Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Red Alert, yorgun şair Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
47.665
Cevap
141
Favori
904.510
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      1611 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:11:45

Başkanın bütçe ile ilgili açıklamalarına bakarsak Pepe tarzında sükse yapacak bir transfer olmaz.

Maaş dengesini bozmayacak, oyuncuları, Babel'in yaptığı gibi, şunun maaşı fazla; hani bana zam diye konuşturmayacak transferler yaparlar.

(Görsel alıntıdır, doğruluğundan emin değilim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 16 Aralık 2018; 0:25:12 >
      |
      |
      JanKlod kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8099 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:30:09

17

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      707 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:37:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

yani şu an sakat görünüyor fakat ikinci yarıya hazır olacaksa gelsin tabi. burak transferi sıvamak olur iyice. hele bir de aynı anda hem quaresma'nın hem burak'ın olduğu bir 11 ile iyice çöküş başlar.

Alıntıları Göster
      Aynı fikirdeyim. Elimizde sorunlu, kaprisli ve sorumsuz Q7 varken gene aynı tipte bir oyuncu bu takıma fazla gelir. Ts Burak ve Onur'u kesti takımları düzeldi. Sosa-Yusuf-A.kadir-Rode. rahatladı. Malatya'dan 5 yiyen Ts nerde son haftalardaki Ts nerde. Zaten yaş diye bir yerimizi yırtıyoruz. Hadi Burak 3-4 yaş daha genç olsa olur olmaz deriz ama yaşı ortada.
      Fikret başkan geldi geleli takımda oyuncu dağılımları ya çok toy tecrübesiz veya yaşı büyük tecrübeli olarak oluşturuldu. Sadece 15/16 ve 16/17 sezonu dengeli bir kadroya sahiptik. Bunun dışında bir dengesizlik söz konusu. Hatırlayın Samet hoca dönemi Fernandes-Hilbert-Almedia-Holosko'yu çık takımda tecrübeli oyuncu yoktu. Bilic dönemimde defnasta Pedro-Serdar falanla oynuyorduk. Buna ilave olarak Sosa-Ba-Atiba alındı. Tecrübe ve kalite bir miktar arttı. Kadronun tecrübe dağılımı daha dengeli oldu ama sezon sonuna yetmedi.
      Şenol hoca gelir gelmez, Rhodolfo-Gomez alındı, Beck geldi. Oğuzhan ve Cenk takıma kazandırıldı. Takım o yıl işte tecrübeli-görev adamı-genç yetenekli dağılımını çok iyi oturttu. Bundan 3 sene öncesinde Cenk-Oğuzhan-Kerim genç statüsünde sayılıyordu. Diğer sene takımın kalitesi daha da arttı. Dengeyi hem devam ettirdiğimiz gibi hemde başarıyı sürdürdük. Ersan-Rhodolfo-Sosa-Gomez gitmesine rağmen oldu. Adriano-Abu-Talisca-Gönül-İnler-Caner-Babel gibi oyuncular kadroya dahil edildi.
      Geçen sene ve bu seneye gelirsek, kadro daha yaşlı ve tecrübeli bir yapıya büründü. Bunda takımın yaş olarak ilerlemesi ve alınan oyuncuların yaşı söz konusuydu. Bu sefer işin diğer tarafına ağırlık verip teraziyi tekrar bozduk. Hadi genç oyuncuları bir şekilde değerlendirirsin ama Love-Q7 gibi oyuncuları ne yapacan?
      2 sene öncesinde takımdan 1-2 kişi gitmesini istemezken şimdi en az 6-7 oyuncuyu yollama derdine düştük. Dönüp dolaşıp takımın kadro mühendisliğine, planlamasına ve mali konulara geliyoruz. Yönetimin eline büyük bir fırsat geçmişti. Ama Başkan yanında ki insanları iyi seçemedi. Böyle olunca tüm emekler 1 sezonda boşa gitti.
      |
      |

• Yarbay
      7336 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:39:42
      Orkan'ı kiralamasaydık keşke ya. Dorukhan ve Güven gibi onu da kazanırdık banko şu dönemde. En azından geleceğimizi kurtarırdık.
      |
      |

"...They wear white for me
      Seemingly jaded and lost
      I forge myself into your dreams
      And here I am your life..."
    • Yarbay
      3394 Mesaj
      16 Aralık 2018 00:50:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

