Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
105.796
Cevap
135
Favori
3.660.103
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar merhaba.

Bir süt kupası için bu kadar neden gerildi BJK? Umrunda değil di Fikret Orman'ın bu kupa.

Garip geldi bana.

Demek ki rakibin FB GS olduğu hiç bir kupa süt kupası değilmiş.

bu tür r çizmelere yabancı değiliz. zamanında demirörende paf takımla çıkıyodu güya
    |
    |

Aralıkta kapanıyordu sözde.Koca bir saçmalık valla boşa maliyet
    |
    |
    q7 ye verilecek cezaya üzülenleri anlamıyorum.

bence bizim için bulunmaz fırsat. ligin başında da mal mal caner oynuyordu. 6 maç aldı da şenol adrianoyu tekrar oynattı vazgeçilmez oldu

TFF beşiktaşı kolluyor diyenlere sadece bu iki konuda haklı olduklarını söyleryim.

Q7 4 maç olmaz, lens'in ilk yarıdaki TS fiyaskosu üzerine dünkü saçmalığından sonra ona da klube gözükür. sonunda GÖKHAN TÖRE yi oynatmak aklına gelir inşallah hocanın.

korkum solda adri caner ikilisi sağda babel gg ikilisini denemesi. bu şekilde olursa 2 kanatta işlemez olur. umarım TÖRE ye bi şans verir 1,5 aydır takımla antremana katılıyor. en azından 45-60dk oynatmak gerek.

Orijinalden alıntı: jurgenk

bence bizim için bulunmaz fırsat. ligin başında da mal mal caner oynuyordu. 6 maç aldı da şenol adrianoyu tekrar oynattı vazgeçilmez oldu

TFF beşiktaşı kolluyor diyenlere sadece bu iki konuda haklı olduklarını söyleryim.

Q7 4 maç olmaz, lens'in ilk yarıdaki TS fiyaskosu üzerine dünkü saçmalığından sonra ona da klube gözükür. sonunda GÖKHAN TÖRE yi oynatmak aklına gelir inşallah hocanın.

korkum solda adri caner ikilisi sağda babel gg ikilisini denemesi. bu şekilde olursa 2 kanatta işlemez olur. umarım TÖRE ye bi şans verir 1,5 aydır takımla antremana katılıyor. en azından 45-60dk oynatmak gerek.

Vallahi tek korkum Caner'in oynaması.Dün yediğimiz 2.golde Şener, Canerin arkasında depar atıyor Caner yavaş yavaş geriye doğru koşuyor gibi yapıyor.Özellikle TS maçında o tarafta Abdülkadir olacak.Adriano'nun önünde Caner olursa pestili çıkar.Gökhan Töre bu sene için bişi beklemiyorum el mahkum Lens oynayacak.ona düzenli forma şansı geldi kendine gelecek mi bakalım.
    |
    |

• Çavuş
    79 Mesaj

Çok merak ettim Galatasaray'ın özellikle bu sene kollandığını nereden çıkardın? Kırmızı kart sayısı, aleyhine penaltı sayısı, ekstra uzatma süreleri ve Sofiane Feghouli'ye verilen 3 maç ceza. Ayrıca Fatih Terim geldiğinden beri hakemlere baskı yapacak tek bir maç sonu açıklaması dahi yapmadı(Federasyon ile arasının da kötü olduğunu hatırlatırım).
    |
    |
    aytac001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte X99 Gaming G1 Anakart- İ7 5820K İşlemci- Evga GTX 980 ti Backplate Ekran Kartı-Kingston Predator 16 gb 2800 mhz DDR4 RAM- Samsung 850 Evo SSD 750gb (500-250)- Seagate Barracuda 2Tb Harddisk- Evga Supernova G2 850W Güç Kaynağı- Cooler Master Hyper 212 Evo İşlemci Soğutucu- Aerocool DS200 Blue Kasa- Acer G257HYU 2560X1440 Monitör
  • Er
    0 Mesaj
    aynen onu düşünüyorum. CANER en sevmediğim kabiliyetsiz arkasını boşaltan ve aşırı derecede kötü pas/orta tercihleriyle top kaybı yapan adam.

ama ne yazıkki hoca onu oynatacak. Bunun nedeni de hem lens hem babelin hiç orta açmamaları. Hoca ortasız oyun oynamıyor. bu sebeple mecbur caner babel ikilisi dediğim şekilde oynayacak.

halbuki Töre o açığı kapatabilir ama hoca hayatta oynatmaz.
    |
    |

Trabzonspor maçı Gökhan Töre icin deneme maçı olmaz ancak 2 0 soru aldığında son 20 dakika oynatirsin adamın mac eksiği var bu eksikliğini istediği kadar antrenman yapsın kapatamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: jurgenk

