Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18411842184318441845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan la Caner sakat olmadıkça oynamalılar. Kötü de olsa ruhsuz olmadılar hiçbir maç. Mücadele ettiler.
  • Beşiktaş haketti ve beraberliği aldı.50 dakika gayet güzel oynayan takım geriye yaslanıp kontraları da harcayınca vermiş olduk maçı.Tabi bunda Sosa'nın çıkıp Batuhan kazmasının girmesinin payı en büyüğü maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçta görünen aynı

Acil
    Sağ ben gökhan 1 var 1 yok
    Stopet pepe gitti biri lazım
    Sağ kanat Q7 gidip biri gelsin
    sol kanat babel gitti,lens gereksiz çöp,pektemek nedir ya
    Santrafor tek güvenle gitmez

5 transfer acil lazım 2 tane alırsak öpte başına koy kıvamındayız
  • 97 dakika boyunca önümde, elleri cebinde, tek bir hırs hareketi göstermeden, en ufak bir kıpırdama olmadan maçı izledi. Ben ise orada deliriyordum.

Bu adamın Beşiktaş'a verebileceği bir şey kalmadı.

Maça bile gitmeyen klavye başında maç izleyen veletler benimle Beşiktaş tartışmasın.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bence Caner yine aman aman oynamadı. Ama emin ol ki Quaresma yerine Caner başlasaydı taraftarın %90'ı -en azından düşünebilen kısmı- şikayetçi olmazdı durumdan. Quaresma oynayacağına onun kanadına düz bir duba koyalım yine gıkım çıkmaz. Yönetim zaten hatalı alternatifin Caner, Pektemek olmaması lazım evet ama hocanın da onlardan aşağı kalır yanı yok. Kimse kusura bakmasın el birliğiyle salmış gibiler takımı. Bi' biz dert ediniyoruz kendimize başka bir şey değil.
  • Geçen sezon ligin ilk yarısını 30 puanla kapatmıştık.FEDA döneminde kapattığımız puanla aynıydı.Ama o zaman CL bahanesi vardı ve gerçekten kabul edebilir kıvama gelmiştik.14 puan toplayarak gruptan çıktık.

Şuan 16 maç 26 puan var.Sezonun yarısının bitmesine 1 maç kaldı.Puan 26.Kazansak bile 29 yapıyor ki kazanmamızın zor olduğu Kasımpaşa deplasmanındayız.Kasımpaşa deplasmanın bir özelliği de şudur;Şenol Güneş'in BJK'ye geldiğinden beri deplasman galibiyeti görmediği takımlar vardır.Konyaspor,Başakşehir,Malatya,FB gibi.Kasımpaşa da o takımlardan biri.Her neyse konumuza dönelim Geçen sezon ve FEDA dönemininde puan olarak altında bitirmemiz matematiksel olarak kesinleşmişken, bu duruma bahane olarak CL ve iyi CL performansı yokken tam tersine vasat bir UEL grubundan çıkamama rezaletini yaşamışken ŞENOL GÜNEŞ'i hala orada tutan FİKRET ORMAN ne işe yarar?

Şenol Güneş'i hala savunan varsa lütfen cevap yazsın nedenleriyle birlikte biraz tartışmak istiyorum saygı çerçevesinde.

• abi siz dua edin şu abdulkadir adlı bomba 90 dakika oynadı. ben bu adam kadar kötü bir topçuya ömrümde şahit olmadım, sokaktan birini çevirip sahaya atsan bundan iyi oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _FaCtS_

hocam aynen Q7 için ben de öyle düşünürdüm,
    ama bu maç hakakten çok etkisizdi ilk yarı, neden;? çünkü TS hücum oynadı, sürekli geri gelmesi gerekti, Boş geniş alanda BABEL olsa çok iyi olurdu Q7 yerine.

Alıntıları Göster
    Babel büyük ihtimal gidecek! zaten takımın yaş oranı da bir hayli yüksek. Caner le Babeli kıyaslayamayız ama eğer bitirici bir forvet alırsak caner oynar, ama mutlaka alternatif bir kanat hem solda hem sağda oynayabilecek kapasitede bir oyuncu şart, G.saraylı Rodriguez tarzı biri..

Vida, Pepe:siz daha iyi oynuyor, bu artık gün gibi aşikar! Yanına ondan daha seri bir stoper şart. G. Gönül ün yanına sağ bek te şart topu yarı alana taşıyabilecek bir sağ bek mutlaka bulunmalı. Gökhan maalesef yoğun maç temposunu kaldıramıyor! oyunda kaldığı sürece elinden geleni yapıyor ama çok sık sakatlanan bir oyuncumuz.

Forvet olarak Burak Yılmaz ın adı geçiyor! Yalnız uzun süredir oynamıyor oluşu soru işaretleri!

