Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49804981498249834984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Valla benim kupa hiç umrumda değildi. Ben Pepeye üzülmüştüm derbide olmayacak diye. Şu tırışka kupası gram umrumda değil ligde bir şey olmasın.

57. dakikadan itibaren oynanacak maç için ise kırmızı görmesinler elensinler yeterli benim için. Ama bu siyasi kararı da seçim sandığında asla unutmayacam.

Futbolla siyaset ne alaka?

Alıntıları Göster
    yeraltından notlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi sahanızda yapılan küfürler,atılan maddelerdede düşündünmü gerçekten ilginçsin.İki tarafta ne konuşşsa iki ucu ... değnek.Boşuna tartışıyoruz.Bizim oyuncular yaparken tahrik var sizinkiler yapınca profesyonellikmi oluyor ?

Bu sonuçlardan bile mağduriyet yaratılıyor...

Yıllarca bize yapılanlara ses çıkartmadığınız gibi mi ? Utanmadan nasıl söyleyebiliyorsun o cümleyi anlamak güç.Yazık gerçekten.

Başkanınız böyle yalan dolan konuşup algı yaratıyorsa Şenol Güneş neler yapmaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLoneStar07 -- 25 Nisan 2018; 18:27:44 >
  • ne kadar maçın bizim lehimize sonuçlanması gereken karadlarını almasını beklesekte,bardağın diğer tarafını görebiliriz.şu an kaos şampiyonu belli edeceği hafta,takımı olumsuz yansır.fb maçında o olayların olmadığını,ve maçı hala 1 kişi eksik oynandığını düşünün.sizce turu geçebilirmiydik.ben pek sanmıyorum.belki de kazanabiliriz niye olmasın.ki pepenin cezasının bitmesi de apayrı sevindirici bir durum.kıssaca cezaları paylaştırırken,al pepeyi bırak kupayı döndü iş sanki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haraco H kullanıcısına yanıt
    Ben Beşiktaş başkanı olsam bu tekere çomak sokarım. Çıkarım basının karşısına, "bu adaletsiz karara karşı sus payı olarak Pepe'ye verilen 1 maç cezayı kabul etmiyoruz. Herhangi bir sakatlığı olmamasına rağmen Pepe'yı GS maçı kadrosuna almıyoruz" derim.

Ali Koç'u başkan yaptırmayacağız diye aldıkları karardan GS neden etkilensin? Neresinden baksan haksızlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Beşiktaş'ın hakkını kimseye yedirmem diyen başkan böyle susmaya devam edecekse hem kendi iyiliği hem de Beşiktaş'ın iyiliği için bıraksın. Haklı olduğumuz halde bir ağzımıza sıçılmadığı kaldı bizim başkandan yönetimden tık yok. Vodafone Park yapılırken mecbur ayıya dayı diyip sesimizi çıkarmıyorduk bu neyin suskunluğu? Başkan anasına avradına hükümetten küfür yer ses yok, Beşiktaş'ın hakkı yenir yine ses yok. Tarihimizde bu kadar aciz duruma düştüğümüz görülmemiştir.

Aynen öyle, futbolun a haberi olduk resmen. Bir duruş sergilediğimiz de yok böyle hükümet yalakalığı yaparak şampiyon olacaksak hiç şampiyon olmayalım. Biz kupa kazanmak için Beşiktaş'ı tutmuyoruz zaten gerekirse 10 yıl kupa kazanmayalım ama sağlam bir duruşumuz olsun. Önceden Beşiktaş'la uğraşmaya korkarlardı şimdi milletin oyuncağı olduk.

• Şuanda Twitter'da #SahayaÇıkmaTaraftarArkanda hashtag'ı ile bir seslenme var Beşiktaş yönetimine bakalım ne olacak.Yönetim ne karar alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Nisan 2018; 18:23:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Valla benim kupa hiç umrumda değildi. Ben Pepeye üzülmüştüm derbide olmayacak diye. Şu tırışka kupası gram umrumda değil ligde bir şey olmasın.

