Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19141915191619171918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bunu anlamiyorum her sene ayni isimler donuyor farkli birini bulun bu kadar zor olmamali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seneye de burak'ı yollamaya çalışırlar. bu kadar aptal bir yönetim yok.
  • arslantr55 A kullanıcısına yanıt
    Ne scout var ,ne de işi bilen adam. Ya menajer önericek, ya da bildiğimiz adamların peşinden koşacağız. Sözde menajerler kapıdan adımını atamayacaktı ama futbolcularla foto çekilmekten başka bir şey yapmayan yönetici geldiğinden beri menajer aracılığı olmadan yapılan transfer yok.
  • arslantr55 A kullanıcısına yanıt
    Vida gider Sadık gelir ..Beklerim ben.Eldekileri satmak tamam ama yerıne koyamadıktan sonra ne yapayım ben?

Bak elde para edecek sadece Medel Vida Loris kaldı kendılerı de bılıyor seneye onlar da olmazsa artık ne olacak ? Hani transfer başarısı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak Yılmaz haberleri doğrumudur?Eğer öyle ise geçmiş olsun,topçuluğunu zaten sevmezdim,karakteri bu kadar leş,sahtekar birini takımda görmek için ne yaptık?..
  • Ne günah işledikte başımızda beden hocası yönetimde primci forvet Burak ne günah işledik mayısta istesekte şu yönetimi indiremeyiz 5200 üye muhabbeti var taraftar protestosu desek onu da yapamayız Vodafoneda ki seyirci profili ile inönüdeki çok farklı serdar bilgiliye yapılanları buna yapmak çok zor Beşiktaşın en büyük sorunu hep yönetim oldu rahmetli Sebadan sonra bu klübe başkan gelmedi

• Burak Yılmaz Çin Yolcusu başlıklı haberler çıkmaya başladı.

Talisca'nın takımına gidiyormuş. Kaynak: Fanatikhttps://www.fanatik.com.tr/burak-yilmaz-guangzhou-evergrande-yolunda-2034525

Tabii Çin'den bir takımın yabancı hakkını böyle doldurması ilginç olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 29 Aralık 2018; 23:35:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş Burak Yılmaz'ı istiyorsa transferleri eleştirmeyip bir de böyle deneyelim. Bakalım hoca istediği oyuncular alınınca nasıl bir takıma dönüştürecek Beşiktaş'ı.

Merakla bekliyoruz.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    para yükseltmek için yaptırıyordur.
  • Yönetim geçen sezon arasında yapılan hataların aynısı tekrardan yapmaya başladı.
  • Flight Of Icarus F kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal.

klasik menajer oyunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

para yükseltmek için yaptırıyordur.

Bence halen kesın değil transferi.Araba konusu da başka takım olabılır ,tesadüf olabilir..Hatırlayın gecen sene son gunlerde de Burak geldı yazılıyordu.Burak İstanbul’a zırt pırt giden biri arabayı götürmesi doğal.

Bu arada Hasic için oldukça güvenılır kişilerden iyi yorumlar var sosyal medyada.Hatta Dortmund'un falan da ilgisi olmuş adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 29 Aralık 2018; 23:54:41 >
  • Burak'ın kendini attığı 3-3 biten GS maçında tribündeydim. Bu kadar küfür aynı anda duymamıştım binlerce insanın emeğini çaldı orada. Bu yüzden kendisi olduğu sürece takıma gram katkım olamaz. Yazık bir de ortamlarda şerefli kulübüz falan mı diyeceğiz bu adam oynarken ?
  • Valla Burak'ı istediğim pek söylenemez ama Şenol hoca istiyorsa vardır bir bildiği, inşallah başarılı olur, yoksa Şenol hoca ile Burak beraber giderler.
  • Şenol hoca giderse sadece gider ,ama Burak giderse ortalığı karıştıtır gider.Yollar iyi ayrılmaz yani,ben öyle bır ıhtımal vermıyorım

• 22 yaşındaki Dorukhan ilk maçını 11 Kasım'da oynadı. Tolgay kadro dışı kalmasa belki hiç forma şansı bulamayacaktı. 19 yaşındaki Güven Yalçın ise 2 dakika oynadığı Kayseri maçını saymazsak ilk maçını 29 Ekim'de Rize'ye karşı oynadı.

Hasic falan deniliyor ama Şenol Güneş'in olduğu yere genç futbolcu almak çok riskli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 30 Aralık 2018; 0:08:49 >
  • Şu burak kendini yere attı diye takimda istemeyenleri anlamıyorum sanki bizim takimda da arasan bulursun aynısını. Saha dışı karakteri falan bu yüzden bende istemem ama yapacak bir sey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

22 yaşındaki Dorukhan ilk maçını 11 Kasım'da oynadı. Tolgay kadro dışı kalmasa belki hiç forma şansı bulamayacaktı. 19 yaşındaki Güven Yalçın ise 2 dakika oynadığı Kayseri maçını saymazsak ilk maçını 29 Ekim'de Rize'ye karşı oynadı.

Hasic falan deniliyor ama Şenol Güneş'in olduğu yere genç futbolcu almak çok riskli.

Yine oynardı ,Ozi oynamadı Dorukhan oynadı mesela ? Larin’i sezona as forvet olarak başlattı.Tolgay’ı dışarıda bırakan da kendısı,demek güvenmıs benım adamım var demiş.Guven konusu bıraz şans bıraz zorlama oldu ama zaten adam takıma 4.forvet olarak girdi,yıne iyi şans buldu.Çoğu teknık adam bu kadar bile dakıka vermez yine Love ile başlardı maçlara,
    Genel olarak evet direk gözü kapalı koyan bırı değil genç oyuncuları ama öyle bazıların abarttığı kadar genç karşıtı da değil.Kendıne göre hazır olursa yeterlıyse oynatıyor.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Oğuzhan oynamadı Dorukhan oynadı da ta kasım ayının ortasında oynadı. Bu tarihe kadar Dorukhan'daki potansiyeli göremediyse çok büyük ön yargıları olduğunun kanıtıdır.

Larin'i oynatmasının tek sebebi Negredo ve Love'ın gidişini hızlandırmak içindi. Bir bakıma baskı yaptı bu iki futbolcuya. Elde kalınca da hemen Negredo ve Vagner Love'a sarıldı.

• Burak bu sene gelse de bizden bir cacık olmaz. Geçen sene gelseydi şampiyon olurduk ama bu sene olmaz. O yüzden ben istemiyorum. Ama gelse de gelmese de Beşiktaşımı bırakmam arkadaş.

• 
Sayfa: önceki 19141915191619171918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.