Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Am@deus

Yok izleyemedim son cska maçında izledim. Güçlü rakiplere karşı izlemek daha mantıklı gibi. Bizim malmö maçı sevilla v krasnodar maçının aynı saate gelmesi kötü oldu.

Alıntıları Göster
    bugün iyiydi yine, kapladı merkezi baya da diken üzerinde bi herif, beklenmedik kart görme ihtimali çok yüksek. fazla sert müdahale yapıyor, bugün de dengesiz dalıp ayaklarına falan bastı akhisarlı bi kaç oyuncunun.
  • Sabaha kadar çu çu çu çu çu loko lokomotif

Yenilirken burayı dolduran pisicikler mhk’ye kaçtı herhalde. Ağlıyorlar zırıl zırıl babacıklarına ahahahahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Yayıncı zahmet edip 90 dk kameranın camını silmedi yahu :D
    Sorma hocam gözlerim bozuldu hala herşeyi çift görüyorum.
  • Lens yine tüm takımı sırtına aldı taşıdı resmen. En son Konya maçında da aynısını yapmıştı. Keşke şunun yarısını her maç oynasa. Ligi aldırır tek başına ya. Babel'in de garip durumları yüzünden Quaresma-Lens kanatlarıyla çıkarız derbiye. Umarım Quaresma yine son maçtaki gibi oynar.

Gecenin özeti Lens'ti yani başka bir şey demeye gerek yok.
  • O değil de o top yere inene kadar hiç kimse nefes almamıştır.

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Geçen sezon aşırtma vuruşlardan çok çektik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 30 Kasım 2018; 1:23:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Bu adam antrenmanlarda ne yapıyor da bir şekilde ilk 11'e girebiliyor. Bu saatten sonra Larin'e hiç şans vermese hangi Beşiktaşlı hocayı eleştirir.

Çoktan kesık yedi zaten ? Giremiyor ki kadroya ? Güven listede olsa yıne şans bulamayacaktı .Love muhtemelen gidecek bağlantısı var yönetım falan anlaşmışlar bır takım ile,Sakatlık olmasın dıye oynamıyor.Ların de muhtemelen alıcı cıkar dıye görücüye cıkmıştır bır bakıma.diğer yandan eldekı adamın yanı sonuçta ? 1,6 para veriyorsun hiç değilse oynasın 1 maç hani değil mi ? Şu maçta neden oynadı dıye eleştrecek bir adam art nıyetlıdır bence

• Lens için umudum yok benım artık.1 maç oynadı 3 maç yine yokları oynar.Güvenemıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bugün iyiydi yine, kapladı merkezi baya da diken üzerinde bi herif, beklenmedik kart görme ihtimali çok yüksek. fazla sert müdahale yapıyor, bugün de dengesiz dalıp ayaklarına falan bastı akhisarlı bi kaç oyuncunun.

Alıntıları Göster
    Açık konuşmak gerekirse ben pek beğenmedim. 2/3 maç izledim hala tam birşey söyleyemiyorsam çok ekstra bir oyuncu değildir.
  • Karius bence bizi maçta tuttu kurtardığı çok net pozisyonlar ama bazen konsantraayon kaybı çok yaşıyor bu adamın sorunu mental.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Love ayakta kaldığı tek ikili mücadelede dorukhanı devirdi beyler gördünüz mü
    Hahahahaha süper tespit

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Açık konuşmak gerekirse ben pek beğenmedim. 2/3 maç izledim hala tam birşey söyleyemiyorsam çok ekstra bir oyuncu değildir.

Alıntıları Göster
    ben de önümüzdeki yıl 31 yaşında olucak olmasından sebep soğudum zaten son zamanlarda.

karius'un zorunlu satın alma opiyonu yokmuş neyseki, rahatladım. yazın 2. yıl kiralamama hakkına dahi sahibiz hatta.
  • Hep kişileri konuşuyorsunuz..Ama yanlış.Takımın yapısı düzenı cok bozuk.Bugun yendık ama umudum yok gollerı attık sevınmedım bile.Oyuna bakacaktım cunku bugun sonuca değil.Avrupa için çeyrek final ötesine gececegımızı düşünmüyorum cünkü.
    Pepe de oynasa Necıp de oynasa bu pozısyonları verıyoruz.Sıkıntı büyük.

• Şu Raşit Muhammed'i biz alaydık bari ona da mı paramız yetmiyor, Larin'i, Love'ı katlayıp arka cebine sokar. Bizim forvetlerin bulduğu pozisyonları bu adam bulsa yarısını gol yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 30 Kasım 2018; 1:29:1 >
  • [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Maçın özeti:http://tr.beinsports.com/haber/sarpsborg-besiktas-mac-ozeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 30 Kasım 2018; 1:28:35 >

• İlk yarı korku filmi, ikinci yarı süper kahraman filmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ben de önümüzdeki yıl 31 yaşında olucak olmasından sebep soğudum zaten son zamanlarda.

karius'un zorunlu satın alma opiyonu yokmuş neyseki, rahatladım. yazın 2. yıl kiralamama hakkına dahi sahibiz hatta.

Alıntıları Göster
    Valla sen hatırlarsın ben alınmasın demiştim zira çocuk başka yerlerde gibi, hani ortamdan kopup gidersin karius'da onu görüyorum. Tek olumlu tarafı karşı karşıya pozisyonda açıyı daraltması oldu maç o pozisyonda kırıldı. Eksik çok beşiktaş'da açıkcası futbolcu izlemek, önermek bile istemiyorum.

• Ozeti izledim arkadaslar siz buna mi seviniyorsunuz ? Rezalet igrenc cok kotu bu nedir ya ? Barcelona ile

Mi oynadik ? Karsi taraf biraz iyi olsa Liverpool rekorumuzu kiracakmisiz.

İgrenc gercekten midem bulandi. Biz Avrupa da basari istiyorken bu oyun nedir ? Sarpsborg bu tut ki Arsenal geldi liverpool geldi hukmen yenilelim cikmayalim 8-0 i rahat geceiz bu oynayisla.

Sarpsborg bile her an kalemize geliyor.

Yaziklar olsun ne hale gelmisiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

Doğru İYİ NİYET'li değilim.

Ben direk size demedım kı ?
    Daha sert saçma sapan yazanlar var onlara oldu bu yazım.Yoksa zaten oynamıyor yanı açıklamasını da yaptım hoca da kesik attı adama

• Bu sezon bu takımı ilk kez izliyorsunuz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frht5382 -- 30 Kasım 2018; 1:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Şu Raşit Muhammed'i biz alaydık bari ona da mı paramız yetmiyor, Larin'i, Love'ı katlayıp arka cebine sokar. Bizim forvetlerin bulduğu pozisyonları bu adam bulsa yarısını gol yapar.
    bişey yok aslında biliyo musun yani muhtemelen larin de gelmeden önceki takımında böyle oynuyordu. önliberoda ve stoperde oyuncuya fizik olarak karşılık veren kimse yoktu, herif yol geçen hanı gibi sırtı dönük aldığı her topu rahat rahat döndürme şansı yakaladı. kimse dokunmuyor adama.

1-2 kez necip izin vermeyince de düştü oyundan. necip bi kaydı aldı, sert bi omuz attı bi pozisyonda, oyuncunun direnci kırıldı. bizim o alan önliberosuzluktan, stoperlerin formsuzluğundan dolayı maden gibi. larin karşı takımda olsa o da yıldızlaşır.
  • 
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.