Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A spor : "Beşiktaş köy takımlarının grubunda 3. oldu''
  • İşi iyice dalgaya bağladı :))))

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bjk en iyisini yapti, su an uzulenleriniz var ama bu bjknin faydasina oldu. Parasi yok hem guclu rakipler gelir hemde bosu bosuna fazla mac oynayacaktiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dorukhan ve Vida çok yürekten oynadılar

• Taraftarda da suç var, desteklemeyeceksin kardeşim bu ruhsuzları, olan bu soğukta hafta içi oraya giden taraftara oluyor.
  • Bu da doğru gibi ama ligi Başakşehir alacak gibi o yüzden pek bir anlamı kalmıyor.

UEFA AVRUPA LİGİ GÜÇLÜ TAKIMLAR:

Valencia-Benfica-Napoli-İnter-Brugge-Salzburg-Celtic-Zenit-Real Betis-Milan-Villareal-Lazio-Kiev

Ve bölüm sonu canavarları: Chelsea-Sevilla-Arsenal
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Turgay demir denen herifin lafı şimdi bu kanala yaptırım yapsak ağlarlar.
  • öncelikle fikret orman ve feda sezonuyla başlayan yükseliş geçtiğimiz sezon durdu. "kübler-ross modeli"ne uygun aşamalar başladı. geçtiğimiz sezon inkarı izledik. sezon sonu ise öfke. bu sene başında ise pazarlık. bundan sonra depresyona doğru ilerliyoruz.

herşey 2017-2018 sezonu öncesinde tff başkanı demirören'in milli takımın başına 4 maç için şenol güneş'i getirmek istemesiyle başladı. henüz o dönem güneş, sözleşmesini uzatmamıştı. fikret orman ile şenol güneş fikir ayrılığı ilk o zaman derinleşmeye başladı. güneş, tekrar milli takımı çalıştırmak, kendini tekrar türkiye önünde ispat etmek istiyordu, tenzili rütbe misali...

orman, karşı çıkıp durumu sormadan reddetmesi ve henüz cevap vermeden/belki de onaylayacakken tff'nin lucescuya apar topar söleşme imzalatması hocayı küçük düşürdü. tff de su an bunun pişmanlığını eminim kat be kat fazlasıyla yaşıyordur.

ikinci olay da transfer dönemi yasandı. pepe hariç hocanın dilediği transferler maalesef yapılmadı. (aynı hatayı misliyle gectiğimiz dönem yasadılar). (burak yılmaz transferini, negroda yerine istiyordu, negredo kötü çıkınca gectiğimiz kış dönemi tekrar hamle yaptılar ama bu sefer de burak ile anlaşamadı yönetim)

geçtiğimiz sezon herseye rağmen güzel başladı ancak tamer tuna'nın takımdan ayrılmasının eksikliğini çokça hissetti. takım ile arasında iletişim problemi yaşamaya başladı. sanki hoca ile takım arasındaki köprü yıkılmış gibiydi. ilk yarı sonunda şampiyonlar ligindeki başarıya ragmen ligde rotasyon başarısızlığı ve gec gelen hamleler bunun adeta kanıtı oldu.

1+1=2

şampiyonlar liginde beklenmedik kırmızı kart ve farklı yenilgi sonrasında nihayet eski hastalığı fenerbahçe-aykut kocaman hortlayınca şenol güneş ipleri salıverdi. sene başında beklenen triple şampiyonluk yerini şaşkınlığa bıraktı. lucescu'nun 100.yıl şampiyonluğu sonrasında ilk yarıyı büyük farkla önde bitiren beşiktaş'ın ikinci yarı samsunspor macıyla çöküşü gibiydi.

fenerbahce macında yasananlar, hürriyet medyasının fenerbahce yanlısı etkisi, aziz yıldırım'ın hiç ortaya cıkmadan medyayı ustalıkla kullanması ve hürriyet'in çanak tutucu haberleri ile beşiktaş çözülüverdi. galatasaray maçında galibiyet alınsa durum farklı olabilirdi ama olmadı.

sene sonunda yaşlanan kadronun değiştirilmesi elzemdi. ancak finansal krizin ayak seslerine rağmen bu yapılmadı üstüne hersey inkar edildi. kabullenilmedi!!

beklenen futbolcu satışları gerçekleşmediği gibi finansal kriz, tuz biber ekti. kadroya makyaj yapıldı ancak taşlar oynatılmadı.

ve bugun geldi çattı!

gerçekten asla kaçılmaz...

• Abi inanılmaz yemin ediyorum Türk futbolu diye bir şey kalmıyor.

