Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tomthejeer

öyle olsaydı ilk pozisyonda da var'a gidilirdi.

çünkü ilk pozisyonda bjk'li oyuncunun eren'e net müdahalesi var. topa vurulduktan sonra olsa da değiyor.

penaltı mı?

bize fb maçında verdikleri penaltıysa bu da penaltı. orada da top uzaklaşıp gittikten sonra muslera fb'li oyuncuyu düşürmüştü.

aynı değiller mi? ben mi yanlış değerlendiriyorum?

Alıntıları Göster
    Erenle necip in pozisyonunu söylüyorsan eger yanlış hatırlamıyorsam gitti var a bakmaya ama tam hatirlamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ŞENOL'da kafasını zımbalattırdığı günden beri bir sıkıntı var. Kararlarını akıl mantık almıyor. Atiba-Güven değişikliğinin anlamı ne?

• Güven çıksa da olur Pektemek (gol demek) reisin golu var
  • Elin Japonunun bile ahlakını bozmuşlar vay arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ft korkak bir kadroyla çıktı maçı 1-0 kazanıyosun kendi evindesin cidden takımı geri mi çekecek bu Şenol?
  • adri adım atamıyor,
    üstüne sarı gördü

TEHLİKE ÇANLARI ÇALIYOR
  • Fener maçı gibi olmaz umarım

• atak falan yapamayız bu taktikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Bu ŞENOL'da kafasını zımbalattırdığı günden beri bir sıkıntı var. Kararlarını akıl mantık almıyor. Atiba-Güven değişikliğinin anlamı ne?
    Çocuk musunuz ? Taktiksel değişiklik bu. Takımın forvetsiz olduğunu falan mı düşünüyorsunuz ? Ayrıca Güven dediğiniz oyuncu ilk yarı ne yaptı ki ? Tek bir artısını göremedim ben.

Yorumcunun da dediği gibi ilk yarıdaki baskıyı gören Şenol hoca 4-3-3'e döndü. Ki oyun dengelendi şu an farkındaysanız. 15 dakika içinde de Lens girip kontradan yazar muhtemelen.
  • Maçta 6 sarı kart çıktı şu ana dek
  • Lan arkadaş vallahi 1-0 iken insan geriliyor. Yasladı yine takımı akıl mantık almıyor şu işi. Bam güm vuruyorlar defanstan her topa..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Tamam arkadaş okuma o zaman engelle gitsin hayret ya !

Her fırsatta Besıktaş’ın hocasına saydırmaktan yorum yapmıyorsunuz artık be !

Necip dediğniz maç nasıl böyle başlanır dedınız sonra gak guk yazamadınız oyunu gorunce sımdı Güven cıkınca başladınız yine ? Ne yaptı Güven bunu sorarım sana ne yaptı ilk yarı ? Durumu ıyı ise birazdan Lens de girecektir zaten .

Forvet cıktı dıye takım forvetsız mı kaldı size göre ? Pektemek ileri Ljajıc sola geçti hem Ljajıc hem Q7 daha serbest olacak sımdı Adri zaten geriden destek verıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 2 Aralık 2018; 21:20:7 >
  • Rezil futbol rezil. Şenol defol. Böyle bir futbol yok. Galatasaray eziyor resmen. Kendi sahamızda 3 top yapamıyoruz. Atiba > Güven değişikliği yapan adam defolsun gitsin. Nefretimsin Şenol.

• Top tutamıyoruz

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    atak yapmak isteyen kim ibb taktigi at bitane yat avcidan bisiler kapmis

• nk061 kullanıcısına yanıt
    Yaw sunu alıntı yapmayın gözünüzü seveyim..Abuk abuk yazmıs yıne ya

• Şenol hoca iyi taktisyendir ergen ergen konuşmayın adam kaç tane maç çevirdi tesadüf değil onlar takitiksel diziliş değişiklikleri ile alakalı! Hiç biraey bilmeden laf olsun diye yazmayın buraya

• sisteme bak abi orta sahayı geçemiyoruz
  • Şenol bu maçı kazansan ne olur ya insanda gram keyif bırakmadın. Derbi galibiyetine de üzüleceğiz sayende. Yazık.
  • Şenol Güneş yine elleriyle bir derbiyi vermek için son derece çaba gösteriyor

Ya arkadaş senin top çevirmen lazım el freni atibayı almışsın sağdan sola soldan sağa top kaybedip duruyorsun

İnanılır gibi değil gerçekten inş gol yer şu takım
  • 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.