20 gün sonra transfer açılıyor. Normal şartlarda forvet transferinin bitmiş olması lazımdı. 1 eylülden beri 3.5 ay geçmiş. Çoğu takım bizim gibi satılık -kiralık listesini oluşturmuştur çoktan. Topçuya benzeyen herhangi biri işimizi görür. Ama bizimkiler son gün Demba Ba getireceği için heyecanlanmıyorum artık.
      Aynen öyle. O da sakat gelir 2 ay oynamaz. Sezon sonuna doğru 3-5 maç sonradan girer 2 tane gol atar sezon sonu yine gider. Senaryo hep aynı. Bıktık artık bunlardan. Eski eski nereye kadar. Giden geri geliyor. Artık yeni yüzler görmek istiyoruz. Yeni heyecanlar tatmak istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      1611 Mesaj
      16 Aralık 2018 01:13:51
      Marca'nın yaptığı haber:

@HaberKartali
      Pepe, ekonomik sebepler yüzünden Beşiktaş'tan ayrıldı. Portekizli futbolcu ayrılmadan önce kulüp çalışanların ödenmeyen maaşlarını ödedi. (Marca)

https://twitter.com/marca/status/1074041810987683840

İlgilendiğimiz her futbolcu artık teminat isteyecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3012 Mesaj
      16 Aralık 2018 01:18:23
      Bütün büyük kulüpler batacak zaten, keyfini çıkarmaya bakın. Bu borçlar bitmez, kim gelirse gelsin.

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      16 Aralık 2018 01:51:13
      Kendi sahasında malmö denen köy takımı ile berabere kalmayı bile beceremeyen Şenol efendiden umudum olmasa da Bugünkü kadro: Karius-Gökhan-Medel-Vida-Adriano-Dorukhan-Atiba-Ljajic-Quaresma-Lens-Güven...

Medel orta sahada olmuyor Veli kavlak gibi sürekli adama basıp boşluk bırakıyor, stoperde oynamalı.

Özellikle de o Necip'i 11'de görmek istemiyorum. Yeter artık. Ha yok o kadar hatalarından sonra yine Oğuzhan Neciple başlayacaksak inşallah ŞENOL'un son maçı olur.

• Yarbay
      3824 Mesaj
      16 Aralık 2018 02:13:40
      takıma benteke kiralık olarak önerilmiş. burak için 2 milyon önerildi dedikoduları var. pepe alacaklarına karşılık bedava gitti. yaklaşık 3 milyon civarıymış. (sezon sonu sözleşmesi bitişi)

sezon ortasında böyle birşey olabilir mi. olan var mı? yok.. bakılan gözlenen oyuncu var mı? o da yok.. olan vidaya oluyor, parlayamayacak bu neciple falan.

şenol yine güven ile dorukhan ile başlamalı. atiba da oynamalı. love oynayacağına atiba oynasın tecrübeli yaşlı olarak.

necip e dikkat ederseniz her maç bomba hareketleri var. birgün adamın ayağına denk getirecek, penaltı kırmızı yiyecek göreceğiz hep beraber. adam oyuna giriyor 15 dakika kalmış oyunun bitmesine pat sarı görüyor.. artık ben necipten böyle saçma hatalar görmek istemiyorum. takımda görmek ister miyim? orası da soru işareti.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      16 Aralık 2018 02:26:53

boludayken iyiydi üzerine koyarak ilerliyor.
      |
      |
      10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      16 Aralık 2018 04:17:22
      quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Zaten ayrılacağı belliydi son maçlarda oynamamasından, devre arasında gidecek buna Quaresma + Babel + Tolgay + Oğuzhan + Larin + Love + Şenol Güneş eklenebilir. Sıkıntı yok.

o dediklerin giderse yerine alınacak gençlerle saç baş yolucaz söyliyim şimdiden.
      Geçişler yavaş yavaş yapılır,, öylekopuk dengesiz ergen işi değil.

En azından Babel kalmalı daha 32 oldu yeni 2 yılı daha var..

LArin genç daha gelilşebilir, şu haliyle para etmöez, kim dedi ki zaten adam gelip ilk yıl yıldız oalcak diye? o seviyede olsa bize bırakır mıydı Avrupa takımları...

diğerleri desen para etmez kime kaç paraya satıcaksın? Love sat demeyi biz de biliyoz, kaça aldın kaça satıcaksın talip kim?
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      16 Aralık 2018 04:28:18
      quote:

Orijinalden alıntı: youknowho

Kendi sahasında malmö denen köy takımı ile berabere kalmayı bile beceremeyen Şenol efendiden umudum olmasa da Bugünkü kadro: Karius-Gökhan-Medel-Vida-Adriano-Dorukhan-Atiba-Ljajic-Quaresma-Lens-Güven...