Aslında tam aradığımız tarz da bir forvet, Hem hava toplarında iyi hem araya bırakılan toplarda! Taraftarımızın da pek istediğini düşünmüyorum Burak transferini ama bilinmeyen bir forveti almaktan daha iyidir bizim için.

• Alınan 26 puanın tek nedeni doymuş lütfen sahada mücadele eden paranın hesabını yapan topçulara bel bağlamamızdı. işimiz zor en iyi ihtimal 4 puan alırız demistim geçen hafta ligin son haftaları için berbat fikstür var. Takım 1.5 sezondur forvetsiz di şimdide defans problemi eklendi 27 gol atıp 19 gol yiyen takım için gene iyi puan topladık.

• 5o5 5 kullanıcısına yanıt
    4-5 tane %90 lık kacırdık neyin duası bu gidip abdest almamız lazım

Yavaş göm erozyon oldu

• Oyuncular hocayla bağlantıyı koparmış durumda

Kimse neyi nasıl yapacağını bilmiyor doğaçlama oynuyoruz

Şenol hocs olmasaydı bu takım en az 3-5 puan fazladan alırdı bu kadroyla

Hiçbir faydası yok artık

• quote:

Orijinalden alıntı: 5o5

abi siz dua edin şu abdulkadir adlı bomba 90 dakika oynadı. ben bu adam kadar kötü bir topçuya ömrümde şahit olmadım, sokaktan birini çevirip sahaya atsan bundan iyi oynar.
    Kedi, ciğer, mundar ilişkisini gördüm bu yorumda
  • İşte Pepe gerçeği! Beşiktaş'tan gitti çünkü...

Beşiktaş'ta deprem etkisi yaratan Pepe'nin ayrılığının perde arkasında bambaşka bir neden çıktı.

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Hürriyet Gazetesi Spor yazarı ve Spor Arena yorumcusu Kenan Başaran, siyah beyazlı takımda yaşanan o olayı ve Pepe gerçeğini açıkladı.

Kenan Başaran, Haber Global'deki "Kontra" programında çarpıcı açıklamalar yaptı ve Beşiktaş'taki krizi şu sözlerle değerlendirip, Pepe gerçeğini duyurdu...

- Beşiktaş'ta şu an farklı bir durum var. Herkes Pepe'nin niye gittiğini merak ediyor. Bir açıklama da yapılmıyor.
    - Pepe param verilmiyor diye değil, "Paranı şu tarihte vereceğiz" deyip o tarihte parası kendisine ödenmediği için ayrıldı.
    - Yani verilen bir söz yerine getirilmiyor ona karşı. Böyle uluslararası profesyonel bir futbolcu olan Pepe yönetimin bu tavrını beğenmedi.
    - Bu anlayışla devam etmek istemedi Beşiktaş'taki yoluna. Pepe ayrılırken Beşiktaş'taki 3,5 milyon Euro alacağından da vazgeçti.

Hürriyet Spor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 16 Aralık 2018; 22:33:20 >

• beşiktaş güzel başlamıştı çok istekliydi ama ts bildigini yaptı oyununu bozmadı beşiktaş çırpına çırpına oynadı kendilerini çok zorladılar...

mustafa pektemegi oyuna almalı akıllıca oldu bu oyuncunun nasıl oynadıgını bilmiyorum ama ilk başta oynasaydı çok tehlike yaratırdıı boyu uzun gibi
    tsnin golleri atakları çok akıllıcaydı...temiz oynadılar

beşiktaşın kadrosu kötü ama adamlar çırpına çırpına bişeyler yapmaya çalışıyo yani herşeylerini ortaya koyuyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Yerlerde yatarak ve vakit yiyerek mi ?

Komik olan ne genç ? Kaleci baslama vurusu yapmamak icin elinden geleni yapti vakit kazandi. Yere yatan kalkmayi bilmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Nedir bu kıskançlık abdülkadire de kötü diyorsan git emre belezoğlu,arda turan izle
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Giderken de tesis yemekhane şefi ve saha elemanlarının Aralık maaşlarını kendi cebinden ödemiş. Helal olsun.
  • Ağzındaki baklayı çıkarmış, meali; tazminatımı almadan gitmem.
    [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Quaresmanın yaşı, takımı sırtlamasına izin vermiyor artık. Kendisine 40.000 kişi önünde güzel bir veda düzenlenip üstün hizmetlerine karşılık madalya verilip iyi bir şekilde yollarımızı ayırmamız gerekli. Fakat gönderirken kendisine saygısızlık edilmemeli, bu kulübe çok büyük şeyler kazandırdı.

• 
Sayfa: önceki 18411842184318441845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.