Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49794980498149824983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahaya çıkmayalım ,protesto edelim diyenler hakikaten bjknin hayrını mı istiyor.Tartışılır.Şenol hocanın kafasına gelen yabancı madde ve olaylardan ötürü fbye 3 maç saha kapama verildi.Şimdi maça çıkılmassa kupayı bu hırsızlara vermiş olacaz ve gelecek yıllar için de ceza yemiş olacağız.10 kişi bile kalsak fbyi eleme şansımız var masa başı kaybetmek de içime sinmiyor.Tarih yazdı zaten bu yaşanan komediyi.Siyaset üstün geldi spora,saha içinde güçlü olarak bu düzeni yıkabiliriz.Hele şu haftasonu cimbomu geçelim,rüzgar dönecektir.Mücadeleye devam kaçmak bize yakışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 25 Nisan 2018; 17:59:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

yani pepe'ye bize jest amacli 1 mac ceza verildiyse galatasaray'in hakkina girilmis olur bu sefer de.

kimsenin umrunda degil gerci artik bu durumlar. he cidden 1 mac ise bilemiyorum.
    GS'nin hakkına girildi diye maçta bir penaltımız verilmez, ofsayt olmayan golümüz ofsayt diye iptal edilir. Bu işler böyle.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Belli olmuyomu hocam ? vikipedi dünyanın en büyük internet ansiklopedisi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

GS'nin hakkına girildi diye maçta bir penaltımız verilmez, ofsayt olmayan golümüz ofsayt diye iptal edilir. Bu işler böyle.

Alıntıları Göster
    domino etkisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    sus payı falan değil. Olması gereken buydu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Ne ansiklopedisi be Üniversite okuduysan hocalarına Vikipedia'dan falan kaynak sun bakalım ne diyecekler sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tamam işte Fenerbahçe ise tek kuruş devlet desteği almadan yaptı bunu anlatıyoruz
  • helal olsun bjk taraftarına pepe'ye gelen cezaya olan tepkilere bakayım dedim de siz bile yadırgamışsınız. futbol ligi değil, bildiğin tiyatro artık bu ülkede futbol. ne diyeyim.
  • Valla benim kupa hiç umrumda değildi. Ben Pepeye üzülmüştüm derbide olmayacak diye. Şu tırışka kupası gram umrumda değil ligde bir şey olmasın.

57. dakikadan itibaren oynanacak maç için ise kırmızı görmesinler elensinler yeterli benim için. Ama bu siyasi kararı da seçim sandığında asla unutmayacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

sus payı falan değil. Olması gereken buydu.

Pepe'nin yaptığı faul ile Gomis'in yapıtığı faul+Mustafa Yumlu'nun muhteşem tiyatrosuyla aldığı cezayı haklıymış gibi gösteriyor,neyse bahaneniz olmaz herhalde pazar günü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Momoa -- 25 Nisan 2018; 18:3:47 >

• pepenın cezası 43. maddeden sevkedildi diye 1 maca indi diye bir sey yok, bircok kırmızı kart 43. maddeden sevk ediliyor zaten...

43. maddeden sevk edilip daha fazla ceza almıs bır suru oyuncu var...

GALATASARAY A.Ş. Kulübü futbolcusu SOFIANE FEGHOULI'nın 29.10.2017 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş.- GALATASARAY A.Ş. Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasındaki "kural dışı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 43. maddesi uyarınca 30.10.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray'ın futbolcusu Sofiane Feghouli'ye üç maç ceza verdi.

Gomis'in cezasını bire indirdiler cunku pozisyonu izleyince orda esas kart gormesi gerekenin Mustafa Yumlu oldugu oldugu apacık ortadaydı...

Pepe'nin cezasının dusurulmesı ve tolgaya sadece 1 mac ceza verılmesı tamamen mac devamı kararı ıcın sus payı...

Bu ısler boyle bu memlekette...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 25 Nisan 2018; 18:9:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Ama ülkemizde yasaklı ve değiştirilebilir bir kaynak kod yazılımı var mesela bende girip değiştirebilirim.

