Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sifremiunuttu, Exnuc, Trezegol17 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
47.613
Cevap
141
Favori
902.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      8071 Mesaj
      28 Ekim 2018 00:20:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

İsterseniz gülebilirsiniz ama bu takımın tekrar yükselişe geçmesi için takımın başına gelmesi gereken tek isim SAMET AYBABA'dır.

Anadolu takımlarını takip edip maçları izleyenler Samet Aybaba'nın gittiği takımlarda oynattığı futbolu bilir. FEDA sezonunda adam o kadroya hücum pres oyun oynatıyordu. Sivasspor'da da, şu an Bursa'da da harika futbol oynatıyor ve bunu kısıtlı kadroyla yapıyor. FEDA sezonundaki o kadroyu üçüncü yapması benim için ŞENOL'un Gomez-Sosa ile şampiyon olmasından daha büyük başarıdır. Bu kulübün SAMET AYBABA'ya bir borcu olduğunu düşünüyorum. Adam sırf yönetim para yüzünden elden çıkarmak istiyor diye QUARESMA ve FERNANDES'i ben istemiyorum göndereceğiz deyip gönderdi kendini taraftarın önüne atıp. SAMET AYBABA delikanlı adamdır, gerçek Beşiktaş efsanesidir. Öyle sonradan yapılan türden yapay Beşiktaş kestanesi değil, harbi harbi Beşiktaş efsanesidir.

Ver şu kadroyu SAMET AYBABA'ya bak nasıl top oynatıyor.

Beşiktaş'ın başına Beşiktaş tarihi olan bir hoca geçmesi gerekiyor. Bu tahribat başka türlü düzelmeyecek. Bu tahribatın geçmesi için gereken ruhu sadece bir Beşiktaş efsanesi bu kulübe aşılayabilir ve o da SAMET AYBABA'dan başkası değil.
      Buna benzer bir şeyi ben de daha önce yazmıştım. Samet Aybaba bu futbolun temelini oturtan adamdı. Adamı göndererek hata yapıldı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

PORSCHE 911 CARRERA
      (hayalim)
      WİPE CACHE PARTİTİON NASIL YAPILIR ALTTAKİ LİNKE BAKIN
      http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Teğmen
      110 Mesaj
      28 Ekim 2018 01:18:43
      İkinci yarı başında Karius ile Ljajic tutulup onlarında haricindeki herkes satılsın yerine 20-25 yaş aralığında gençler alınsın & altyapıda göze giren gençler varsa kadroya eklensin. Gerekirse bu sene ligi 15. sırada bitirelim razıyım.
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      28 Ekim 2018 02:07:43
      |
      |

emre
    • 28 Ekim 2018 02:25:17
      rizeyi ite kaka yeneriz herkes bir havalara girer şenol güneş yeaaa diyecekler hocaya güvenin diyecekler bakalım 1 hafta sonra başakşehirden futbol nasıl oynanır dersi alınca ne diyecekler.Takımın başında kimse olmasın zaten iyi kötü bu kadar oynar.Beğenmediğiniz fener bizden daha iyi oynuyor sadece kadroları çöp al cocu yu getir bjk nin başına en kötü bu kadar oynatırdı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      28 Ekim 2018 02:57:03
      yine avcı güzellemeleri başlamış.

"bu maçtan önceki 2-3 hafta Avcı neredeydi?" diye sorarlar adama.

Biliç bile bu Avcı'dan evladır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Anti Kemalist, Anti İslamcı, Anti Kürtçü, Anti Milliyetçi, Anti Hümanist, Anti Animalist, Anti Feminist, Anti Maskulist, Anti Arabizm
    • Yüzbaşı
      259 Mesaj
      28 Ekim 2018 03:05:35
      quote:

Orijinalden alıntı: SiEnEs

yine avcı güzellemeleri başlamış.

"bu maçtan önceki 2-3 hafta Avcı neredeydi?" diye sorarlar adama.