Bu sene mi dedim? Genel olarak söyledim. Herhalde buna itiraz etmezsin? Yok ediyorum diyorsan da başka sözüm yok hakim bey.

|
    |
    HakDostu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: jurgenk

dediklerine ben de katiliyorum. tore'yi az da olsa kullansa iyi olur. ayrica Lens'e bende dun uyuz oldum ama belki arka arkaya oynarsa daha iyi olur belki ve ritmini bulur.
    |
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Kitabın arka kapağında da "Aykut Kocaman, bu ülkenin futbol çölünde bir vahadır" yazıyor"

Benim fenerli arkadaşta varmış o dedi şuan buraya attım adam okumuş birde ya kitabı vay ki ne vay vay şimdi sövüyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 2 Mart 2018; 19:41:17 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    971 Mesaj
    Hoca büyük ihtimalle Lens'i oynatacak. Q7 en az 4-5 maç yok. Caner'le Pektemek'le felan dolmaz orası. Babel de sağda etkili değil. Elimizdeki tek sağ kanat oyuncusunu bir hata yüzünden silecek kadar aptal değildir hoca. Gereken motivasyonu verir oynatır Ts deplasmanında. Zaten tek oyuncuya muhtaç bir takım değiliz. Öyle 2 gol 5 asist felan yapmasına gerek yok. Sırıtmasın yeter.
    |
    |

Lens falan demeyin, Töre keşke sağlam şekilde dönebilse. Aramayız bile Q7'yi. :(

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Ts maç kadrosu şöyle olmalı

|
    |
    Talisca'yı forvete koyalım. Adam kısa paslarda etkisiz zaten, bitiriciliği çok iyi.

---------------Talisca---------------

--Babel-----Negredo-----Lens--

--------Tolgay--------Medel--------

-Adriano--Vida--Pepe--Gönül-

Orijinalden alıntı: K E N

Talisca'yı forvete koyalım. Adam kısa paslarda etkisiz zaten, bitiriciliği çok iyi.

---------------Talisca---------------

--Babel-----Negredo-----Lens--

--------Tolgay--------Medel--------

-Adriano--Vida--Pepe--Gönül-

güzel takım olmuş (lens gereksizi hariç ama yapacak birşey yok oraya Mustafa pektemek olabilir)

mutabık 👌

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 2 Mart 2018; 19:56:39 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar merhaba.

Bir süt kupası için bu kadar neden gerildi BJK? Umrunda değil di Fikret Orman'ın bu kupa.

Garip geldi bana.

Demek ki rakibin FB GS olduğu hiç bir kupa süt kupası değilmiş.

Derbi oynanıyorsa hazırlık maçı olsa bir şey farkeder mi?

|
    |

-Sağ kanatta istikrarlı bir performans yok.

-10 numara pozisyonundaki Talisca anlık öne çıkıyor oyunun genelinde yok.

-Santrforlara yeterli top gelmiyor, gelse de bir Gomez,Demba Ba bitirişi göremedik halen.

-Gökhan Gönül düşüşte.

-Vida iyiyse bile henüz adapte olamadı. Stoper bölgesi %100 güven vermiyor.

Seneye iddialı olmak istiyorsak Sezon sonunda 1 Santrfor En az 1 kanat, 1 oyun kurucu 10 numara, sağ bek ve Stoper almamız lazım.

|
    |
  • ZTK'nın kalitesini artırmak istiyorlarsa tek maç yapılacak ve yüzde 50 yüzde 50 taraftar olacak bu maçlarda hatta ileri gidiyorum. Ankara'da bu maçlar yapılacak aynı şu basketbol kupası gibi.Oda ankarada düzenleniyordu mesela yüzde 50 yüzde 50 şu gençlerbirliği stadyumu yenisi mi ne yapılacak 19 mayıs stadyumu o tamamlansa bu şekilde tek maç haline gelse her takım maçı saat ve güne bakılarak burada yapsa daha kaliteli olur gibi.Hem fikstür şişmez hem bir halta benzer bu tip sırt kupalarda sezon sonuna kalmadan nisan başı gibi finali oynanır biter hem resmen fisktürün içine ediyor.maddi katkısıda sıfır.Zararı çok fazla lige yansıyor birde sakatlık ceza olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 2 Mart 2018; 20:12:42 >
    |
    |
    babel 3-1 yendiğimiz maçta pek görünmese de son maçta gayet iyiydi.
    |
    |
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.