Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16761677167816791680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar cok uzatmayin bence mazallah forumdan ihraç falan edilirsiniz internet baglantinizi bile kestirir bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 29 Kasım 2018; 0:28:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lokomotif ne yapmak istemektedir?,nereye varmak istemektedir?

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    isim şampiyonlar ligi olarak değiştikten sonra 1 kez çıktık öncesini bilmiyorsun belli ki :) kulaktan duyma şeylerle yorum yapmayalım.

• TFF ve Türk hakemleri yok iken GS nin halini görüyoruz.

• okan855 kullanıcısına yanıt
    Bi karar verin döneklik yapmayın lobiniz varmı yokmu ?
  • Seni bir gsli olarak tebrik ediyorum butun gs liler senin gibi olsa keske
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Yani daha neler var abi emenike kafa atar atılmaz emenike formasını çıkartır sarı görmez ya onu geçtim 2007 mi 2008 sezonumu ne tello nun ortasında kaleci topu içeri aldı kimseye temas yok hakem faul verdi daha ne diim.

• Kulupler birliği 10 numara bir açıklama yapmış,tebrik ederim.Ayrıca Ali Dürüst'ün bu açıklamasından sonra TFF tarafından acilen görevden el çektirilmesi gerekir.(17>1)
  • GS nin grubunda Porto ezdi resmen herkesi geçen sene BJK deplasmanda yenmişti şu takımı ayrıca grubu namağlup bitirme başarısı cok uzun zaman boyunca tekrarlanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: abivos

GS nin grubunda Porto ezdi resmen herkesi geçen sene BJK deplasmanda yenmişti şu takımı ayrıca grubu namağlup bitirme başarısı cok uzun zaman boyunca tekrarlanmaz
    Porto'yu içeride de 20 dakika boyunca orta sahadan çıkarmamıştık. Direkten dönen toplar. Galibiyet kaçtı o maç. Nefes alamadılar.

Ayrıca sadece namağlup değil hocam.

Tüm takımlar içerisinde deplasmanda 3 te 3 yapan tek takım.
    İlk 3 maç 9 puan
    En çok puan
    En çok gol
    En çok galibiyet.
    Torunlarının torunları göremez bir daha. Hele ki bu bütçeler ile.
    Cl nin en kötü grubunda gs nin durumu ortada.
  • Gunaydin Beyler,

GS ile dalga geciyorsunuzda bizim bugun Norvecin orta sira takimini yenebilecegimizden emin misiniz ? Bence kendimizle dalga gecmeliyiz daha cok. Su grupta sonuncu olmak gs nin grubundan cikamamaktan daha rezil bi durum kusra bakmayin ben gercekciyim.

Romanya da yarin resmi tatil 3 gun haftasonum olacak Besiktas su maci kazansa keske de gunlerim berbat olmasa. Insallah Fenerde kazanir avrupada puanlar lazim. Bu maci alirsak biraz toparlarsak icerde malmoyu yeneriz. Su gruptan cikamamak cok rezil bisey olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Gunaydin Beyler,

GS ile dalga geciyorsunuzda bizim bugun Norvecin orta sira takimini yenebilecegimizden emin misiniz ? Bence kendimizle dalga gecmeliyiz daha cok. Su grupta sonuncu olmak gs nin grubundan cikamamaktan daha rezil bi durum kusra bakmayin ben gercekciyim.

Romanya da yarin resmi tatil 3 gun haftasonum olacak Besiktas su maci kazansa keske de gunlerim berbat olmasa. Insallah Fenerde kazanir avrupada puanlar lazim. Bu maci alirsak biraz toparlarsak icerde malmoyu yeneriz. Su gruptan cikamamak cok rezil bisey olur.
    Biz onlar ile gruptan çıktıklarında yada başarılarında dalga geçmedik. Çıkamayabiliriz. Bunda sıkıntı yok, büyük ihtimal de çıkamayacağız zaten ama, sen UCL tarihinde en büyük başarıları yaptığında dönemde gelip, o takım çöptü, bu takım çöptü, grup kolay dı diye dalga geçip, daha kolay olan bir grupta madara olursan kusura bakmada gelip böyle ahkam keserler sana. Ne demişler ''Gün gelir, devran döner''

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Biz onlar ile gruptan çıktıklarında yada başarılarında dalga geçmedik. Çıkamayabiliriz. Bunda sıkıntı yok, büyük ihtimal de çıkamayacağız zaten ama, sen UCL tarihinde en büyük başarıları yaptığında dönemde gelip, o takım çöptü, bu takım çöptü, grup kolay dı diye dalga geçip, daha kolay olan bir grupta madara olursan kusura bakmada gelip böyle ahkam keserler sana. Ne demişler ''Gün gelir, devran döner''

Alıntıları Göster
    Anliyorum hocamda onu diyen tayfa mantiksiz ergen tayfadir. O zaman kolay grup diyenide ciddi almamistim simdi Gs nin grubu cok kolay lider cikar diyenide almadim bu sene. Sampiyonlar liginde cillop grup olmaz, takimin iyiyse cikarsin. takimin kotuyse tarihin en kotu grubundan bile cikamazsin. UEFA gruplarina benzemez sampiyonlar ligindeki basariyi kucumseyen adam futboldan anlamiyordur muhattap olmaya bile gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    binlerce derken?
    milyarlarca diyecektin sanırım. (billion)
  • Fatih Terim'in 2 senedir tek başarısı TT Arena'da Beşiktaş'ı yenmek oldu. Geçen sene tek kulvarda iyi ve aç kadroyla ben de şampiyon yapardım Galatasaray'ı. Ne oldu Gomis gitti, kel göründü. Evet sakatın var, kadron eksik kabul ediyorum. Ancak kaç maç oldu, Galatasaray futbol namına hiçbir şey oynamıyor. Hiçbir taktiği, tehlikesi, gücü olmayan bir takım halini aldı. Sen iyi teknik direktörsün hani stoperi forvete gönderip maç kazandıran dehasın(!) hani. Şu rezalet futbola, mahkum Galatasaray'a neden tek bir çözüm dahi bulamıyorsun. Gelenin geçenin tokat manyağı yaptığı Lokomotif Moskova şanslı olsa fark atacaktı sana dün.

Fatih Terim, Türkiye'nin yetiştirdiği en overrated karakterdir.
  • Bizim Sakaryaspor un oynadığı lig bile bu gruptan daha zordu

• Geçen sezon BJK'nin başarısını küçümseyen dalga geçen bizim taraftar şimdi bunları hak ediyor. Bana göre geçen sezon BJK'nin grup performansı muazzamdı. Öyle kek grup diye bir şey yok. Bizim grup bu sezon ŞL'nin en kolay grubuydu ama o grupta 3. veya 4. olmamız skandal değildir. Biz zaten ŞL seviyesinde bir takım değiliz. Bunu kabul etmeyenler olsa da acı gerçek bu. Kızdırmak için söylemiyorum ama BJK grubunda sonuncu olursa bak işte asıl bu skandal olur.
  • 
Sayfa: önceki 16761677167816791680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.