Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18391840184118421843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakem oyuna çok müdahale etti yalnız. aşırı şekilde düdük çaldı. en basit temasa faul verdi. Büyük maç hakemi asla olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Milli takıma gidecek de tazminat istiyor işte.

Alıntıları Göster
    Tabi..Baksana eller cepte falan..

Heyy yaa ne yorumlar okuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80.dk dan itibaren umarım bjk gol atar da puan kaybederiz dedim.

bu ne lan g.tü başı ayrı oynamaya başladı futbolcuların özellikle toure ve onazi.

Pereira senin 4. hakemle ne işin var ki sarı kart yiyorsun?

son olarqk batuhan artaslan mıdır nedir seni profesyonel yapan adama ağır küfürler ettim kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takım Q7 ile olmuyor onsuz da olmuyor diye düşünürdüm hep! ama artık kesinlikle oynamamalı.. Adriano sakatlanmadığı sürece sol kanat Caner'in artık. Yanına acilen bir alternatif alınmalı, Babel gidici...

Pepe de büyük ihtimal gidecek, Vida'nın yanına hızlı bir stoper, sağlam bitirici bir golcü, klas bir de sağbek lazım. Bunlar olmazsa olmaz bizim için..

• quote:

Neyse benim gibi düşünenler var. Antalya maçından beri bağırıyoruz. Takımın başındaki hoca falan değil.

Avcı yarın gelsin bu sene şampiyon bitirmez isek bu aynı kadro ile ben futbol izlemiyorum yorumlamıyorum bir daha.

Alıntıları Göster
    yani kadro çok iyi, hoca mı oynatamıyor diyorsunuz?

yoksa siz şu " Hocaaaa bilmiyo bu işiii Gökhan Töreeeyi sok oyunaaa " diye aylarca bağıranlardan mısınız?

not:
    şenolcu filan değilim, sadece o çöp bu kakaka
    yorumları nı sabırsız bir ekilde yapanlardan sıkıldım artık...

bu adamlara kalsak CEnk ilk maçlarında yediği laflar hatta aboubakarın ilk maçlarında yediği laflar...
    Töre harikla lafları,
    Medeli aşırı şişirmeler..

bu adamlara kalsak durum berbattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _FaCtS_ -- 16 Aralık 2018; 21:31:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Haftaya cumartesi şaklaban 11 başlar diyenler?
    Banko 11 de ya. Kaptanlık versinler mükafat olarak yeteneksize.
  • Bence Quaresma devre arası gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

rahatlığa bak :)

Valla hoca moca hikaye bende böyle izledim son 10 dakikayı nasıl olsa bu kazmalar gol atamaz diye bıraktım maçı Canerin falan kaçırdığı gollerden sonra bu takıma olan inancım tamamen gitti bugünkü skor veya oyun kimseyi aldatmasın takım golcü almazsa ilk 5 dışında kalacaz bu kazmalarlarla yürümez bu takım. Hocanında Quaresma sevdası bitmedi gitti zaten

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Necip+Şaklaban başlarsa bizi sabote etmek ve tazminatla gitmek istediğine tamamen inanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _FaCtS_

yani kadro çok iyi, hoca mı oynatamıyor diyorsunuz?

yoksa siz şu " Hocaaaa bilmiyo bu işiii Gökhan Töreeeyi sok oyunaaa " diye aylarca bağıranlardan mısınız?

not:

bu adamlara kalsak CEnk ilk maçlarında yediği laflar hatta aboubakarın ilk maçlarında yediği laflar...
    Töre harikla lafları,

Alıntıları Göster
    Aç bak başakşehirin kadrosuna. Önemli olan verim almak.

Sivas kovalaması da costa. orta sahada mamut 37 yaşındaki emre 34 yaşındaki mossoro.

Talisca Aboubakar ın hocaya ihtiyacı yok. Her takımda katkı skor yaparlar.

Hoca iyi oynatamıyor demiyorum.

Takımın başında HOCA yok HOCA.

