Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (453. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Düzgün bir forvet almamız şart 2 tane 1 değil cenk yedek olur ancak bize alternatif kullanılacak 2 forvet lazım 1 i kanattan dönme olabilir kanat forvet

Biri satilip gelir elde edilir ve 1. forveti de bonservissiz cozersek riad bajic alinmali adami alman takimlari kapacak yoksa gozumuzun onundeki yetenegi gormezden geliyor begenmiyoruz almanyaya giderse biz nasil almadik bunu diye cok ah vah eder 1-2 sene sonra istanbul takimlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkkan79

Pepe gelmesin diyenleri oruç çarpmış bence...

No pepe no problem.

• Dede besleyeceğiz ha 5 milyona? Saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Düzgün bir forvet almamız şart 2 tane 1 değil cenk yedek olur ancak bize alternatif kullanılacak 2 forvet lazım 1 i kanattan dönme olabilir kanat forvet

Biri satilip gelir elde edilir ve 1. forveti de bonservissiz cozersek riad bajic alinmali adami alman takimlari kapacak yoksa gozumuzun onundeki yetenegi gormezden geliyor begenmiyoruz almanyaya giderse biz nasil almadik bunu diye cok ah vah eder 1-2 sene sonra istanbul takimlari

bajici fenere alacak aykut büyük ihtimal o ancak lig için alternatif olur avrupada bir halt yapamaz bize teknik tecrübeli forvet lazım 2 tane derbiler dışında zaten cenkle yürürsün sıradan takımlara karşı kasımpaşa karabük ve derbiler ayrıca 3-4 takım sıkıntı yaratır onun dışında cenk iş görür ama avrupa turnuvaları için 2 deneyimli forvet lazım pozisyon almasını bilen çıldırtmayacak yerlere yatmayacak 1 kaçırsa diğerini atabilecek özgüveni sağlam gerektiğinde takımı sırtlayacak yolda bırakmayacak mental sorunları olmayan bir forvet
  • Bu arada yeni sezonun fikstürü 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü çekilecek.2017-18 Spor Toto İlhan Cavcav sezonu olacak herhalde.
  • Ntv spor Beşiktaş pepe için teklifini yükseltti yazmış, milliyetde de pepe ile anlaşılmış turnuva sonrası imzalar atılacak yazıyor. Hangisine inanak biz şimdi?

• quote:

quote:

quote:

bajici fenere alacak aykut büyük ihtimal o ancak lig için alternatif olur avrupada bir halt yapamaz bize teknik tecrübeli forvet lazım 2 tane derbiler dışında zaten cenkle yürürsün sıradan takımlara karşı kasımpaşa karabük ve derbiler ayrıca 3-4 takım sıkıntı yaratır onun dışında cenk iş görür ama avrupa turnuvaları için 2 deneyimli forvet lazım pozisyon almasını bilen çıldırtmayacak yerlere yatmayacak 1 kaçırsa diğerini atabilecek özgüveni sağlam gerektiğinde takımı sırtlayacak yolda bırakmayacak mental sorunları olmayan bir forvet

Ohoo avrupada is yapacak yedek forvet alacak seviyede takim miyiz biz abartma. 1 tane as forvet, onun yedegi olarak cenk yeterli sl icin fazlasi luks ki istesek de yapamayiz. Bajic de lig icin iste. Ki sl olmasa bile avrupada da bajic is yapar en azindan yedek olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ohoo avrupada is yapacak yedek forvet alacak seviyede takim miyiz biz abartma. 1 tane as forvet, onun yedegi olarak cenk yeterli sl icin fazlasi luks ki istesek de yapamayiz. Bajic de lig icin iste. Ki sl olmasa bile avrupada da bajic is yapar en azindan yedek olabilir.

o zaman final minal hikaye boşa hayale kapılmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Dedi(+20 puan yedi)

Ss al genç kardeşim, seneye görüşürüz yazıyorum bak yine.

Albert Einstein diyor ki; Aptallığın En Büyük Kanıtı, Aynı Şeyi Defalarca Yapıp Farklı Bir Sonuç Almayı Ummaktır.

Burdan yola çıkarak dursundan 3. sene hayır beklemek biraz hayalperestlik olacak. Bir defa sizin yönetim insan olarak çok iyi olabilir. Aziz yıldırım mı yoksa dursun mu deseler, dursun 10 gömlek üstün kişilik olarak ama gel görelim iyi niyetli olmak yetmiyor. Yönetim değişmedikçe malesef gs geriye gidecektir. Şampiyon olamazsınız demiyorum, diyelimki oldunuz ama dursunda bunu devam ettirecek vizyon yok. Sanki klübün enerjisini emiyor. Karadul gibi çöktü Gs ye.

