Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49984999500050015002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerede okuduğumu ya da duyduğumu hatırlamıyorum ama günümüz insanını şöyle tarif etmişlerdi :

"Kendi başarısı tatmin etmiyor. Başkalarının başarısız olduğunu görmek istiyor."

Ülkemizin hali bundan daha beter. Sadece başkalarının başarısızlığına odaklanmış durumdayız.

Bir konu tartışılırken "ama zamanında şöyle olmuştu" gibi saçma bir savunma mekanizmamız var. O yaşanan doğru mu yanlış mı, şu an tartıştığımız konuya nasıl objektif bakarım diye bir yola hiç girmiyoruz bile.

Beşiktaşım bu kararıyla duruşunu net belli etmiştir. Helal olsun.

Keşke diğer taraftarlar da gaflet uykusundan uyanıp bir gün kendilerinin de bu sandalyeye oturabileceğini akıl etseler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırada tff swki bjk liler hepsi ihraç olsun kulüpten...
  • Adamlar öyle bir algı yaratmış ki Beşiktaş oraya korktuğu için gelmemişmiş... bir gol atsak finale kalan biz olacağız neyin korkusu bu? Sizin neyinizden korkacağız? Biz maça hak için, adalet için çıkmıyoruz. Gerçi siz ne anlarsınız ki. Bunların Şenol Güneş'e olan kuyruk acısının sebebi Şenol hocanın şampiyonluğu bunların elinden alıp Bursa'ya vermesi. Bunların kuyruk acısı eskiye dayanıyor.
  • Hakana noldu yahu adam %100le oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimseye laf anlatmaya gerek yok ki anlayacak kapasiteleri zaten yok.Kendinizi boşa yormayın.

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

• Adamlar tutuklandı ,ifade verdiler attık ettik diye..Ama halen kumpas halen tiyatro..

Hadi lan oradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: quzman

Nerede okuduğumu ya da duyduğumu hatırlamıyorum ama günümüz insanını şöyle tarif etmişlerdi :

"Kendi başarısı tatmin etmiyor. Başkalarının başarısız olduğunu görmek istiyor."

Ülkemizin hali bundan daha beter. Sadece başkalarının başarısızlığına odaklanmış durumdayız.

Bir konu tartışılırken "ama zamanında şöyle olmuştu" gibi saçma bir savunma mekanizmamız var. O yaşanan doğru mu yanlış mı, şu an tartıştığımız konuya nasıl objektif bakarım diye bir yola hiç girmiyoruz bile.

Beşiktaşım bu kararıyla duruşunu net belli etmiştir. Helal olsun.

Keşke diğer taraftarlar da gaflet uykusundan uyanıp bir gün kendilerinin de bu sandalyeye oturabileceğini akıl etseler...
    İnsanımız kötü arkadaş.Zihniyetimiz kötü.Kokuşmuş milletiz biz.Bir halt olmaz bizden.Kafa yok kültür yok saygı yok sevgi yok.Eğlenme yok.Sadece spor değil çoğu şey böyle.

Kafa şu ; sen yaptın ben de yapacağım..Küfür ettik ama siz de ettiniz siz de yaptınız.Çakmak attık ama siz de attınız..Yani hep bir ama var hep bir bahane var yanlışı ynalış ile düzeltme.

TFF burada bir şey yapacaktı ki artık önüne geçecekti olayların.Ama artık bir halt olmaz.Yarın yine olaylar sürer.bunun takımı falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 26 Nisan 2018; 22:39:20 >

• Bu Arsenal bu kafa ile golde yer şimdi.
  • Hemen kupada şampiyonluk kutlamalarına başlama talimatı vermeyin

• Şampiyon olsak bu kadar sevinmem. Beşiktaşlı olduğum için bir kere daha gurur duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Hemen kupada şampiyonluk kutlamalarına başlama talimatı vermeyin

O yanlış oldu asıl seçimleri stadda yapılacakmış 3 Haziran'da şöyle yapmalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Nisan 2018; 23:2:34 >

• arkadaşlar ben bu karardan memnun değilim. çıkıp oynamalıydık. ama şartlar bu seçeneğe itti klübümüzü. ona da bişey diyemiyorum.

çok önemli değil. cimbomu yenmeye odaklıyım bunu unuttum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newwarrior

Kararı verenlerin % 70 i eski bjk yöneticileri (pfdk)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs taraftarı da kendine pay çıkarmaya çalışıyor ahahaha,neymiş efendim bu kadar şerefliyseniz pepe oynamasın,bunların derdi de başka
    Hele şu tweete bakın maça çıkmasak suç,çıksak yine suç türkiyede futbol yasaklanmalı

https://twitter.com/Basgan/status/989142966039187456
  • Alınan kararı doğru buluyorum ve destekliyorum. Hükmen yenik olması gereken FB için atmadığı takla kalmayan Federasyon masa başında aldığı hukuksuz kararla bizi de ortak edip oynatmaya kalkıyor. Yönetim bu çirkef oyunu bozmuş oldu.

Seneye Türkiye Kupasında olmamak bizim için avantaj olacaktır. Zaten önemli bir gelir de yoktu.
  • helal olsun yönetime.

çakmağı ye, şişeyi ye, küfrü ye üstüne bir de dayağı ye sonra da erdoğan'ın kumpas deyip korumaya alıverdiği şımarık ve pişkin fenerbahçe kayrılıp, adaletsizlik yapılsın.
  • Olay tum dunya basininda !!

Fenerbahceden de yorumlarda the matchfixer (sikeci) olarak bahsediyolar.

Buyuk yanki buldu helal olsun gercekten.
  • Tff'nin aldigi karar zaten celislikili. Ya maci seyircili devam ettir, yada seyircisiz oynatiyorsan ve 3 mac ceza vermissen maci tecil et.

Aslinda en basindan beri sunu diyorum, boyle bir olay oldu ve bu sonuna kadar kullaniliyor. Burada ki amac Fener'e ceza vermemek degil asil amac Besiktas-Fener polemigini yaratmak. Pepe'nin cezasini 1maca indirerek bu polemige Gs'yi de dahil ettiler. Pepe'ye verin 2 mac ceza bizde kurtulalim sizde.

Dedigim gibi burada ki amac 3 takimi birbirine kirdirip psikolojik olarak zorlamak. Boyle olmali ki aradan birisi siyrilip gitsin.

Basta Fener yonetimi ve taraftarlari bunu anlayamadi. Cok zor degildi "bu adamlarin yaptiklari cok rezil, senol gunese gecmis olsun diliyoruz ve yapanlarin en agir ceza almalari icin elimizden geleni yapacagiz" deselerdi bu durum buraya gelmezdi. Yeminle boyle bir yaklasim olsaydi su karar uzerinde bile durulmazdi.

Fakat dusmanca ve kince bir yaklasim yapildi. Birilerinin ekmegine yag surduler farkinda degiller. Yahu kardesim zaten toplum otekilestirilmis durumda. Tam tersi birlestirici bir yaklasim yapilacagina tam tersi uzerine korukle gidildi.

Kisacasi karsilikli soylenen Izmir marsi sadece soylemde kaldi. Empati ve erdemlilik duyusunu kaybeden bir toplum parcalanmaya cok musaittir.

• TheSpiRiT kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş avukatlık bürosu mu? Alışmışsınız başka takımlar, başka hocalar hakkında demeç vermeye, illa sizin hakkınızda konuşulsun istiyorsunuz. Tff orada kulüp olarak haksızlığa uğradığını düşünüyorsan başvurunu yaparsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 49984999500050015002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.