3 büyük kulübün düştüğü hale bak ya 2 kulüpten 1'i eleniyor diğeri satrafor almayıp kazma oyuncuyla Porto'ya kafa tutmaya çalışıyor ve zar zor Uefa'ya düşüyor, 3. kulüp Uefa'da gruptan çıkıyor ligde düşme potasında geziyor

edit:Köy takımlarının grubundan elendi ne demek ya Sen basın medya yayın organı yorumcu her ne deniyorsa osun arkadaş taraftar ağzıyla bunları söylemek nedir? Taraftarlar birbirine rekabetten ötürü bunları diyebilir ama sen çıkıp o kadar insana karşı bunları diyemezsin.Ha Türkiye dışında 3 büyük kulüp köy takımıdır orası ayrı konu kimse darılmasın gücenmesin, kendimizi dev aynasında görüp duruyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 13 Aralık 2018; 23:59:56 >

• Tek kulvar felan ama pazar Trabzon'u yenemezsek ligde bitti. Gönül ister cl ile dönelim avrupaya ama durum iç açıcı değil. Keşke yanılsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kepler Laveran -- 13 Aralık 2018; 23:57:56 >
  • Hocanın sezon başından beri yaptığı maç sonu açıklamalarını birleştirsen bir sayfayı geçmez. Çünkü hep aynı şeyleri söylüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Reis kusura bakma özür dilerim inanki artık bu kovarezmayı savunacak adamı kaldıramıyorum beşiktaş mı querasma mı artik insanlar buna katar verecek ortaya iki takım çıktı beşiktaş qureamaspor hersey ortada ben Beşiktaşlı geldim Beşiktaşlı gidecem ama sosyal ortamda hala bu şaklabanı aklıyorlar
    Q7 kırmızıyı görerek yine yaptı yapacağını...

olacak iş değil , AÇTIM AĞZIMI YUMDUM GÖZÜMÜ..

AMAAAA,
    sağ Kanattaki Q7 yi mi yoksa Sol kanattaki PEkdemek mi terchi edersin?

PEkdemek nasıl yapıyorsa bir orta dahi açamıyor inanamıyorum.., adam da eksiltemiyor,, ee nasıl gol atacağız biz?

Yani bi q7 kanadına bakıyorum takımın atak yükünü kaldıormaya çalışıyor 35 yalındaki adam. çünkü diğer kanada top giderse hemen kaptırıyoruz.

Q7 oynamasın Lens oynasın, Babel oynasın dersin anlartım,
    Ama şu kadroda Q7 oynamaytıp da kim oynuycak? Bİ ADAMA oynAMASIN DERKEN ALTERNATİFİNİ SÖYLEYİN. YOKSA BO KONUŞMUŞ OLURSUNUZ. TÖRE VE PEKDEMEK OLUP, LENS BABEL OPLMADIKTAN SONRA,, KANADIN BİRİNDE TABİ Kİ Q7 OYNAYACAK BAŞKA ÇARESİ YOK.

YILALRCA DELİ İBRAHİME LAF SÖYLEDİLER.. AMA SOL KANATTA NE BEŞİKTAŞTA NE DE MİLLİ TAKIMDA ALTERNATİFİNİ SÖYELEMEDİLER.. AYNI ONLAR GİBİ oldunuz.

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bizim 7 numara böyle yaparken onların 7 numarası 90 dakika iyi oynadı. Fernandes esintileri gördüm.https://www.transfermarkt.com.tr/fouad-bachirou/profil/spieler/93663

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 14 Aralık 2018; 0:19:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ylgzn

öncelikle fikret orman ve feda sezonuyla başlayan yükseliş geçtiğimiz sezon durdu. "kübler-ross modeli"ne uygun aşamalar başladı. geçtiğimiz sezon inkarı izledik. sezon sonu ise öfke. bu sene başında ise pazarlık. bundan sonra depresyona doğru ilerliyoruz.

herşey 2017-2018 sezonu öncesinde tff başkanı demirören'in milli takımın başına 4 maç için şenol güneş'i getirmek istemesiyle başladı. henüz o dönem güneş, sözleşmesini uzatmamıştı. fikret orman ile şenol güneş fikir ayrılığı ilk o zaman derinleşmeye başladı. güneş, tekrar milli takımı çalıştırmak, kendini tekrar türkiye önünde ispat etmek istiyordu, tenzili rütbe misali...

orman, karşı çıkıp durumu sormadan reddetmesi ve henüz cevap vermeden/belki de onaylayacakken tff'nin lucescuya apar topar söleşme imzalatması hocayı küçük düşürdü. tff de su an bunun pişmanlığını eminim kat be kat fazlasıyla yaşıyordur.

ikinci olay da transfer dönemi yasandı. pepe hariç hocanın dilediği transferler maalesef yapılmadı. (aynı hatayı misliyle gectiğimiz dönem yasadılar). (burak yılmaz transferini, negroda yerine istiyordu, negredo kötü çıkınca gectiğimiz kış dönemi tekrar hamle yaptılar ama bu sefer de burak ile anlaşamadı yönetim)

geçtiğimiz sezon herseye rağmen güzel başladı ancak tamer tuna'nın takımdan ayrılmasının eksikliğini çokça hissetti. takım ile arasında iletişim problemi yaşamaya başladı. sanki hoca ile takım arasındaki köprü yıkılmış gibiydi. ilk yarı sonunda şampiyonlar ligindeki başarıya ragmen ligde rotasyon başarısızlığı ve gec gelen hamleler bunun adeta kanıtı oldu.