Vodafone Park adı üstünde Vodafone'un klübümüzle olan anlaşmasıyla yapılmış bir stad her yerdiğinde Vodafone yazıyor zaten.Devletin 50 Milyon tl mi ne desteği var ki o her stadda olan bir şey bunuda Spor Toto reklamı ile karşılıyor.Gs stadı Devlet eliyle yapıldı.Gs kullanma hakkına sahipti kiralanmıştı sanırım.Dursun hatta isim kullanım hakkı mı ne onu almaya çalışıyordu.Her gördüğün şeye araştırmadan net olarak inanmamanı tavsiye ederim.

• Bir Koltuk sevdası adamı ne hallere düşürüyor arkadaş.Ne oldum değil ne olacağım diyeceksin.
  • Bu karara sesini çıkarmaya her takımın taraftarları bu adalet ve hukuk bir gün size de lazım olacak. Olmaz demeyin olmaz diyenlerin çoğu bugün pişmanlıktan ölmek üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Call

Pepe'nin yaptığı faul ile Gomis'in yapıtığı faul+Mustafa Yumlu'nun muhteşem tiyatrosuyla aldığı cezayı haklıymış gibi gösteriyor,neyse bahaneniz olmaz herhalde pazar günü.

Yapılan hareket önemli değil. O maddeden bir futbolcu sevk edilmişse cezası en az 2 maçtır. Ama sen bu maddeden disipline sevk ettiğin Potuk ve Gomis için 2 maç yerine 1 maç veriyorsan, Pepe'ye de aynı cezayı vereceksin. Onlar 2 maç alsa Pepe de 2 maç alacaktı.

• Beşiktaş'ın hakkını kimseye yedirmem diyen başkan böyle susmaya devam edecekse hem kendi iyiliği hem de Beşiktaş'ın iyiliği için bıraksın. Haklı olduğumuz halde bir ağzımıza sıçılmadığı kaldı bizim başkandan yönetimden tık yok. Vodafone Park yapılırken mecbur ayıya dayı diyip sesimizi çıkarmıyorduk bu neyin suskunluğu? Başkan anasına avradına hükümetten küfür yer ses yok, Beşiktaş'ın hakkı yenir yine ses yok. Tarihimizde bu kadar aciz duruma düştüğümüz görülmemiştir.

• quote:

quote:

Yapılan hareket önemli değil. O maddeden bir futbolcu sevk edilmişse cezası en az 2 maçtır. Ama sen bu maddeden disipline sevk ettiğin Potuk ve Gomis için 2 maç yerine 1 maç veriyorsan, Pepe'ye de aynı cezayı vereceksin. Onlar 2 maç alsa Pepe de 2 maç alacaktı.

Alıntıları Göster
    bu mac normal bıtse ve ertesı hafta derbı olmasa pepenın cezası en az 2 mactı... 3 de verebılırlerdı... gomıse alpere fılan bakmazdı kımse...

43'ten ceza alıp 3 mac cezayı ceken bırcok futbolcu oldu bu sene... yukarda verdım, feghoulı mesela olcayı itti ve 3 mac ceza aldı...

ama ıste macın devamına karar verıp fb'nın ıstedıgı yonde karar cıkarınca boyle dengeledıler...

tff boyle calısıyor bu ulkede... surprız bır sey yok... normal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 25 Nisan 2018; 18:13:55 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Feghouli örneğini veremedin tabi,neyse pazar günü bahaneniz olmasın iyi oldu böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Valla benim kupa hiç umrumda değildi. Ben Pepeye üzülmüştüm derbide olmayacak diye. Şu tırışka kupası gram umrumda değil ligde bir şey olmasın.

57. dakikadan itibaren oynanacak maç için ise kırmızı görmesinler elensinler yeterli benim için. Ama bu siyasi kararı da seçim sandığında asla unutmayacam.

Futbolla siyaset ne alaka?

• BJK kullanıcısına yanıt
    Kardeşim burada adalet olmadığı için yakınıyorsunuz haklı olarak bende sizinle aynı fikirdeyim. Fakat Pepe ile Gomis'in kırmızı kartlarını aynı şartlarda değerlendirmek için taraflı olmak gerekiyor. Ki ayrıca Feghouli Olcay'ı itti diye 3 maç ceza aldı bu ligde. Demem o ki kendi lehine karar verildiği zaman üç maymunu oynarsan bugün bunları yaşamak doğal oluyor.

• 
Sayfa: önceki 49794980498149824983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.