Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de hiç bir takım ŞL seviyesinde değildir. Tüm avrupa başarıları geçicidir ve plansızdır.
    Bunu ister kabul edin ister etmeyin, takımların bu kadar paralar harcayıp bu kadar acınası durumda olma sebebi de bu takımları kolladığını düşünen TFF, MHK, medya ve kulüp yöneticilerinindir.

Zannediyorlar ki eyyamla, ne şiş yansın ne kebab diyerek bu takımlara iyilik yapıyorlar, lobi yaparak, cıngar çıkararak takımlarının hakkını koruyorlar. Halbuki bu şekilde kendi takımlarını yurt içinde dokunulmaz hale getirince, o takımlar da kendilerini yenilmez armada zannediyor. Sonra avrupaya gidince en dandik takım karşısında madara oluyor...
  • Sabah 1.80 idi oran Sonra 2 sonra 2.25 oldu. Niye artıyor oranımız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venerable kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 Büyükleri toplasan anca o zaman Şl takımı olur bence. Hepsinin başarısı geçici. Hiç bir takımımız kalıcı değil maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Venerable

Geçen sezon BJK'nin başarısını küçümseyen dalga geçen bizim taraftar şimdi bunları hak ediyor. Bana göre geçen sezon BJK'nin grup performansı muazzamdı. Öyle kek grup diye bir şey yok. Bizim grup bu sezon ŞL'nin en kolay grubuydu ama o grupta 3. veya 4. olmamız skandal değildir. Biz zaten ŞL seviyesinde bir takım değiliz. Bunu kabul etmeyenler olsa da acı gerçek bu. Kızdırmak için söylemiyorum ama BJK grubunda sonuncu olursa bak işte asıl bu skandal olur.
    Gruptan çıkamamak son 2 3 senede yaptıklarını bir anda dibe indirmek. Rezalet bile değil. 3. torba olarak katılmak ülke puanı cl hesaplarındaki ilgi hepsi bir anda dibe iner. Prestijin kralını kaybederiz. Real ligde kötü ama söz konu cl oldu mu canavar gibi oluyorlar. Ayrıca bizim cl de bu bütçe farklı ile bu takımlar ile mücadele etmemiz mümkün değil. Biz 5 milyon euro hesabı verirken adamlar 200 milyon a transfer yapıyor. Nerede rekabet. Birbirimizi yemeye devam eder isek şampiyon bile ön eleme durumunda kalacak. Yakındır o günler maalesef.

• Negredo gitmemiş olsaydı şu an Ljajic ile birlikte yapacakları çok olumlu işler olacaktı.

Kafamda oyun zekası çok yüksek ve bilekleri çok yumuşak olan bu 2 oyuncunun yapabilecekleri canlanıyor. Negredo Ljajic'i, Ljajic de Adem'i uçururdu.

Negredo - Güven

Ljajic ------------ Lens

---- Dorukhan - Atiba

Adri - Vida - Medel - GG

---------Karius

Güzel bir kadro olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Sabah 1.80 idi oran Sonra 2 sonra 2.25 oldu. Niye artıyor oranımız?
    ş.abiden dolayı kazanamayacağımıza inandıkalrı için

hafta sonu İNŞAALLAH KAZANMALIYIZ,

bahanesi yok !
    takımın başında kim çıkar, nasıl oynar, nasıl oynatılır, o oynar bu oynar hiçbirşey bilmek / duymak istemiyorum !
    tek isteğim geçen sene benzeri bir oyun ve skor ile paramparça ederek kazanmak !

ş.abi len,
    ts / bm sevdalısı ş.g, 9 yıl aradan sonra gelen fb galibiyeti ile morallenmiştir umarım,
    ne / nasıl / neyle yaparsanız yapın hafta sonu maçı kazanın eyyomlamam bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

Bu mesaj silindi.
    bizim grubumuza çok laf etmişlerdi ama sonuç ortada,
    gruptan çıkamamaları kesinleşti,
    değil kolay grup, kolay maç ağa
  • eeyyyyyyyyyyyy allame-i cihanlar,
    2005 d.lu olup sayfada insanları troll diye yaftalayanlar !
    babası yaşında adamlara saygısızlık yapanlar,
    yetmedi istediklerini yazmıyoruz diye iftira atanlar !

bakın neler yazıyor / lar ?

