gönderilecek bence.Hatta gönderilmesi planlanıyor "ama şimdi ama sene sonu " transfer de buna göre yapılacak.Benim görüşüm Gokhan'ın hücum performansı içeri kat etmeleri aslında çok etki yapar bizim oyunda.Ama Gokhan Q7 olduğu için bunları yapamıyor.Bence Quaresma'nın gidişi Gökhan'ın performansını da artıracak.
    Bereszynski zor ihtimal ama bence alternatif var yönetimde.Kendisi istiyor mu bu da önemli.Yönetim için olumsuz yazdım 1.5 senedir.Ama doğru hamleleri de var onları takdir etmek lazım.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 7 Ocak 2019; 0:22:54 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    nerde o qünler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Hocam adamın en önemli özelliği hızı deniyor ama bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Bu adama hızlı diyen hiç izlememiştir. Ayağı iyi onun dışında hiçbir artı özelliği yok. Olsa zaten bizde olmazdı.

• bu berezynski bana ivanovic'i animsatti. onun kadar defansif degil de az daha dengeli versiyonu gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 7 Ocak 2019; 0:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Bu adama hızlı diyen hiç izlememiştir. Ayağı iyi onun dışında hiçbir artı özelliği yok. Olsa zaten bizde olmazdı.

Alıntıları Göster
    fm profili de gayet hızlı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bu berezynski bana ivanovic'i animsatti. onun kadar defansif degil de az daha dengeli versiyonu gibi duruyor.
    Adamı canlı izlemedim ama yaşı,profili oynadığı takım ve milli takımı,düzenli oynamasını falan düşündüğünde Gökhan ı keser diye tahmin ediyorum.İyi bir potansiyel.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önümüzdeki 2 gün içerisinde sağ bek transferi de yapılırsa eğer; quaresma'yı gönderip atiba'yı da yenilemek için gayet yeterli süre kalıyor aslında. bu ikisi yapılsa, eminim takıma etkisi yapılmış olan transferlerden çok daha fazla olucaktır.
  • 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.