1+1=2

şampiyonlar liginde beklenmedik kırmızı kart ve farklı yenilgi sonrasında nihayet eski hastalığı fenerbahçe-aykut kocaman hortlayınca şenol güneş ipleri salıverdi. sene başında beklenen triple şampiyonluk yerini şaşkınlığa bıraktı. lucescu'nun 100.yıl şampiyonluğu sonrasında ilk yarıyı büyük farkla önde bitiren beşiktaş'ın ikinci yarı samsunspor macıyla çöküşü gibiydi.

fenerbahce macında yasananlar, hürriyet medyasının fenerbahce yanlısı etkisi, aziz yıldırım'ın hiç ortaya cıkmadan medyayı ustalıkla kullanması ve hürriyet'in çanak tutucu haberleri ile beşiktaş çözülüverdi. galatasaray maçında galibiyet alınsa durum farklı olabilirdi ama olmadı.

sene sonunda yaşlanan kadronun değiştirilmesi elzemdi. ancak finansal krizin ayak seslerine rağmen bu yapılmadı üstüne hersey inkar edildi. kabullenilmedi!!

beklenen futbolcu satışları gerçekleşmediği gibi finansal kriz, tuz biber ekti. kadroya makyaj yapıldı ancak taşlar oynatılmadı.

ve bugun geldi çattı!

gerçekten asla kaçılmaz...
    Hocam bu kadar derinlere inmeyin ya.. bu nasıl cümle

herşey 2017-2018 sezonu öncesinde tff başkanı demirören'in milli takımın başına 4 maç için şenol güneş'i getirmek istemesiyle başladı. henüz o dönem güneş, sözleşmesini uzatmamıştı. fikret orman ile şenol güneş fikir ayrılığı ilk o zaman derinleşmeye başladı.

maç skorlarına göre teşip teşip bişiyler buluyosunuz bence

Euro TL ile birlikte defansı kaleciyi forveti sattık.. ŞLden sıcak parası gelecek olan GS , forvet bile alamadı..
    PArasal olarak göçtüler 3 büyükler,, bırak takviyeyi ellerindeki oyunclardan oldular..

tek sorun bu, bu kadar basit.
    e Türk zaten yetişmiyordu.. yabancılar da maliyetli olunca patladılar.

Tabi ki yöneticiler de bilir genç yetenekler alalım demeyi... demekle olmuyor.

• lig falan da hikaye beyler ligde şampiyon olan da gidip tokatlanıp geliyor avrupada :) ee ben ne anladım bu işten artık süper lig falan hikaye anca birbirimizi yiyelim. adamlar bize futbol dersi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

lig falan da hikaye beyler ligde şampiyon olan da gidip tokatlanıp geliyor avrupada :) ee ben ne anladım bu işten artık süper lig falan hikaye anca birbirimizi yiyelim. adamlar bize futbol dersi veriyor.
    Türk oyuncu yetiştireme,
    Euro TL paritesi yüzünden elinde iyi yabancı tutama..

Süper lig bitmiştir.
  • Ara transfer yetmez. 3 büyüklerin önümüzdeki sezon yeni bir yapılanmaya ihtiyacı var, Türk futbolunun da 3 büyüklere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 büyük kulübünde bu sene en büyük problemi golcü. Görün işte golcü olmayınca büyük takımlık falan kalmıyor büyük takımsan rakibi forvetlerinle tehdit edeceksin adamların ağır stoperlerine bile bir şey yapamadık önde baskı yaptılar.
  • senol hocanin mac sonu toplantisi izleyen varsa trabzon macinin kaybedilmesinin kesin oldugunu anlamistir

pazar gunu oynucaz dinlenemiycez

10 kisi kaldi takim cok yoruldular

vaktimiz yok

zamanimiz az

takimi hazirlamaya calisicaz

lan sen koy takimina elenmissin hala bahane ne anlatiyon hoca eger dobra biri olsan direk soylersin ya q7 nin gereksiz gordugu kart yuzunden bu gun turu gecemedik diyebilirsin korkma bu saatten sonra babel q7 kim olursa olsun seni sampiyon yapmaz bu takimin sampiyon olamiycagi kesin %150 hatta o yuzden kimseye taviz verme simdiden biletleri kesin sampiyonluk hayali ile 2 yariya bunlarla baslayim deme sakin

• 
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.