57. dakikadan itibaren oynanacak maç için ise kırmızı görmesinler elensinler yeterli benim için. Ama bu siyasi kararı da seçim sandığında asla unutmayacam.

Futbolla siyaset ne alaka?

Alıntıları Göster
    Futbol uzerinden akillarinca kumpasa karşı dimdik ayaktayiz bu mac oynanacak mesaji veriyorlar işte, siyasiler de işaret etmişti tekrardan oynayacağını. Kafalarindan bir kumpas lafi uydurdular oyle gidiyor ne kumpasi serserilerin attigi bir cakmak bu , futbol holiganizmini devlet memleket meselesi yaptılar algilariyla. Yükümlülükleri dahi uygulamiyorlar işte her şey ikili üçlü iletişimlerle oluyor bu ülkede. Avrupada sahasinda bu tarz olay olan bi ornek ben hatırlamıyorum dahi ama olsaydi bir düşünün neler olurdu. Artik futbol izleyince midem bulaniyor bu ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Beşiktaş'ın hakkını kimseye yedirmem diyen başkan böyle susmaya devam edecekse hem kendi iyiliği hem de Beşiktaş'ın iyiliği için bıraksın. Haklı olduğumuz halde bir ağzımıza sıçılmadığı kaldı bizim başkandan yönetimden tık yok. Vodafone Park yapılırken mecbur ayıya dayı diyip sesimizi çıkarmıyorduk bu neyin suskunluğu? Başkan anasına avradına hükümetten küfür yer ses yok, Beşiktaş'ın hakkı yenir yine ses yok. Tarihimizde bu kadar aciz duruma düştüğümüz görülmemiştir.
    Yanlış, daha aciz durumlar olmuştu ya profil resmini değiştir yada malum dönemde çalınan şampiyonlukların sonrasında seba ne demeçler vermiş ona bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Ben Beşiktaş başkanı olsam bu tekere çomak sokarım. Çıkarım basının karşısına, "bu adaletsiz karara karşı sus payı olarak Pepe'ye verilen 1 maç cezayı kabul etmiyoruz. Herhangi bir sakatlığı olmamasına rağmen Pepe'yı GS maçı kadrosuna almıyoruz" derim.

Ali Koç'u başkan yaptırmayacağız diye aldıkları karardan GS neden etkilensin? Neresinden baksan haksızlık.
    sonra pepe yerine oynayacak - misal vida- bir hata yapıp maçı kaybedersen 1-0... o kayıpla CL'ye katılma şansını da kaptırdın diyelim fbye veya başak'a... kimseye anlatamaz bunu, o vebalin altına giremez...

sadece fikret orman değil kimse giremez...
  • Arınma Gecesi

.

Filmdi Gerçek Oldu!

• Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 25.04.2018 tarih ve 73 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
    1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 19.04.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. -BEŞİKTAŞ A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde kupa kategorisinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ve 1.000.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 65.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. görevlisi ALİ BOZAN'ın, rakip takım mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. görevlisi GÖKHAN UYANIK'ın, rakip takım mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle takdiren 90 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

2- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 19.04.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. -BEŞİKTAŞ A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde kupa kategorisinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 45.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu KEPLER LAVERAN DE LIMA FERREIRA'nın, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. görevlisi ERDİNÇ GÜLTEKİN'in, rakip takım mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş. sporcusu TOLGA ZENGİN'in, güvenlik görevlisine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

PFDK Başkanı

Av. E. Polat YILMAZ

• Fabrice kullanıcısına yanıt
    Zaten can çekişiyordu, an itibariyle siyaset sayesinde ülkede futbol bitmiştir. amaç YETERSİZBAKİYE'Yİ şampiyon yapmak. vatana millete hayırlı olsun.
  • Pepe'nin kadroya alınmaması gerekir. Bu ne böyle lütuf gibi? Al gülüm ver gülüm yok. Biz Beşiktaşlıyız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aLoneStar07 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene rvp nin yaptğı hareketleri savunuyodun şimdi noldu bu yıl souza da tiyatrocu çıktı bunlara profesyonellik bize gelince mi tiyatro oldu sana adam kan çıkmadıkça tiyatro

