Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16521653165416551656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankaragücü taraftarı Erman'ı açın, ağlamaya başlamış şimdiden.
  • Guizanın sevinciydi bu. Geçen haftaki gol sevinci de, Urfalı Abdo oturuşu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araya kaçan forvet mi o ilk defa görüyorum bu sene
  • Basit oyun gol getiriyor
  • Gençler harika. Gökhan Gönül yerine giren oyuncu da iyi. Oğuzhan, Tolgay, Caner bunlarla çok zaman kaybetmişiz. Boşuna dünya kadar puan kaybettik.
  • İlk yarı için

Olumlu:
    Takım defansif anlamda çok iyi konsantre ve yardımlaşma üst seviyede (Q7 dahil)

Olumsuz:
    Ankaragücü taktik anlamında gerçekten çok kötü bir maç çıkarıyor bu bizi yanıltabilir.
  • Karius-GG-Vida-Medel-Adriano-Atiba-Dorukhan-Ljajic-Pektemek-Lens-Güven

Caner,Pepe,Ozzy,Tolgay,Babel,Q7 bu takımın kanserleri çok acil kurtulmamız gereken isimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih2085 -- 24 Kasım 2018; 19:59:32 >

• [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Oğuzhan,Tolgay,Babel,Larin ile çok vakit kaybettik arkadaşlar çooook. Devre arasında elden çıkartalım kasaya 10m€ nun üzerinde para girsin hem maaş hem ufakta olda bonservis. Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değil. Sahada 2 19 1 21 yaşında futbolcular bu sene iç sahada yapamadığımızı Ankaragücü gibi en lanet deplasmanların birinde ilk yarıda yaptılar!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başından beri dedik Dorukhan,Güven nerede bu çocuklar oynat bunları Oğuzhan'ı,Tolgay'ı sil kadrodan.Sözde teknik direktör olan beyefendinin anca aklı başına geldi bak neler oluyor şimdi.Biz bu çocuklarla 3-0 yenilsek de sıkıntı değil.
  • 2019 yılına gireceğiz hala bir şeyler atanlar var kaç kere uyarıyorlar. 1 kere uyar insan ol anlar. Anlamıyorsa polisler ya onları başka tribüne yollar ya da tek tek işlem yapılır 2-3 sene stada alınmazlar. Bu kadar basit. 50 kere oyun duruyor.

İyi oynuyoruz ama hala geride pas yapamıyoruz Başakşehir falan bizi bu yüzden yenebiliyor.
  • Güven yalcindan guiza olur mu beyler ne dersiniz?

Şaka bir yana Adem llajic lig başında beni mahcup etmişti ama şu an dediklerim çıkacak gibi kendisini torinoda çok beğeniyordum ve Fener'e gelmesini baya istemiştim.Neyse hayırlısı olsun.

• Ljajic en iyi maçını oynuyor. Uyum sorununu atlatmış.

Ilk 5 10dk haricinde çok iyi oynadık herkes muhteşem oynuyor

• Güven Aguero gibi oynuyor.Dorukhan çok iyi.

• Mustafa Pektemek bu sezon Süper Lig'de üçüncü kez ilk 11'de sahaya çıktı ve bu maçlardaki dördüncü gol katkısını yaptı (üç gol ve bir asist). İşliyor.(Opta)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ljaic diyorum,

Güven diyorum,

Dorukan diyorum.

Bu takımda bir gelecek ariyorsak, konuşmaya bu üçünden baslamamiz gerektiğini herkes biliyor,

Ama 13.hafta olmuş daha yeni izleyip isimlerini söylüyoruz.

Kim bu takımı sabote ediyorsa defolup gitsin,şu gençlerle oynayalım, kaçıncı olursak olalım

• En önemlisi sağlı sollu 60-70m den orta atma hastalığı yerine geçmişte olduğu gibi pas yaparak, merkezden goller bulduk. Bu oyun anlayışını ileride ki haftalarda sürdürmeliyiz.
  • bide şu Lens kendine gelebilse çok iyi olacak ama yok adam toparlayamadı bi türlü tabi Adriano'nun da sürekli sakat olması büyük sıkıntı şu 2 adam sağlam olsalar belki bi umut diyebilirdik
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    besiktasin hicbir adami o golu yapamazdi forveti demiyorum bak onu aticak adam yok takimda laic atabilir zaten pasi verende o vagner love olsaydi kaleciyi gecmeye calisip takla atardi

• Devre arasında bir forvet bir sağ bek lazım kesin olarak şu takim oyununa gökhan töre ve lens de girerse oğuzhanda iyi bir yedek olarak bu seneyi götürebiliriz gibi hadi hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 16521653165416551656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.