Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
135
Favori
3.660.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2642 Mesaj
    Lens'in bundan sonra Beşiktaş'ta işi yok. Gerekirse altyapıdan oyuncular oynamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orkanı hediye etmeseydik böyle olmazdı

|
    |
    Enkei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    2741 Mesaj
    Q7 bakalim kaç maç ceza alicak tahmin:4/6 hafta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Belki de bizim için en hayırlı olan oldu ,bilemiyorum bekleyip göreceğiz.Şu anda tek umudumu taşıyan şey takımın silkelenmiş olması.Yani ligin 2.yarısından beri takım olarak oyunumuzu giderek istenen düzeye çekiyoruz.Hoca da öyle.

Bence Q7 yokluğunda hoca 4-4-2 gibi bir şeyi deneyecektir eğer Lens'den fayda alamazsa ve alamayacağını anlarsa.

Yalnız kanat oyuncularının form durumu kadar endişe edici bir nokta daha var ; o da 2.yarı Vida geldiğinden beri stoper ikilimiz değişip duruyor.Arkadaş bu kadar kritik maçlarda bu kadar çok ikili değişmez.Değişemez.Değişmemeli.Yani buna rağmen yine iyi götürüyoruz diyebilirim.Zaten merkez 3 'lü boyuna değişiyor.Bir de stoper 2'li değişiyor.Eee kanat bekler de değişiyor.Eee ileri kanat formsuz.Forvet net gol atamıyor, yazarken bunaldım valla.Bu kadar eksi faktör varken bu durumda olmamız başarıdır..Hocaya da hak veriyorum hani.Adam mümkün olduğunca dar kadro sağlam standart kadrom olsun diyen biri oldu hep.Şu anda ise ne yapsa bir sonraki hafta oyuncuları yetersiz kalıyor.İstikrar yok çünkü.İyi oynayan 2 hafta sonra vasat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 3 Mart 2018; 9:34:39 >
    |
    |

• Çavuş
    55 Mesaj
    Acaba şenol hoca, pazartesi günü çift forvet denemesi yapar mı babel'de bu kadar formsuz olduğu için çift forvet denemesi bizim için avantajlı olabilir..
    |
    |

Hem dirseğin hem yumruğun öncesinde tahrik var. Bence o tahriklerin indirimiyle 5 maç falan alır.
    |
    |
    alemci83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Quaresma'nın ceza alması hem iyi hem kötü. Fener maçında hayatının topunu oynadı zaten sezon sonuna kadar kanser etmeye devam ederdi o maçtan gaz alarak. Ama yerine Lens'in oynayacak olması her şeyi berbat hale getiriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    0212 824 05 19 nolu telefondan arayarak satış yapmaya çalışılıyor.
    imzalı forma, atkı vb.

BJK kulübü resmi satış departmanı tarafından yapıldığı ve resmi sitede kampanya detayları olduğu söyleniyor. Hatta resmi siteye girin bakın diyorlar
    ısrarla böyle bir satışın yapılmadığı resmi sitede her hangi bir bilgi olmadığını söylediğimde telefonu kapatıyorlar.

Klüp daha önce açıklama yapmıştı,

HİÇ BİR ŞEKİLDE TELEFONLA SATIŞ YAPILMIYOR
    |
    |

ŞL'de kendini gösterirse belki Çin'den bir kulüp kanca atar buradan ayrılır. Onun son şansı olacak Bayern maçı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 3 Mart 2018; 11:46:47 >
    |
    |

Orkan'ı göndermek bu sene yapılan en ciddi transfer hatası oldu. 2-1 kazandığımız Leipzig maçından sonra galibiyette büyük payı olan Orkan'ın kadroya gireceğini düşünürken Şenol hoca hepimizi ters köşeye yatırdı. Adamı ertesi gün ligde kadroya bile almadı ve devre arasında gönderildi.

Gerekçesi de çok tuhaf. Leipzig maçından sonra Orkan Şenol hoca'ya soruldu. Orkan'ı övecek, onu tebrik edecek derken tam aksi çok eksiği var çalışıp gelişimini tamamlaması lazım gibi sözler söyledi. Şenol hoca Orkan'ı sildiğinin sinyalini Leipzig maçından sonra vermiş aslında.
    |
    |
  • Yarbay
    6990 Mesaj
    Maalesef Lens'in kendine gelmesini ya da Gökhan Töre'nin takıma dönmesini beklemekten başka çaremiz yok
    quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

Hem dirseğin hem yumruğun öncesinde tahrik var. Bence o tahriklerin indirimiyle 5 maç falan alır.

Mayıs ayinda oynar ancak

|
    |
    Mustafa Denizli: "Lens, Trabzonspor'a karşı oynarsa bir gözü kulübede olmayacak. Daha sağlıklı bir şekilde görev yapar. O da artık bir şeyler yapma ihtiyacı hissediyordur."

Belki bu şekilde daha içi rahat oynar, belki de bu olay bizim için daha hayırlıdır. Du bakalım..

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj

Aynen öyle,karşı karşıya kaldığımızda kaçıracağımızı biliyorum,bu konuda son zamanlarda güvendiğim tek isim Gomez oldu.Kaleciyi geçip atıyordu genellikle ki en mantıklısı da bu.Şu kadroda karşı karşıya kalırsa gol olacağına güvenebileceğim bir talisca bir de negredo var gerisinin kaçırma ihtimali çok yüksek.
    |
    |
    Prossi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Laf ettiniz adama ama ihtiac olacak işte .Eğer adam sizin istediğiniz gibi hiç oynamamıs olsa durduk yere en önemlı anlarda hazır olmayacaktı

|
    |

Orijinalden alıntı: BJK

Ayrıca ben olsam Şenol hocanın yerinde Mustafa Pektemek'i denerim kanatta. Gayet güzel adam geçiyor, orta yapıyor, bence denenebilir.

Bursa maçında bize 1 puan getirdi.

BİR PEKTEMEKTİR BEŞİKTAŞ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Mustafa Denizli: "Lens, Trabzonspor'a karşı oynarsa bir gözü kulübede olmayacak. Daha sağlıklı bir şekilde görev yapar. O da artık bir şeyler yapma ihtiyacı hissediyordur."

Belki bu şekilde daha içi rahat oynar, belki de bu olay bizim için daha hayırlıdır. Du bakalım..

Hiç sanmıyorum. Lens küçük takımların kontraatak topçusuymuş. Geçen sene fenerde zaten kontraataklarla ileri çıkıp iyi işler yapıyordu, kapalı defansa karşı bir şeyi yoktu. Bu sene bizde kontraatakta da hiç yok o yüzden hiç verim alamıyoruz. Salmış kendini resmen.

Hiç aklıma gelmezdi ama Mustafa Pektemek'e bile razıyım artık Lens'in kaybettirdiği puanlardan sonra.

Lens'i fener ile tanıyıp hiç izlemeyen tarzda bir yorum ben bu herifi PSV + Kiev döneminden bu yana izliyorum, hepsi kontra atak oynuyordu he mi?

Öz güvenini toplarsa kendine gelir hepsinden önce aidiyet duygusunun da artması gerekir. Q7'nin yokluğu bir fırsat olabilir, hiçbiri de olmazsa Lens bize uygun topçu değilmiş deriz. Fakat Lens asla kötü bir topçu değildir.
    |
    |
    MrBlackEagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.