Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
58.744
Cevap
85
Favori
1.282.633
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
  • Bizim taraftard karakter varsa burak yılmazı gırtlağı patlayana kadar yuhalar.Bu kadar bütünleşmiş bir klübü(camia,taraftar,teknik ekip) lime lime doğradı yönetim.Sırf başımızdaki üç harflı şahıs yüzünden.

Beşiktaşın katili Fikret Orman’dır.

Beşiktaşlı duruşunun katili FO’dır.

Yıldırım demirören de çok saçmaladı ama bu klübün karakterine zarar vermedi.FO denen deccal beşiktaşı bitirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

34 yaşındaki kronik sakat adama bir de bonservis vermişler. Yazık, yazık, yazık....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2457 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

serdar aziz - tolgay takasi on numara is. tolgay kainatın en gereksiz futbolcusu. adamin super ligde golu yok golu! alexis delgado'nun bile golu var bu ligde!
    tolgay'a lafım yok ama sence biz kabul eder miyiz bunu?

serdar öyle ya da böyle ligdeki her takımda 11 oynayabilecek bir adam. bir tane takım sayılamaz burada 11 oynayamaz diye. (gs de dahil)

verin 3 milyonu paşa paşa sizin olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

serkan reçber burak transferi ile ilgili çok ağır konuşmuş. burak'ın yerine başka oyuncu bulamadıysanız istifada bir hizmettir falan demiş :)

Ağır değil gayet normal konuşmuş, koskoca Beşiktaş kulübünü yönetiyorsun çıkıp Burak'tan daha iyi forvet bulamadık diyorsun, genç taraftara göre iş yapacak değiliz diyorsun. Ama tabii bunlar bu camiaya MÜSTEHAK, her toplum hakettiği şekilde yönetilir.
    |
    |
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
  • Yarbay
    2457 Mesaj
    burak transferi son yıllarda gördüğüm en ilginç transfer.

fener'e gitse, bize gelse yine anlarım ama beşiktaş'a gitmesi çok ilginç.

bayağı gol atar ama maliyet açısından bir başka hatalı transfer daha.

Orijinalden alıntı: tomthejeer

burak transferi son yıllarda gördüğüm en ilginç transfer.

fener'e gitse, bize gelse yine anlarım ama beşiktaş'a gitmesi çok ilginç.

bayağı gol atar ama maliyet açısından bir başka hatalı transfer daha.
    Niye ki? Adam bulamamışlar gitmişler bunu almışlar işte

Hoca da istiyordu zaten. Ben de merak ediyorum bu ortamda neler yapacağını gerçekten.
    quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Hoca da istiyordu zaten. Ben de merak ediyorum bu ortamda neler yapacağını gerçekten.

Alıntıları Göster
    ya katkı kesinlikle verir ama ileride satabileceğin bir adam değil.

bir de çok riskli, taraftarla arası zaten bozuk(tu) olası bir kan uyuşmazlığında yarım sezondan sonra forma giymeyip parasını alma ihtimali var.

riske girip ileride satılabilecek genç bi forvet alınsın derdim ama ağız larin'le yandı bir kere.

ilginç bi transfer oldu, bakalım nolacak. :/
    |
    |
    Vizyon, planlama ve on goru olmadigi gibi kendi cikarlari kulubun cikarlarindan once gelenlerdrn hic bir halt olmaz. Senol hoca belki teknik taktik anlamda dusunuyor ama Arda- Burak gibi kafalari baska yerde olan mafya tipli insanlardan bir sey olmayacagini bilmiyor.

Burak israri yonetim ve teknik ekibin Mayis ayinda gidis bileti oldugu ortada. Bilet kesildi. Baskan cevresindeki adamlari temizlemeden bir daha secilemez. Kaldi ki temizleyecegini hic sanmiyorum. Gorursunuz bir daha ki secimde Umut Guner gibi insanlar tekrar yonetimde olacak!

|
    |

Valla hocam Burak ayarında bir santraforu avrupadan almaya kalksan en az 8-10 milyon euro gözden çıkarman gerekir. Bildiğim kadarıyla ya bedelsiz ya da 950 bin Euro gibi ücret konusuluyor bonservisi için bence çok iyi. Açıkçası taraftar kendisi bilir Burak geldiği zaman iki maç atamayınca ıslıklarsa Burakı da kaybeder bundan takımda etkilenir onu getiren hoca da etkilenir. Bakın bizim taraftar geçen sezon nasıl şampiyonluğu getirdi. Ankarada Gençlerbirliği maçı çok kritikti son dk golüyle yenildik ama taraftar Şampiyon gibi karşıladı takımı havalimanında. Çünkü taraftar farkındaydı şampiyon olmak zorundaydık biz şampiyon olamasak Şampiyonluk ve CL geliri gelmeseydi çok büyük sıkıntılar yaşardık. Beşiktaş alsın Vidanın yanına Serdar Azizi Forvete de Burak Yılmaz bir de bence Medel yanına iyi bir 8 numara olursa bence gayet iyi kadro. Burakın dezavantajı sadece şu; Burak takım oyuncusu değil yani takımında Burak varsa gerek savunma arkasına gerekse kanattan içeri açarak Burakı topla buluşturmaya çalışıp onun gol yapmasını bekleyeceksin. Bence Quaresma kalırsa sizde o Burak’a goller attırabilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    serden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1392 Mesaj
    şu sıfatlarını yazarsam ban yiyeceğim mahlukat için bonservis ödeyecekmişiz ne diyelim ki? yazılacak şeyleri yazsak sınırsız ban yeriz devam edin böyle....
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheRedDevils

Valla hocam Burak ayarında bir santraforu avrupadan almaya kalksan en az 8-10 milyon euro gözden çıkarman gerekir. Bildiğim kadarıyla ya bedelsiz ya da 950 bin Euro gibi ücret konusuluyor bonservisi için bence çok iyi. Açıkçası taraftar kendisi bilir Burak geldiği zaman iki maç atamayınca ıslıklarsa Burakı da kaybeder bundan takımda etkilenir onu getiren hoca da etkilenir. Bakın bizim taraftar geçen sezon nasıl şampiyonluğu getirdi. Ankarada Gençlerbirliği maçı çok kritikti son dk golüyle yenildik ama taraftar Şampiyon gibi karşıladı takımı havalimanında. Çünkü taraftar farkındaydı şampiyon olmak zorundaydık biz şampiyon olamasak Şampiyonluk ve CL geliri gelmeseydi çok büyük sıkıntılar yaşardık. Beşiktaş alsın Vidanın yanına Serdar Azizi Forvete de Burak Yılmaz bir de bence Medel yanına iyi bir 8 numara olursa bence gayet iyi kadro. Burakın dezavantajı sadece şu; Burak takım oyuncusu değil yani takımında Burak varsa gerek savunma arkasına gerekse kanattan içeri açarak Burakı topla buluşturmaya çalışıp onun gol yapmasını bekleyeceksin. Bence Quaresma kalırsa sizde o Burak’a goller attırabilir diye düşünüyorum.
    Aynen haklısın,Burak'ın en büyük sorunlarından biride yan ortalardan değil,ara pasları ve tek vuruşları ile daha çok gol atması,bizim Q7 çoğu zaman dağlara taşlara orta yapan bir tip,yani Burak için lajiçin ara pasları sanki daha önemli gibi.Tabii hoca onu doğru yerde oynatırsa.

Ama Tolgay ve töre bizim için asıl kayıplar.Resmen hoca ikisinede kafayı takıp oynatmadı,açıkçası bu iki futbolcuyu alan çok faydalanır,bizde oynayamadılar çünkü laz inadı yüzünden kafayı bir taktımı messi olsan harcar oynatmaz hoca.Oğuzhan tolgaydan daha çöp ama şenol hocanın öz çocuğu olduğundan torpillidir.

Orijinalden alıntı: serden

Aynen haklısın,Burak'ın en büyük sorunlarından biride yan ortalardan değil,ara pasları ve tek vuruşları ile daha çok gol atması,bizim Q7 çoğu zaman dağlara taşlara orta yapan bir tip,yani Burak için lajiçin ara pasları sanki daha önemli gibi.Tabii hoca onu doğru yerde oynatırsa.

Ama Tolgay ve töre bizim için asıl kayıplar.Resmen hoca ikisinede kafayı takıp oynatmadı,açıkçası bu iki futbolcuyu alan çok faydalanır,bizde oynayamadılar çünkü laz inadı yüzünden kafayı bir taktımı messi olsan harcar oynatmaz hoca.Oğuzhan tolgaydan daha çöp ama şenol hocanın öz çocuğu olduğundan torpillidir.

Alıntıları Göster
    Tolgay'a ve Gökhan'a daha ne yapsın. Ne zaman oynattıysa çok kötü oynadılar.

Gökhan Töre gidip topu eziyordu, Tolgay ise topu ayağından çıkarmayıp kaptırıyor, sonra da gol yiyorduk. Kaç defa yaşadık bunları.

Şanslarını ikisi de iyi kullanamadılar.
    quote:

Tolgay'a ve Gökhan'a daha ne yapsın. Ne zaman oynattıysa çok kötü oynadılar.

Gökhan Töre gidip topu eziyordu, Tolgay ise topu ayağından çıkarmayıp kaptırıyor, sonra da gol yiyorduk. Kaç defa yaşadık bunları.

Şanslarını ikisi de iyi kullanamadılar.

Alıntıları Göster
    Gökhan geçen seneden beri sakattı,daha yeni takımla çalışmalara başlamıştı,sakatlığı geçtükten sonra toplamda 120 dakika ya oynadı ya oynamadı,ne yapsın,yavaş yavaş eski formunu kazanacaktı,hokkabaz Q7 kadar kredisi asla yoktu,tolgay konusuna gelince tolgay devamlı oğuzhan boş beleş oyuncusu ile aynı anda oynatıldı,zaten ikisinin aynı oynatılması kadar yanlış bir şey yoktu.Ama oğuzhan devamlı hatalar yapsada neredeyse devamlı oynatılıypor,ama tolgay ya sonradan son zamanlarda oyuna kurtarıcı olarak alınıyor,ya da oğuzhanla birlikte oynatılıyordu.Gerçek şu ki,bizim laz hocanın acapi takıntıları var ve istemediği her oyuncuyu psikolojik olarak önce bitiriyor,göstermelik ,kötü giden bir skorda son anlarda oyuna alıyor sonrada oyuncu kendini veremeyince ''bak işte oyuna alıyorum ama istediğimi yapamıyor ''algısı yaratıyordu.

Bende ne tolga ya ne töre ye bayılmıyorum,ama inşallah rakiplerimize gitmez,bizdekinden çok daha iyi oynayacağı garanti.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 4 Ocak 2019; 0:56:30 >
    |
    |
    #7NumaraSahibineGeriVerilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 4 Ocak 2019; 0:56:15 >
    |
    |

Fikret ormanspor’u desteklemiyorum

Bu saatten itibaren bu herifler gidene kadar maçları izlemiyeceğim

Elveda herkese

|
    |

Alıntıları Göster
    her zaman söylenen şey:
    bir takım 34 maçta 80 gol atıcaksa, burak yılmaz var iken 50 gol atar ama 30unu burak yılmaz atar

rakamlar abartılı olabilir. anlatılmak istenen şey çok net

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
son dakika
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.