Biliç bile bu Avcı'dan evladır.
      Avcı çöp. Sadece sıfır baskı ortamında 15 sene zaman verirsen adam gibi futbol oynatıyor. Onda da eline adebayor, visca, emre gibi futbolcular verirsen. Bunlar olmadığında yine anadolu takımı futbolu.

İddia ediyorum şu forumun en az yarısı avcıya verilen şans ve sabır verilse daha başarılı olur. Bu kadar zaman bir takımın başında SIFIR BASKIYLA kalmış, ne scout sistemi kurup afrikadan arjantinden brezilyadan canavar gibi gençler getirebilmiş ne kendisi gittikten sonra da işleyecek sistem kurabilmiş. Milli takımda gördük avcıyı. Bizim forumda da isteyenler var şaşırıyorum. Aykutun birinden kurtulduk öbürünü istiyorlar. Avcı büyük takımı bırak taraftarı olan herhangi bir takımda yapamaz.

|
      |

• Yüzbaşı
      972 Mesaj
      28 Ekim 2018 03:32:55
      Avcı kusursuz bir hoca olmayabilir ama bu ligi bilen, oldukça disiplinli, oyuncu yönetimi ve taktik bilgisi ortalamanın üzerinde bir adam. Yerli olarak daha iyisini alamayız. Yabancı her zaman risk. Gs'de Terim var, Fener kapmadan yapışmamız lazım. Heyecanını ve motivasyonunu kaybetmiş bir hocayla devam etmek intihar olur. Zaten kendiliğinden bırakacağından emin gibiyim. O yüzden Avcı ile erkenden anlaşılmalı.

• Yarbay
      3829 Mesaj
      28 Ekim 2018 04:32:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Avcı kusursuz bir hoca olmayabilir ama bu ligi bilen, oldukça disiplinli, oyuncu yönetimi ve taktik bilgisi ortalamanın üzerinde bir adam. Yerli olarak daha iyisini alamayız. Yabancı her zaman risk. Gs'de Terim var, Fener kapmadan yapışmamız lazım. Heyecanını ve motivasyonunu kaybetmiş bir hocayla devam etmek intihar olur. Zaten kendiliğinden bırakacağından emin gibiyim. O yüzden Avcı ile erkenden anlaşılmalı.
      Avcı gelmesini bende isterim ama Quaresmayla nasıl Avcı sistemi oynayacaksın adam her topu kendine istiyo önce bazı sorunlu futbolculardan kurtulmak lazım.

• Yüzbaşı
      972 Mesaj
      28 Ekim 2018 05:25:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Avcı gelmesini bende isterim ama Quaresmayla nasıl Avcı sistemi oynayacaksın adam her topu kendine istiyo önce bazı sorunlu futbolculardan kurtulmak lazım.

Alıntıları Göster
      Avcı gelirse yapacağı ilk iş Quaresma'yı köyüne göndermek olur. Tabi en az 4 takviye yapılmazsa kimse kurtaramaz bu takımı. Seneye takımda 32 yaş altı(evet 32:d) Karius Ljajic Oğuzhan ve Vida var sadece. 7 mevki sıkıntılı. Kalanlar anca rotasyon olur. Babel'in 33 yaşındaki halini izlemek isteyen yoktur diye düşünüyorum.
      |
      |

• 28 Ekim 2018 06:01:20
      Pepe,Quaresma,Love,Babel,Medel,Tolga Zengin,Atiba,Adriano,Pektemek.9 oyuncudan 1'i bile kalmamalı.bu 9 oyuncudan 6'sının sözleşmesi bitiyor zaten.

Yukarıdaki oyunculardan devre arası giden olmazsa bittik demektir.Sene sonu kadroyu bir anda bu kadar boşaltmazlar.Sene sonu ya sözleşme yenilerler yada gönderseler bile yerlerine adam almazlar.2019-2020 Sezonu için devre arası transfer dönemi çok kritik.2 part şeklinde bu işi bitirmeleri lazım.Ben açıkçası devre arasında bu isimlerden en az 2-3'ünün gideceğini düşünüyorum.