Medel orta sahada olmuyor Veli kavlak gibi sürekli adama basıp boşluk bırakıyor, stoperde oynamalı.

Özellikle de o Necip'i 11'de görmek istemiyorum. Yeter artık. Ha yok o kadar hatalarından sonra yine Oğuzhan Neciple başlayacaksak inşallah ŞENOL'un son maçı olur.
      hocam kadro iyi olmuş,, tabi bunlarda sakatlıklar yoksa. iyi ama santrafor kim burda hocam?
      Babel de olabilirdi Q7 veya lesn yerine ,skora duruma göre.

medel stoperde daha iyi olur aynen, ama her türlü Vida Medel Necip ,,, çok pigme stoperler.. ben her zaman stoperin irisini sevdim Alexis pigmesinin berbatlığı hatırlarsan.. ve ardından marcelo ile bu sevgim pekişti. Herkes Puyol değil..

bu arada Alanya maçı Vida ve necip sürekli son anda hamleler yaptı,, yani aşırı sayıdaydı sürekli son anda...

bunun 2 nedeni olur,

ya orta saha defansa yardıma gelmiyordur.

ya da Necip ve/veya Vida sürekli yerini , adamını kaçırıp sonradan son anda müdahalesiyle kahraman oluyorlardır..

ikisinden biri..
      bence 2.si ağır basıyor..

ben PEPEye üzüldüm, bir çok atağı DAha başlamadan bitiriyordu, pozisyon bilgisi hatta Kısa mesafe hızlanması defans oyucnusu için üst seviye idi..
      adamı en baştan hiç kaçırmadığı için SOn anda dokunup KAhraman olmasına gerek kalmıyordu.

MArcelo da benzer özellikte idi, , o da atak başlamdan önce durdurdu genelde.

Kornerlede hava toplarında canımız çıkıyor böyle stoperlerle.
      |
      |

• Yarbay
      2346 Mesaj
      16 Aralık 2018 08:44:22
      Bırakın maça çıkmaya insan içine çıkacak halimiz kalmadı.

• Teğmen
      203 Mesaj
      16 Aralık 2018 10:43:57
      Abdurrahim Albayrak’a teessüf ederiz!Porto’ya yenildikten sonra binlerce tebrik telefonu aldık dedikten sonra,şimdi de sanki 8 puan kendileri öndeymiş gibi”puan farkını koruduk”diyerek Gs’liler ile bizim DALGA geçmemiz gerekirken, 2. başkanları olarak resmen kendi dalga geçiyor&#128512;

|
      |

Doldur saki,içeyim bari, arkadaşım nur yoldaş sanki :))
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      16 Aralık 2018 10:59:56
      Bugün yenelim lütfen

• Yarbay
      6744 Mesaj
      16 Aralık 2018 11:05:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Bugün yenelim lütfen
      Bugün ya berabere kalırız ya da yeniliriz bak benden söylemesi

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.
    • Yüzbaşı
      450 Mesaj
      16 Aralık 2018 11:09:27
      Ya ben bu taraftarı anlamıyorum. Elimizde Bi sürü forvet var, adamlari gol atamıyor diye eleştiriyoruz ama girecekleri pozisyonu da hazirlamiyoruz ki? Bizim problemimiz gol atamamak değil ki, oyun kuramamak. Tüm ataklar Kovaresma ile başlarken ve tüm toplar uzun atılırken bunu yapmak imkansız. Benim görüşüm, bize düzgün kanat ve bek oyuncuları lazım. İşte o zaman takımın dinamizmi de artar, oyun felsefesi de değişir

|
      |
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      16 Aralık 2018 11:17:39

Aslında bende pek umutlu değilimde kabullenemiyorum.

Kötüde oynasak kazanırım umarım.
      |
      |
      BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      136 Mesaj
      16 Aralık 2018 11:52:22
      Bugün yeneriz gibi hissediyorum ilginçtir böyle olunca kazanıyoruz malmö maçı öncesi karamsardım öyle de oldu :) gs maçı havasında geçebilir bu gece...

|
      |

• DH Yönetici
      7471 Mesaj
      16 Aralık 2018 12:27:52
      quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Bırakın maça çıkmaya insan içine çıkacak halimiz kalmadı.

Yılan haber. Murat Özen yalanladı.

Şayet Pepe de böyle bir şey yapıyor ise zaten buna iyi niyet denilemez... Üstelik kaynak Marca.

Şu sabit ki yönetim, yönetmek dışında her şeyi yapıyor herhalde.

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
SEO
nice türkiye
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.