Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malmo tokatladı geçti bizimle dalga geçiyordunuz kötünün kötüsü varmış maalesef larin aslında 3-4 pozisyondan birini atsa maç değişmişti.
  • Su 11de dorukhan , vida , ljajic harici hic birine gerek yok . Kimse kusura bakmasin bu love ve larine guvenip Negredoyu satanlarin sucudur elenmemiz ! Love’a guvenip saat bile emanet etmem , o formayi emanet ediyoruz biz yazik !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 564yasin -- 13 Aralık 2018; 22:54:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Larin mi daha kötü Slimani mi yoksa Eren mi? Beynim yandı
    aralarında net eren 1. gelir.
  • Negredo'yu küstüren başta Şenol Güneş ve ona lobi kuran Q7 çetesi ve onun gittiğinden haberi olmayan bir BAŞKAN ve bomboş olan taraftarımız

Hepinize yazıklar olsun takımı bitirdiniz
  • Eee, Allah'in sopasi yok. Neydi o Sali aksami yazilan mesajlar?

Neyse gecmis olsun.
  • iyi oldu, ben üzülmüyorum. gerçekler acıdır; acı gerçekle yüzleşilmesini, yalandan içi boş başarılara tercih ederim. yönetim 2019'da tekrar seçilmek istiyorsa devre arası olabilecek maksimum değişimi, artık menajerlere kucak dansı yapmadan gerçekleştirmek zorunda.
  • Q7 olmasa rakip kaleye gidemiyoruz bir tane kırmızı kart gördü diye hemen konuşmaya başladınız ya

• QUAREJMA bu takımın ruhudur, Beşiktaşın çılgın çocuğudur

Haddinizi bilin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negredo'nun son dakika golüyle devam ettiğimiz yerde yine bir son dakika golüyle devam edebilirdik ama olmadı. Malmö zaten hak etti çıkmayı. Takım gibi takım. Ne oynadıkları belli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bir transfer olacak ve BAŞKAN'ın haberi olmayacak ha?
  • Şampiyonlar liginde namağlup lider çıktıktan 1 yıl sonra çapsız takımlara ezilen Beşiktaş. Emeği geçenlere alkışlar , yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

aralarında net eren 1. gelir.

Alıntıları Göster
    Biraz düşündüm de ben de Eren diyorum. Diğerleri en azindan sadece gol kaçırıyor. Eren hem kaçırıyor hem yediriyor. Kimlere kaldık

• Hafta sonu da Trabzonspor yener. Takımdan önce tarafta bitmiş bizim taraftar bu değil.

• Malmö hak etti. Fizik olarak üstünler.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Sizinle hala dalga geçen mi var oğlum :d
  • Gökhan Töre di,ye yırtınan arkadaşlar ,
    bu 4. maçı şans verilen son 2 ayda.. ve sahada yürüyor,, yani yeteneğine kavuşamadı hala saakt makat,, toplu oyunda o yüzden kötü,, dersin de..
    la adam topsuz oyunda yürüyor. .. inanamıyorum...

En çok LAriç ve Vidaya üzüldüm..

HELE LAriç... ya adam en az medel Ozi kadar kosuayor ayrıca bir de onları yapamadıgı oyunkurma görevini de almaya çalışıyor..
  • Sadece lig kaldı çok daha iyi oldu bu ölü kadroyla ilk2ye girmemiz şart
  • Utanç kaynağı şu takım başka bir şey değil. Çok büyük değişiklik lazım şu takıma, Pektemek, Oğuzhan, Love, Larin, Quaresma gibi oyuncuların çok acil gönderilmesi lazım. Gökhan Töreden de bir cacık olmayacak çok belli. Valla o kadar çok sıkıntı var ki sayfa sayfa yazsak yetmez. Dalga geçilecek durumdayız şuan. Şu gruptan çıkamamak büyük rezillik

• Krone K kullanıcısına yanıt
    son pozisyonda pas verse gol atacaktı ama o sorun değil. sorun olan köy takımına yenilmemiz. ve köy takımlarına eskiden 3 5 atardık :) geldiğimiz noktaya bak. hiç üzülmüyorum. böyle devam fb, gs, bjk devam böyle.
  • Herkes konusuyor bu takım trabzonu yenemez gs gibi 4 luk olursak şaşmayın. Nasıl bu takım çıkamaz dediysem çok bile dayandı siz tehlikenin farkında değilsiniz evimizde maç vermeye başladık artık anadolu takımı bile evimizde bizi yeniyor alın işte bu akşamda alıştık artık ev diye bişi yok heran herşey olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.