• Bu haksızlığı unutmayın sakın. 25 haziran sabahı umarım bu ülke fabrika ayarlarına döner. yüzler güler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 25 Nisan 2018; 18:40:56 >
  • Şu da bir gerçek ki Kadıköy'deki olayların aynısı bizim stadyumda olsa, hemen ertesi gün hükmen mağlup ilan edilirdik. Kurallar ortada ama "oy birliği" ile maça devam kararı alınıyor.

Yönetimimiz bu noktada çok sessiz kaldı maalesef.

• Formmamız hangi partiye oy veryeceğimizi beli etmektedir

• Neresinden tutsan elinde kalıyor cezalara göre bir taraf suçlu ama ama hüküm yok oda ilginç karşı tarafa teselli verilmiş resmen her şey ortada da işte siyaset girerse iş böyle olur siyaset din futbol

alevi sünni şii mezhep gibi din bazında gs bjk fb ts gibi futbol bazında parti tutar gibi takım tutma çıkar rüşvet çatışması ile ülke zaten bölündü.Her stadda izmir marşı okunuyor okunuyor ama biliniyor ki sonuç yok aslında yer yer bölünmüş millet.Farklı başlıklar altında yeri gelse bir kaşık suda boğacak herkesi bakın gündem olaylarına ekonomiye günlük haberlerle ülke durumu ortada zaten.Neden taraftar böyle antrenör böyle ülke başkanlar olaylar böyle.Zaten baştan bitmiş her şey.Ne yaparsan boş.Herke kıyısından köşesinden bulaşmış bu işe kuklası olmuş.
  • komenyus123 kullanıcısına yanıt
    Bunu söyleyerek kendini haklamışsın zaten Rvp'de Fernanadao'da cezasını aldı.Kan çıkmadıkça tiyatro diye bir laf demedim hiç bir şekilde uydurma lütfen.Şenol Güneşin yaptığı abartı hareketlerden niyetine bak demek istedim ben.Bizim oyuncuların tahriğini söylemişsin kendi oyuncularını neden yazmadın ?

Caner Erkine 6 maç gibi saçma ve fazla ceza verdiler.Ama aynı Caner Erkin Fenerbahçe'de oynarken yapmadığı hareketten kırmızı kart cezası aldı hakem tarafından neden ozaman yaygara kopmadı diyorum.

Atılan şey peruk bile olsa savunmuyorum sadece Başkanınızın yok yere koltuk atılmış gibi yaptığı algılar,Şenol Güneşin abartı ve niyetini belli eden hareketleri sayesinde oluşturulan algıdan bahsediyorum.

En önemlisi bunlar sadece o gün ilk kez yaşanmış gibi gösterilmesinden bahsediyorum.

Bunların minumum aynısı sizin stadınızdada olmasına rağmen olmamış gibi davranmanızdan bahsediyorum.

Benim orada demek istediğimi anlamamışsın sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLoneStar07 -- 25 Nisan 2018; 18:43:8 >

• aLoneStar07 kullanıcısına yanıt
    Souza ceza almadı ama bide Vodafone arenda böyle olay yaşandı mı tt arenada yaşandı mı (ali samiyen değil) yo o zaman bide fiko hata yapmış olabilir ama aygit kocumanın yaptığı saçma açıklamalar, şekip mosturoğlunun yaptığı açıklamaları nasıl savunacaksın ayrıca caner dedinya o zaman sahada niye küfür ediyosunuz ona hem hakkı yenmiş sonra bas küfürü biraz vefa ya.

• 
Sayfa: önceki 49804981498249834984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.