Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ara sıra kukuletanı çıkarda havalansın oksijen gitmiyor belli
  • Nerde eleğini asmış adam var toplayın takıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir transfer,ikiye bölünecek koca bir taraftar.yazık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıklar olsun...
  • o değil de bu tolga niye kadro dışı kaldı acaba
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Sözleşmesi sezon sonu biten oyuncuya bizim yönetim bonservis ücreti ödemez.

Haber de umarım doğrudur. Zira sağ beke, forvete, defansa birkaç isim geçti, orta sahaya hiç isim geçmedi. En azından orta sahaya da niyetleri var deriz.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    700bin eden oyuncu 6 ay sonra sözleşme bitecek ederi 300,500bin
    Tabi bunlar kaça satıyor 4.5 m. Para aklıyorlar açık net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 2 Ocak 2019; 21:22:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Sözleşmesi sezon sonu biten oyuncuya bizim yönetim bonservis ücreti ödemez.

Haber de umarım doğrudur. Zira sağ beke, forvete, defansa birkaç isim geçti, orta sahaya hiç isim geçmedi. En azından orta sahaya da niyetleri var deriz.
    valla orta saha simdi lazim, bi formul uretirler insallah. her mac degisen orta ikiliyle bi oyun oturtmak imkansiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

valla orta saha simdi lazim, bi formul uretirler insallah. her mac degisen orta ikiliyle bi oyun oturtmak imkansiz.

Alıntıları Göster
    Sabit kalan bir yerimiz olmadı ki bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Canı isteyince kırmızı gören, hocaya el kol yapan, gıcık olduğu Adem'e haftalarca pas atmayan, serbest vuruşta topu ona bırakınca alkış alan adama zırt pırt ayağının dışı canımızın içi diye tweet atacaklarına tepki verselerdi, bugünkü tepkinin bir anlamı olurdu:

çArşı@forzabesiktas

Kimse bu büyük taraftarı Beşiktaş ile sınamasın. Ne şerefimizden vazgeçeriz ne de hak yiyenleri buyur ederiz. BURASI BEŞIKTAŞ

https://twitter.com/forzabesiktas/status/1080515732457377793
    Öff sıktı artık bunlarda sorsan Quaresma cok iyi karakter bunlara göre

• Beşiktaş, Burak Yılmaz ile 1.5+1 yıllık sözleşme konusunda anlaşmaya vardı. Trabzonspor'a bonservis bedeli olarak 950 bin euro ödenecek. (TRT Spor)

• Takım iyiyse isteyeni çok olur sorun o değil yerini doldurmadan satış yapmak

Kaboreyi şimdiden kapmak lazım atiba gidecek,medeli de seneye satarız
  • Beklenen tweet geldi. Hiç şaşırtmıyorlar.

• bjk taraftari olmaktan dolayi ara sira utanc duyuyorum. inanin bana bi ulke olsaydik biz turkiye olurduk. fenerbahce fransa falan olurdu. galatasaray da ingiltere olurdu.

biz neden turkiye olurduk cunku bizim taraftar tam turk insani. kisilere biatkar, tamamen ikiye bolunmus, cahil, egitimsiz, iflah olmaz bir kesim var bizde.

bu ne abi bu? Var mi aciklamasi? bunlarin simdi malum parti secmeninden ne farki var?

bakiyosun fenere adamlar her seye isyan ediyor. kimse saksakcilik yapmiyor. ellerinden gelse ali koc'u da yollayacaklar. ali koc bizde olsa su an 17.lik guzellemesi yapiyodu bu taraftar emin olun.

galatasaraya bakiyosun vazgecmeyecekleri oyuncu yok. zamaninda kendi icinden cikarttiklari efsanelerden bile vazgecmesini bildiler basarisiz olunca. hic kimseye bu kadar, bizimkilerin senola, formana, quaresmaya taptiklari gibi tapmadilar. elestiri yapmasini bildiler, sonuc olarak iyilestiler.

bize bakiyosun komple muthis bir zeka geriligi var abi. ben bu insanlarla ortak paydada eslesmemeliyim abi. o kadar okul oku, dunya kadar ulkeye git, calis, kazan, itibar, statü sahibi ol gel burda 15-16 yasinda youtubedan q7 skills yazip video izleyip bu saklabanlari allah katina cikaran ergenlerle ortak paydada bulus.

@sebastianbjk bu forumda benim okudugum en guzel mesaji atmisti alin okuyun "Hayatımda ilk defa Beşiktaşlılığımdan utandım. Bu utancımın sebebi maçta Şenol Güneş'e sevgi tezahüratı yapan, futbol cahili taraftarlar. Her zaman söylerim hentboldan anlamayan insan nasıl hentbol takımı tuttmuyorsa, voleyboldan anlamayan nasıl voleybol takımı tutmuyorsa futboldan anlamayanlar da futbol takımı tutmamalıdır. Bugün halen Şenol Güneş tezaharütı yapanlar ya futboldan anlamıyorlar, ya parayla tutulmuş köpekler. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Bizim bıraktığımız tribünlerde böyle insanlara yer yoktu. Şimdi stadın yarısı bunlarla dolmuş. Yazık bu camiaya."

defolun gidin, hepinizden tiksiniyorum.

• bu karaktersizlere inat bugunden sonra en buyuk burak yilmazci benim. bekleyin.

• Burak'ı alarak sıçmıştık, bonservis vererek sıvadık.
  • Çarşı kadar boş bir oluşum yok. Eskide kaldı taraftarlıkları zaten, beleş biletin vanası kesilince sosyal medya mesajcısı oldular başımıza.
  • ben biliyordum böyle olacağını bedava dediler 1m ödemişler. larin da bedavaydı güya 1.8m bayılmışlardı.
  • Bu gereksizler tepki gösterdi diyemi kadroya dahil edildi şimdi bu şaklaban..

• nerde bir çöp varsa ş.g ve yönetim buluyor. maçları izlemeyi bırakmıştım. şenol defolup gidene kadar bu çöp takımı takip bile etmeyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 19331934193519361937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.