Pepe,Quaresma,Adriano ve Love 4'lüsü devre arasında gitmeye en yakın adaylar.

Babel muhtemelen bedava gider.Tolga,Atiba,Pektemek ile sözleşme yenilenmez.

Medel için stoper çok iyi olur bizde oynarsa demiştim ama o konuda da şüphelerim arttı.Bize uygun 6 numara hiç olamaz.Hırs,istek eyvallah ama kesinlikle göndermemiz lazım.

Kış ve Yaz transfer dönemlerinde en kötü ihtimalle;2 Kanat oyuncusu,2 stoper,Santrafor,Sağ bek,Sol bek,6 numara,Yedek kaleci transferlerini bitirmemiz lazım.9 transfer.en az 6'sı 11 oyuncusu olması lazım.

Roco,Larin gibi vasatların gönderilmesi gerektiğini yazmaya fırsat kalmadı aslında bu sayıdan çok daha fazlasına ihtiyaç var ama yapacak bir şey yok o kadar kolay olmuyor.

+Ljajic'in bonservisi zorunlu olarak alınacak.

Çok zor bu işler ya.Yazmaya başlarken değişimi düşünerek büyük bir hevesle başladım ama sonlara geldikçe içim karardı.Fikret Orman ve Umut Güner'in bizi soktuğu duruma bak.Bu durumu düzeltmeleri içinde onlardan medet umuyoruz olacak iş değil. Umarım ANÇ başkan olur da bazı şeyler için umudumuz yeşerir.

• Emekli Yönetici
      2032 Mesaj
      28 Ekim 2018 09:12:05
      fotomac ortaya karius'u geri verip origi'yi alacagimiza dair bi yalan atmis. sonra yetinmemis ayni yalandan bir de karius geri verilip origi alininca kaleye de fabri gelecek demis.

aa guzel yalan lan bi haber daha cikar bundan demisler resmen.

|
      |

• Er
      7 Mesaj
      28 Ekim 2018 10:37:50

Samet aybabayı yollarken kötü şekilde yolladı yönetim ama Samet hocam Beşiktaş çağırdığı an gelir Samet hoca ve bilic çok şey kattı bize hatırlayın bilicle son haftalarda kaybettik ligi winner topçu yoktu derbileri hep kaybettik sonraki sene dünyadaki en winner topçulardan gomez geldi gs fb hepsini gomezle yendik cidden hatırlayın 2 0 öne geçtiğimiz fb maçı 2 2 oldu son anda attı gomez efsane oynayıp geri düştüğümüz gs maçını çevirdi tt arenada attı gomez olsa en iyi senemizde de şampiyon olamazdık ben 2015 2016dan sonrada söyledim bilic Şenol dan çok üstün bir hoca

|
      |
      Valentino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1713 Mesaj
      28 Ekim 2018 12:04:57
      Devre arası en kötü bonservissiz Ndongu bağlayıp birde forvet alsak bari...

Tabi Love,Roco,Larini yollasak çok iyi olur.

|
      |

• Binbaşı
      1713 Mesaj
      28 Ekim 2018 12:07:58

Samet hocayı şimdi getirtmek bize yakışmaz hocam.Karşımızdaki kulüp umrumda değil ama biz BEŞİKTAŞ ız...

Birileri gibi hocasını usülsüzce kapmayız..

Teknik direktör değişimi gerekirse sezon sonu olur.