ve bu saate kadar mesaj şikayet dahi edilmemiş !
    onlar sayfamızda ŞİKAYET EDİLMEDİK MESAJ BIRAKMIYORLAR tek tek bakıyorum,
    halimiz ortada !
    bize troll diye yaftalamak ile uğraşacağınıza açıp konularını okuyun, hakaret edilen mesajları bir zahmet şikayet edin

• muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    2.30 oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Venerable

Geçen sezon BJK'nin başarısını küçümseyen dalga geçen bizim taraftar şimdi bunları hak ediyor. Bana göre geçen sezon BJK'nin grup performansı muazzamdı. Öyle kek grup diye bir şey yok. Bizim grup bu sezon ŞL'nin en kolay grubuydu ama o grupta 3. veya 4. olmamız skandal değildir. Biz zaten ŞL seviyesinde bir takım değiliz. Bunu kabul etmeyenler olsa da acı gerçek bu. Kızdırmak için söylemiyorum ama BJK grubunda sonuncu olursa bak işte asıl bu skandal olur.
    Doğru. Bu sene üç büyüklerde iş yok. Hep bi yerlerde eksik var ama zayıf takımlara 4 gol atınca ooo falan yapıyoruz herşeyi unutuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

Negredo gitmemiş olsaydı şu an Ljajic ile birlikte yapacakları çok olumlu işler olacaktı.

Kafamda oyun zekası çok yüksek ve bilekleri çok yumuşak olan bu 2 oyuncunun yapabilecekleri canlanıyor. Negredo Ljajic'i, Ljajic de Adem'i uçururdu.

Negredo - Güven

Ljajic ------------ Lens

---- Dorukhan - Atiba

Adri - Vida - Medel - GG

---------Karius

Güzel bir kadro olabilirdi.
    Negredo'yu bitiren Talisca'nın 10 numara oynamamasıydı. Negredo'nun Talisca'ya asisti daha fazladır.

Negredo Ljajic ben de görmek isterdim çok.
  • Negredo da çok hareketsiz bir forvetti ama. Az yaptığı koşularda da ağır kalıyordu. Ljajic'e defans arkası koşu yapan adamlar lazım. Negredo fazla statik kalacaktı muhtemelen.
  • Sangre kullanıcısına yanıt
    Gecen yilda dedim bu senede diyorum gecen yilki basari Senyör Terim e yazmaz takimi kuran Tudor a ve Dursun baskana yazar.Senyör geldi hazıra kondu..sampiyonluktaki buyuk pay Tudor'un...Senyör eskiden gazla idare ediyordu bu yil isi kavgaya döktü..

• TFF'nin içi Beşiktaş'lılarla dolu kesin bilgi yayalım(!)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulupte ciddi bir disiplinsizlik havasi seziyorum.

Bu hava sene basinda Fikret Orman Ahmet Nur Cebi ve Senol Gunes kutuplasmasinin hissettirilmesi ile basladi.

Arkasindan vagner love in kadro disi kalmasi, gokhan torenin senol hocaya ayip etmesi, tolgayin sikayet etmesi olayi ve babelin son olarak taraftarin annesine yazi yazmasi olaylari pekistirdi.

Oncelikle birlik beraberlik havasi kaybolmusken bu takimdan bir cacik olmaz.

Bizim transferden once takım ici o dalga gecilen menemen zamanlari gibi kolej havasi gibi bir beraberlik gerekiyor.

Biz Falcaoyu da getirsek bence fayda etmez. Birde bizde teskeresi gelen adam da cok Pepe, quaresma, atiba gibi. Bu adamlarin kumasi belli ancak 1 sene sonra emekli olma ihtimalleri agir bastigi icin genclesmeye gidilmeli.

• Bence Avrupa liginden elenmemiz en mantiklisi gerek yok uğraşmaya sanki kupa alicaz bu kadroyla. Kazanılan para ligden daha dusuk zaten. Lige ağırlık verilmeli şampiyonlar ligine gidemezsek seneye daha zor günler bizi bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 29 Kasım 2018; 18:55:12 >
  • Valla vaziyet alalım pazar günü ortalık karışacak bence

• Zagreb'in sag beki iyi ve genc bir bek baya begeniyorum. Bilic istemisti bize zagreb'e transferinden önce ama yonetim begenmemistir.

• Larin gitsin beyzbol oynasın.Adamın boyuna posuna kandık tam bir kalas.O boyla kafa topuna bile çıkamıyor.

• 
Sayfa: önceki 16771678167916801681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.