Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://www.transfermarkt.com.tr/rodrigo-caio/profil/spieler/172054

Stoper ariyoz, 1. sinif kalite topcu hava parasina gidiyor. Su Besiktasi salin artik yonetim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.transfermarkt.com.tr/caio/profil/spieler/308441
    Sezon sonu serbest. Büyük takımda oynamamış ama Arap ligi > Canada Ligi. Larin'i alacağına bunu al gel beleşe. En azından istatistikleri akıyor.

• Adami Porto almis bile.
    https://twitter.com/FCPortoTransfer/status/1079468074837913600
    Bedava almislar. Yillik 500 bin euroya oynatirlar. 2 sene sonra da 50 milyona bir yere kitlerler. Neyse gidip Sadik,Akbas kovalasin bizim üstün transfer komitesi. Turkiye'de bi is mi duzgun olmaz, bi kurum mu duzgun calismaz arkadas.

• Fulham 4 yedi Fabri yedek bile değil.

• keriz parası yiyen süper dedemizin takımda kalması kesinleşmiş
  • Bu mustafa Akbaş muhabbeti nerden çıktı? Hiç bir yerde bununla ilgili bir yazı falan görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence biraz aceleci davranıyorsunuz. Çok süpriz satışlar olabilir takımda. Ayrıca yine bence yurt dışından gelecek stoperler. Ayrıca şu Zagreb'den alınan çocuk bir süpriz yapar belki önümüzdeki günlerde. Zagrep kulübü karışmış zaten bu transferden dolayı.

• Mustafa Akbaş'ın ayağı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Bu mustafa Akbaş muhabbeti nerden çıktı? Hiç bir yerde bununla ilgili bir yazı falan görmedim.
    Kardeşi mi arkadaşı mı ne hayırlı olsun yazmış.Tabi hemen atlayan atladı habere.Öyle bir ihtimal vermiyorum.Yok yani.Olamaz bu adamın transferi.

Zamanında Necat Aygün mü nedir o vardı bizim defansa alınmıştı.Şu takımda gördüğüm göreceğin en gereksiz defans transferi demiştim.Bu Akbaş gelirse bu düşüncem yenilenir.Ben 10 dk sonra bir şey yazarım twitter yine ortalık karışır herkes duyum alıyor yazıyor falan.Her yazılanana inanılınca böyle oluyor işte.Selçuk İnan falan yok artık yani.

Sanırım 2 stoper 2 hücum alarak transfer kapanacak.Tolgay affediliyor.Umarım Love falan gider artık.Mesela ileriye transfer olarak sabah beri Bakambu deniyor ama söylenti tabi.Ben zor görüyorum.İnşallah olur.Olacaksa kiralık olur zaten.Diğer türlü parası fazlaydı diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ayakta duramayan forvetten sonra ayakta duramayan stoper
  • Şu yönetim ydden bile daha kötü hatırlancak.Tabi stat yaptı diyen troller tarafından iyi anılır. Şenolu savunanlara da kızmıyorum Allah akıl fikir versin diyorum 2016 2017, 2017 2018, 2.5 senedir farkedemediyseniz ne diyeyim yani bu adamın özelliği futbol görüşü ne beğendi oyuncu stili ne otoriter mi futbolcularla ilişkisi ne övülcek hangi özelliği var yahu cidden ben böyle bir adam görmedim Beşiktaş ne hallere düştü tesisler basılırmış eski zamanlarda 2.olduk diye şimdi 7. Adamı savunanlar var anlayamıyorum 7.olsak iyi ilk 10da bitiremeyiz sezonu

• Düştükten sonra ayağa kalkıp pozisyon almak yerine sakatlandım ayağına yatmış xD

• Bana kalırsa Volkan Şen, Ozan Tufan, Şener, Zeki Yavru, Burak Yılmaz ve Mustafa Akbaş vb. takımlarından kovulmuş oyuncular toplanıp sağlam bir takım kurulup lige ambargo koymalıyız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Bana kalırsa Volkan Şen, Ozan Tufan, Şener, Zeki Yavru, Burak Yılmaz ve Mustafa Akbaş vb. takımlarından kovulmuş oyuncular toplanıp sağlam bir takım kurulup lige ambargo koymalıyız.
    Hırs mı yaparlar diyosun?

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    Şenol hocamızın kanatları altında kendilerini bulurlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Kardeşi mi arkadaşı mı ne hayırlı olsun yazmış.Tabi hemen atlayan atladı habere.Öyle bir ihtimal vermiyorum.Yok yani.Olamaz bu adamın transferi.

Zamanında Necat Aygün mü nedir o vardı bizim defansa alınmıştı.Şu takımda gördüğüm göreceğin en gereksiz defans transferi demiştim.Bu Akbaş gelirse bu düşüncem yenilenir.Ben 10 dk sonra bir şey yazarım twitter yine ortalık karışır herkes duyum alıyor yazıyor falan.Her yazılanana inanılınca böyle oluyor işte.Selçuk İnan falan yok artık yani.

Sanırım 2 stoper 2 hücum alarak transfer kapanacak.Tolgay affediliyor.Umarım Love falan gider artık.Mesela ileriye transfer olarak sabah beri Bakambu deniyor ama söylenti tabi.Ben zor görüyorum.İnşallah olur.Olacaksa kiralık olur zaten.Diğer türlü parası fazlaydı diye hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Az önce aspor'da değindiler o konuya. Arkadaşının arkadaşı bir şey demiş. Yani dıdısının dıdısı hesabı.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Yani..İşte böyle ortalık kıyamet oluyor.Laf atmak isteyen rahatça yer buluyor falan.Fırsat bu fırsat ya..

Daha bence Burak bile kesin değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer takımların bölümde neden böyle bir üye yok?

• Mustafa Akbaş transferi alakalı herhangi bir girişim olmadığını belirtiyor yetkililer.

Pr çalışması gibi duruyor yapılan paylaşımlar. Hemen linç girişimine başlamayın.

Burak’ın babası Fikret hoca ile konuştum. Karadeniz gazetesindeki açıklamaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Hakan Gündoğar
  • 
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.