Ama herşeyden önemlisi Şenol Hocanın motivasyonunu bitiren o yöneticiler.Ki başkanda Şenol Güneş’in yanında ama yanındakiler birşeyler yapmaya çalışıyor gibi.

|
      |
      Mr. Robot34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      540 Mesaj
      28 Ekim 2018 13:33:19
      Güntekin Onay'ın ve benim de dediğim gibi bu takımın oyuncuları birbirine çok uzak oynuyor. Bu kadar çok top kaybı olmasının sebeplerinden biri de bu. Yardıma geleyim de ikiye bir yapalım falan diyen yok herkes odun gibi yerinde bekliyor. Bir tek Love'la yapmaya çalışıyoruz o da ayakta duramıyor zaten.

|
      |

• Binbaşı
      1577 Mesaj
      28 Ekim 2018 14:16:14
      https://twitter.com/Kasar_Yaza/status/1056282352027099138?s=20

Midem bulandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trufily -- 28 Ekim 2018; 14:18:9 >
    • DH Yönetici
      7471 Mesaj
      28 Ekim 2018 14:22:43
      quote:

Orijinalden alıntı: trufily

https://twitter.com/Kasar_Yaza/status/1056282352027099138?s=20

Midem bulandı.
      Bunu biz aylardır görüyoruz da, teknik yönetim nasıl göremiyor da müdahale etmiyor akıl alır gibi değil.

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
    • Teğmen
      194 Mesaj
      28 Ekim 2018 14:25:17
      Şenol Güneş'e sövüp Avcı'ya methiyeler düzmek.. bu kafa Bjk nin geleceği yakar
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      1611 Mesaj
      28 Ekim 2018 14:35:13
      Pepe, Babel, Adem yarın yokmus.

• Teğmen
      194 Mesaj
      28 Ekim 2018 14:38:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Pepe,Quaresma,Love,Babel,Medel,Tolga Zengin,Atiba,Adriano,Pektemek.9 oyuncudan 1'i bile kalmamalı.bu 9 oyuncudan 6'sının sözleşmesi bitiyor zaten.

Yukarıdaki oyunculardan devre arası giden olmazsa bittik demektir.Sene sonu kadroyu bir anda bu kadar boşaltmazlar.Sene sonu ya sözleşme yenilerler yada gönderseler bile yerlerine adam almazlar.2019-2020 Sezonu için devre arası transfer dönemi çok kritik.2 part şeklinde bu işi bitirmeleri lazım.Ben açıkçası devre arasında bu isimlerden en az 2-3'ünün gideceğini düşünüyorum.

Pepe,Quaresma,Adriano ve Love 4'lüsü devre arasında gitmeye en yakın adaylar.

Babel muhtemelen bedava gider.Tolga,Atiba,Pektemek ile sözleşme yenilenmez.

Medel için stoper çok iyi olur bizde oynarsa demiştim ama o konuda da şüphelerim arttı.Bize uygun 6 numara hiç olamaz.Hırs,istek eyvallah ama kesinlikle göndermemiz lazım.

Kış ve Yaz transfer dönemlerinde en kötü ihtimalle;2 Kanat oyuncusu,2 stoper,Santrafor,Sağ bek,Sol bek,6 numara,Yedek kaleci transferlerini bitirmemiz lazım.9 transfer.en az 6'sı 11 oyuncusu olması lazım.

Roco,Larin gibi vasatların gönderilmesi gerektiğini yazmaya fırsat kalmadı aslında bu sayıdan çok daha fazlasına ihtiyaç var ama yapacak bir şey yok o kadar kolay olmuyor.

+Ljajic'in bonservisi zorunlu olarak alınacak.

Çok zor bu işler ya.Yazmaya başlarken değişimi düşünerek büyük bir hevesle başladım ama sonlara geldikçe içim karardı.Fikret Orman ve Umut Güner'in bizi soktuğu duruma bak.Bu durumu düzeltmeleri içinde onlardan medet umuyoruz olacak iş değil. Umarım ANÇ başkan olur da bazı şeyler için umudumuz yeşerir.

Ljajic çok büyük ışık veriyordu.. ama galiba o ışığın karşılığı gelmeyecek.. son maçlar baya sönük ıynadı.. sadece idare ediyor gibi..
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.