Şimdi araziler satıldı falan klüp para görecek. Başarılı gibi lanse ediliyor, tıpkı aziz yıldırımın euroligi alıp kendisini şampiyonlar ligini almışçasına göstermiş gibi. Eurolig olayı aziz yıldırımı 10 sene daha götürür yani gene kendi çiftliği yaptı. hatta fener artık euorlige ambargo koyar, basket takımı markasına dönüşür, futbolun vefasporu gibi olur..kaybolur gider. Gs sıkıştıkça birşeyleri satacak hop para gelince, sucuk ekmekçiler şakşakçılığa başlayacak. dursun başkandan iyisi yok. İşler kötü gidince ünay aysal a saldıracaklar sürekli enkaz aldık falan ( ünal aysal bana göre takımı batırmıştır evet dursun özbek haklı ama senelerdir de buna sığınılmaz be kardeşim )

Yani Gs için tablo karamsar görünüyor ama tabiki taraftar olarak yeni sezonda birşeylere inanmak istemeniz anlaşılabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 25 Haziran 2017; 17:11:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnt1

Ntv spor Beşiktaş pepe için teklifini yükseltti yazmış, milliyetde de pepe ile anlaşılmış turnuva sonrası imzalar atılacak yazıyor. Hangisine inanak biz şimdi?

haber 1903 "özel haber" olmadıka sallamayın hocam. Kendi kaynağı olacak yani, site her haberi yayınlıyor kaynaklarıyla, eğer haber 1903 kaynaklıysa devam...son habere göre bjk 3,5 vermiş, pepe 5 istiyormuş. Oldu bu iş yani. 4 te anlaşılır, hayırlı olsun
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Burada kimse Dursun'a şakşakçılık yapmıyor. Dursun'u destekleyen taraftar genelde taraftar sayısının %10 falan bile yoktur. Şu an aldığımız oyuncular ve alacağımız oyuncular (ismi geçenleri varsayıyorum) Dursun çapı için gayet iyi oyuncular. İş o zaman teknik ekibe kalır Dursun'dan çıkar.

Şunu aklından çıkarma geçen sene ilk ikide ne GS, ne FB vardı. Bu durum süper lig tarihinde öyle kolay kolay olacak bir şey değil. Sizin kadronun yaşı da gittikçe ilerliyor, her sene bu kadroyla işiniz daha kolay değil daha zor olacak. Ben şampiyonuz demiyorum, ama seneye Beşiktaş şampiyon olamaz. Kim olur bilmem artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Ne kendi fikrimi dikte etmekle ugrasicam sen nasil istiyosan oyle dusunmeye devam et. Messide ronaldoda fani değilim ,messi daha iyi adamin gol oranida asist oranida daha yüksek. Sezon sezon birbirlerine göre performanslari değişiyor ama toplamda messi daha iyi iste bana öyle geldiğinden degil veriler ortada. O tartisanlarin problemi messiyede ronaldoyada hayranlığım yok ikiside gelmis gecmis en iyi oyuncular. Orhan şam pepeden iyi dediğimde cok bariz diye kaale almazsin demi?

Ayrıca Rvp Premier ligte iken,Mario bundesligada iken canlı kanli kac maçlarini oturup izledin.

Tamam kardeşim sen haklısın ne ingilterede nede almanyada canlı seyretmediğim için ikisinide karsılastırmamam gerekirdi

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Gomez'in verdiği katkıyı verdi cümlesinden sonrasını okumadım.
  • quote:

Four Four Two dergisi, 2017 yılında elde ettikleri başarılara göre dünyanın en iyi 50 teknik direktörünü sıraladı. Listede Türkiye'den de bir isim var.

Şenol Güneş 35.nci sırada

Bu adama bi de laf ederek gitmesini isteyen, beğenmeyen, kem küm edenler vardı ALEMDE ŞENOL GÜNEŞ!

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Abubakari alalim 20 ye satariz. Hadi et kufur de gorelim. Herkes haddini bilsin. Llorente guizadan farksiz oyuncu. Kaldi ki 23 gol ne ya cenk 20 atti. 23 gol atmayida basari gibi sunmandan belli futbol bilgin.aboubakar duzenli oynasin o da 23 gol atar seneye. Insallah su llorenteyi fb falan alirda goruruz kac gol atiyor.

herkesin içinden geçipte söyleyemediklerini söylemişsin hocam
  • Beyler konustunuz mu bilmiyorum ama Sosa donmek istiyorum gibisinden haberler var.Donmesini ister misiniz?

Bugun gelicem dese havaalanina karsilamaya giderim.Siz ne diyosunuz?

• maykılscofield kullanıcısına yanıt
    Gelmesine karşı çıkacak kadar kin gütmedim ama bence Talisca > Sosa
  • Sosa bana daha cok guven veriyo hocam.Ikisi birden oraya luks kacar mi bilmiyorum ama eger alabilirsek mukemmel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Gelmesine karşı çıkacak kadar kin gütmedim ama bence Talisca > Sosa

Hocam talisca gol atıyor diye göze hoş geliyor, yani emin ol bi sendeleme yaşasın gol sıkıntısı çeksin göndermek için yürüyüş düzenleriz o kadar diyim sana. Sosa hem kendi oynuyordu hem takımı oynatıyordu, ben oyumu sosadan yana kullanıyorum

• talisca ile sosa kıyas bile olmaz sosa tam ortasaha adamda herşey vardı frikikte kullanır golünü yazardı takımıda oynatırdı presde yapardı daha ne yapsın. Tam bizim oyunumuza uyan bir adamdı o yüzden zaten 8 milyona sattık kaç yaşında adamı milana.

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.