Takımın futbol oynayabilmesi için önce bir hoca lazım.

• ratsx kullanıcısına yanıt
    Pozisyon kesilmediği sürece bakılıyor zaten. Oyun durur ya da rakip takım topun kontrolünü kazanırsa pozisyon kesilmiş sayılıyor.

• quote:

Aç bak başakşehirin kadrosuna. Önemli olan verim almak.

Sivas kovalaması da costa. orta sahada mamut 37 yaşındaki emre 34 yaşındaki mossoro.

Talisca Aboubakar ın hocaya ihtiyacı yok. Her takımda katkı skor yaparlar.

Hoca iyi oynatamıyor demiyorum.

Takımın başında HOCA yok HOCA.

Takımın futbol oynayabilmesi için önce bir hoca lazım.

Alıntıları Göster
    not:

Töre harikla lafları,

• Beşiktaş'da sorun Şenol hoca ile alakalı değil. Kadro olarak ligi götürebilecek kalitede değiliz, çok eksiğimiz var esas sorun burada. As oyuncuların performansı yetersiz. Yedek soyunan Pektemek bizi kurtaran oldu vahim durum buradan belli. Transferde büyük hatalar yapılmış bedelini ağır ödüyoruz. Dorukhan, Güven, Ljajic bunlara yenilerini eklemeliyiz.
  • Hala aralıksız hoca öven bir tayfa var çıldıracağım artık. Bu kadar at gözlüğüyle bakılmaz. Neymiş Caner övülüyormuş öncelerde niye övülmemişmiş? Ölümü gösterip sıtmaya razı eden biri var başımızda çünkü. İstisnasız her oyununda takımı baltalayan bir kara deliğe takımı oyuncak eden biri var çünkü sahanın kenarında. Her takıma aynı taktikle aynı 11'le çıkıp her maçın ilk yarısı çöpe atmayı ne zaman kesecek acaba? "Aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç almayı uman kişiye aptal denir." sözü bizim takıma ne güzel de uyuyor. Her maç sonu kazanmamız lazımdı, hata bizim, hatalardan ders çıkaracağız açıklamaları yapıp hiçbir değişiklik olmadan devam ediyoruz. Müstehak bu durum bize.
  • Menemenci Kenpachi kullanıcısına yanıt
    ev mi kaldi ? antalya sivas malmo onune gelen yeniyo.evde artik kesin gozuyle galibiyet bekleyemiyoruz.

• Hafta içi ihanet edeni hafta sonu 11 başlatırsan, kalan 18 kişiye adaleti anlatamaz, savaşacakaları bir argüman sunamazsın.

İstifa et onurunla yaşa, tazminat kollama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _FaCtS_

not:

Töre harikla lafları,

Alıntıları Göster
    Aboubakar burada gömülürken büyük topçu olduğunu çok söyledim ben. Haklı da çıktım çok şükür.

Eğer elinde sağlam Caner Gökhan var ise oynar. Stoper olmayan kazma necip bu takımda oynamaz. Hafta içi takımını satan 35 lik egolu şahıs bu maçta takıma konulmaz.

Ayrıca biz ilk sene Töre ile şampiyon olduk. O zamanlar bu 35 lik ego kulübeden çıkamıyordu. Çıktığı nadir maçlarda da bizi yakıyordu her seferinde. Bursa maçı var ki az daha uğraşsa şampiyonluk gidecekti.

• adam yaklaşık 3 yıl sonra qşaklabanı oynatmaması gerektiğini anladı.
    o da anladı mı haftaya göreceğiz
  • Takım-yönetim vs. komple değişmeli. Bizim ülke de bir şey uzadıkça cılkı çıkmaya başlıyor.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Birde hangi futbolculari kac yildir oynuyo ona bakin ? adamlar viscayi satmiyo niye ? biz olsak coktan yollamistik. hersene farkli forvetle oynuyoruz farkli stoperlerle oynuyoruz farkli 10 numara ile oynuyoruz.

• 
Sayfa: önceki 18391840184118421843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.